Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Çok akıllı oyuncu ve de uysal,ona sıcak bir yuva vermek istemez misiniz =(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img436.yukle.tc/images/5138g57h.PNG
    Onu bir daha geri getiremezsin, o artık bambaşka biri. O, tanıdığın kişi değil
    ANGARAJ

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

http://img436.yukle.tc/images/5138g57h.PNG
    Onu kötü yola sen düşürdün git sen çıkar
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23825931/detay

Adam çoktan almış bide 3.500 km yol yapmış bile

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Beyler bir el atın hele hele, kimse bişey yazmıyor

http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/116345-bu-kaplamayi-nereden-bulurum.html

Konu açtım

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...23825931/detay

Adam çoktan almış bide 3.500 km yol yapmış bile
    Ama aferim adama, 0'ından pahalıya satma çabasına girmemiş. Fiyat mantıklı bence.
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-ktm-1190-adventure?sorting=price_asc
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    osman bunlara baktın mı?
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/Dane-Valby-Gore-Tex-Ceket-pmu2164.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/Urun/Dane-Torreso-Gore-Tex-Enduro-Ceket-pmu2172.html
    Selçuk iyi tavsiye. Dane avrupanın neredeyse yarısıfiyatına gerçekten Performansını araştırayım biraz.. Buradan alıp yurtdışına mı satsak acaba (Tersine satış göçü )
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Evet arkadaşlar,

Başlığın icabına bakıldı, şimdi Erhana karşı yapılmış çifte standart için neler yapacağız onu tartışalım.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar,

Başlığın icabına bakıldı, şimdi Erhana karşı yapılmış çifte standart için neler yapacağız onu tartışalım.
    Bana göre paylaştığı şey yüzünden banlanması normal. Yani forum kuralları gereği diyorum. Ki bence olması gereken de o. Ben banlansaydım benim için bişey yapılmasını istemezdim misal ama o .swf yi ben de paylaşırdım büyük ihtimalle.
    #sürenadam

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Çocuk oyunlarımız bittiyse, Erhan kimdir? Ne yapılmıştır? Kime ve niye hıncınız var? Ne yapılmasını istiyorsunuz?

Bu gibi konulara daha ciddi ve mantık çerçevesinde yaklaşırsak, sanırım çözüm bulabilir, daha kolay ulaşabiliriz bir şeylere...

Motosikleti
    Aşağıdaki mesajı bütün il guruplarında yayınlamayı teklif ediyorum.

Tavsiyenizi bekliyorum.

Değerli İl gurubu üyeleri,

Son dönemde MT moderasyonunun saçma başlıklara göstermiş olduğu gereksiz müsamaha ve cezalandırma / banlama konusundaki çifte standartları hakkında görüşmek için kendi aramızda toplanacak ve aldığımız kararları MT forumunun seviyesinin yükseltilmesi için moderasyona sunacağız.

Sizleride kendi illerinizde toplanarak yapılabilecek düzeltmeler konusunda tartışmaya ve varsa çözüm önerilerinizi MT yönetimine sunmaya davet ediyoruz. Konuya gösterilecek ivedi ilgi üyesi bulunduğumuz MT forumunun seviyesinin daha iyiye gitmesinde mutlaka etkili olacaktır.

Unutulmamalıdırki MT nin ticari sahipleri olduğu gibi bizlerde manevi sahipleriyiz . Forumumuzu daha iyiye götürmek için yapacağınız çalışmalar için şimdiden teşekkür ederiz.

Ankara MT

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana göre paylaştığı şey yüzünden banlanması normal. Yani forum kuralları gereği diyorum. Ki bence olması gereken de o. Ben banlansaydım benim için bişey yapılmasını istemezdim misal ama o .swf yi ben de paylaşırdım büyük ihtimalle.
    Erhanın paylaştığı mesajın aynısı bugün bir başka üye tarafından paylaşılmış ve bizzat ben tarafından şikayet edilmiştir. Sonuç en son baktığımda banlanan kimsenin olmadığı idi.

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk oyunlarımız bittiyse, Erhan kimdir? Ne yapılmıştır? Kime ve niye hıncınız var? Ne yapılmasını istiyorsunuz?

Bu gibi konulara daha ciddi ve mantık çerçevesinde yaklaşırsak, sanırım çözüm bulabilir, daha kolay ulaşabiliriz bir şeylere...
    Olcan üslubun silinen konudaki seviyeye inmesini istemiyorsan biraz daha saygılı ol. Forumda yönetici olman 45 yaşındaki bir adama hitap şekline yeterli değildir sanalın dışında gerçek bir dünya var saygılı ol.

Okan Sinan OCAN
    yolcu114, nezih77, Wozy ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R

Çocuk dediğiniz kişinin belki çocuklarına çocuk denilebilir. Ama Okan Sinan Ocan Beye çocuk demek biraz burada hakaret sezinliyorum gibi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Benim saygımda ne buldunuz şimdi? Bundan daha incitici şeyler yazdığım da oldu size daha önce, ama saygıda hiçbir zaman kusur etmedim; bu defa da saygısızlık olarak algılanabilecek bir şey yoktu yazımda.

Yönetici sıfatına hiçbir zaman sığınmadım, bu defa da ona güvenerek bir şey yazmadım, sadece fazlasıyla ciddiyetsizleşti ortam, varsa yapılacak bir şey, aklı selim bir talep; yapılabilecek, yapılması istenen nedir diye sordum.

Şu üslupla karşılık görüyorsam, umrumda da olmaz sizin istediğinizi anlayıp gerçekleştirebilme isteğim. Şu saatten sonra ancak çıkıp bir hava almanızı, şu gereksiz gerilimden kurtulup; tanıdığımız bildiğimiz kaliteli paylaşım özelliklerinizle geri dönmenizi önerir ve dilerim...

Saygılarımla.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aşağıdaki mesajı bütün il guruplarında yayınlamayı teklif ediyorum.

Tavsiyenizi bekliyorum.

Değerli İl gurubu üyeleri,

Son dönemde MT moderasyonunun saçma başlıklara göstermiş olduğu gereksiz müsamaha ve cezalandırma / banlama konusundaki çifte standartları hakkında görüşmek için kendi aramızda toplanacak ve aldığımız kararları MT forumunun seviyesinin yükseltilmesi için moderasyona sunacağız.

Sizleride kendi illerinizde toplanarak yapılabilecek düzeltmeler konusunda tartışmaya ve varsa çözüm önerilerinizi MT yönetimine sunmaya davet ediyoruz. Konuya gösterilecek ivedi ilgi üyesi bulunduğumuz MT forumunun seviyesinin daha iyiye gitmesinde mutlaka etkili olacaktır.

Unutulmamalıdırki MT nin ticari sahipleri olduğu gibi bizlerde manevi sahipleriyiz . Forumumuzu daha iyiye götürmek için yapacağınız çalışmalar için şimdiden teşekkür ederiz.

Ankara MT

---------- Post added at 13:49 ---------- Previous post was at 13:47 ----------

Erhanın paylaştığı mesajın aynısı bugün bir başka üye tarafından paylaşılmış ve bizzat ben tarafından şikayet edilmiştir. Sonuç en son baktığımda banlanan kimsenin olmadığı idi.

---------- Post added at 13:52 ---------- Previous post was at 13:49 ----------

Olcan üslubun silinen konudaki seviyeye inmesini istemiyorsan biraz daha saygılı ol. Forumda yönetici olman 45 yaşındaki bir adama hitap şekline yeterli değildir sanalın dışında gerçek bir dünya var saygılı ol.

Okan Sinan OCAN
    Bencede mantıklı bir teklif. Şunuda eklemek lazım beğenmediğin motosiklete binme! Binenleride rencide edecek şekilde paylaşımlarda bulunma. Ama binmişsindir profesyonelce ya da amatörce izlenimlerini paylaşmışsındır bunada kimse birşey diyemez sonuçta bunlar senin deneyimlerindir olarak görülür. Bundan dolayı sürekli birileride hali hazırda takip ettiğim motosiklet ile ilgili bölümde sürekli kötüleme babında paylaşımlarda bulunuyorsa site yöneticileri neden bir mesaj göndererek uyarıda bulunmadılar? Bence site yöneticileri olaylar banlanmaya varmadan uyarı babında mesaj gönderebilirler. Ayrıca site yöneticilerine nasıl bir denetim mekanizması uygulanıyor bununla ilgili birileri biraz bilgi verebilir mi?
    yolcu114 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung gv250

Haddini aşmışsın!
    Varuna bunu beğendi.

Olcan138,akıllı ol lafını bil de konuş...
    yolcu114 bunu beğendi.

Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çocuk dediğiniz kişinin belki çocuklarına çocuk denilebilir. Ama Okan Sinan Ocan Beye çocuk demek biraz burada hakaret sezinliyorum gibi.
    Yaşı hakkında da konumu hakkında da bilgi sahibiyim; dikkatli okursanız biraz, "çocuk" diye bir hitabımın olmadığını da göreceksiniz. Yanlış anlaşılmaması için kendimi de bir şekilde, yazıp çizip silip, konunun içine girdiğim için dahil ederek, atışmalı, laf atmalı "çocuk oyunlarıMız" terimini kullanmam kimseye bir ithafta bulunduğum anlamına gelmez.

Şu kapıldığınız gerilim ortamından biraz çıkıp biraz rahatlamanız gerekli bence hala. Bu kadar saldırgan ve tek yönlü baktığınızın farkında değilsiniz belki hiçbiriniz, ama belki haklı olduğunuz durumda antipati topluyorsunuz boş yere.
    Mengu16 bunu beğendi.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Ne oyunu ya iyice haddininizi asmaya basladiniz..once dusunup sonra konusun..ne oyle oyun bitti mi falan..
    nezih77, yolcu114 ve buberk bunu beğendiler.
    AnGaRaJ

Motosikleti
    Benim saygımda ne buldunuz şimdi? Bundan daha incitici şeyler yazdığım da oldu size daha önce, ama saygıda hiçbir zaman kusur etmedim; bu defa da saygısızlık olarak algılanabilecek bir şey yoktu yazımda.

Yönetici sıfatına hiçbir zaman sığınmadım, bu defa da ona güvenerek bir şey yazmadım, sadece fazlasıyla ciddiyetsizleşti ortam, varsa yapılacak bir şey, aklı selim bir talep; yapılabilecek, yapılması istenen nedir diye sordum.

Şu üslupla karşılık görüyorsam, umrumda da olmaz sizin istediğinizi anlayıp gerçekleştirebilme isteğim. Şu saatten sonra ancak çıkıp bir hava almanızı, şu gereksiz gerilimden kurtulup; tanıdığımız bildiğimiz kaliteli paylaşım özelliklerinizle geri dönmenizi önerir ve dilerim...

Saygılarımla.
    Ozan gerekeni yazmış uzatmanın anlamı yok.

Konumuza dönersek,

Yukarıda gurup bilgisine sunduğum yazı örneğinde sıkıntılarımız açıkça ifade edilmiş durumda . Müdehale etmezseniz il guruplarınında öneilerini oluşturup yönetime sunmaları için çalışacağız.

Umarız sonuç MT deki yanlış yönlendiren , illegal ve gereksiz başlıkların temizlenmesine faydamız olur. Sonuç ta çok daha faydalı , paylaşım seviyesi yükselmiş gerçek bir motosiklet forumuna sahip olmamızı sağlar.

Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    [QUOTE=Olcan138;3031624]Çocuk oyunlarımız bittiyse, Erhan kimdir? Ne yapılmıştır? Kime ve niye hıncınız var? Ne yapılmasını istiyorsunuz?

Varsa önerileriniz hava almamızın dışında sizi seve seve dinlerim.

Motosikleti
    Arkadaşlar,

Çocuk konusunu uzatmayalım . Amacımız üzüm yemek ,Olcanı pataklamanın çözüme faydası olduğunu düşünseydim ne yapacağımı bilirsiniz...

Bu andan sonra Ankara MT çözüm öneren , örnek olan gurup olarak MT de ki konumunu pekiştirecek herbiriniz bunu başarabilecek kalitede insanlar ve motosikler binicilerisiniz.

Sevgilerimle

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler