Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dimi başkanım, yada biri gelip orasını burasını kurcalıyor, kırıyor felan... Sahibi telefonla konuşurken motoru devirmeye yelteniyor... Koruma demiri ve senin motora da nazar boncuğu şart bence de...
    O birilerini korumaya alsak etrafını çevirsek koruma demiri takmak yerine =)
    GaCCaLL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Aksesuar sordum ama en önemli şey olan MOTOSİKLET= YOL TUTUŞ =LASTİK konusunu unuttum... Okan Hocam ve diğer arkadaşlar bu NC'lerin orjinal lastikleri konusunda bilgisi,görgüsü olan ,değiştirmek gerekir mi gerekmez mi bilgisi olan beni aydınlatırsa sevinirim.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    osman başkanım yeni motorun hayırlı uğurlu olsun, allah kaza bela vermeye.
    tatlısını diycem ama diyetteyim.
    yeni moturunu yağsız pişirilmiş brokoli ile ıslatalım derim
    karapara bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi dileklerin için sagol Fatih Başkan...
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih başkan sana ne oldu öyle, özüne dön, kendine gel
    ANGARAJ

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    ben anlamıyorum şu fazerı daha önce neden beğenmediniz...arka sağ sinyali yamuk olabilir ama adam yetkili servis bakımlı diyor...okan hoca da motor yorulmuş duruyor gerçek kilometresi değil demişti o zaman...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-fazer-abs-98-beygir-103542974/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

böyle ilan yazılarına hemen inanasım geliyo benim
    karapara bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben anlamıyorum şu fazerı daha önce neden beğenmediniz...arka sağ sinyali yamuk olabilir ama adam yetkili servis bakımlı diyor...okan hoca da motor yorulmuş duruyor gerçek kilometresi değil demişti o zaman...

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-temiz-fazer-abs-98-beygir-103542974/detay

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:20 ----------

böyle ilan yazılarına hemen inanasım geliyo benim
    Ben böyle paslanmış fazer ilk defa görüyorum şu manifold çıkışlarına bak hele bide 15 bin lira aboov

Osman abi hayırlı olsun çok çok sevindim tam kendine göre bir seçim yapmışsın yakışır. Artık rahat rahat bütün tuşlarına basıp orasına burasına dokunabileceğimiz bir nc700 olması güzel. Bende tam fatih başkanın diyet programına başlayacaktım ki baklava sesleri yoğunlaştı bir süre daha diyeti erteleyebilirim
    karapara bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben böyle paslanmış fazer ilk defa görüyorum şu manifold çıkışlarına bak hele bide 15 bin lira aboov

Osman abi hayırlı olsun çok çok sevindim tam kendine göre bir seçim yapmışsın yakışır. Artık rahat rahat bütün tuşlarına basıp orasına burasına dokunabileceğimiz bir nc700 olması güzel. Bende tam fatih başkanın diyet programına başlayacaktım ki baklava sesleri yoğunlaştı bir süre daha diyeti erteleyebilirim
    Teşekkürler Buğra daha iyisi sizlerin olur İnşaallah... Motosikletin anahtarı istediğiniz zaman sizindir...

Bu arada ANKARA MT üyelerinin hepsinin kilosu fazla diyet bencede herkes için iyi fikir ne o öyle baklava falan arkadaş,kalori tuzağı...
    Varuna bunu beğendi.

suhatr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mz 251
    selam ankara mt motora epeybir ara vermiştim her bahar olduğu gibi bu baharda motosiklet gene bende depreşti yarın gidip kendime motor alacağım öyle yüksek cc li birşey değil ufak çaplı süratle pek aram yok amaç gezmek gezerkende etrafı seyrede bilmek mondialin 150 cc lerini inceledim hoşuma gitti bana yeter sıkştırmadıkca dünya yol gider sabah kalkayım kahvaltıdan sonra ilk işim doğru bayiye gitmek inşallah
    karapara bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ulan sabah sabah sinirim tavan yapti valla, motorun yanina gittim, baktim yerde bir hortum duruyor, yakindan bakinca farkettim ki benim fazla benzin tahliye hortumu yerdeki, hass... nasi lan derken bir hortum daha gordum, o da hava filtresinden fazla yagi alan ucu kapali olan hortum, sonra farkettim ki motorum yerinde duruyor ama tam olarak biraktigim yerde degil, yani disari cekilmis, daha sonra yine ayni yere itilmis, bunlar kapali yerde oluyor, bu arada motorun yaninda bir de bos ayran kutusu vardi, butun bunlari birlestirdigimde vardigim sonuc su, birisi benim motordan benzin calmaya kalkmis, gordugu hortumlari sokmeye kalkmis benzin hortumudur diye,yani baska aciklamasi olamaz gibime geliyor cunku ayni yerine geri koymaya calismislar gidon kilitli oldugundan tam olarak ayni yere gelmemis.

Gunahlarini almayayim ama bizim ordaki paketci cocuklar geceleri tam da benim motorun oldugu yerde takiliyolar, birkac kere gece gec saatte denk geldim, abi naber motorun cok guzel kac basiyo gibi geyik muhabbet yaptilar. Ben de motorcudan zarar gelmez diye dusunmustum ama simdi aklima ilk gelen o herifler, cunku hortum sokmenin baska bir mantigi olamaz, motoru calistirmakla bir alakasi yok, yandaki ayran kutusu da benzini toplamak icin olabilir diye dusundum.

Sinirden basim agridi anasini satayim sabah sabah, zorla goturup parali otoparka koyduracaklar bana, onlar da cok guvenli degil gerci, elini kolunu sallayan giriyor, bizim ordaki hal otoparki var ama aksam iceri gir, kimsenin ruhu duymaz. Acilen otopark bulmam lazim.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ulan sabah sabah sinirim tavan yapti valla, motorun yanina gittim, baktim yerde bir hortum duruyor, yakindan bakinca farkettim ki benim fazla benzin tahliye hortumu yerdeki, hass... nasi lan derken bir hortum daha gordum, o da hava filtresinden fazla yagi alan ucu kapali olan hortum, sonra farkettim ki motorum yerinde duruyor ama tam olarak biraktigim yerde degil, yani disari cekilmis, daha sonra yine ayni yere itilmis, bunlar kapali yerde oluyor, bu arada motorun yaninda bir de bos ayran kutusu vardi, butun bunlari birlestirdigimde vardigim sonuc su, birisi benim motordan benzin calmaya kalkmis, gordugu hortumlari sokmeye kalkmis benzin hortumudur diye,yani baska aciklamasi olamaz gibime geliyor cunku ayni yerine geri koymaya calismislar gidon kilitli oldugundan tam olarak ayni yere gelmemis.

Gunahlarini almayayim ama bizim ordaki paketci cocuklar geceleri tam da benim motorun oldugu yerde takiliyolar, birkac kere gece gec saatte denk geldim, abi naber motorun cok guzel kac basiyo gibi geyik muhabbet yaptilar. Ben de motorcudan zarar gelmez diye dusunmustum ama simdi aklima ilk gelen o herifler, cunku hortum sokmenin baska bir mantigi olamaz, motoru calistirmakla bir alakasi yok, yandaki ayran kutusu da benzini toplamak icin olabilir diye dusundum.

Sinirden basim agridi anasini satayim sabah sabah, zorla goturup parali otoparka koyduracaklar bana, onlar da cok guvenli degil gerci, elini kolunu sallayan giriyor, bizim ordaki hal otoparki var ama aksam iceri gir, kimsenin ruhu duymaz. Acilen otopark bulmam lazim.
    hacı bence tahminlerin doğru, motorcu biri yapmış bariz...elemanları gördüğünde bi konuş istersen..ama motoru niye hareket ettirsinler anlamadım...

serway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT660Z Tenere
    Bülent gecmis olsun. Cok can sıkıcı bir durum yasamissin. Yine de hemen demoralize olma. Bir çaresi mutlaka bulunur. Evinden daha guvenli yer zor bulunur. Benim aklımda buna benzer durumlar icin bir branda tasarımı var. Bir araya geldiğimizde konuşuruz. Canını sıkma.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı bence tahminlerin doğru, motorcu biri yapmış bariz...elemanları gördüğünde bi konuş istersen..ama motoru niye hareket ettirsinler anlamadım...
    Ya alet tuvaletin girisinde duruyor, dar bir yerde yani, yavsaklar orda duzgun calisamamis ki disari aciga cekmisler, o heriflerle konusamam, konusursam dalarim direk sinirden valla, az cok anlayan adam isi cunku belli. Onlarda baska biri aklima gelmiyor.

Abi bizim binada koyacak yer yok. Olsa demir,kilit falan hepsini hallederim ama yok iste, arka bahce olabilir ama onun icinde saglam rampa falan gerekir, yani zor is o da. Bi de gecenin korunde arka bahceye girerken ya da ordan cikarirken motor sesi olacak o da sakat. Su anda aklima adam gibi otoparktan baska bir fikir gelmiyor. Yani motoru zincirle kilitle sabitlesem bile bu yavsaklar yine kurcalayabilir. Aslinda bizim apartmanin altinda eskiden terzi olarak kullanilan kucuk bir yer var ama oraninda kapisi cok dar, ordan zor gecer gibi ama dur bakalim ben bunu da bir sorayim yoneticiye, kimin mali bilmiyorum ama, otopark yerine ona para vermek daha mantikli gibi sanki.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ...Bu arada ANKARA MT üyelerinin hepsinin kilosu fazla diyet bencede herkes için iyi fikir ne o öyle baklava falan arkadaş,kalori tuzağı...
    Yook, baklavayı gömmeden bırakmayız
    karapara bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Ya alet tuvaletin girisinde duruyor, dar bir yerde yani, yavsaklar orda duzgun calisamamis ki disari aciga cekmisler, o heriflerle konusamam, konusursam dalarim direk sinirden valla, az cok anlayan adam isi cunku belli. Onlarda baska biri aklima gelmiyor.
    geçmiş olsun.

insanlarla papaz olmadan güvenliğini artırmaya bak ;)

Motosikleti
    CBF 500

Abi bizim binada koyacak yer yok. Olsa demir,kilit falan hepsini hallederim ama yok iste, arka bahce olabilir ama onun icinde saglam rampa falan gerekir, yani zor is o da. Bi de gecenin korunde arka bahceye girerken ya da ordan cikarirken motor sesi olacak o da sakat. Su anda aklima adam gibi otoparktan baska bir fikir gelmiyor. Yani motoru zincirle kilitle sabitlesem bile bu yavsaklar yine kurcalayabilir. Aslinda bizim apartmanin altinda eskiden terzi olarak kullanilan kucuk bir yer var ama oraninda kapisi cok dar, ordan zor gecer gibi ama dur bakalim ben bunu da bir sorayim yoneticiye, kimin mali bilmiyorum ama, otopark yerine ona para vermek daha mantikli gibi sanki.
    Aga geçmiş olsun, seni çok iyi anlıyorum, bundan önceki evimde ben de motoru nereye sokacağımı şaşırıyordum, arka bahçenin kapısını don lastiğiyle sabitleyip-insanın zor geçtiği bir kapıdan ybr yi soktuğum günler geldi aklıma sonra garajlı bir eve taşınıp rahatladım ama burda bile ufak-tefek de olsa sıkıntılar oluyor, bizim oralarda "ortaya bırakılan orta malı olur" diye bir laf vardır, full kapalı şahsi garaja sahip zenginler dışında hemen hemen bütün motorcular bunu yaşıyoruz sanırım, %100 bir çaresi yok bu işin, alem .öt kaynıyor!!

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Forumda bir topaç açılmıştı motorcu motorunu otoparka veriyor fakat orada çalışan elemanmıdır nedir bineyim derken düşürüyor sonrada geri yerine bırakıyor. Tabi hasar falan olmuştu hatırladığım kadarıyla. Kendi garajı olmayan motorcu herzaman tedirgin olmaya mahkum
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @bülo geçmiş olsun, sizin şu apartmandaki kaan ZZR si olan mıydı? O motoru nereye bırakıyor diyecektim... En mantıklısı bence biraz uğraşıp sizin apartmanın arkasına gidebileceğin bişeyler yapmak. Senin motor okadar sesli değil bence, sorun olmaz.

Antepde de bir laf vardı, garajın yoksa arabam var demiyeceksin diye
    Redmoon bunu beğendi.
    #sürenadam

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    geçmiş olsun bülocan.
    racona göre motoruna ellenen kendi ellenmiş gibi olur.
    bu işi kötek temizler bülo reis.
    fortumunu yerde koma!
    caneryavuz bunu beğendi.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    CBF 500
    Buna benzer bir hikaye sanırım Ünal anlatmıştı, motorlara sinir olan çok nedense, bir sabah motorunun yanına gittiğinde dıştan görünen bütün hortumların yan keski ile kesildiğini farketmiş, insanlar hakkaten çiğ süt emmiş, benim aklıma çok güzel intikam senaryoları geliyor ama şimdi burda yazamam, görüşünce bir ara anlatırım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler