Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

CFMOTO 250 SR
    REKLAM ALANI
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joymax Z
    Bu havada motor mu kalır içerde, insanlar motor alıyor sen motoru garaja hapsediyorsun
    hatta esas simdi motora bineceksin insanlardan uzak toplu taşımadan uzak , işyeri servisinden uzak . ben aksam 6 ya dogru izmit sahilde olucam, gel bekliyorum sosyal mesafe kuralları dahilinde otururuz, beklerim. . taşların oldugu duvarda oturuyor olacağım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:36 ----------

Valla siz bilirsiniz

https://hizliresim.com/Xr3iHt

REKLAM ALANI
    Motomax

Arkadaşlar selam. Yeni bir motosiklet alacağım. Darıca'da yaşıyorum. Fakat burada motosiklet bağlamak için en uygun yer elektrik direği gözüküyor. Maalesef evin garajı ve otoparkı yok. Dışarıya da bağladığım zaman zincir kilidi kesip çalarlar diye bir korku var aklımda. Ne yapsam bilemedim. Sizler nereye koyuyorsunuz motosikletlerinizi?

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı mhr1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selam. Yeni bir motosiklet alacağım. Darıca'da yaşıyorum. Fakat burada motosiklet bağlamak için en uygun yer elektrik direği gözüküyor. Maalesef evin garajı ve otoparkı yok. Dışarıya da bağladığım zaman zincir kilidi kesip çalarlar diye bir korku var aklımda. Ne yapsam bilemedim. Sizler nereye koyuyorsunuz motosikletlerinizi?
    Elektrik direğine bağlayacaksanız eğer en az 2 adet zincirli kilit ile bağlayın. İkisi de alarmlı olsun. Ön diske haricinde alarmlı disk kilidi de kullanın. Motorun üzerini de kaliteli bir branda ile de örtersiniz. İmkan varsa takip cihazı da eklemeyi ihmal etmeyin. Zincir ve kilitleri mümkün olduğu kadar en üst kalitede almaya bakın. Toplamda 6-7bin TL civarı tutabilir ama bunlar olmadan motoru bırakmayın hiç bir yerde. Yapılabiliyorsa kasko da yaptırarak son önleminizi almış olursunuz.
    Garip bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Joymax Z
    anlaşıldı, Mt Kocaeli ölü.

bu son girişimdi

Motosikleti
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşıldı, Mt Kocaeli ölü.

bu son girişimdi
    Vardiyalı çalışıyorum, hafta sonları yasak olmasaydı motorlarla buluşurduk hocam. Az daha sabret.

Motosikleti
    Ducati streetfighter 848
    Hocam bende yazdan ocak ayına kadar uğraştım anca motor aldım sabırla bekliyorum.

Motosikleti
    Alıntı cemmoto41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bende yazdan ocak ayına kadar uğraştım anca motor aldım sabırla bekliyorum.
    Hayırlı olsun kazasız belasız.

BLUE MOTOR

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler