Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Ferudunabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Selamlar,

Whatsapp'ın da forumun da ayrı ayrı iyi yanları ve kötü yanları var sizin de yazdığınız gibi. Forumdan bir noktadan sonra haberleşme yavaşlayabiliyor. telefon sürekli elimizde, whatsapp hep açık ama forumdaki bir konu başlığı öyle olamıyor. dediğiniz gibi forumun amacı belki yeni insanlarla tanışmak, insanlara bilgi aktarımı yapmak, bilginin kalıcılığını sağlamak olmalı.

benim forumda bu zamana kadar gördüğüm en güzel örnek zaferce kullanıcı adlı üyeninkiydi örneğin. kendisine ulaştım artık sürmüyormuş maalesef, ama zamanında bıkmadan sıkılmadan,ayrım gözetmediğini vurgulayarak etkinlikler ayarlayarak sürüş rotaları oluşturmuş, insanları bir araya getirmiş ve tanışma ortamı oluşturabilmiş. en önemlisi de tüm bu seyahatlerdeki rotaları, gidip görülecek yerleri çok güzel düzenleyip bir "çıktı" oluşturmuş ve forumda ve kendi blog sayfasında paylaşmış. harika bir rehber ankara'da yeni sürmeye başlayanlar için.

halen aktif gruplar vardır mutlaka. o yollarda görüp selam vermeyenler -belki de görmemişlerdir - muhtemelen bu gruplara üyedirler. dışarıya kapalı olabilirler, insanların kendi arkadaş çevresiyle zaman geçirip dolaşmak istemesi doğal karşılanabilir. kuluçka yuvasına benzetmeniz çok doğru olmuş bu noktada.

hiç grup sürüşü yapmadım ama, cc farkının oluşturacağı kopmalar normaldir bence. hatta bu cc olmaz da tecrübe de olabilir. en önemlisi öncesinde bu durum planlanmalı ve herkesin bilgisi dahilinde olmalı, herkes kendini rahat hissetmeli. örneğin grup iki alt gruba bölünebilir. varış noktasında birleşilir, dönüşte yine iki grup olarak dönülür vs.

son olarak, şu dönemde aktif ve yol-sohbet her konuda arkadaş arayan sürücüler olarak bir whatsapp grubunda toplanıyoruz. linki yukarılarda var. yasakların da kalkmasıyla planlamalar başlar sanırım

herkese sağlıklı günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    06Serhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Gsxr 600 K4
    Ankara da kendi çapında çok grup var. Cubuk ilçesinde oturuyorum. Özellikle haftasonları ayrı ayrı gruplar halinde motorcular buradan Çubuk 2 barajı ve Karagölü ziyaret ediyorlar. Buradan da Kazan a, Kızılcahamam a gidiyorlar. Sizde bir grup oluşturabilir rotalar belirleyip sürüşler yapabilirsiniz. Tekeriniz düz bassın yolunuz açık olsun.

kabir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250
    Merhaba 1 haziran sonrasında 5 haziran gibi bir etkinlik planım var malum haftasonu sokağa çıkma yasağı ilan edilmeden cuma akşam yola çıkıp pazar yada pazartesi günü dönüş olacak bir Amasra Kastamonu Sinop bölgesi bir planlama yapıyorum. Şuan için kendi başımayım katılmak isteyen olur mu acaba?

ojo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nick ürkütücü

baskentli1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Gunu birlik belki ama bakalim

Motosikleti
    R1250 GS
    Selam arkadaşlar,
    Bende 1 yıldır motor kullanıyorum. Hafta sonları bir organizasyon olursa haberdar olmak ve mümkün ise dahil olmak da isterim. Bunun için yapmam gereken birşey var mıdır ?

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı CosasiF adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar,
    Bende 1 yıldır motor kullanıyorum. Hafta sonları bir organizasyon olursa haberdar olmak ve mümkün ise dahil olmak da isterim. Bunun için yapmam gereken birşey var mıdır ?
    Hocam bir yerlerde wp grup linkimiz vardi ama orada buranin aynisi Haftada bir bir kisi yaziyor

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Herkes iyi mi

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes iyi mi
    Oha hayalet gordum sanki
    Onur senmisin yan çar mi bu

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı baskentli1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oha hayalet gordum sanki
    Onur senmisin yan çar mi bu
    ) özlemişsindir dedim
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    BMW R1200GS
    ) özlemişsindir dedim
    Lan busuru hemde

Ferudunabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM - Duke 390
    Merhaba MT ahalisi!

Ankara ölmüş dediler, Ankara bitmiş dediler. Nerde o eski Ankara MT dediler...

Ama olmaz denileni yaptık, şeytanın bacağını kırdık, rüzgarı tersine estirdik. Bugün uzun zamandır -benim bildiğim- ilk defa Ankara MT kökenli buluşmamızı gerçekleştirdik.

Klasikleşen "Buluşsak mı? Ya bir şeyler mi yapsak? Ne zaman buluşuyoruz?" gibi soruların üzerine "Uygun olanlarla Pazar günü kısa mesafeli bir sürüş yapalım" fikri çıkıverdi ve rota Güvenç Göleti olarak belirlendi. Katılımcılar listesi yapıldı, hatta artçılı katılma konusu gündeme geldi ama çocuklar nereye bırakılacak sorununa çözüm bulunamadığı için başka bir zaman bırakıldı.

Cross motoruyla katılacak hocamız da doğrudan Güvenç Göleti'ne gelip katılacaktı ama haberleşme konusundaki aksaklığımız nedeniyle düşündüğümüzden bir kişi eksik olarak 5 motor ile gerçekleştirdik.

https://ibb.co/tYMVTCY

İstanbul yolu çıkışından Memlik ve Sarıbeyler üzerinden Güvenç Göleti'ne varıp, sıcak ve kalabalıktan bunalarak hiç durmadan İstanbul yolu'na bağlanıp Ankara'ya geri döndük.Dönüşte son durağımız Fatih Sultan Mehmet bulvarı üzerindeki börekçide açlık giderme ve yorgunluk çayıyla günü tamamladık. Toplamda 56 km'lik rotaya linkten ulaşabilirsiniz: https://goo.gl/maps/F1mDXYeyWGqPK1xf8

Önümüzdeki haftalarda ve özellikle bayram dönüşü bu faaliyetlerin sayısını ve rota uzaklıklarını artırmayı umuyoruz. Whatsapp grubundan haberi olmayan Ankaralılar için grup linki: https://chat.whatsapp.com/IQ2wXNQZcXL23lsFRoqyi7

Görüşmek üzere!
    onurordek bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM JOYMAX Z - YAMAHA CRYPTON 115
    Güzel sürüş oldu. Devam ettirelim...

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    herkese selam nolmuş bu gruba böyle

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Korona kovalıyor biz kaçıyoruz...
    İllaki bir yerde sıkıştıracak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Herkes iyi mi

Nerdesin sen???
    En son günlük korona istatistiğini tutuyordun..

Motosikleti
    BMW R1200GS
    Alıntı CBF150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korona kovalıyor biz kaçıyoruz...
    İllaki bir yerde sıkıştıracak

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:17 ----------

Nerdesin sen???
    En son günlük korona istatistiğini tutuyordun..
    Aha steril topraam 🤗

CBF150 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 BMW R 1200 GS Adventure
    Ooooo Muhtarımmmm

ninya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax 250 z plus
    virüsten dolayı kimse buluşmuyormu artık

ersinkecis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2020 model Bajaj Dominar 400 UG
    Mrb. Arkadaşlar, TELEGRAM platformunda seviyeli bir ortamımız var.
    Kullanıcıların geneli Ankara'dan. Cep telefonundan kullanım rahatlığı,
    geçmiş yazışmaları yeni üyelerin görmesi, geçmişte arama yapabilmesi vb.
    güzellikleri var telegram'ın. katılmak isteyen olursa herkese açık:

https://t.me/OsmanliMotorcularGrubu/

not: GRUP'un "herhangi" bir KULÜP veya dernekle bağlantısı yoktur. bağımsız.
    tek şart edepli, ahlaklı, ergen olmayan, veya kendi ergen olsa da ruhu ergen
    olmayan, yetişkin, efendi insanların ortamı. ağzı bozuklara yer yok...

Hepinize merhaba. Motosticker54'ten R25 motorum için full sticker set satın aldım ancak Ankara'da kaplaycak kimseyi bulamıyorum. Daha önceden alıp kaplatan ya da yardımcı olabilecek bir tanıdığınız var mı acaba ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler