Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı karapara adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir hafta önce Honda nc700x gelmiş mi diye Bora'ya uğramıştım. Arkadaş CRF250L'i gördüm, sonra bir haftadır kendimi CRF250L ile daglarda görüyorum... Her an bir çılgınlık yapabilirm ama gruptan kim gelir benimle daga taşa diye düşünüyorum ? Biraz önce Efe honda nın önünde durdum motora bir daha oturdum falan, kendimi zor tuttum almamak için...
    Siz gezilerde asfalttan giderken ben kestirme dağ yollarından giderim. Ama bu işte yalnız olmaz ki ?
    MAKSELİ Honda CRF250L ne dersin ? Aklını çeleyim senin de??

abi cross için vakit yok bende. en azından bu sene.

ama hızlıca çevre illeri gezdirebilecek bi motor olması lazım bana.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi cross için vakit yok bende. en azından bu sene.

ama hızlıca çevre illeri gezdirebilecek bi motor olması lazım bana.
    ÇEvre illere kestirme dag yolundan gideriz işte Bu enduro croosstan güçsüz motor
    makseli bunu beğendi.
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Abi bizde araziye girme meraklısı çok bence yanlız kalmazsın
    karapara bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bir hafta önce Honda nc700x gelmiş mi diye Bora'ya uğramıştım. Arkadaş CRF250L'i gördüm, sonra bir haftadır kendimi CRF250L ile daglarda görüyorum... Her an bir çılgınlık yapabilirm ama gruptan kim gelir benimle daga taşa diye düşünüyorum ? Biraz önce Efe honda nın önünde durdum motora bir daha oturdum falan, kendimi zor tuttum almamak için...
    Siz gezilerde asfalttan giderken ben kestirme dağ yollarından giderim. Ama bu işte yalnız olmaz ki ?
    MAKSELİ Honda CRF250L ne dersin ? Aklını çeleyim senin de??

1) XT660 saahibi abilerimiz daga tasa gelir mi benimle acaba? Acemiyim zaten Bir yerde düşer, kurda kuşa yem olurum tek başıma diye korkuyorum ?
    2) Bu enduro sürüş şekli asfalttan farklı, dolayısiyle bu durum asfalt sürüşünü kötü yönde etkiler mi acaba? Örneğin birinde kollar kartal gibi, birinde yere paralel falan filan?
    Bence de güzel olmuş abi CRF, fuarda falan da bakmıştım yakından, hatta fuara en çok inazuma için gittim ama bu onu bile gölgede bıraktı, çok joker bir motor; şehir içinde kaldırıma çık, şehir dışına seyahat et, toprak yolda hevesini al, Hondanın yarış motoru CRF250R ın biraz daha kibar versiyonu gibi, çok abartmadıktan sonra arazide üzmez kesinlikle
    karapara bunu beğendi.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kime yazdığın belli olsun, bak yanlış anlarlar sonra

Eline iki tane arpa suyu alıp gelen herkese açık kapımız, beklerim

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    [/COLOR]
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben hiç kasmıyor. Evden çıkarken arıyor bebeleri nerdesiniz? Sonra promosyonumu (koray, hakan vb.) yanıma alıp geliyor. Ben organizasyon yapmıyor; hazır yapılı olana gidiyor ve mutlu ayrılıyor..
    La bebe o promosyonlarimi derken parantez icndeki v.b bz mi oluyoruz lan?
    GaCCaLL ve buberk bunu beğendiler.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline iki tane arpa suyu alıp gelen herkese açık kapımız, beklerim
    gelemedim ya la!
    Alamadım ya la emaneti!!....
    Süper toto yumurtlayan yumurta gitmiş geçen yanına hemide bana haber etmeden...
    ANGARAJ

Allah'ın günü mü bitti, akşam müsaitim, Büloyla Poli'yi de al gel.

Motosikleti
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah'ın günü mü bitti, akşam müsaitim, Büloyla Poli'yi de al gel.
    Hastayım yahu evde yatıştayım ayaklanınca gelicem yanına..
    Lütfücüğüm bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    bugra arazi konusunda en cok senden,celal abiden,ozandan birazda polat ve umurcandan umitliyim ama ...bizim ekip araziden bahsedip asfalttan,sucukta ve mangaldan vazgecmiyor

koray ben dedigin gibi arazide istesemde cok abartamam.o yetenek yok bende. bu arada ybryi satmissin hayirli olsun.

yunus sanada acil sifalar
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

Motosikleti
    bugra arazi konusunda en cok senden,celal abiden,ozandan birazda polat ve umurcandan umitliyim ama ...bizim ekip araziden bahsedip asfalttan,sucukta ve mangaldan vazgecmiyor

koray ben dedigin gibi arazide istesemde cok abartamam.o yetenek yok bende. bu arada ybryi satmissin hayirli olsun.

Saolasın abi,
    Abi CRF güzel alet cidden öyle çok güçlü bir alet istemiyorsan uzun yola da gelir hafif arazide yaparsın güzelce,
    bunu aldım diye araziden çıkmam düşüncesine kapılma sakın,
    ayrıca ümitli olduğun kişiler arasından baş harfi Süper Tatar arkadaştan pek ümitlenme derim
    zira kendisinin o taraklarda bezi yok pek ha ama bizim özgür gille gidersin istersen
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    sizin ozgurgil kim ???

mesela kizilahamama siz asfalttan gidin ..ben ve ??? kisiler dagdan tastan.orada bulusalim SUCUK yiyelim MANGAL yapalim ..donuste tekrar farkli guzergah ..

Motosikleti
    Abi senin içinde endurocu bir ruh varmışda biz çıkartmamışız onu anlasılan

Özgüz bizim STR si olan bir arkadaş ankara topacında pek fazla yazmaz kendileri ve tam senin aradığın gibi bir şahsiyet asfalt olmasın ona kafi,,
    Hani ben 1000lik motur aldım yatıramıyorum ama bazı arkadaşlarda cross alıp araziye neyim giremiyorlar,
    hayır ben 1000 tane CC'yi yatıramam normal yani
    karapara bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    yunus bendeki asil ruhum cross,dag kecisi gibi tirmanip..hoplayip ziplamak ama ona yusufluyorum... birde enduroda bile yanima adam bulamazken..ALLAHhakkimda hayirlisini versin
    makseli bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Abi özgürü bir günde olabileceği kadar tanıdığım kadarıyla sen toprağa gircdem dediğin sürece yanında bulamama gibi bi derdin olmayacak
    Adamlar bildiğin tabaka buzu gördü ve devam etti yola hani sen düşün
    karapara bunu beğendi.
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400

Yakın zamanda ankara civarında bir taş ocağı tespit edip(mümkünse işletime kapatılmış) orada enduro yarışları düzenlemeyi düşünüyorum. Rally lerdeki gibi süreye bağlı tepe tırmanışı da aklımda

Bazı ismi lazım olmayan yunus ustalaa çok alınmış bana. Tabi hasta adam, olcak okadar.
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Mühye'de vardır aslında o tarz yerler.
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Varadero
    yunus bendeki asil ruhum cross,dag kecisi gibi tirmanip..hoplayip ziplamak ama ona yusufluyorum... birde enduroda bile yanima adam bulamazken..ALLAHhakkimda hayirlisini versin
    Abi sen dağ tepe girersin araziye kaybolursan sucuk kokusunu takip et grubu bulursun zaten. Bence gayette güzel binersin sen arazide
    karapara bunu beğendi.

Motosikleti
    Varadero
    Bu arada beklediğim orjinal km rediktör ve orjinal yağ filtrem elime ulaştı. 4 litre castrol yağda stoklamıştım geriye birtek hava filtresi almam gerekiyor. Bir aksilik olmazsa pazar sabahı mobiletimi hazırlayacağım ve vuracam kırbaçı.
    Aşağıda gördüğünüz yüzükden biraz hallice plastik parça 60 lira.

Motosikleti
    olm plastikten km rediktörü mü olurmuş lem?
    ANGARAJ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler