Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Selamlar Kocaeli Ahalisi.
    İzmit'te motor talimi yapabileceğim bir yer var mı, biliyor musunuz?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kadirga kd 250 gy
    s.a merhaba arkadaskar a2 ehliyet alabilmek icin surucu kurslarini aradim kurs ucreti 700 tl gibi bir rakam soylediler 4 farkli kurs u aradim 15 tl fiyat farki var aralarinda sinav ucreti ve harclar ile toplamda 1100 civari bir rakam yapiyor sikinti burada degil surus egitimi verip vermediklerini sordum egitim vermiyoruz siz biliyo olarak bir gun onceden burada olacaksiniz biz size egitim parkurunu sinav oncesi gostericez diyorlar ne yapmam lazim arkadaslar nasil bir yol izlemem lazim farkli sehirlerdemi kayit olayim yoksa disaridan surus egitimimi alayim birde 700 tl olan ucreti ne amacla aliyorlar anlamadim gitti yasal soygundan baska birsey degil.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı yuasa123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    s.a merhaba arkadaskar a2 ehliyet alabilmek icin surucu kurslarini aradim kurs ucreti 700 tl gibi bir rakam soylediler 4 farkli kurs u aradim 15 tl fiyat farki var aralarinda sinav ucreti ve harclar ile toplamda 1100 civari bir rakam yapiyor sikinti burada degil surus egitimi verip vermediklerini sordum egitim vermiyoruz siz biliyo olarak bir gun onceden burada olacaksiniz biz size egitim parkurunu sinav oncesi gostericez diyorlar ne yapmam lazim arkadaslar nasil bir yol izlemem lazim farkli sehirlerdemi kayit olayim yoksa disaridan surus egitimimi alayim birde 700 tl olan ucreti ne amacla aliyorlar anlamadim gitti yasal soygundan baska birsey degil.
    Gişten nakit 850 tl ye
    2saat parkurda sürüş eğitimi ile beraber,ehliyetinizi alabiliyorsunuz yalnız sınav harcı ücrete tabi değil. Ben yeniden ehliyet alıyor olsaydım , üzerine az daha koyar, normal bir ehliyet kursundan almak yerine, Gişten alırdım..
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Arkadaşlar bazı illerde duyuyorumda zonguldaktada oluyor ben kocaeli kandıralıyım zonguldakta okuyorum şu sıralar izmitte olacağım motorcuların takıldığı mekanlar var mı?

Motosikleti
    MT-25
    Evet motorcularin takıldığı mekanlar var.

Gençler iftar duzenleyelim. Mt il temsilcimiz, iftar duzenleyelim ))

Motosikleti
    Ben varım. Motoru aldım ama gezintiye çıkamıyorum, haftasonları motor yatıyor, içim acıyor.

Motosikleti
    MT-25
    Ben oruç tutarken motor kullanmıyorum. Ama dolmuşla falan gelecegim ) ayarlayalim bir gun harika olur. Ogretmenevinde yapsak ya ))

emreengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 250r
    İftar fikri benimde aklıma geldi ama kocaeli mt olarak yavan kalıyoruz. Toplanıp bi çay çorba muhabbeti olmuyor yapamıyoruz biraz daha etkin olmalıyız diye düşünüyorum.

Motosikleti
    MT-25
    Hemen olacak işler değil. Biz iki uc kişi de olsa toplanıp tanismali... Forumda Kocaeli mt olarak aktifligimizi göstermeliyiz. Zamanla sayi artacaktir muhakkak.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Aynen karılıyorum ben yarımcadayım ama izmitin her yerinde toplanıp görüşülebilir

Motosikleti
    MT-25
    Haklısınız, Denizli MT de de böyle oldu maalesef.. Toplandık, daha ikinci toplanmada başka gruplardan gelenler, insanları kendi grubuna çekme çalışmalarına girmişlerdi. Ancak, başka gruplaşacak olan zaten gruplaşır düşüncesindeyim.

Hayırlısı olsun.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Arkadaşlar 1 adım atarak başlamak lazım eylül ayında kocaeli motofest olacak ilk defa ama kim yapıyo napıyor bilmiyoruz bide bazı gruplarda 250 cc sınırlaması var (gıcık oluyorum bu olaya) arkadaş tanışalım kimse kimseyi nufusuna almıcak maksat güzel zaman geçirebilmek

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Geçen sene yolava iftar etkinliği sayesinde değerli arkadaşlarla tanıştık ama daha sonrası sanal alem sohbetlerinde kaldı daha aktif olmak lazım

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı emreengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 adım atarak başlamak lazım eylül ayında kocaeli motofest olacak ilk defa ama kim yapıyo napıyor bilmiyoruz bide bazı gruplarda 250 cc sınırlaması var (gıcık oluyorum bu olaya) arkadaş tanışalım kimse kimseyi nufusuna almıcak maksat güzel zaman geçirebilmek

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:30 ----------

Geçen sene yolava iftar etkinliği sayesinde değerli arkadaşlarla tanıştık ama daha sonrası sanal alem sohbetlerinde kaldı daha aktif olmak lazım
    Motofest bildiğim kadarıyla komoto düzenliyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

D.dere taraflarina gelirsem haberdar ederim forum üzerinden muhakkak.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Komoto düzenliyor olabilir haklısın. Bizde mt kocaeli olarak üzerimize düşeni yapalım en azından oraya gittikmi başka yerden gelmiş gibi olmayalım 2 kişi bi yerde 1 kişi bir yerde

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı emreengin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Komoto düzenliyor olabilir haklısın. Bizde mt kocaeli olarak üzerimize düşeni yapalım en azından oraya gittikmi başka yerden gelmiş gibi olmayalım 2 kişi bi yerde 1 kişi bir yerde
    ben zaten gidip kamp kurmayı düşünüyordum free style.. kocaeli mt olarak harika olur. En son geçen yaz kamp kurdum salda golünde vakti geldi bence

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Ben sahil kısmında kandıra cebecide çalışıyorum herhangi bir yerde iftar yapılırsa hafta içi gelmeye çalışırım sizede uyarsa.

Motosikleti
    En kötü iftar sonrası Yeni Cuma'da çay içelim.
    emreengin bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Her türlüsü uyar bana
    Pulsar41 bunu beğendi.

BalkanRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF-R25
    Etkinlik olursa benide +1 leyin bos olursam gelirim Derincede oturuyorum

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Uğur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Etkinlik ramazan ayının sonunda doğru toplu iftar etkinliği şeklinde olacak,onun dısında yok.
    Bende gelirim
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler