Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    ben gayet rahat geldim eve hatta rüzgar bile yoktu diyebilirim nerdeyse
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Neyse sağ salim eve geldiğinize sevindim.

caneryavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ST Kanuni GT250R
    Hüseyin abi bu haftasonu birşeyler planlıyormusunuz, artık ehliyetimide çıkarttım. Hafta sonu sizi yakalayamadık ama yağmur ve dolu bizi fena yakaladı motoru bugün temizle temizle bittim.

Aslında ben pazar günü olan buluşmaya saatinde gelecektim ama oğlanın kreşte toplantısı vardı mecburen oraya gidince katılamamıştım..

NOT: Abi diyorum ama kaç yaşındasınız?

Alıntı caneryavuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin abi bu haftasonu birþeyler planlýyormusunuz, artýk ehliyetimide çýkarttým. Hafta sonu sizi yakalayamadýk ama yaðmur ve dolu bizi fena yakaladý motoru bugün temizle temizle bittim.

Aslýnda ben pazar günü olan buluþmaya saatinde gelecektim ama oðlanýn kreþte toplantýsý vardý mecburen oraya gidince katýlamamýþtým..

NOT: Abi diyorum ama kaç yaþýndasýnýz?
    Hava durumuna göre yaparız birşeyler bakalım.facebook ta telefon numarası varsa sorun yok buluşma belli olunca sms atıyoruz.yaşım 35

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyse sağ salim eve geldiğinize sevindim.
    Abi bende yoğun fırtınaya rağmen olaysız şekilde eve geldim. Hatta hafif camlar açıktı püfür püfür esti otobüsün içinde
    Lakin otobüsden inince motoruma bi baktım dımdızlak açıkda duruyor. Ben yokken branda bağımsızlığını ilan etmiş sanırım. Kim bilir nerelerde hangi semalarda uçuyordur. İyiki 25tl lik olandan almışım bi tane daha alacam şimdi
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Valla nazara geldi senin branda
    Bende ara ara bakıyorum uçmuşmu diye allahtan duruyor halen.

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    taylan ben gelınce prof makınalarla cekcem merak etme sen .. shoplucam sonra hatta guzel bi ank mt yeleklerı logosu yapcam yelek yaptıracaz cok fıkır var cokk
    Taylan bunu beğendi.
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bende yoğun fırtınaya rağmen olaysız şekilde eve geldim. Hatta hafif camlar açıktı püfür püfür esti otobüsün içinde
    Lakin otobüsden inince motoruma bi baktım dımdızlak açıkda duruyor. Ben yokken branda bağımsızlığını ilan etmiş sanırım. Kim bilir nerelerde hangi semalarda uçuyordur. İyiki 25tl lik olandan almışım bi tane daha alacam şimdi
    ilk cumlede motorla gittin sandım, hadi canım dedim.. şehir içinde pek sallamıyoda rüzgar, senin istikamette vala biyere yapıştırırdı Allah korusun..
    branda işine sinirlenmemiş gibi yazmışın ama ne durumda oldugunu biliyorum, kime söveceğini bilmeden sinirlenmek kötü oluyor
    branda rüzgarlı havalarda motoru düşürdüğünü okumuştum, iyki düşmemiş senin motur o yönden bak olaya

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Valla dün ben motorla geldim pursaklara, akşam arkadaşlarım göndermediler beni eve, anlatamadım la motor 300 kg. bide üstünde ben varım dokunmaz dedim ama yok. İyiki göndermemiş arkadaşlar şirketin kapalı depoya koydum motoru gittim eve, servis yolda nası geziniyordu bugün akşam götürebilecek miyim acaba

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Kenan,
    hele senin motorda ön cam var ya tam yelkenli gibi uçururdu seni
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Bugun ise dolmusla geldim, motor yok, surattan dusen bin parca, canim hicbisey yapmak istemiyor, biseyler eksik yani. Duyan da 20 yillik motorcuyuz sanacak ama valla billa eksik

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan,
    hele senin motorda ön cam var ya tam yelkenli gibi uçururdu seni
    Ön cam halen yok bro, sanırım sökeceğim artık ön camı, sadece uzun yolda kullanacağım aparatları hariç sadece cam 160€ imiş ya yuh dedim arkadaş

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    vay arkadaş ankara da neler olmuş ya..gerçi gündüzden belliydi ben şehirden ayrılırken her taraf toz dumandı...

Motosikleti
    kawa zl 600/ ktm lc4/ kawa 636/R1/ szki gsxr1000
    http://www.facebook.com/efendisiz06
    ARKADASLAR FACEBOOK ADRESIM ISTEYENLER EKLEYEBILIRLER ..
    --- ANKARA MT --- Hangi devirde yaşıyosun dedi? 18.500 devirde dedim. Sustu! ♥:bounce:

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ön cam halen yok bro, sanırım sökeceğim artık ön camı, sadece uzun yolda kullanacağım aparatları hariç sadece cam 160€ imiş ya yuh dedim arkadaş
    niye ki kırıldı mı ? aman gerçi iyi olmuş nefret ediyorum ön camdan. onsuz daha rüzgarlı olsa da çok daha yakışıklı senin motorun bir Vn800'ün olabileceği kadar tabi ki )
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye ki kırıldı mı ? aman gerçi iyi olmuş nefret ediyorum ön camdan. onsuz daha rüzgarlı olsa da çok daha yakışıklı senin motorun bir Vn800'ün olabileceği kadar tabi ki )
    Cam kırıldı ya, bir arkadaş motoru düşürdü benim, cam bağlantı yerinden çatladı, sağ ayna kırıldı, master cylinder denilen aparatın gidona bağlandığı yer ayna vasıtasıyla kırıldı. Neyseki hepsinin siparişini verdim geldi, gördün ya geçen 4.44 de aynasız camsız halini küheylanın ? Ve evet haklısın bi VN800' ün olabileceği kadar şık, yanına kıytırık şadovlar geldiğinde daha bi şık görünüyor

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cam kırıldı ya, bir arkadaş motoru düşürdü benim, cam bağlantı yerinden çatladı, sağ ayna kırıldı, master cylinder denilen aparatın gidona bağlandığı yer ayna vasıtasıyla kırıldı. Neyseki hepsinin siparişini verdim geldi, gördün ya geçen 4.44 de aynasız camsız halini küheylanın ? Ve evet haklısın bi VN800' ün olabileceği kadar şık, yanına kıytırık şadovlar geldiğinde daha bi şık görünüyor
    hakkaten ya ayna yoktu da cama dikkat etmemişim. geçmiş olsun iyi bari hala hurdacılardan parça bulabiliyosun o külüstüre demek ki )

P.S: Tanımayan arkadaşlar için dip not. Bu atışmalar taşlamalar hiçbir ciddiyet içermemekte olup motosiklet işinin en büyük keyfidir.
    GaCCaLL bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    hadi ben endülücü olaraktan takılıyorum çapırcılara ama bunlar demekki kendi aralarında da anlaşamıyorlar birbilerini çekemiyorlar arkadaş
    TUĞR@ ve mukavemeth bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    Yamaha YZF-R6
    Bende Dünki Fırtınadan Nasibini alanlardanım arkdaşlar...:( malesef rüzgar benide yatırdı sol taraf grenajları değiştirmeliyim sanırım... :(

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı K.Mehmet0655 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende Dünki Fırtınadan Nasibini alanlardanım arkdaşlar...:( malesef rüzgar benide yatırdı sol taraf grenajları değiştirmeliyim sanırım... :(
    geçmiş olsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler