Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı pinkkuvars adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bakçeli de 3 tane racer ci vardı valla bizimkilerden hiçkimseyi görmedim. onlar da vız vız dediler gittiler
    Abi ben bugün hakanların yanına giderken seni arayacaktım aslında ama tel.unu almamışım sanırım bulamadım, bir ara özelden atsana kaydedeyim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Ta kızılcahamamlara kadar gidiliyor da neden öncesinde yazılmıyor buraya arkadaşlar???
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    yaw evde siteyi açamıyorum ben...iş yerinde açtı cillop gibi...evde açtığımda bakım var yazıyo nasıl iş anlamadım...

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ta kızılcahamamlara kadar gidiliyor da neden öncesinde yazılmıyor buraya arkadaşlar???
    Tarih atmayı unutmuşum kusura bakmayın, bu gezi bu haftanın etkinliği değildir, sanırım 2-3 hafta geçti üzerinden, bu haftaki etkinlik linkini verdiğim ve shadow sayfası üzerinden yürüyen bir etkinlikti, hakanın evindeki buluşma ise duyuruldu bildiğim kadarıyla...
    nezih77 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    beyler trafik stresini büyük oranda üzerimden attım. artık yatmalık virajlar falan arıyorum yavaş yavaş düz yol baymaya başladı

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ahan da level 2 motorcu Kontra dalgasi cok zevkli bir is be Erhan, virajlara yatarak girdigin zaman motor kullandigini daha bi iyi anliyosun, asil zevki o zaman cikiyor, her ne kadar benim motor ve lastikler ile fazla yatamasam da.

Heyyt bee Canakkale fatihiiii Hakanimm,

Boyle de olmadi be Hakan, daha yeni tanistik hemen gittin, bak bana bozulduysan soyle olm anlasiriz yani, bir orta yol buluruz, ben geldim diye gidiyosan gitme yani Neyse yolun acik olsun, o taraflara yolumuz duserse insallah gorusuruz, sen de arasira buralara gelirsin heralde.

Bir de Ahmet burda napiyon olm, neyle oynuyosun anlayamadim ben

ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ahan da level 2 motorcu Kontra dalgasi cok zevkli bir is be Erhan, virajlara yatarak girdigin zaman motor kullandigini daha bi iyi anliyosun, asil zevki o zaman cikiyor, her ne kadar benim motor ve lastikler ile fazla yatamasam da.
    abi aynen valla.. en çok keyif veren bi aralara girmek bi de viraja yatmak...sokak dönmeleri bile keyifli

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    vay, geziye giderken napıp edip bilocan'ı ekmişiniz, ayıptır lo!
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yaw sorma abicim yine sirket diyecem ama bu sefer soylemislerdi benim motorun sol peg kirik oldugu zamana denk gelmisti, ondan gidememistim, yoksa kacirir miyim yaw.

Bende ki 3-5 fotoyu atayim da ustumde kalmasin.

En tehlikeli iki fotoyu en basa koydum, simdi bu iki foto da Yunus Harley de oturan arkadasa,Ozgur du sanirsam, gul satmaya mi calisiyor, yoksa onu cok begendigini mi soyluyor bilemedim yorumu cok sevgili kamuoyuna birakiyorum

Burda da Hakanlarin evde aclik basimiza vurdugu zamanki yemek hazirliklari, Yunus yaklasmayin keserim modunda, yemek yaparken pek bir sinirli oluyor

Bu da sucuklarin yumurtalarla bulusmadan onceki durumu

Hazirliklara devam

Anitparktan kareler

Bu iki karede kameramaniniz Cevat Kelle nin size o guzel fotolasri sunmak icin nasil calistiginin kanitidir, dogru aciyi yakalamak icin adam yerlerde surundu beee

Bunlar da Hakanin evinden, daha ortalik kalabalik degilkene.

nezih77 ve Komutan1968 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Evet motor halloldu sanırım , dün baya bi dolaştım özlemişim ankarada gazlamayı ,kalabalık yok ,tedirginlik yok ,maganda oranı makul ölçülerde ,daha nolsun ki =)

Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar biliyorsunuz ki motorumdan ses çıkmadığından sürekli arkadaşlar arasında dalga konusu olmaktayım Özellikle Buğranın dilinden kurtulmak için bu işe bir çözüm bulmak şart oldu! Orjinal egzosu açtırarak bu problem çözülebilsede ya dandik olursa diye geri dönüşü olmayan bir yola da girmek istemiyorum, o bakımdan bana bu konuda yardımcı olabilecek-yer tavsiye edebilecek birisi varsa çok makbule geçer, cobra - vance&hines vs tarzı ikinci el bir egzos alabileceğim, ya da bunların benzeri bir egzos yapabilecek bir yer lazım bana, mesela ben tipi buna benzesin diycem, adam benzerini bükecek gibi...

http://www.cobrausa.com/exhaust_deta...od%20Slashdown

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorsunuz ki motorumdan ses çıkmadığından sürekli arkadaşlar arasında dalga konusu olmaktayım Özellikle Buğranın dilinden kurtulmak için bu işe bir çözüm bulmak şart oldu! Orjinal egzosu açtırarak bu problem çözülebilsede ya dandik olursa diye geri dönüşü olmayan bir yola da girmek istemiyorum, o bakımdan bana bu konuda yardımcı olabilecek-yer tavsiye edebilecek birisi varsa çok makbule geçer, cobra - vance&hines vs tarzı ikinci el bir egzos alabileceğim, ya da bunların benzeri bir egzos yapabilecek bir yer lazım bana, mesela ben tipi buna benzesin diycem, adam benzerini bükecek gibi...

şuna bi bak hoca, fiyat nispeten uygun gibi.
    alıp açtıracan içini.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86220190/detay
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şuna bi bak hoca, fiyat nispeten uygun gibi.
    alıp açtıracan içini.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...86220190/detay
    Fatih hocam saol alakan için ama benim motorun üzerinde de stok egzos olduğundan aynı kapıya çıkacak, adam elindeki cobra yı sataydı iyiydi

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Beyler bülent için hazırladığım resim...

Bulent78, erro, caneryavuz ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Sabah sabah soğut çarptıydı bu yaz günü.. İyi oldu valla 1 dakikamı ayırdım içim ısındı
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ulen dervissss, neyse guzel olmuss valla, sanatci adam yaw, gif yapmis sankim. Konu mankeni de tombul mombul biraz ama yakisikli ve bir okadar da sempatik mi ne yaw
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    dün belim zorlanmadan dolayı incindi...az önce doktora gittim 3 gün rapor verdi...motora falan da binemem herhalde bir süre...

dün motora bindim yarım saat..belim de açıktaydı sanki..onun akabinde maça girdim ve 5-10 dakika içinde ağrı artmaya başladı..maça da ısınmadan girmiştim...düşünüyorum da motor sürerken iyice soğmuş olabilir mi belim..sonrasında da benim hareketlerin arttırmıştır belki...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Evet beyler fotoğrafları yükledim buyrun...

caneryavuz, qsTah, Bulent78 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar egzos konusunda az önce bir arkadaşla konuştum, kendileri imal ediyor ama yer gebzede! makinayı oraya götürmek gerek, ayrıca komple egzos yapmıyorlar, orjinal egzosun bir kısmını kesip ucuna kelepçe ile ekliyorlar, var mı Ankara da egzos yapan bir yer bildiğiniz?

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Arkadaşlar egzos konusunda az önce bir arkadaşla konuştum, kendileri imal ediyor ama yer gebzede! makinayı oraya götürmek gerek, ayrıca komple egzos yapmıyorlar, orjinal egzosun bir kısmını kesip ucuna kelepçe ile ekliyorlar, var mı Ankara da egzos yapan bir yer bildiğiniz?
    Ankarada egzozla uğraşan biryer bilmiyorum dostum

Müdür,

aşağıdaki linkte toplam shippingi şunu bunu dahil ( gümrük vergisi hariç ) 803 tl.
    http://www.ebay.com/itm/Honda-Shadow...eff87d&vxp=mtr

Daha ucuzları da var ama bilmem hoşuna gider mi ? aşağıdaki linklerin hepsi worldwide shipping yapan firmalar,bak bakalım hoşuna giden var mı ? Eğer Amerikadan gelecek varsa o zaman hem gümrük ödemezsin hem shippingin çok düşer, kolay gelsin

http://www.ebay.com/itm/Honda-03-Sha...5f157b&vxp=mtr
    http://www.ebay.com/itm/Mac-Fat-Stak...9160ce&vxp=mtr
    http://www.ebay.com/itm/Road-Burner-...184cf8&vxp=mtr
    http://www.ebay.com/itm/Road-Burner-...184cf8&vxp=mtr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler