Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kocaeli - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    chemical - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün geldim buldum murat ustayı dukkanın ısmı efsane motor.Çağırdık baktı temiz dedi.Bende aldım geldim boluya.Biraz kayboldum sehır ıcınde
    hayırlı olsun temiz dediyse temizdir için rahat olsun.
    Gelmemiş yarından hepmi şikayetçiyiz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün geldim buldum murat ustayı dukkanın ısmı efsane motor.Çağırdık baktı temiz dedi.Bende aldım geldim boluya.Biraz kayboldum sehır ıcınde
    Hayırlı olsun,Allah kaza bela vermesin,insallah hep güzel günlerde kullanırsınız

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Allah razı olsun.İyi bir ustaya benziyor gelip geçerken ugrarım artık.Ücret almadı

Dambıl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 MR VULTURE
    abiler hepinizin tek tek yorumunu fikrini merak ederek soruyorum.Bildiğiniz gibi bende Mondial 150 mr var, çapır görünümlü aslında pek bir türe uygun olmayan,birkaç türün karışımı bir motor.Şuan sıkıntısı yok aslında ama tarzım ss, 2. ihtimal naked olduğundan satmaya karar verdim.Bir alıcı çıktı ama fakir bir öğrenci parçası olduğumdan üzerine şuanlık pek birşey koyamıyorum.Bunu satıp eski kasa cbr125 olabildiğince temizinden tabi alsam mı değer mi ? Gönlümde hyo 250 gtr yatıyor ama 10 bin kadar eksiğim olduğundan şuan olmuyor.Bana bir yardım..

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Dambıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abiler hepinizin tek tek yorumunu fikrini merak ederek soruyorum.Bildiğiniz gibi bende Mondial 150 mr var, çapır görünümlü aslında pek bir türe uygun olmayan,birkaç türün karışımı bir motor.Şuan sıkıntısı yok aslında ama tarzım ss, 2. ihtimal naked olduğundan satmaya karar verdim.Bir alıcı çıktı ama fakir bir öğrenci parçası olduğumdan üzerine şuanlık pek birşey koyamıyorum.Bunu satıp eski kasa cbr125 olabildiğince temizinden tabi alsam mı değer mi ? Gönlümde hyo 250 gtr yatıyor ama 10 bin kadar eksiğim olduğundan şuan olmuyor.Bana bir yardım..
    Semih'im Cbr 125 güzel motosiklettir ama masraflıdır. Japon üretimi olduğu için parçaları çok çok pahalı. E yaşlı da olduğu için her bakım ağır bakım gibi olacak. Uzun zamandır hareket halinde olduğu için cazırtı cuzurtu eksik olmayacak. Yüksek titreşim nedeniyle her gün bir tarafı cortlayabiliyor. Sinyal çalışmaz, stop lambası patlar, gösterge ipnelik yapar filan ;)

Tabi tercih senin ama öğrenciye yaramaz diye düşünüyorum. Balatalar filan pahalı yani ;) Dikkat et ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Cbr125 eski kasalar japon parçası pahalı temiz bulmak zor. Iyi motor dedigin gibi maddiyat iyi bir 250 lik dedigin fiyatlarda er5 e bakma yasindandolayi temiz bulamazsin masraf acarsa astari yüzünü gecer. Benim sana tavsiyem eger ben bu motoru kesin degistiricem diyosan tvs apachi al para toplayincaya kadar takil memnun eder seni sonra istedigin motoru alirsin benim fikrim budur.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı chemical adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr125 eski kasalar japon parçası pahalı temiz bulmak zor. Iyi motor dedigin gibi maddiyat iyi bir 250 lik dedigin fiyatlarda er5 e bakma yasindandolayi temiz bulamazsin masraf acarsa astari yüzünü gecer. Benim sana tavsiyem eger ben bu motoru kesin degistiricem diyosan tvs apachi al para toplayincaya kadar takil memnun eder seni sonra istedigin motoru alirsin benim fikrim budur.
    Aynen, para yoksa en mantıklı tercih 150cc olduğu da göze alınarak Apache olabilir ;)

Ama Semih tipe çok önem veriyor. Apache önerimiz ters tepebilir. Ybr ve Cbf'in tipini sevmeyen adam Apache'ye ne kadar yakın olur bilemem ;)

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Ben onu goz onunde bulundurdugum icin tvs dedim en hizlisi en sporu tvs cunku. 150cc de cbf ten sasmam
    erays bunu beğendi.

Kebum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Eğer sorun çıkarmıyorsa ve para yoksa hiç uğraşma bunu sürmeye devam et. Çünkü TVS alsan bile (ismail'e katılmıyorum tipi çok iyi bence) yollarda aynı sıkıntıları yaşarsın ( son sürat ve hızlanma(?) açısından).

Eğer bu motor çok sorun çıkarıyor şimdilik sorun çıkarmayan para toplayana kadar idareten bir şey alayım diyorsan da fiyatından dolayı CB125 derim. Ayrıca, 1 yıla yakın (hor) kullandım bana mısın demedi.

Ama yok ille de "cc" büyüteceğim diyorsan daha önce de söylediğim gibi CBF250 olabilir veya Naked Hyosung 250 var modelini bilemedim. O zamanda şekilden ödün vereceksin ama.

Son sözüm GoPro yu satma bence

Motosikleti
    cbr1000RR-cbr 250R
    Sorun makinedeyse problem cikartiyosa iyi bir commuter alinie ama keyfiyettwnse para durumunu ayarlamadan bence degistirme.

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    bu gün üç bankaya kredi kartı başvurusu yaptım ..
    o gün gidip baktık burak hocamla ama sahilde akşam iftar açarken anamın keyfi yeride görüp konuyu açtım
    anam biraz kalın kafalı bu konuda biz mersinliyiz ve bizim orda çok kişi kaza gecirdiği için ikna olmuyor
    dedi altında bir motor göreyim yakacam onu parası önemli değil sana söylüyorum arkadaşının motoruyla bilie kapının önüne gelme
    hatta mahalleye bile girme ve biliyorum yapar ...
    malum bir kız bir erkek evladı var..
    offff nasıl ikna edecem bilemiyom inanın model marka önemli değil kalp kırmakta istemiyom
    samimiyetle söylüyorum istesem hayabusa bile alırım ama işte keşke rahmetli babam yaşasaydııı....
    artık ikna için uraşacaz napalım..

-CBX250- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address 110
    Semih kardeş bence pek acele etme. Değiştiğine değsin. İlla da değişeceğim diyorsan az evvel önerilen motorlardan birini seçebilirsin.. Bence sabret ve gönlündekini al..

Mustafa abi hayırlısı olsun ama eğer annen oyle diyorsa abi fazlada üsteleme bence..
    Zor işler.. (durumlar..)

blooower - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni ronny 150 + cbr 600 f sport
    Alıntı -CBX250- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Semih kardeş bence pek acele etme. Değiştiğine değsin. İlla da değişeceğim diyorsan az evvel önerilen motorlardan birini seçebilirsin.. Bence sabret ve gönlündekini al..

Mustafa abi hayırlısı olsun ama eğer annen oyle diyorsa abi fazlada üsteleme bence..
    Zor işler.. (durumlar..)
    yaa bakalım vazgeçmek yok yola devam üzmeden ya allah bismillah....

mrt89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yzf r125
    Mustafa abi mahalleye bir motorla gelme demis, 15 motorla git sen de ;) anladin abi sen carsamba gelelim ikna edelim
    erays bunu beğendi.

erays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı Dambıl adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biz geçenlerde Oğuzhan için aldık CBR 125, 06' model, sorunsuz ve oldukça da iyi, alır almaz bakıma soktuk, lastikler değişti, yağ, balata, ıvır zıvır ne varsa her şeye toplam 290,00 TL verdik. üstelik lastikler dahil. yani öyle pahalı değil. benim eski motorum da apache, sınıfının en iyisi; öyle cbf ve ybr ye kıyasla en iyisi.. daha seri, daha şık bir görünüme sahip. titreşim var biraz o da yüksek devirlerde oluyor. bakımı çok pahalı değil ama adapazarı ya da gebzeden yaptırabilirsin, yetkili servisleri oralarda var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:20 ----------

Alıntı blooower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün üç bankaya kredi kartı başvurusu yaptım ..
    o gün gidip baktık burak hocamla ama sahilde akşam iftar açarken anamın keyfi yeride görüp konuyu açtım
    anam biraz kalın kafalı bu konuda biz mersinliyiz ve bizim orda çok kişi kaza gecirdiği için ikna olmuyor
    dedi altında bir motor göreyim yakacam onu parası önemli değil sana söylüyorum arkadaşının motoruyla bilie kapının önüne gelme
    hatta mahalleye bile girme ve biliyorum yapar ...
    malum bir kız bir erkek evladı var..
    offff nasıl ikna edecem bilemiyom inanın model marka önemli değil kalp kırmakta istemiyom
    samimiyetle söylüyorum istesem hayabusa bile alırım ama işte keşke rahmetli babam yaşasaydııı....
    artık ikna için uraşacaz napalım..
    Mustafa abim annelerimizin hepsi öyle, görüyorlar veya duyuyorlar olan kazaları.. haliyle izin vermek pek de kolay olmuyor.
    ikna olurlar ama..
    kredi falan başvurusu yapmışsın da garanti bankasının oranları iyi, eğer bakmadıysan bir incelemende fayda var. vadeyi kısa tutma imkanın varsa 9 ay gibi, daha agresif oranlar alabilirsin.
    Bir gün + Bir gün daha..

drgon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Dambıl... cbr125 eski kasa güzeldir.bulabiliyorsan 2010 kasa tavsiye ederim. Onların görünümüde güzel yani. Parça fiyatlarının öyle uçuk olacağını sanmıyorum. birde şu var Honda bu. Dayanıklı motor. Öyle zırt pırt sorun çıkaracağını sanmıyorum.Ama önemli olan temizini bulmak. Apache alacağına hiç değiştirme daha iyi bence.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    beyler kızımın böbreğinde kum tespit edildi. istikhamet dümbüldek suyu !! birkaç gün içinde gideceğim. Mert ve erdem isterseniz beraber gidelim.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler kızımın böbreğinde kum tespit edildi. istikhamet dümbüldek suyu !! birkaç gün içinde gideceğim. Mert ve erdem isterseniz beraber gidelim.
    Burak hocam geçmiş olsun. Ben de geleyim diyeceğim ama çağırmadınız sanırsam :(

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı MBHoro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi,Allah acil şifalar versin.

MBHoro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom DL 650
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burak hocam geçmiş olsun. Ben de geleyim diyeceğim ama çağırmadınız sanırsam :(
    ne alakası var ya... onlar gitmeyi planlıyordu daha önce muhabbeti olmuştu o yüzden isim verdim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:36 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun abi,Allah acil şifalar versin.
    Sağolasın uğur. Çarşamba geliyor musun toplaşmaya?
    Siz bir yere gitmek için aracınıza binersiniz. Biz ise "Motosikletimize binmek için" bir yerlere gideriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler