Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu yarısı bizden olayı ne acaba? hani atıyorum 400tl lik kask aldım 200 lira mı ödüyorum şartlar falan ne?Erhan bilgilendir bizi "Schokoladeeee"
    müdür aldığın iki üründen daha ucuz olanın yarısını ödüyosun, olay bu....
    bunun için iki kişi birleşip ucuzluktan faydalanılabilir...tabi birisinin alacağı iki kalem mal yoksa...
    ejlover bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamlar ve günaydınlar;

bu motomax arkadaş kampanya falan yapmış yarısı bizden, malzeme ihtiyacı olan falan toplaşıp alışverişe mi gidilse acaba?
    Anaaaammm :( Saat 1 gibi motomax'teydim zincir yağı sorup çıktım :( Adam da demedi hiç kampanyamız var başka ihtiyacınız varsa bakın diye :( Tüüüüüüüüüüüü
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anaaaammm :( Saat 1 gibi motomax'teydim zincir yağı sorup çıktım :( Adam da demedi hiç kampanyamız var başka ihtiyacınız varsa bakın diye :( Tüüüüüüüüüüüü
    sen ucuz mal sorduğun için söylememişler hocam sana..

http://urun.gittigidiyor.com/garaj/w...preyi-59111750

ben bunu aldım..düzce dadaş motordan gönderiyolar...firmanın kendi sitesinde daha ucuz ama o zaman kargo alıyolar sanırım...
    ejlover bunu beğendi.

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Kipa markette Castrol zincir yağlayıcı ve temizleyici çok ucuz bilginiz olsun..

ben bunu aldım..düzce dadaş motordan gönderiyolar...firmanın kendi sitesinde daha ucuz ama o zaman kargo alıyolar sanırım...
    (The value of life can be measured by how many times your soul has been deeply stirred. © Soichiro Honda)

Motosikleti
    2012 Yamaha R1

Hah iste aradigim bu benim de HAzir kullanani da bulmusken soriim hemen: Zinciri boyuyor mu Erhan? Bide az, cok herhangi bir bicimde sicriyor mu?

ipone var elimde ama zinciri beyaza boyuyor diye kullanmak istemiyorum. Yamaha'dan orjinal Platinium zincir yagi aldim, guya sicramiyomus diye o da rezil etti janti. Motul iyi dediler ama onlar da ipone gibi renkliymis :( Geriye Wurth dry kaldi. Eger sicrama yapmiyosa aliim. Sicriyosa gerek yok yag bollugu oldu elimde =D
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hah iste aradigim bu benim de HAzir kullanani da bulmusken soriim hemen: Zinciri boyuyor mu Erhan? Bide az, cok herhangi bir bicimde sicriyor mu?

ipone var elimde ama zinciri beyaza boyuyor diye kullanmak istemiyorum. Yamaha'dan orjinal Platinium zincir yagi aldim, guya sicramiyomus diye o da rezil etti janti. Motul iyi dediler ama onlar da ipone gibi renkliymis :( Geriye Wurth dry kaldi. Eger sicrama yapmiyosa aliim. Sicriyosa gerek yok yag bollugu oldu elimde =D
    valla hocam boyama yapmıyo..yağ çok ince...sıçrama da yapmıyor diyebilirim.ben de çok araştırmıştım. benim jant çok temiz olmadığı için gözlemleyemedim. ama araştırdığıma göre würth den gerisi yalan..özellikle sıçrama konusunda...
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    valla hocam boyama yapmıyo..yağ çok ince...sıçrama da yapmıyor diyebilirim.ben de çok araştırmıştım. benim jant çok temiz olmadığı için gözlemleyemedim. ama araştırdığıma göre würth den gerisi yalan..özellikle sıçrama konusunda...
    Tamam deniim ben de alip Sagol
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Ben de hep Wurth kullaniyorum Ugur. Gayet memnunum, yuksek hizlarda bile sicrama yapmiyor ve yaglama ozelligi guzel, tavsiye ederim.
    ejlover bunu beğendi.

eRRRen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Arkadaşlar selamlar geçen cumartesi sabahı bi delilik geldi aklıma.Motürümle sabah 5 de yola çıkıp burdan taaa 680km Ayvalığa gitme hatasını yaptım hakkaten ciddi bi hata oldu çünkü bu kadar uzun yola racing bi makina ile (yani oturuş pozisyonu) hatta ve hatta 250'lik ufak bi racing makina ile çıkılmaması gerektiğini keşke böyle anlamasaydım İnsanın ilk 2 saat sırtı ve beli kopacak derecede ağrıyor tam onu atlatıyosun iyi uyuştu derken bu sefer diz kapakların, bacakların ve ayak tabanın deli gibi ağrıyor hemen akabindede rüzgarın itme kuvvetinden olsa gerek bütün vücudundaki uyuşmaya anlam vermeye çalışırken birden gideceğin yere vardığını anlıyorsun Gidince bi sıkıntı kalmıyor vardığında öğlen saat 13 olmuş güneşide yemişsin hemen bi mayışma durumları ve kendine gelince akşam olmuş

Tek kişi olunca insanın sürekli durayım yok bi resim çekeyim bi bakınayım demek nedense içinden gelmiyor onun için çektiğim bikaç resim var onları sizlerle paylaşmak istedim bakalım beğenecekmisiniz

Bu arada motoru değiştirme kararı aldım en acilinden satıp bi 600 makina alalım yoksa yollarda yaşadığım maymunlukların haddi hesabı yok 177 ile renault kangoo arkadan sellektör yapıyo tam yatar pozisyonda şekil tamam bide gitse ama sağa çekilip yol vermek hakkaten çok üzücü

Birde iki radar cezası sahibi oldum biri 105 le girmişim Bursa'da 154tl diğeride yaklaşık 130 civarında girdim ama polisin arkamdan bağırmasına rağmen cevirmeden kaçtığım oda arkadan gelir sanırım 37" ekran tv kadar plakayı okumuştur heralde polis amca

Kısada olsa iyi seyirler

FatihKARAKAŞ, ejlover, nezih77 ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    [QUOTE=eRRRen;2747901]Arkadaşlar selamlar geçen cumartesi sabahı bi delilik geldi aklıma.Motürümle sabah 5 de yola çıkıp burdan taaa 680km Ayvalığa gitme hatasını yaptım hakkaten ciddi bi hata oldu çünkü bu kadar uzun yola racing bi makina ile (yani oturuş pozisyonu) hatta ve hatta 250'lik ufak bi racing makina ile çıkılmaması gerektiğini keşke böyle anlamasaydım İnsanın ilk 2 saat sırtı ve beli kopacak derecede ağrıyor tam onu atlatıyosun iyi uyuştu derken bu sefer diz kapakların, bacakların ve ayak tabanın deli gibi ağrıyor hemen akabindede rüzgarın itme kuvvetinden olsa gerek bütün vücudundaki uyuşmaya anlam vermeye çalışırken birden gideceğin yere vardığını anlıyorsun Gidince bi sıkıntı kalmıyor vardığında öğlen saat 13 olmuş güneşide yemişsin hemen bi mayışma durumları ve kendine gelince akşam olmuş

Tek kişi olunca insanın sürekli durayım yok bi resim çekeyim bi bakınayım demek nedense içinden gelmiyor onun için çektiğim bikaç resim var onları sizlerle paylaşmak istedim bakalım beğenecekmisiniz

Bu arada motoru değiştirme kararı aldım en acilinden satıp bi 600 makina alalım yoksa yollarda yaşadığım maymunlukların haddi hesabı yok 177 ile renault kangoo arkadan sellektör yapıyo tam yatar pozisyonda şekil tamam bide gitse ama sağa çekilip yol vermek hakkaten çok üzücü

Birde iki radar cezası sahibi oldum biri 105 le girmişim Bursa'da 154tl diğeride yaklaşık 130 civarında girdim ama polisin arkamdan bağırmasına rağmen cevirmeden kaçtığım oda arkadan gelir sanırım 37" ekran tv kadar plakayı okumuştur heralde polis amca

Kısada olsa iyi seyirler

helal olsun eren güzel gitmişsin motor ile ilgili detayları ve izlenimlerini anlatırsan sevinirim. Aynı dertten dolayı bende 250 lik makinalardan soğdum bende 600 lük bir makina istiyorum hadi hayırlısı...
    eRRRen bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla helal olsun Eren, bu kadar rahatsız pozisyonda o kadar yol herkesin harcı değil Hız konusunda kesinlikle katılıyorum, hoş benim istediğim kawa er6n de 200 falan yapıyor ancak ama olsun, 200 ü ben zaten çok fazla görmek isteyen biri değilim, amaç son hıza çabuk çıkmak, gazı açınca yanındaki ya da arkadaki arabadan kurtulmak. O plaka cambazlıkları işte hep bu gibi durumlar için yapılıyor şimdiye kadar ihtiyacım olmadı, motorum 130-135 i geçmediğinden olsa gerek. Sen 600 lük alırsan kesin plaka katlanacak anlaşıldı

Bu arada 50 mt. bizim dervişin f650 sine binmiştim geçenlerde, arkadaş benim makinadan sonra bile feci rahat yahu. Adamların niye enduroyla dünya turu yaptığını anladım
    eRRRen, ejlover ve Wozy bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

FatihKARAKAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 RT
    Eren takdir ettim seni herşeye rağmen bence en güzelini yapmışsın. Bazen hayatın anlamı için arada mantıksız davranmak gerekiyor

Ceza olayına ise üzüldüm :(

Resimler neden az, bu geziye çok güzel fotolar gider.

Bizim grubun eksikliği gezi raporunu ihmal etmesi, ben hariç dermişim...
    eRRRen bunu beğendi.
    # Çocukluk saflığını kaybetmeyen adama büyük adam denir. (Mencius) #

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    [QUOTE=caneryavuz;2747913]
    Alıntı eRRRen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar geçen cumartesi sabahı bi delilik geldi aklıma.Motürümle sabah 5 de yola çıkıp burdan taaa 680km Ayvalığa gitme hatasını yaptım hakkaten ciddi bi hata oldu çünkü bu kadar uzun yola racing bi makina ile (yani oturuş pozisyonu) hatta ve hatta 250'lik ufak bi racing makina ile çıkılmaması gerektiğini keşke böyle anlamasaydım İnsanın ilk 2 saat sırtı ve beli kopacak derecede ağrıyor tam onu atlatıyosun iyi uyuştu derken bu sefer diz kapakların, bacakların ve ayak tabanın deli gibi ağrıyor hemen akabindede rüzgarın itme kuvvetinden olsa gerek bütün vücudundaki uyuşmaya anlam vermeye çalışırken birden gideceğin yere vardığını anlıyorsun Gidince bi sıkıntı kalmıyor vardığında öğlen saat 13 olmuş güneşide yemişsin hemen bi mayışma durumları ve kendine gelince akşam olmuş

Kısada olsa iyi seyirler

helal olsun eren güzel gitmişsin motor ile ilgili detayları ve izlenimlerini anlatırsan sevinirim. Aynı dertten dolayı bende 250 lik makinalardan soğdum bende 600 lük bir makina istiyorum hadi hayırlısı...
    Saol Caner akıl işi değil ama kesinlikle tavsiye etmiyorum motor biliyosun dışardan çok canlı çok cici yollarda bikere inanılmaz dikkat çekiyor millet arabaların camlarından izliyor ama depodaki o meşhur KANUNİ yazısı belirince bi anda bütün olayı bitiyor inanmazsın camdan olum kanuni lan bu deyip önüne döneni gördüm Onun dışında makinanın uzun yolda yani böyle viraj yada dağ yolunda bi sıkıntısı yok ama vitesi sürekli bi düşükte tutman gerekiyorki hemen tepki verebilsin bide buna uzun yolunn etkisi çok fazla yani şehir içindeki gibi makina her zaman atik değil yaklaşık kesintisiz 3-3.5 saat kullanımın ardından (yüksek devirde) çok ciddi bi bayılma şişme olayı var 5 saatin üzerinde stop etme çalışsın yani dinlendirme 150'nin üzerine çıkaramıyorsun motoru :( sonra debelen dur. Ön camın biliyosun kronik bunlarda 5000dk'in üzerine çıktığında vibrasyondan ses yapması uzun yolda inanılmaz can sıkıyor bi kenarda durayım sökeyim zaten heryerim böcek anasını satayım dediğin dakikalar olmuyor değil Lastiklerimizin namı zaten gezegene yayıldı bikaç viraja girdikten sonra kendi kendine eren kaşınma yatayım derken komple bırakıcan deyip ondanda vazgeçiyorsun sadece düzlükte araç sollar oluyorsun Birde son olarak debriyaj ısınınca ciddi sıkıntı oluyor ani hızlanmalarda kolu bırakmana rağmen kavrama yaklaşık 4-5-6 hatta 7 saniyeyi buluyor sonra motor yola oturup bişeyler yapmaya çalışıyor o zaman durup bi sigara içeyim artık diyosun Yani bakarsan hepsi fasa fiso aslında bu cihaz için bu kadarı bence cok cok iyi yola çıkarken sıfır almama rağmen yolda acaba bişey olurmu bırakırmı dediğim çok zaman oldu çok içimi tırmaladı ama niyeyse saçma bi güvenle çıkmış bulundum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:27 ----------

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla helal olsun Eren, bu kadar rahatsız pozisyonda o kadar yol herkesin harcı değil Hız konusunda kesinlikle katılıyorum, hoş benim istediğim kawa er6n de 200 falan yapıyor ancak ama olsun, 200 ü ben zaten çok fazla görmek isteyen biri değilim, amaç son hıza çabuk çıkmak, gazı açınca yanındaki ya da arkadaki arabadan kurtulmak. O plaka cambazlıkları işte hep bu gibi durumlar için yapılıyor şimdiye kadar ihtiyacım olmadı, motorum 130-135 i geçmediğinden olsa gerek. Sen 600 lük alırsan kesin plaka katlanacak anlaşıldı

Bu arada 50 mt. bizim dervişin f650 sine binmiştim geçenlerde, arkadaş benim makinadan sonra bile feci rahat yahu. Adamların niye enduroyla dünya turu yaptığını anladım
    saol abi teşk ederim bu hız işi cidden büyük sıkıntı eğer bu cihaz hakkaten 200 dese bi an düşünmem satmayı çok ciddi senelerce binerim kanuni yazısını kapatıp ama zaten gitmiyo bide şişince 150de kal insan aldığı mont'a kask'a üzülüyor en acilinden başladım aramaya bi Gsxr600 bulduğum anda yolluyorum abi varsa soran eden etrafta aklınızda olsun enduro dediğin gibi çok rahatta abi benim racona ters ya bana şöle üzerine yatmalık bişeyler lazım hayat felsefesi olmuş alışkanlıklar

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:32 ----------

Alıntı FatihKARAKAŞ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren takdir ettim seni herşeye rağmen bence en güzelini yapmışsın. Bazen hayatın anlamı için arada mantıksız davranmak gerekiyor

Ceza olayına ise üzüldüm :(

Resimler neden az, bu geziye çok güzel fotolar gider.

Bizim grubun eksikliği gezi raporunu ihmal etmesi, ben hariç dermişim...
    Saol Fatih abicim.. İyimi yaptım kötümü yaptım hala bilemiyorum inanırmısın hala geçmedi bu kadar uzun süre rüzgar yemenin aptallığı
    Abi resimler az yoruldukça bastım yoruldukça bastım durayım sağa sola bakınayım demek inan gelmedi aklıma bi an önce bitsin kurtulayım şu çileden diye
    Raporlama işinede başladık be abi yavaş yavaş baksana öğrenicez senden
    Bi dahakine inş. çok ciddi fotolar çekicem
    ejlover bunu beğendi.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Eren lastik işinden bende çok çektim motor kendi kendine saçma sapan işler yapıyordu baktım olmadı, aldım bir takım michelin inanmadım ilk kullandığımda sanki motoru değiştirdim. eğer bineceksen bence hiç durma lastikleri değiştir. 600 'lük için bende çok iç çekiyorum ama mantıkda diyor 1 sezon daha bin benim motor diri ve sağlam bi eksantrik dişlilerini bulsam eksantrik sesinide kesecem ve bir sezon daha binmem lazım diye düşünüyorum. Bence sende düşün, şehir içinde bence bütün her şeye cevap veriyor, bana şu an bisiklet kullanıyorum gibi geliyor. Aslında bu da çok tehlikeli motor dilinde bu durumun bir adı vardı bilen söylesin belli bir km sonra aşırı güven, bence sende de öyle bir durum var. Bence şimdilik değiştirme verdiğin paraya yazık olur..
    eRRRen bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hep Wurth kullaniyorum Ugur. Gayet memnunum, yuksek hizlarda bile sicrama yapmiyor ve yaglama ozelligi guzel, tavsiye ederim.
    Sagol Taylan. Ankara'da gidebilecegim motorcularda bulamadim. Sehir tarafina da inmiyorum 4-44 falan kaldi oralara gitmek yerine netten siparis vericem artik ;)

@EREN
    Abi helal olsun valla ne diim; tek basina iyi cesaret sabahin besinde o yola koyulman

Yalniz neden o kadar rahatsiz oldun anlamadim :( Hic o kadar yol yapmadim ama benim de yaptigim 400kusur km var tek seferde; onda da sadece sonlara dogru popom uyusmustu Ama hiz konusunda cok haklisin Rodaj yaparken ben de cok selektor yedim daha bi beter koyuyor

Bu arada resimler az ama oz olmus. Ellerine saglik ben cok begendim

Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abi Eren de zaten bu hizlar ve altinda yemis cezalari ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yani hız cezası yiyebilecek bir motorum var, vay be, rahatladım valla, bi yesem mi acaba )
    eRRRen, ejlover ve Satharian bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    @EREN
    Abi helal olsun valla ne diim; tek basina iyi cesaret sabahin besinde o yola koyulman

Yalniz neden o kadar rahatsiz oldun anlamadim :( Hic o kadar yol yapmadim ama benim de yaptigim 400kusur km var tek seferde; onda da sadece sonlara dogru popom uyusmustu Ama hiz konusunda cok haklisin Rodaj yaparken ben de cok selektor yedim daha bi beter koyuyor

Bu arada resimler az ama oz olmus. Ellerine saglik ben cok begendim

Saol başkan teşk ederim cahil cesareti oldu biraz
    Şimdi uğur sen bi R1 kullanıcısı olarak tabi bizi anlamanı beklemiyorum hyocuları yani bizi
    Bu bizim aletler nazlı aletler vibrasyonu fazla olan aletler verdiğin paraya göre seleleri dandik aletler ayaklarını koyduğun yerlerin her nekadar ayarları dışarıdan var görünsede kullanıcısını tatmin etmeyen aletler hızlandıracam diye çektiğin sıkıntıdan sahibini kasan aletler deposunun biçimi ve selenin birleşim yerinin garipliği nedeniyle her frende insanı taaa ön koltuklara kadar alan aletler bu böyle sabaha kadar devam eder canlı kaliteli bi motorla yaptığın 2500km ye bedel benim bu çektiğim sıkıntılı 680 km popoyu bırak ağrımayı inince arkadaşları tanıyamadım
    Bidahakine forumu kitliyecem resimden bi alayım şu Suzukiyi
    ejlover ve Satharian bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    eren herkes gerekeni söylemiş zaten..yanlış hatırlamıyosam bi yere yazmıştın bu yolculuğu yapacağını...valla o yolu arabayla gidip kendime lanet etmişliğim var, nası bi mallık yaptım diye senin durumu sorgulamıyorum bile...

---reklam mod on

sitede motokurt abi var (yaş 50 küsür) adam izmir-trabzon -izmir yaptı ve cbr 250 r ile hiç yorulmadığından bahsetti...ama beni kısa süreli beypazarı turlarında yorduğunu söyleyebilirim...

-- reklam mod off

umarım aradığın makinayı en kıa sürede bulursun...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Boşuna işi bilen abiler hep enduro almıyor, bir yerde patlıyor demek diğer türler işte, geçen toprağa girdiğimizde de en sonda ben kaldım mesela, makine asfalt arıyor resmen, yoldaki herşeyi hissediyorsun, orada bir cross olsaydı aramızda muhtemel hepimizle dalga geçecekti ee asfalta nasıl giricez onunla dediğin anda zaten Enduroya varıyorsun, aklın yolu bir gibi! Dual-purpose diyorum, ama önce hepsini denemek şartıyla tabi
    Satharian bunu beğendi.

Motosikleti
    GT250R----Suzuki GSXR600
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eren lastik işinden bende çok çektim motor kendi kendine saçma sapan işler yapıyordu baktım olmadı, aldım bir takım michelin inanmadım ilk kullandığımda sanki motoru değiştirdim. eğer bineceksen bence hiç durma lastikleri değiştir. 600 'lük için bende çok iç çekiyorum ama mantıkda diyor 1 sezon daha bin benim motor diri ve sağlam bi eksantrik dişlilerini bulsam eksantrik sesinide kesecem ve bir sezon daha binmem lazım diye düşünüyorum. Bence sende düşün, şehir içinde bence bütün her şeye cevap veriyor, bana şu an bisiklet kullanıyorum gibi geliyor. Aslında bu da çok tehlikeli motor dilinde bu durumun bir adı vardı bilen söylesin belli bir km sonra aşırı güven, bence sende de öyle bir durum var. Bence şimdilik değiştirme verdiğin paraya yazık olur..
    doğru söylüyosun binilecekse aslında bi takım lastik alsam ama sonuç itibariyle 2012 mode daha ilk sezonu su sezonu bitireyim satarım diye almıştım zaten ama daha sezonu bitiremeden niyetlendim Aslına bakarsan aşırı güven değilde olay şu hızlanma işi varya o benim canımı skıyor uzun yolda gerçi ama dediğin gibi ne kadar çıkıyoruz uzun yola daha ne kadar sıkıntı olabilir Birde satayım dememin nedeni 17Martta çıkardım motoru 4-44'den yani teslim aldım yarın tam 4 ay olacak motor bugün 6100kmde boyle gidersem ben bu sezonu nerden baksan 11000 yada 12000 gibi kapatırım sonra sıkıntı olacak diye düşünüyorum satarken haksızmıyım?
    nezih77 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 16 kullanıcı var. (0 üye ve 16 misafir)

Bu Konudaki Etiketler