Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    yarın ben de gelirim aksilik olmazsa
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA FİZY 125 CC
    Selam arkadaşlar.. Küçük bir Scooter ile başladım. Motorumu alalı 2 hafta oluyor. Motor kullanmayı ve trafikte motorsiklet ile yer almayı öğreniyorum. açıkçası hem yardımlarınıza hemde tecrübelerinize ihtiyacım var. Küçük Honda Fizy scooter ile size ayak uyduramayabilirim elbette ama bu bir başlangıç.. Benide grubunuza alırsanız bu güzel bir başlangıç olur.. (Sonra çeteleşir Hippi fillan oluruz..:-)) Teşekkürler..
    Satharian, ejlover, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı hyorumez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar.. Küçük bir Scooter ile başladım. Motorumu alalı 2 hafta oluyor. Motor kullanmayı ve trafikte motorsiklet ile yer almayı öğreniyorum. açıkçası hem yardımlarınıza hemde tecrübelerinize ihtiyacım var. Küçük Honda Fizy scooter ile size ayak uyduramayabilirim elbette ama bu bir başlangıç.. Benide grubunuza alırsanız bu güzel bir başlangıç olur.. (Sonra çeteleşir Hippi fillan oluruz..:-)) Teşekkürler..
    Bende yeni başlayan biri olarak hayırlı olsun diyorum hoşgeldin
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    hoşgeldin...hafta içi buluşmalarında motor cc önemi yok tahmin edebileceğin gibi..bi yerde oturup ayakta takılıyoruz...şehir dışı gezilerde ortalama hızımız 90...
    ejlover bunu beğendi.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Hoşgeldiniz çok rahat bize ayak uydurabilirsiniz. Sadece biz arada çeteler arası savaşıyoruz onun için kendinize bir silah bulmanız şart
    Satharian bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz çok rahat bize ayak uydurabilirsiniz. Sadece biz arada çeteler arası savaşıyoruz onun için kendinize bir silah bulmanız şart
    buğra sen başladın mı yeni yere...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Hayır başlamadım sonradan vazgeçtim 19:30 da mesaimi bitermiş yaa
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    Hayır başlamadım sonradan vazgeçtim 19:30 da mesaimi bitermiş yaa
    hayırlısı olsun...

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uğur würth yok ama ulusandan iphone var ben kullanıyorum teflonlu sıçrama falan yok gayet memnunum dene istersen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:28 ----------

abi bunun hesabını yaparsan hep zarar edersin bindiğini ve yol tecrübeni kar sayacaksın, ben olsam o lastikleri aldığım gün değiştiririm bak inan böyle fark yok o lastiklerle bütün yolun her haltını totoş da hissediyorsun bi buluşmada denk gelirsek al dene benim makinayı bak farkı öyle anlarsın, birde sezon biterken motormu satılır Allah aşkına tümden zarar edecen...
    Ninja250'de iPone kullaniyodum Caner de o da zinciri boyuyor. Hala koca bi kutu duruyor. Beyaz beyaz yamuk yumuk goruntu rahatsiz ediyor beni. Renksiz ve ipone gibi yapisan bi sey ariyorum bulamadim Würth dışında :(

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren ben Eylül ayında Motorla Karadeniz turuna çıkmayı düşünüyorum, varmısın eşlik etmeye...

Hız yapmadan (arada gazlamak serbest ama), gezdiğin yerleri görerek tanıyarak, bol resimleyerek , 7-8 günlük, gidiş dönüş 2000km lik bir rota düşünüyorum.
    Konaklama işi için belirlediğim öğretmenevleri ve misafirhaneleri kullanmayı ayrıca Trabzon ve Rize'de ise bungolov tarzı yerlerde konaklamayı planlıyorum.
    Bu tip uzun rotalarda yanında eşlik eden bir başka motorun olması da süper olur diye düşünüyorum.

Gaz alacak arkadaşları merakla bekliyorum...
    Abi Taylan gibi benim de istedigim bi sey bu. Ama seneye kadar ertelemek zorundayim doktora tezi nedeni ile :(

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haci adam gibi saglam somun bulursan 4 tane al yedek olsun, yoksa bi tane al da ustune o parlak kapali civatayi takabilelim. Bi de bu sabah enteresan bisi oldu, motoru calistirmadan on freni sikinca bosta oldugunu farkettim, yani maneti sonuna kadar cektim ama fren yoktu, motoru calistirdiktan sonra duzeldi, tutmaya basladi ama hala biraz fazla yumusak gibi, acaba on fren hidroligimi degistirmek mi lazim onu da bi inceleyelim yarin. Ben huseyini birakirim eve sorun degil de isten gelicem o yuzden direk size gelmesi bence daha mantikli.
    Abi sungerimsi bi his varsa hidrolige hava girmis demektir. Bosaltip yeni hidrolik doldurucan mecburen.

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yunus bana da aşağıdaki plakalığa takılan iki tane civata somun zımbırtısı var..paslanmaz olanlardan alırsan sevinirim...

http://www.sahibinden.com/data/images/blank.gif
    Benim de plakanin etrafindaki siyah bant kismini duzgunce kestirip kenarlari traslatmam lazim. Onu cok ozenli ve duzgun nerde yaptirabilirim? Iskitlerde eskiden yaptirdigim yer kaoanmis dogal olarak :(

Hayirli olsun, hosgeldin ;) Gezilere katilip yol yapmak ve egitim almakla baslamak en guzeli
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

tirbison - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim roadwin 250r
    selamlar hyorumez hosgeldin

ben de yeni baslayanlardanim acaba arada ben de gezilere katilabilir miyim?
    nezih77 ve pinkkuvars bunu beğendiler.

Motosikleti
    HONDA FİZY 125 CC
    Bu güzeldi.. Teşekkürler,

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:34 ----------

Tekrar merhaba arkadaşlar.. Bu güzel karşılama için teşekkürler.. Açıkcası daha da heyecanlandım şimdi.. Eeee nerde buluşuyoruz..:-)
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Eeee nerde buluşuyoruz..:-)
    https://maps.google.com/maps?q=39.92...num=1&t=h&z=18 sokağının sonundaki parkta oluyo genelde...ama bu hafta buluşma öncesi bi motomax de toplaşma olabilir..motomaxe gelmeyenler parka gelir...ya da anıtparkta buluşulunabilir...burdan söylenir zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

beyler hissettiğiniz üzere bu ara sıcaklarda hissedilir bir artış var..öğlen tatilinde motora kısa süre mont ve kaskla bindim...giderken sıkıntı olmadı ama kurum önünde yapılan çalışmalardan dolayı trafiğe takıldım...üzerimdeki beyaz keten gömlek ve ter reaksiyona girince çok seksi pozlar verdim... montsuz kullanayım diyorum ama yemiyo..dün sırtlığı takmadım acaip bi güven sorunu oluştu bünyede...
    Satharian bunu beğendi.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Bugün akşam buluşalım benim canım sıkılıyor izinliyim evde sıkıldım yarın oğlumun küçük bir ameliyatı var yarın akşam yorar beni sıpa...
    ejlover bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja250'de iPone kullaniyodum Caner de o da zinciri boyuyor. Hala koca bi kutu duruyor. Beyaz beyaz yamuk yumuk goruntu rahatsiz ediyor beni. Renksiz ve ipone gibi yapisan bi sey ariyorum bulamadim Würth dışında :(

Abi Taylan gibi benim de istedigim bi sey bu. Ama seneye kadar ertelemek zorundayim doktora tezi nedeni ile :(

Abi sungerimsi bi his varsa hidrolige hava girmis demektir. Bosaltip yeni hidrolik doldurucan mecburen.

Benim de plakanin etrafindaki siyah bant kismini duzgunce kestirip kenarlari traslatmam lazim. Onu cok ozenli ve duzgun nerde yaptirabilirim? Iskitlerde eskiden yaptirdigim yer kaoanmis dogal olarak :(

Hayirli olsun, hosgeldin ;) Gezilere katilip yol yapmak ve egitim almakla baslamak en guzeli
    müdür sen şu elindeki fazla zincir yağlarını kap gelde hepimiz sebeplenelim mesela buğra 1 senedir zincir yağsız geziyor en azından buluşmaya geldiğinde 2 sıkar güler eğleniriz
    Kullanmıyorsan itina ile değerlendirebiliriz yani..

Plakalığın kesilmesi olayınada ben olsam kendim keserdim fakat fleximin uygun ucu yok galiba pek kullanmadığıma bakmadım...hatta flex nerde ondan bile bi haberim...

Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yok öle...Seni çağırdık gelmedin kazana düştün sen gelirken tatlıları kapıp geliyosun üstadım olmadı döner falanda söyleyebilirsin genelde öyle oluyor aynısı hyorumez içince geçerli tabisi biri yemekleri öteki tatlıları ısmarlıyor

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://maps.google.com/maps?q=39.92...num=1&t=h&z=18 sokağının sonundaki parkta oluyo genelde...ama bu hafta buluşma öncesi bi motomax de toplaşma olabilir..motomaxe gelmeyenler parka gelir...ya da anıtparkta buluşulunabilir...burdan söylenir zaten...

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:45 ----------

beyler hissettiğiniz üzere bu ara sıcaklarda hissedilir bir artış var..öğlen tatilinde motora kısa süre mont ve kaskla bindim...giderken sıkıntı olmadı ama kurum önünde yapılan çalışmalardan dolayı trafiğe takıldım...üzerimdeki beyaz keten gömlek ve ter reaksiyona girince çok seksi pozlar verdim... montsuz kullanayım diyorum ama yemiyo..dün sırtlığı takmadım acaip bi güven sorunu oluştu bünyede...
    La gene nokta atışı vermişin bizim evi ne yapıyon sık kullanılanlarda mı saklıyosan artık

Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün akşam buluşalım benim canım sıkılıyor izinliyim evde sıkıldım yarın oğlumun küçük bir ameliyatı var yarın akşam yorar beni sıpa...
    bana uyar diğer arkadaşlarda tamam diyorsa bugünde yapabiliriz...

Bu arada bizim bi Karapara mız vardı aklandımı ne oldu o osman abi??
    ejlover bunu beğendi.
    ANGARAJ

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Motorsuz geldim bugün ben işe...
    bana önceden haber verin buluşmalara, ani hareketler bana göre değil....
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hoşgeldiniz, bizde her çeşit motor var, o konuda sıkıntınız olmasın, hatta 250cc motorla R1 tokatladığını idda edenler bile oluyor bazen

Alıntı tirbison adlı üyeden alıntı Mesajı göster

İlk mesajınızsa hoşgeldin diye başlamak değişik olmuş siz de hoş geldiniz efenim!

buluşma ne zaman beyler ? birazdan dışarı çıkacağım da.eğer bu gün se biri beni arasın.yok yarın diyorsanız o ayrı.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buluşma ne zaman beyler ? birazdan dışarı çıkacağım da.eğer bu gün se biri beni arasın.yok yarın diyorsanız o ayrı.
    Vay Hüseyin abim nerelerdesin yav! ses ver arada dakkam bitti arayamıyorum, vefasız deme hemen

buralardayım koraycım,artık daha fazla okuyucu oldum.yazma işini bıraktım taşınma hazırlıkları yapıyorum.eşyaları paketleme işleri falan filan.gelecekmisin sen görüşelim.

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buralardayım koraycım,artık daha fazla okuyucu oldum.yazma işini bıraktım taşınma hazırlıkları yapıyorum.eşyaları paketleme işleri falan filan.gelecekmisin sen görüşelim.
    Hayırlısı olsun abicim! ben yarın motomax e gidecektim 19:00 gibi ama böyle bugün olsun falan deyince tam durumu anlamadım, ikisi de mi bugün, yoksa biri dün-biri yarın mı oldu nasıl?

İllaki görüşürüz abi özledik zaten!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler