Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Arkadaşlar belli ki bir organizasyon olmayacak biz evde oturmakdan sıkıldık biraz yol yapalım diye kızılcahamam'ı görüp gelelim diyoruz. Yağmurdan korkmayıp evde oturmakdan sıkılan arkadaşlarlar 1 saat içinde bize ulaşırlarsa etimesgut veya göksu taraflarında buluşup yola devam edebiliriz. (şuan 3 kişi; ben, hakan ve şener)

Ben 0544 804 74 81 telefonu duymayabiliyorum
    hakan 0506 688 71 72
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Valla ben de sıkıldım ama sizin oralar bayağı uzak bu taraflara, zaten geç kalmışım. Buralarda Mühye, Eymir falan gibi planlar olursa gelebilirim sanki kesin galiba, yağmurdan yırtarsak tabii.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla ben de sıkıldım ama sizin oralar bayağı uzak bu taraflara, zaten geç kalmışım. Buralarda Mühye, Eymir falan gibi planlar olursa gelebilirim sanki kesin galiba, yağmurdan yırtarsak tabii.
    bu saatten sonra pek plan olmaz herhalde...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yarının da resmi tatil olduğu düşünülürse, yarın da bişeyler yapılabilir. Ben her an çıkıpta Eymire gidebilirim, eğer tembellikten kurtulabilirsem tabii.

Motosikleti
    tracer 900
    Yarının da resmi tatil olduğu düşünülürse, yarın da bişeyler yapılabilir. Ben her an çıkıpta Eymire gidebilirim, eğer tembellikten kurtulabilirsem tabii.
    beni yaşamkente gidip birisine bişey bırakmam lazım...ona üşeniyorum..çıkmışken de bi bahçeli yapabilirim aslında..

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:31 ----------

evet beyler birazdan çıkıyorum dışarı...yaklaşık 1 saat sonra bahçelide olurum sanırım...biraz turlarım...toplanacak olursa telefon açsın katılırım herhalde...hadi kalın sağlıcakla...

Bu günün en güzel organizasyonunu biz yapmışız galiba.iş çıkışı ankara manzaralı yüksek bir yerde tuzlu fıstık eşliğinde 2 tane fıçı bira. bu yorgunluğun üzerine ilaç gibi geldi

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Arkadaşlar bu hafta sonu işle ilgili bir sebepten İzmir'e gittim, gitmişken de sizin için birkaç fotoğraf çektim, içiniz ısınsın

Gelelim asıl konumuza, İzmir'de Harley Davidson test sürüşü yapma imkanı buldum, işte bunlarda denediğimiz iki fıstık, Sportster 1200 Custom ve Softail Slim...

Ben giriş modeli olan Sportster'ı denedim, alet çok etkileyici, kalite 1. sınıf, debriyajı bıraktığınız anda fırlıyor, "Harley'de çok vibrasyon var" diyenlere inat makine yolda akıyor, otobanda müthiş rahat, ibre bir anda 130km/h e çıkıyor, fakat yeni modellerin sesi hiç çıkmıyor, alır almaz egzos taktırmak şart...

Fakat İzmir'de bindiğim tek şey Harley değildi işte bu da hiçbir motorun size veremeyeceği bir zevk, safkan ingiliz kas gücü

soa, nezih77 ve qsTah bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Güzel resimler, eline sağlık hocam. Harley görünce aklıma geldi geçen yaz arkadaşla bodruma gitmiştik, orada denize girdiğimiz cafe benzeri yerin önünde 4-5 tane harley vardı, sonradan öğrendim ki adam yetkili satıcıymış. İlk görüşte xr 1200 x i çok beğenmiştim. Keşke herkesin alabileceği fiyatlarda olsa diye de az iç geçirmedim. O Harley lerden sonra sadece bir beygir kesmez be hocam

Yarın resmi tatil beyler, uyumayalım, hava da yağmur gözükmüyor, hiçbirinizi tanımadan böyle sadece klavye başından da bir yere kadar diyorum, bilmem artık anlatabildim mi

Motosikleti
    Varadero
    Yorucu ve keyifli bir gündü Son anda bize katılan arkadaşlara da teşekkür ederiz.

Soğuksu Milli Parkında bir keşif yaptık kesinlikle gidilmeli diyorum. Canerde de epey fotoğraf var onun telefon daha iyi çekiyodu
    erro, Bulent78, nezih77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Selam bugün benim için güzel bir gün oldu. Öğleni ayrı bir güzel, akşamı ayrı bir güzel oldu. Buğra'nın Kızılcahamam ile ilgili açtığı mesajı yolda tel. internete girince gördüm. gt250 comet'i olan Faruk abi ile turlarken, dedik bizde gidelim. Neyse uzatmayalım, gittik-gördük-geldik....

Bu ikinci ve en uzun molamız...

Ve sonunda geldik;

Ben ve Faruk abi fazla uzun kalamadık bir arkadaşa bakıp çıkmış gibi olduk, ama olsun birdaha ki sefere artık...

Burada motoru park ederken ben bi ara mala bağladım hahaha .... kalktım yanaşayım diye aynı şekle geri geldim sonra ayaklığın üzerinde çevirdik ama farkettim o an kollarımda güç kuvvet kalmamıştı....

http://youtu.be/wgeJvWXxkV4 Bu da Video

Not: Fotoların tamamı facebook sayfamızda..

Bizleride bu gezi için davet eden (Kendimizi davet ettirdik) Hakan, Buğra ve Şener' e çok teşekkür ederim.

Fotolar geç oldu videolarıda ekliyorum.. Dağılın artık

THE END-SEE YOU LATER
    Bulent78, nezih77 ve qsTah bunu beğendiler.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Bu güzel gün ve Gezi icin hepinize teşekkürler. Resimler calıp hemen facebooka ekleyim ben :D

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu güzel gün ve Gezi icin hepinize teşekkürler. Resimler calıp hemen facebooka ekleyim ben :D
    Abi mustafa nerede imis cok merak ettim.

Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    mesaj olarak tel. yollamış ama bi ona hic dikkat edemedik

Motosikleti
    Varadero
    Dönüşte akşam üzeri yağmur hafifden bizi selamladı ama hiç gaz kesmedik. Siz yakalanmamışsınızdır büyük ihtimalle

Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dönüşte akşam üzeri yağmur hafifden bizi selamladı ama hiç gaz kesmedik. Siz yakalanmamışsınızdır büyük ihtimalle
    Bırak yağmuru kimseye yakalanmadık

Bugün varmı organizayon?

Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biz cok rahat geldik Tek damla yagmur bile düşmedi :D

Bu sayfanın linkini mustafaya yollayımda az resimler baksın neler kacırdıgını anlasın :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    vay be güzel gezi olmuş, benim nöbet vardı o nedenle işteydim.Benim boş gün şöyle oluyor;bi 30 dk motora biniyorum,tekrar evin önüne dönüyorum. Motoru biraz siliyorum, mal mal ne yapsam ne tarafa gitsem diye plan yapıyorum.Tekrar biraz dolanıyorum evin önüne geliyorum.Bebe belik başıma toplanıyor biraz onlarla oynuyorum,camiye gidiyorum.Tekrar motorun başına gidip biraz daha siliyorum...Akşam oluyor; brandayı çekiyorum,zinciri bağlıyorum... hadi eyvallah

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Beyler hava gayet güzel, dışarı çıkmayı düşünen yok mu yahu?

Motosikleti
    tracer 900
    Beyler hava gayet güzel, dışarı çıkmayı düşünen yok mu yahu?
    ben çıkmayı düşünüyorum. gidip almayı düşündüğüm motor sahibiyle görüşsem iyi olur aslında...bülent hocam dün yazdım buraya çıkanlarla buluşalım ben çıkıyorum diye ama kimse ses etmedi..bi grup kızılcahamamdaydı zaten

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    guzel gezı olmus arkadaslar
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler