Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Yukarıdaki motomaxta vardı geçen cuma. Ama orada botları talan etmişler resmen bakacaksan pek sallanma derim
    Heil Spellcheck

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de X-Max 250'yi bugün teslim alıp 25 km kadar bir sürüşle eve götürdüm. sonra üstünü örtüp arabaya binip kös kös işe gittim

Küçük bir sorum olacak, pantolon ve bot alamadım henüz. Pantolon detaylı bakmadığımdan alamadım ama, bot uğradığım hiç bir yerde (motomax, efe honda, yamaha baydar, ulusan motor) bana uygun güzel bir alternatif yoktu. Çizme şeklinde touring modellerden almayı planlıyorum örneğin: http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu1161.html.

Yalnız denemeden almak istemediğimden online sipariş vermiyorum, en kısa zamanda botlanmam lazim, yukarıda yazdıklarım dışında önerebileceğiniz, tercihen bol ürün bulunan bir aksesuar mağazası var mı acaba Ankara'da?

facebook grubunu takip ediyorum, haftasonuna bir buluşma olursa (veya eskisi gibi çarşamba vb gibi bir gün sabit buluşma konursa) sizlerle tanışabilmek dileğiyle.
    Cepa yahut A-city di sanırım YDS'nin Diablo diye bir botu var daha bugün inceledim tekrardan yerinde gidip inceleyip bırkalayıp alma şansın var tavsiye edilir..

Edit: Baklavaların saysı giderek artmakta
    ANGARAJ

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün XJ6 mi,crf250L,NC700x mi diye kafayı yerken, kendi kendime bu işin uzmanına danış diyerek Okan Hocama telefonda bunların arasında tavsiye edeceği motosikleti sordum. Mantık çerçevesinde çirkin ördek yavrusu NC700x için kaporayı da bugün telefondan sonra verdim. Allah çok çok daha iyilerini ve hepinizin gönlünde yatan motosikleti sizlere nasip eder İnşaallah.Yreni motosiklet arayışında olan arkadaşların Allah yardımcısı olsun.

Bu arada motosiklet arayışım sırasında yardımlarını esirgemeyen ve bıkmadan usanmadan her soruma cevap veren Okan Hocaya ayrı bir parantez açarak teşekkür etmeden geçemeyeceğim.

Gelelim asıl konuya arkadaşlar siparişi siyah renk olarak verdim. (Teslim alırken belki beyaz hoşuma giderse ona dönebilirim .) NC700x için tavsiye edeceğiniz koruma demiri vs. gibi almam gereken aksesuar varsa marka modeli yazarsanız sevinirim. Birde neleri mutlaka almalıyım.
    Zira ben şimdiye kadar hiç NC700x forumu okumadım ve şimdi araştırmaya başlıyorum.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
    Hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde gönlünce gezersin umarım. Bu arada saydığın motorlar arasında ben de tercih yapmak durumunda kalsam NC700x'i tercih ederdim. 2 tur atmışlığım var çok beğenmiştim. İçin rahat olsun..
    karapara ve Wozy bunu beğendiler.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    arkadaslar iyi dileklerde bulunan herkese tesekkur ederim.(telefondan yaziyom tek tek alinti yapamadim) herkese cok cok tesekkur...

aksesuarlar neymis oyle koray...ben ilk olarak koruma demiri ve orta sehpa alayim..sonra 2000km falan kullanayim alisip alisamayacagima bakayim sonra canta manta islerine dalayim diyorum....tavsiyelere acigim sizce orta sehpa sartmidir?
    birde kasko konusunda yardima ihtiyacim var.kime yaptirilabilir.sadece kaza ve calinma icin kac tl tutar?
    ucuza trafik sigortasi yapan yer?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    arkadaslar iyi dileklerde bulunan herkese tesekkur ederim.(telefondan yaziyom tek tek alinti yapamadim) herkese cok cok tesekkur...

aksesuarlar neymis oyle koray...ben ilk olarak koruma demiri ve orta sehpa alayim..sonra 2000km falan kullanayim alisip alisamayacagima bakayim sonra canta manta islerine dalayim diyorum....tavsiyelere acigim sizce orta sehpa sartmidir?
    birde kasko konusunda yardima ihtiyacim var.kime yaptirilabilir.sadece kaza ve calinma icin kac tl tutar?
    Abi bu fiyatlar eğer fazla geldiyse Honda nın orjinal üçlü çanta setinin demirleri ile beraber 6000tl olduğunu hiç söylemeyeyim o zaman
    karapara bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400

Abi orta sehpa için de acele etme. Motoru kullan biraz, ihtiyaç hissedersen alırsın. Yok zaten sen bakımları büyük ihtimalle hondaya götürüp yaptıracaksın. O yüzden benim gibi her hafta 1-2 kere motorun şurasını burasını aç-kapa yapmayacağına göre hiç ihtiyaç duymayabilirsin. Ha park ederken yer yer kolaylık sağlıyor ama o parayı vermeden önce biraz sabret derim, belki 1 kere bile ihtiyaç duymazsın.

Koruma demirini de önlem olarak tavsiye ederim ama. Hani sen o motoru hayli hayli kullanırsın da işte nazardır felan olduğu yerde devrilir, benim ki gibi kaldırımdan düşüverir motor, parçalarına zarar gelir. Parçaları da ucuz değildir hani, o açıdan almak mantıklı

Çanta için de Koray'a katılıyorum.
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu fiyatlar eğer fazla geldiyse Honda nın orjinal üçlü çanta setinin demirleri ile beraber 6000tl olduğunu hiç söylemeyeyim o zaman
    ben o fiyata 2 tane cb125e alirim

polat..mtosiklet park halindeyken coluk cocuk uzerine dusururde vicdan azabi cekerim..park halindeki motorun dusmesi yan ayakta mi zordur orta sehpada mi? diye sorayim..veya fark yok mu?
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    ben o fiyata 2 tane cb125e alirim ...
    Zaten orjinal aksesuar çok mantıklı olmuyor abi genelde, givi-kappa gibi bu işi iyi yapan markaların ürettiği ürünlerden almak lazım, sırf üstünde Honda amblemi var diye uçuk fiyata satıyorlar!..
    karapara bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten orjinal aksesuar çok mantıklı olmuyor abi genelde, givi-kappa gibi bu işi iyi yapan markaların ürettiği ürünlerden almak lazım, sırf üstünde Honda amblemi var diye uçuk fiyata satıyorlar!..
    bugra honda stickere yapar bizde aldigimiz aksesuar ustune yapistiririz.
    buberk bunu beğendi.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Osman Abi hayırlı olsun tekrardan, koruma demirini ihmal etmemek lazım ama motor muhafazası şeklinde olanlar değil de bildiğimiz geniş ,motorun yerle temasına mani olacak klasik tür koruma demirlerinden lazım, kaza yapmasan bile öyle ya da böyle bir şekilde düşüyor motor, insanın içi cız ediyor sonra o yüzden olmazsa olmaz ilk önce koruma demirini hallet derim ben .
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    eywallah turgay niyetim koruma demiri takmadan bayiden cikarmamak..marka modwlidw sizlerin yardimiyla,arastirarak tespit edecegiz artik

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman Abi hayırlı olsun tekrardan, koruma demirini ihmal etmemek lazım ama motor muhafazası şeklinde olanlar değil de bildiğimiz geniş ,motorun yerle temasına mani olacak klasik tür koruma demirlerinden lazım, kaza yapmasan bile öyle ya da böyle bir şekilde düşüyor motor, insanın içi cız ediyor sonra o yüzden olmazsa olmaz ilk önce koruma demirini hallet derim ben .
    Dimi başkanım, yada biri gelip orasını burasını kurcalıyor, kırıyor felan... Sahibi telefonla konuşurken motoru devirmeye yelteniyor... Koruma demiri ve senin motora da nazar boncuğu şart bence de...
    #sürenadam

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Yeni motosiklet alanlara hayırlı olsun

Erhan'da alsa motoru tatlıya doyacağız anlaşılan
    karapara ve Varuna bunu beğendiler.
    ANGARAJ

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Yeni motor alan Osman abiye ve yeni arkadasimiza veya abimize hayirli olsun Allah kaza bela vermesin guzel gunerde kullanirsiniz insallah.....
    karapara bunu beğendi.

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Tüm iyi dilekleriniz için çok teşekkürler. Baklavalar nereye ne gün gelecek söyleyin ayarlarız hemen ;).

Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cepa yahut A-city di sanırım YDS'nin Diablo diye bir botu var daha bugün inceledim tekrardan yerinde gidip inceleyip bırkalayıp alma şansın var tavsiye edilir..

Edit: Baklavaların saysı giderek artmakta
    internetten baktım cidden güzele benziyor. çok teşekkürler tavsiye için. gidip bakayim bu akşam kentparka, eksik koruma binmemek lazım, hele acemiyken.
    karapara ve Redmoon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motosiklet alanlara hayırlı olsun

Erhan'da alsa motoru tatlıya doyacağız anlaşılan
    tesekkur ederim soykan..cok daha iyileri senin olur...

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motor alan Osman abiye ve yeni arkadasimiza veya abimize hayirli olsun Allah kaza bela vermesin guzel gunerde kullanirsiniz insallah.....
    sagol caner umarim cok daha iyileri senin olur insaallah..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

umarim Erhanda karar vermenin dayanilmaz hafifligini en kisa surede yasar
    erro bunu beğendi.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    abi yds nin diablo sunu bizim teşkilatta motorize ekiplere veriyorlar...bugün bikaç tanesiyle konuştum pek memnun değiliz biraz terleme yaptığını söylediler bilgilerinize.. bu arada yeni motorlar hayırlı olsun tekeriniz düz bassın.. kazasız belasız inşallah
    karapara ve mithrelios bunu beğendiler.
    AnGaRaJ

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Osman abi cok cok hayirli olsun.tekerine tas degmesin. Uzun yillar sag salim binesin insallah. Telefondan anca bu kadar oluyo. Valla kendim almis kadar sevindim bee
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Osman abi cok cok hayirli olsun.tekerine tas degmesin. Uzun yillar sag salim binesin insallah. Telefondan anca bu kadar oluyo. Valla kendim almis kadar sevindim bee
    bulentim cok sagol..daha iyisi senin olsun diyecegim ama seninle soykanin er6 lari benimkine toz yutturur zaten...Allah senin garajini istedigin tum motosiklet turlerinden 1 tane versin Insaallah ;

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:16 ----------

OOcan (Okan Hoca), Polat(Syanur),Umurcan,Makseli(Mustafa),Forewer(Kor ay),zaferce(Zafer),Yunus(Gaccall),Redmoon(Koray),T aylan,erro(Erhan),mithreolis,varuna(Orhan Abi),trgy(turgay),Soykan67(soykan),Caner,Eftal (eftall), Bülent78(Bülent) ve burada saymadığım ama kalbi benimle olan diğer tüm arkadaşlara da çok çok teşekkür ederim… İyi dileklerini sunupta atladığım varsa affola..
    GaCCaLL, umurcan, forewer ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı mithrelios adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de X-Max 250'yi bugün teslim alıp 25 km kadar bir sürüşle eve götürdüm. sonra üstünü örtüp arabaya binip kös kös işe gittim

Küçük bir sorum olacak, pantolon ve bot alamadım henüz. Pantolon detaylı bakmadığımdan alamadım ama, bot uğradığım hiç bir yerde (motomax, efe honda, yamaha baydar, ulusan motor) bana uygun güzel bir alternatif yoktu. Çizme şeklinde touring modellerden almayı planlıyorum örneğin: http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...T-pmu1161.html.

Yalnız denemeden almak istemediğimden online sipariş vermiyorum, en kısa zamanda botlanmam lazim, yukarıda yazdıklarım dışında önerebileceğiniz, tercihen bol ürün bulunan bir aksesuar mağazası var mı acaba Ankara'da?

facebook grubunu takip ediyorum, haftasonuna bir buluşma olursa (veya eskisi gibi çarşamba vb gibi bir gün sabit buluşma konursa) sizlerle tanışabilmek dileğiyle.
    Arkadaşım YDS'nin ürettiği motosiklet botu var. Fiyatı 320 tl civarında. Kent parkta mağazası var veya havaalanı yolu üzerinde. Bende bu botlardan var memnunum ama sadece tek çeşit üretimleri var. Yine yerli malı motobot var internette satılıyor. Fiyatı da iyi kullanımı da ama koruması nasıldır bilemem.
    mithrelios bunu beğendi.
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler