Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    18 kasim cumartesi AYVALIK GEZISINE gelen var mi? biz izmir grubu orda olacagiz...

gorusmek dilegiyle,
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    bmw r 1150 rt

yari balikesirliyim

alti sene önce altinoluktan yazlik aldim ve cok seviyorum yörelerinizi sürekli gidip geiyorum yazin görüsürüz umarim bmv r 1150 rt li birini görürseniz iste o adam benim adim ali kazasiz günler diliyorum kardeslerim

seco@ybr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125
    arkadaşlar hafta sonu susurlukta kross yarışları var biz buradan balıkesir merkezden 3 - 5 motor çıkmayı planlıyoruz katılmak isteyenler haber versin pazar güğnü gideceğiz
    Ybr
    10 xx xxx

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    ben bandırmadan topici görür görmez intikal ettim aranıza katılmak isteyiremm

selam gençlik ben gelmiş geç miş en hızlı motorcu JET YAMAZAKİ ulaşmak isteyenler için yamazaki887@hotmail.com

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben dursunbeyden balıkesir mt slm lar. organizasyonlarınızı takip ediyorum katılırız bir gün inş.bütün hemşolarıma saygılar DURSUNKÖYDEN))))))))

Motosikleti
    Mondial 125 KT - (AS 200 GY alacağım)
    Selam arkadaşlar. Balıkesirliler pek internetle uğraşmıyor galiba edremit grubundan 18 Mart çanakkale şehitleri anma günü katılmak isteyenler biz edremit grubu olarak 10-15 motor arası yükleneceğiz bilginiz olsun

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    selamun aleykum motor dünyasının insanları! ben balıkesirden ayarsız belki görmüşsünüzdür şu ön tekeri eskitmeyen çocuk balıkesir görünce hemen tıkladım bizim topraklar bu netle fazla ilgilenmiyo ama burda toplanalım tanısalım geziler düzenleyelim isterim su an ayvalıktayım gelmek isterseniz beklerim.. kazasız belasız motorlu günler dilerim..

Motosikleti
    ayarsiz, sen ilk once okulunu bitir sonra gezersin neyse hizlanacak bu balikesir grubu, sende varsin artik neyse yarin Ayvalıkta bulusalim., konusalim biraz... belki edremit ve havrana gideriz pazar gunu....

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayarsiz, sen ilk once okulunu bitir sonra gezersin neyse hizlanacak bu balikesir grubu, sende varsin artik neyse yarin Ayvalıkta bulusalim., konusalim biraz... belki edremit ve havrana gideriz pazar gunu....

oooh gıdın tabı tabı bızde burada ankaranın sogugunu cekelım saka bır yana ben cunda mı ozledım bıle bır kac foto atarsınız artık hem sızlerı goruruz hem de ayvalıgı

Motosikleti
    ayip ettin kardesim geliyor fotolar, atla gel yaa, ne var sanki, maceraya acık ol biraz, ben 2 senelik okulu ortam muhabbetine 4 sene de bitirdim hem de hic pisman olmadim...
    camlık-sarımsaklı arası

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayip ettin kardesim geliyor fotolar, atla gel yaa, ne var sanki, maceraya acık ol biraz, ben 2 senelik okulu ortam muhabbetine 4 sene de bitirdim hem de hic pisman olmadim...

maceraya acık bırıyımdır fakat klr yı satıyorum hayırlısı ıle o yuzden ıslemlerım var bıraz.ama en kısa surede oradayım

Motosikleti
    ne zaman istersen bulusuruz yeter ki onceden haber ver, Ankara sarmaz seni fazla kış zamani...bu arada burasi kalabaliklasiyor ona gore, her yerde cross gormeye basladim
    hayirlisi olsun satmak istiyordun, en kisa zamanda hallolur insallah...

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    selamlarr aklı ankaradan ,ama yüreği erdekten bir motorcu parçasıyım

her yaz ve tatillerde erdekte yimm.. ama bu yazz marmara adası tümüyle dolaşmayı planlıyorum..motorum skyteam sm 200

benide aranıza alırmısınız? ..

Motosikleti
    Alıntı Lospichos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlarr aklı ankaradan ,ama yüreği erdekten bir motorcu parçasıyım

her yaz ve tatillerde erdekte yimm.. ama bu yazz marmara adası tümüyle dolaşmayı planlıyorum..motorum skyteam sm 200

benide aranıza alırmısınız? ..
    los, zaten aramizda degilmisin 3 kisiyiz sunun surasinda....
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Lospichos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SkyTeam (sM)
    dur kurcalama birilerinin arasına sıkışırım ben

balıkesirlilerr le bir tanışmak maksatlıı konuya daldımm..

arkadaşlar merhaba
    online olan yokmu bende varım balıkesirde mondial 125 kt

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Balıkesir merkezden tek benmi varım 18 mart Çanakkale ye Şehitlerimizi anmaya giden hadi arkadaşlar Balıkesir merkez uyanın artık hem balıkesirden kalkan bi organizasyon yapmamız gerekiyor diğer illerden gelip Balıkesirde buluşacak arkadaşlarımızda olabilir onlarada yardımcı oluruz hem. Selam ve saygılar

Motosikleti
    Mondial 125 KT - (AS 200 GY alacağım)
    Çanakkale gezisine edremit'ten gidecek arkadaş çok var Eğer edremit'te buluşulursa hep beraber yola çıkarız
    ayrıca ayvalık ve Cunda adası hakkındaki yorumlarınızı da okudum bundan 1-2 hafta kadar önce bende bir Cunda yapayım dedim banan 226 milyon TL ye patladı. Gömeç ilçesinden aşşağıya doğru sallanırken RADARı görmememişim radar 226 YTL geçirdi ödeyeceğiz mecburen.... Bu sebeple Cunda deyince içim bir hoş oluyor herhalde bir müddet Cunda ve Ayvlalık yapmam herhalde

toni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X City 2013
    Alıntı idariders1816 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çanakkale gezisine edremit'ten gidecek arkadaş çok var Eğer edremit'te buluşulursa hep beraber yola çıkarız
    ayrıca ayvalık ve Cunda adası hakkındaki yorumlarınızı da okudum bundan 1-2 hafta kadar önce bende bir Cunda yapayım dedim banan 226 milyon TL ye patladı. Gömeç ilçesinden aşşağıya doğru sallanırken RADARı görmememişim radar 226 YTL geçirdi ödeyeceğiz mecburen.... Bu sebeple Cunda deyince içim bir hoş oluyor herhalde bir müddet Cunda ve Ayvlalık yapmam herhalde
    Edremitten çıkış saati ve buluşma yeri olarak plan yapıldımı?Seve seve size katılabilirm saatler uyarsa.Otel işini naptınız hallettinizmi ben bu akşam güzelyalıdaki (çanakkale)ADELYA otelle bi görüşücem .selam ve saygılar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler