Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    ozgurakman nereye? Bu arada ben de duymuştum Şapçı'nın düzleneceğini. Gerçi düzlenmekten kasıt eğimi aza indirmek diye düşünüyorum. 3 vakte kadar yazmazsan pm atarız artık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam yanlış bilgi vermeyeyim ama bu motoru (burası küçük yer o yüzden hemen herkes birbirini tanır) apaçi diye adlandırdığımız motorcu kardeşlerimizin gruplarında gazlarken, tekere kaldırılırken v.b. faaliyetler içinde hiç GÖRMEDİM. sanırım orta yaşlarda sakin birisine ait çarşıda falan da hiç görmedim. 1 kere mahalle arasında park edili gördüm... yani bence gelip görmeye değer görüyorsan; gel gör. hem bi tanışırız çay içeriz
    teşekkürler bilgiler için,
    başka bir motor buldum yakın şehirden gerek kalmadı,ama ilerleyen zamanlarda yolumuz düşerse sizin oralara bir çay alacagımız olsun.tekeriniz düz bassın,hayırlı sürüşler.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni üyelerden. Balıkesir merkezdeyim.

Merhaba arkadaşlar. Ben de yeni üyelerden. Balıkesir merkezdeyim, havalar da güzelleşiyor, organizasyon düzenleyip de haberdar ederseniz beklerim...

M.ERKUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As-125
    grup noldu ya canlanın biraazz havalar ısınıyorr

Solduyu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    As 200 Gy TAY
    Crossla dağ taş takılan varmı

Motosikleti
    Tvs-Apache
    merhaba balikesirli motorcu dostlarım balikesire yeni tayinim çıktı uzun turlarda yeni arkadaşlara ve yeni bir motora ihtiyacım olacak. balikesir merkezde bu motorla ilgileniyorum tanıyan varmidir acaba yada aldığımda gosterebilecegim iyi usta tavsiyeniz olurmu yollarda buluşmak dileğiyle teşekkür ederim
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1989118/detay/

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Balıkesir grubuna selamlarımı iletiyorum. Biliyorsunuz ağırlıklı mct ve ramzey 250 grubunda yazıyordum ancak wuxi forumunda da biraz canlanma olması için bir süredir onuda takip ediyorum. İş güç çocuk derken zaman geçiyor. pumpingiron kardeşim ilandaki motoru inceledim motor çok temiz yalnız aldığında serviste bir ecu ölçümü yaptırmalısın klr çok sağlam bir motordur aksesuar olarak yanında bir şey yok gibi duruyor. Enjeksiyonlu motorlarda da çok karmaşık bir elektrik düzeni mevcut. Umarım hayırlı olur.Balıkesirli bütün hemşehrilerime selam saygılar Bandırmaya gelecek arkadaşlarla görüşmek isterim.saygılar.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar hafta sonu asker ziyareti için Balıkesir'e geleceğim ailemle 1 gece kalabileceğim apart yada pansiyon önerilerinizi rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balıkesir grubuna selamlarımı iletiyorum. Biliyorsunuz ağırlıklı mct ve ramzey 250 grubunda yazıyordum ancak wuxi forumunda da biraz canlanma olması için bir süredir onuda takip ediyorum. İş güç çocuk derken zaman geçiyor. pumpingiron kardeşim ilandaki motoru inceledim motor çok temiz yalnız aldığında serviste bir ecu ölçümü yaptırmalısın klr çok sağlam bir motordur aksesuar olarak yanında bir şey yok gibi duruyor. Enjeksiyonlu motorlarda da çok karmaşık bir elektrik düzeni mevcut. Umarım hayırlı olur.Balıkesirli bütün hemşehrilerime selam saygılar Bandırmaya gelecek arkadaşlarla görüşmek isterim.saygılar.
    Merhaba ben en az her 2 bin kmde bir gelirim bakıma siz nerede oturuyorsunuz tam olarak Şehit Ílhan Gülcan caddesinde servis

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    İşyerim şmg lisesinin altında eski devlet hastanesinin arka sokağında veya eski inzibat karakolunun karşısında. Mahalle olarak ihsaniye mahallesi.sizin servisçi adı kim dükkan ismi.ben tanıyorumdur merak ettim.Gelecek olursanız haberleşelim kardeşim bir kahve içeriz.

ramcoo86 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KUBA CG 100 (2010 model 2000 km'de)
    Alıntı v max adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cümleten selamün aleyküm arkadaşlar hafta sonu asker ziyareti için Balıkesir'e geleceğim ailemle 1 gece kalabileceğim apart yada pansiyon önerilerinizi rica ediyorum şimdiden teşekkür ederim
    hocam merkezde apart veya pansiyon yok diye biliyorum. O tür konaklama yerleri sahil tarafında var. Sahilde kalıp (90 km) merkeze gelebilirsiniz yada merkezde otelde kalırsınız.
    Tok olan alemi tok sanır. Aç olan alemde ekmek yok sanır.
    Lâ Edrî

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    Alıntı ramcoo86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam merkezde apart veya pansiyon yok diye biliyorum. O tür konaklama yerleri sahil tarafında var. Sahilde kalıp (90 km) merkeze gelebilirsiniz yada merkezde otelde kalırsınız.
    Teşekkür ederim
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

M.ERKUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As-125
    Herkese selam olsunn

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Herkese merhaba, ben de Bandırma'dayım henüz ehliyetimi alamadım ne yazık ki , sınav tarihini bekliyorum, bu arada motorumu da almış bulunuyorum.

@Beycivan Servis Özkaban Motor Fatih İlköğretim'in yan tarafında.

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba, ben de Bandırma'dayım henüz ehliyetimi alamadım ne yazık ki , sınav tarihini bekliyorum, bu arada motorumu da almış bulunuyorum.

@Beycivan Servis Özkaban Motor Fatih İlköğretim'in yan tarafında.
    Hayırlı ve uğurlu olsun.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Selam balıkesirli dostlarım
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Serkan ile Altan benim bandırmadaki Honda suzuki gibi birçok servisi elinde tutan arkadaşım.Zaten bende Bandırmalıyım.Altanla aynı ilkokul da okuduk. Babası Halil amca eski motorculardandır.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı ve uğurlu olsun.
    Teşekkür ederim.
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan ile Altan benim bandırmadaki Honda suzuki gibi birçok servisi elinde tutan arkadaşım.Zaten bende Bandırmalıyım.Altanla aynı ilkokul da okuduk. Babası Halil amca eski motorculardandır.
    Motoru Altan Abi'den aldım ben de zaten

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    iyi günler yakın zamanda günübirlik erdek e gelmek istiyorum. acaba erdek de sezon açılmış mıdır? denize girilebiliyor mu? teşekkürler.
    16 BH 631

usame_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache 150 Rtr
    erdek festivallerinde gel dostum daha iyi olur

REKLAM ALANI
40. sayfa BirinciBirinci ... 30383940414250 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler