Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

[Samsun - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Adım Dündar İSKENDER, 24 yaşındayım.Samsun 19 Mayıs Mah.sindenim( Adliye Tarafı ) baba tarafım Çarşambalı.Yazları Çarşambadayım genellikle.Bide kısmetse 17 temmuzda mezun olursam Jeoloji Mühendisiyim ( Kocaeli Üniversitesi )
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    şimdi yok
    Alıntı dunpa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adım Dündar İSKENDER, 24 yaşındayım.Samsun 19 Mayıs Mah.sindenim( Adliye Tarafı ) baba tarafım Çarşambalı.Yazları Çarşambadayım genellikle.Bide kısmetse 17 temmuzda mezun olursam Jeoloji Mühendisiyim ( Kocaeli Üniversitesi )
    hadi hayırlısı samsuna geldiğimiz zaman önceden haber verir buluşuruz dostum kısmetse sinop mt den selamlar
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM :salut::queen::flower::sunny:::unsure::::whip::::146::

Motosikleti
    HONDA CG 125 2007

1

dundar kardes allah işallah nasıp ederde samsunda veya carsamba da karsılasırız benımde anne tarafı carsambalı ılk barajın ordan

Motosikleti
    teşekkürler arkadaşlar görüşmek dileğiyle...
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    HONDA CG 125 2007
    teşekkürler arkadaşlar görüşmek dileğiyle...
    SENİN GİBİ 3 4 İŞİ DAHA BULURSAK BIR EKIP BELKİ YAPA BELKI YAPA BILIRIZ

devilcerkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Selam Samsunlulara, yakında bir organizasyona ne demeli?
    Volkanyaldiz.com
    Mantık insanı ve motor sadece araç.

Motosikleti
    HONDA CG 125 2007
    Alıntı devilcerkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Samsunlulara, yakında bir organizasyona ne demeli?
    OLUR TABIKI ALLAH DERIM NE DERIM KI

AMA PAZAR GUNU OLMASI NE OLUR

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    @karagullenecati kısa da olsa tanıştık Ali'lerle kaçamak yapmışsınız habersiz sinopa gelmek olmadı.. birdaha birbirimizden haberdar olalım özelden sana telimi veriyorum
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    Arkadaşlar bugün (19.07.2007) mezun oldum artık JEOLOJİ MÜHENDİSİYİM akşam yola çıkıyorum Samsunda görüşmek dileğiyle...MT yi harekete geçirmek lazım...
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    HONDA CG 125 2007
    Arkadaşlar bugün (19.07.2007) mezun oldum artık JEOLOJİ MÜHENDİSİYİM akşam yola çıkıyorum Samsunda görüşmek dileğiyle...MT yi harekete geçirmek lazım...
    DUNDAR KARDES HAYIRLI UGURLU OLSUN İŞALLAH İŞİNDE HAZIRDIR GORUSMEK UMIDIYLE...

Motosikleti
    Arkadaşlar Samsun'dayım Eylül 15 e kadar her türlü organizasyona varım nete pek giremiyorum motorumu özlemişim geziyorum bol bol.Perşembe Çarşamba'dan garajdan aldım 1 yıl çalışmamasına rağmen hemen çalıştı.Aldım Samsun'a getirdim.Bugünde Atakum tarafına sahil turuna gittik.Yeşilyurt AVM de molo verdik.Takılıyoruz dostumla işte
    ...55VATAN41MEKAN...

sayman55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS, F800 R, VERSYS 650, CBF 150
    selam dunpa kardeş, anladığım kadarıyla aynı mahalledeeniz, yeni kariyerin için de tebrikler, ufak çaplı gezintilerde birlikte takılabiliriz, görüşmek dileğiyle iyi tatiller

Motosikleti
    selam arkadaşlar; sezon gitti gidiyor, bir gezi veya bunu da içeren herhangibir aktivite gerçekleştirme ihtimalimiz varmı acep? Ben kendi adıma böyle bir organizasyona ilk defa katılacağımdan her an hazırım, bilgi ve ilgilerinize arz olunur.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yakın zamanda samsunda drag yarışları planlanıyor. Türkiye çapında olacağından bahsediyorlar. ne zaman yapılacağı konusunda haberim olursa haber veririm. orda hep beraber görüşürüz

Motosikleti
    var 636
    Yağrınki dragstar yarışlarına geliyoruz hey duydunuzmu samsun mt @karagullenecati akşama doğru seni arayıp kaç kişi geliceğimizi haber vericem
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosikleti
    kutlarım sizi, yuh bize sözüm ona burda yaşıyoruz ama dragstarın nerde ve nezaman olacağını bilemiyoruz. birazda organizasyon eksikliği var belliki, yani tanıtım ve duyuru iyi yapılamamış demekki .Ayıp olmazssa ögrenebilirmiyiz yarın saat kaç ve nerde yapılıyor? tigermbz'in dediği gibi ulusal boyutta olacakmış doğrumudur?

Motosikleti
    var 636
    valla @karagullenecati arkadaşım hafta içinde bana mesaj çekerek söyledi gelebilrseniz gelin diye ben kesin gidiyorum karagullenecatiyi daha aramadım ama akşam kaç kişi gelceğimiz kesinleşecek. Öyle arıyacam. yer samsun askeri hava alanı bende bilmiyorum nasıl gidileceğini buluruz elbet sabahtan yola çıkıcaz bakalım hayırlısı buluşmak için bana özelden telini ver organize olalım. gerçi orada üzerimde mt tşörtü olucak

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    beyler ben bile %100 emin değilim. ancak bugün teyit aldım ama geçen yıl bir gün önceden toplanmış kamp kurmuştuk. bu yıl bir hareketlilik yok. açıkçası ne kadar geniş çapta yapılacak (hatta yapılacak mı) artık şüphe içindeyim.
    herneyse
    edit
    samsunlu racingçiler kendi aralarında eğlendiler
    asıl organizasyon ayın 24 ünde olacakmış. yani gelemeyenler birşey kaçırmadı.

Motosikleti
    var 636
    Evet beklenen buluşma gerçekleşti Sinop & Samsun MT buluşması
    http://www.motosiklet.net/forum/gezi...tml#post770577
    @tigermbz dostum yardımlarından dolayı çok teşekkürler @karagullenecati sevgiler dostum 26sında tekrar organize olalım ben başlığı açtım bol resimli. birdahaki buluşma drag yarışlı olsun busefer he he

Motosikleti
    var 636
    DUYRULUR ayın 26'sında 19mayıs havaalanında yapılacak drag yarışlara SinopMT geliyor. biz sabah 7 de hareket ediyoruz yakakentten karagüllenecati eşliğinde yola devam gelmek isteyen haber versin arkadaşlar buluşalım

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler