Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

[Tokat - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    nicktir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki klr 650
    selam tokatlı hemşerilerim ben turhallıyım ve şuan izmirde oturmaktayım herkese saygılar ve selamlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam tokatlılar bende izmirde oturuyorum turhallıyım izmir mt grubundayız çok kalabalığız umarım sizde bizim gibi yakın zamanda kalabalık olursunuz. iyi şanslar

LazKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    satıldı.. cross arıyorumm...
    umarım kitleniz artar sevgili tokatlı dostlarım saygılar... sevgiler...

tüzemen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA GL1800 2003 ve HONDA FORZA NSS300 2015
    Hemşehrilerime selamlar.Adana dayım Niksar lıyım.
    Adana MT çok faal her hafta sonu gezi düzenliyoruz.Aralarında da ben varım Tokat lıları temsil ediyorum.inşallah yazın görüşürüz orda.

demgah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 1000 RR
    Selam arkadaşlar 3 hafta kadar önce Tokat"taydım orda da racingci arkadaşlarla biraz muhabbet ettik dikkat ettiğim nokta şu Tokat'ta o kadar motor gördüm 100 motor gördüysem sadece bir pizzacı da bir de başka bir motorcuda kask gördüm, ama gördüğüm ve muhabbbet etiğim yaklaşık 6-7 racingcide (biri hariç) hepsinde kask vardı, selamlar ve sevgiler
    Gazcı Team

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    merhaba babalar. ya ne kadar sevındım walla aylardır buradayım tesadufen rastladım ama ben nıksarlıyım ve su an da nıksarda ıkamet edıyorum. bulusmak dıleklerımle. her turlu etkınlıgınızde warım. TÜZEMEN YAZINIDA yenı gordum nıksara gelırsen goruselım msn ım war ıstersen goruselım

turlabo plakan nıksar plaka nıksarlımısın
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Sevgili Tokat'lılar,
    Tokatta doğmadım, hiçte bulunmadım,Tokat'lı da tanımadım derken, bir de baktım ki bizim grubun yakışıklıları Tokat'lıymış.
    Hepinize merhaba
    Şuraya bir kaç Tokat fotoğrafı da koyarsanız sevinirim. Sayenizde görürüz oraları...
    Tekeriniz düz bassın, yolunuz açık olsun dostlar....

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    evet arkadaslar etkınlıklere yavastan baslıyacaz artık. gezi onerılerı olanlar yazsınlar cogunluga uyalım ve cıkalım...

Motosikleti
    şu an yok
    arkadaslar bu gün tek basıma Nıksar ılcesı Güzelyayla koyu festıvalıne gıttım. Manzaralar ve hava harıkaydı hafıf sisli ve sıcak. ee severmısınız bılmem ama sahnedede ıbrahım tatlıses vardı. iyi oldu matrak oldu ama yanımda en azından 1-2 motorcu kardesımolsaydı cok ıyı olurdu bıde unutmadan . egzost tumun vıdaları cortlamasaydı. 90 100 km hızla gıderken onume bir traktor cıktı, bende gazı kesınce egzost 2 sefer patladı benımde ılk karsılastıgım bı olay. hemen sehadet getırdım ama Allah tan bı sey olmadı sadece Nıksara kadar 151rs olarak degılde helıkopter olarak dondum. felaket bı ses vardı
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

okram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sky Team
    Alıntı voldemort adlı üyeden alıntı
    helıkopter olarak dondum.
    Geçmiş olsun,
    Helikopteri ucuza mal etmişsin Helal olsun

turlabo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    voldemort evet niksarlıyım.sülalem de niksarda.niksara gelince görüşürüz.ibo dün akşam söyledi niksarın güzelliklerini tv de
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    şu an yok
    izledim ibrahım tatlı beyı
    mukemmeldı

protez insan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '07YBRKIRMIZI
    06 mayısta tokata yola çıktım memlekete. şenlikler vardı.baya bi güzel geçti

istenbula dogru yola çıktım,bi ballıca magarasını göreyim dedim.ordan ver elini amasya,tepeden bi amsyaya baktım,sonra tam gaz istanbul

güzel geçti ama çok yagış vardı.

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    bu tam gaz motosiklet lemi onu anlamadım .şimdi tokat ta olmak vardı
    [url]http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=24135&highlight=salih[/url]

Motosikleti
    şu an yok
    protez insan aç bıraz olayı tek basınamı geldin nasıldı yol basından neler gectı yoksa istanbulda verdın gazı buradamı kestın anlat baba anlat anlat. sen oyle bı anlatmısınkı benım işe gidip gelmem daha maceralı oluyo

gopreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni 200 racer
    evet dahada detaylı

kuvva - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben izmir/karşıyaka lıyım ama sizleri destekliyorun yolunuz açık şans sizinle olsun, mt.izmir adına selamlar

Motosikleti
    yamaha fz6 fazer
    tokat seni özledim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    sevgili motosiklet tutkunu dostlarım il guruplarına MT Sivas eklendi ilgi ve bilgilerinize sunulur... hepinize kazasız sürüşler dilerim

hızlılevo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    marko abi (okram) tokatlı olduğumu bilmiyomuydun , sorsaydın sölerdim be yav o iki yakşıklı bizdik dimi abi. İZMİR mt den TOKAT'a sevgiler.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler