Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anıtparkta bi buluşma yapalım bence...yunus un park her ne kadar iyi olsa da biraz karanlık ve basık bir havası var...onun için yarın anıtparkta bi toplaşma olabilir mi fikrini ortaya atmak istiyorum...
    bende yarın iş çıkışı motorla gezeyim diyordum.bir aksilik olmazsa buluşma işine uyarım.
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Bulent78;2735651]

Abi Yunus un oraya gitmek istiyorum da cumartesi aksama kadar amelelik yapacagiz, muhtemelen gec bitecek ondan sonra da tek basima 250 km yolu aksam karanliginda gidemem gibime geliyor ki zaten amelelik yapacagimizdan yorgunluk da olacak. ama gidebilirsem az pilav bol et taktigi uygularim herturlu
    Dostum herkeş yan çizmiş tekbaşına yorma kendini hiç halbüskim daha alabalık yedirtecektim sizleri dağların eteklerine götürecektim ama kısmet değilmiş

Arabalardan el sallayan cocuklar bana da oluyor; ya da keyif sizin yaa, hayat size guzell gibi yorumlar geldigi de oluyor da hic arabadan el sallayan ya da kas goz yapan kiz olmadi, bu da Koray imin karizmasinin getirileri olsa gerek
    Buna sesli gülmedim desem yalan olacak şimdi

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anıtparkta bi buluşma yapalım bence...yunus un park her ne kadar iyi olsa da biraz karanlık ve basık bir havası var...onun için yarın anıtparkta bi toplaşma olabilir mi fikrini ortaya atmak istiyorum...
    la bizim parkta buluşmayın ben yokken yoksa bi tarafınızı keseller bak demedi demeyin en son tinercinin elinden bülenti levyeyle almak zorunda kaldık

Bu arada olmaz ama hani olurya bu tarafa geleniniz olursa hertürlü bakım benden zaten bunu tekrar etmeme gerek yok sanırsam
    ANGARAJ

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Olum kızlar çamurlu endurolara bakacak değiller heralde, tabiki bizim motorlara bakıyorlar, he bize bakmıyorlar o ayrı konu
    pinkkuvars bunu beğendi.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Sembolikte olsa Yunusgil Parkına bir ziyaret gerçekleştirilmesini talep ediyorum , 5 dakikalığına olsa bile =)
    GaCCaLL bunu beğendi.

valla alayınız yalan çıktınız ha.hani etli pilav yiyecektiniz.yol yapacaktınız da çadır kuracaktınız da bırakın yav.
    ben halen hızlı tren falan bi şekilde gitmek isterim.maddi durumumu ayarlayabilirsem.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Eğitim diyordunuz bak şuna bir bakın eğer düşünürseniz ki ben düşünüyorum. Haber verin Kaan abi ile fiyatı bi konuşayım sayfada 08:00-18:00 kadar denmiş ama full korumalı isteniyor katılımcılar...

http://www.facebook.com/events/483414551685083/
    ejlover bunu beğendi.

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Arkadaşlar araya maydanoz olmak istemem ama Serhat abinin ( Serhat Kılavuz ) eğitimini tavsiye ederim, kapalı alan ADAC eğitiminden sonra gözlemli yol eğitimini de alın.
    Her iki eğitim de bana çok şey kattı. Hernekadar Serhat abininin hemen arka solunuzda yada sağınızda sürüyor olması biraz tedirgin ediyorsa da yanlışlarınızı birebir gözlemlemesi yönünden çok faydalı oluyor. Aklımdan geçirmeyeceğim yada yanlış bildiğim çok şey öğrendim kendisinden. Lakin uzun yol eğitiminde tavsiyem 5 kişiden fazla olamamya çalışın, dönüşümlü sürüldüğünden az sıra gelebilir, arka tın tın gitmeyin.
    nezih77, erro ve ejlover bunu beğendiler.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler ben john f kennedy üzerindeki sekans pub a doğru gidiyorum...işi gücü olmayanları beklerim...40 dak içinde orda olurum sanıyorum...

https://maps.google.com/maps?q=39.90...num=1&t=h&z=19

erhan
    505 884 45 91

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilkiyse gerçekten demekki Türklerinde kanında at binme gen i var ozanım ... ...
    2-3-9 haziran tarihlerinde Soner abiden yoğunlaştırılmış ders aldım
    pinkkuvars bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    tracer 900
    Beyler ben geldim,bülént yolda,atmosfer gûzel,ortam gûzell gızlar güzel,kafalar neden güzel olmasın?

şaka la nescafe içiyom
    ejlover bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim diyordunuz bak şuna bir bakın eğer düşünürseniz ki ben düşünüyorum. Haber verin Kaan abi ile fiyatı bi konuşayım sayfada 08:00-18:00 kadar denmiş ama full korumalı isteniyor katılımcılar...

http://www.facebook.com/events/483414551685083/
    Bugun ugradim da bulamadim Kaan Abi'yi Caner Face grubunda da linki paylastim. Sen gidicen mi? Çağlar veya sen daha önceki ileri surusu almis miydiniz yine Kaan Hoca'nin verdigi?
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yooo,ben kadirin kendisiyim.
    şimdi deli kadir esprisi olmasın seviyeyi koruyalım dedim

---------- Post added at 16:04 ---------- Previous post was at 16:00 ----------

konurda turuncu diye bi mekan var.geçen buğra ve ekremle oraya takıldık,buğra daha erken kalktı ekrem le gece 23:30 da çıktık.baya güzel canlı müziği var.baya sardı beni de. oraya da bi hafta sonu gitsek derim.
    Abi ben ertesigün tekrar gittim mekana ama yazıtura grubu çalmıyodu malesef. Onu takip edipde gidelim o elemanlar iyi müzik yapıyor

Bu arada yoğun istek üzerine bugün yeni lastik siparişi verdim hafta sonuna kadar inşallah virajlara yata yata girecez
    nezih77 bunu beğendi.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Motosikleti
    tracer 900
    hafta sonu cross yarışları var beyler...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum herkeş yan çizmiş tekbaşına yorma kendini hiç halbüskim daha alabalık yedirtecektim sizleri dağların eteklerine götürecektim ama kısmet değilmiş
    Kardeşim valla gelesim vardı açık net ama iş Cumartesi 9 da başlayacak ve en erken de 6 da falan bitecek gibi, o yorgunlukla karanlık hava da kullanmak beni çok zorlar diye düşünüyorum, malum amelelik yoruyor adamı, inşallah başka zaman geliriz, maksat muhabbet olsun.

O tinerciyi hatırladıkça hala gülmekten yarılıyom yaa
    GaCCaLL bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    CBF 500
    İzlemeyenler için...

ejlover bunu beğendi.

selcukcbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA R6S
    günaydın beyler hayırlı işler olsuuun gününüz güzel geçsiiiiin
    lafa bakarım laf mı diye, sonra adama bakarım adam mı diye...

Motosikleti
    CBF 500
    Evet beyler hafta sonu için kimseden ses yok, Pazar günü Mogan' a mangal yapmaya gidelim mi demiştik ama Hüseyin abi hariç reaksiyon gösteren olmadı Hani arkadaşların bir kısmıyla sürekli irtibattayız zaten ama buradan da bir bilgilendirme yapılırsa aramıza yeni katılacak olanlar da gelebilirler böylece, "Mangal" gibi sihirli bir kelimeye nasıl kimse yorum yapmadı hayret ettim
    nezih77 ve pinkkuvars bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    bana uyar müdür...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Mangal güzel olur yaparız, bugün geleneksel hafta içi buluşması var mı bu arada ?

Motosikleti
    CBF 500
    O zaman etkinliği açıyorum

Mogan Gölünde Mangal / 8 Temmuz Pazar / Saat 12:00
    Buluşma yeri olarak Eskişehir-Konya yollarının kesiştiği kavşaktan sonra müsait bir alanda buluşulabilir, yol üzerinden alışveriş yapılıp mekana geçilir.

http://maps.google.com/maps?saddr=Me...sz=15&t=m&z=12

1- Erhan
    2- Turgay
    3- Koray
    4- Buğra
    5- ...
    6- ...
    7- ...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler