Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

[Balıkesir - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı Ziya10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende shellden 97 oktanla fullemiştim 90 km de bitti fazlada zorlamamıştım. bu sefer 95 lik fulledim bakalım kaç km gidicek.

senle buluşalım bi gün motorlarımız aynı yaşımız da aynı
    tabi olur kardeşim bu arada ben ömer bizim motorlarda 95 oktan daha iyimiş 97 oktan buji patlamasına neden oluyormuş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ziya10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer > CBR600RR
    Alıntı DarkSeleCT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi olur kardeşim bu arada ben ömer bizim motorlarda 95 oktan daha iyimiş 97 oktan buji patlamasına neden oluyormuş
    bende ziya memnun oldum. hmm ben bi motorcuya danışayım bakalım o hangini tavsiye edicek.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bende ziya memnun oldum. hmm ben bi motorcuya danışayım bakalım o hangini tavsiye edicek.
    bende memnun oldum :d

Motosikleti
    bmw R27 1957 model
    slm arkadaşlar

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    aleyküm selam
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    Bugün size OPET petrolün benzin vurgununu anlatmak istiyorum. Opet petrol Bandırmada yeni yapılan KİPA alışveriş merkezinin hemen arkasında yer alıyor. Genelde benzin ve mazot ikmalleri gece geç saatlerinde firmanın kendisine ait akaryakıt tır konvoyu ile yapılıyor. Orda çalışan bir arkadaşımız benzinliklerde dönen dolaplarda bahsettikçe hayretler içinde kaldım. Bazen benzin tankında yeteri kadar yer olmayınca mazot depolarına bu benzini basıyorlarmış. Benzin iyice orda yağlanıyor enjeksiyonlu arabaları bozuyor motorlarda da karbüratörü tıkıyor ve aşırı hararet yaptırıyor. Genelde kaçak akaryakıt alıyoruz dedi o nedenle bu işi başkasına yaptıramadıklarından kendi tır konvoyunu kurmuşlar kendi adamları bu işi yapıyor. Türkiye genelinde de OPET bir kaç yerden akaryakıt alıyor dedi. Sen sen ol sakın opetten yakıt almayın abi dedi. Ben bu olaydan 5 gün önce sık sık gidip ordan benzin almıştım ve aracım şu anda arızalandı tamircim yakıt kaynaklı enjektör tıkanıklığı dedi.Birde ücret öderken motorunuzun başından ayrıldığınızda eğer hale pompacı yakıt basıyorsa ordan uzaklaşmayın dedi.Kul hakkını bakalım nasıl ödeyecekler.Motorunuzda muhakkak yakıt filtresi kullanın.motor yığılma yada tek kişi gaz yemiyorsa yakıtta su yada aşırı yağ karışımı olabilir.

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Valla ben de ordan alıyordum yakıt demek ki benzin istasyonunu değiştirmenin vakti gelmiş!

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    bende OPET den alırım bi sorun la karşılaşmadım daha ama şimdi içime kurt düşürdünüz oradaki pompacıların hepsi yakın dostum su konuyu bi r konuşayım bakalım teşekkürler Beycivan bey.
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

peacetrain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende shellden 97 oktanla fullemiştim 90 km de bitti fazlada zorlamamıştım. bu sefer 95 lik fulledim bakalım kaç km gidicek.

senle buluşalım bi gün motorlarımız aynı yaşımız da aynı
    Ziya10 ve DarkSelect93. Motorlarınızın yakıt durumu ne alemde? Sanki diğer cub lara göre biraz daha fazla yakıyor Turkcub. Bir değişiklik oldu mu rodajdan sonra?

zeus35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Selamlar;
    Ben merkez adnanmenderes mahallesindeki bp den alıyorum senelerdir bir sorun yaşamadım şuana kadar.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    Alıntı peacetrain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ziya10 ve DarkSelect93. Motorlarınızın yakıt durumu ne alemde? Sanki diğer cub lara göre biraz daha fazla yakıyor Turkcub. Bir değişiklik oldu mu rodajdan sonra?
    valla yakıtı ben belirttim çok sert 90-100 km hızda kullanırken bile 2.7 litre yakıtla 130 km yol yapıyor deposu 2.7 lt dir titreşim ve zırıltıdan motordan memnun olmadığımı söylemiştim meğer motor takozları gevşemiş şimdi sıktırdım ne ses kaldı nede eskisi gibi titreşim 7500devire kadar yağ gibi akıyor titreşim çok az 10000km dir kullanıym bi sorunu olmadı o kadr zorlamama rağmen uzun lafın kısasi asya turkcub fena motor değil

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:11 ----------

he unutmadan normal 100 lüklerden 1beygir fazladır gücü lifan hariç
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Beycivan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 1100XX
    10SuzAsla kardeşim iyi güzel konuşta başıma da iş çıkarma burdaki opetin komple güvenlik kameralarını ben kurdum kulaktan kulağa laf gelir işimize balta vurulur.Bende Bandırma opettekiler le tanışıyorum şimdi hiç kimse çalıştığı yeri karalamaz opetin yurda nasıl girdiğini araştırın dediğimi anlarsınız.Motorunuzda kaliteli benzin filtresi kullanmaya gayret edin.bu 100 125 lik cup tarzı motorların yakıt filtreleri bildiğimiz kauçuk-mukavva karışımı ilk hafta içinde filtrenin içinde şişiyor ve yakıtın emişini zorlaştırıyor çoğu kullanan bu motor neden basmıyor acaba diye soruyordu bende denedim olay anlaşıldı size önerim ybr 125 e ait filtrelerden kullanmanız.saygılar balıkesirli arkadaşlarımı erdek ocaklar bölgesine bekliyorum.

Motosikleti
    250 MCT
    Balıkesirli arkadaşlar neredesiniz burası baya sessiz kalmış

doans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişiyler
    hade bakam hayirlisi olsn hayat ondaysa tabiki Honda =)

Motosikleti
    var bişiyler
    bi akşam bütün motorcular toplanip yayladadan çikip milli kuvvetler ardndan adnan menderes en son çamlikta sicak bir çay mi içsek iftardan sonra ?

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı Beycivan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün size OPET petrolün benzin vurgununu anlatmak istiyorum. Opet petrol Bandırmada yeni yapılan KİPA alışveriş merkezinin hemen arkasında yer alıyor. Genelde benzin ve mazot ikmalleri gece geç saatlerinde firmanın kendisine ait akaryakıt tır konvoyu ile yapılıyor. Orda çalışan bir arkadaşımız benzinliklerde dönen dolaplarda bahsettikçe hayretler içinde kaldım. Bazen benzin tankında yeteri kadar yer olmayınca mazot depolarına bu benzini basıyorlarmış. Benzin iyice orda yağlanıyor enjeksiyonlu arabaları bozuyor motorlarda da karbüratörü tıkıyor ve aşırı hararet yaptırıyor. Genelde kaçak akaryakıt alıyoruz dedi o nedenle bu işi başkasına yaptıramadıklarından kendi tır konvoyunu kurmuşlar kendi adamları bu işi yapıyor. Türkiye genelinde de OPET bir kaç yerden akaryakıt alıyor dedi. Sen sen ol sakın opetten yakıt almayın abi dedi. Ben bu olaydan 5 gün önce sık sık gidip ordan benzin almıştım ve aracım şu anda arızalandı tamircim yakıt kaynaklı enjektör tıkanıklığı dedi.Birde ücret öderken motorunuzun başından ayrıldığınızda eğer hale pompacı yakıt basıyorsa ordan uzaklaşmayın dedi.Kul hakkını bakalım nasıl ödeyecekler.Motorunuzda muhakkak yakıt filtresi kullanın.motor yığılma yada tek kişi gaz yemiyorsa yakıtta su yada aşırı yağ karışımı olabilir.
    Hem de OPET Bilgilendirme için teşekkürler. Bu nedenle üzerinde plaka yazan türden, aldığımız yakıt fişlerini atmamak lazım belli bir km ye kadar.

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı doans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi akşam bütün motorcular toplanip yayladadan çikip milli kuvvetler ardndan adnan menderes en son çamlikta sicak bir çay mi içsek iftardan sonra ?
    teklifine sıcak bakan olmamış hayret yaaa

Motosikleti
    var bişiyler
    bi yorum bile çok mutlu etti beni

genelde haftada 2 tur falan olardi ama hayrret harbiden

Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı doans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi yorum bile çok mutlu etti beni

genelde haftada 2 tur falan olardi ama hayrret harbiden
    millet sahil tarafına kaçmıştır o yüzden herhalde

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Hafta sonu Bi akçay tarafı yapın ben abiler bi etkinlik filan olur

Bu arada bende de türkcub var 1 depoyla 2.7 lt 150 km yapıyor ama hızım 70 km/s geçmiyom yoksa motor 90-100 km/s yapıyor.

REKLAM ALANI
42. sayfa BirinciBirinci ... 324041424344 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler