Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler hasbel kadar bi yerden edindiğim montu ihtiyaç sahibi birisine verebilirim. medium beden..hem bana olmuyo hem de ben başka bi mont almıştım...muhtemelen gerçek deri...retro stayla

http://img7.imageshack.us/img7/5913/img1800oa.jpg

http://img191.imageshack.us/img191/7104/img1801bu.jpg

http://img7.imageshack.us/img7/70/img1802nc.jpg
    Erhan ben talibim olursa affetmem o kadarrrr

Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, motorum Regal Raptor'un aynısı ancak Asya Pars adıyla satışa sunuluyor... 3000 km de motor için arkadaşla 3.000 TL'ye anlaştık... Kaporayı verdim... Hafta içi ustama göstericem, ondan da 'okey' alırsa alım satımı hemen yapıcaz... Zaten arkadaş da foruma üyeymiş... Yardımcı oldu sağolsun... Umarım sıkıntı çıkmaz da hayırlısıyla alırım motoru... Merak edenler için makine şu ;

http://img831.imageshack.us/img831/2...2011135549.jpg
    Hadi hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin...

abi onu hiç düşünmedim ama olacağını zannetmiyorum...ayrıca motora töbe yaklaşmaz o
    Senin iş yerinden bile alabilirim bak ben bunu
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    beyler bi sorunum var....

http://www.motosiklet.net/forum/moto...n-tavsiye.html

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:11 ----------

yunus, koray da talip monta..napalım la açık artırma falan mı yapsak...

Motosikleti
    korayla ikimizin bedenleri farklı o zaman hangimize tam olursa o alır seçmenlere bırakıyorum kararı koray ne diyorsunn??
    ANGARAJ

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korayla ikimizin bedenleri farklı o zaman hangimize tam olursa o alır seçmenlere bırakıyorum kararı koray ne diyorsunn??
    Külkedisinin kristal ayakkabısı misali...
    KUVVETMİRA bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Külkedisinin kristal ayakkabısı misali...
    sen şimdi f650'ye kabak gibi motor mu diyosun?
    Taylan ve mukavemeth bunu beğendiler.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    tracer 900
    honda bugün zam yapıp bu motorum fiyatını 9900 e çekti. Dolayısı ile ikinci el satan arkadaş da fiyatını yükseltti...9000 e 2011 ekim çıkışlı 800 km motoru alıyorum. git sıfır al diyebilirsiniz ama rodaj süresi benim için bütün sezonu bulabilir neredeyse...500 lira kapora verip sözleşme ile nisan sonuna kadar motoru tutmayı planlıyorum

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    [QUOTE=erro;2632205]honda bugün zam yapıp bu motorum fiyatını 9900 e çekti. Dolayısı ile ikinci el satan arkadaş da fiyatını yükseltti...9000 e 2011 ekim çıkışlı 800 km motoru alıyorum. git sıfır al diyebilirsiniz ama rodaj süresi benim için bütün sezonu bulabilir neredeyse...500 lira kapora verip sözleşme ile nisan sonuna kadar motoru tutmayı planlıyorum

Hayırlı uğurlu olsun. Honda=iyi motor

Motosikleti
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen şimdi f650'ye kabak gibi motor mu diyosun?
    Yok dodge diyor abi çaktırma

honda bugün zam yapıp bu motorum fiyatını 9900 e çekti. Dolayısı ile ikinci el satan arkadaş da fiyatını yükseltti...9000 e 2011 ekim çıkışlı 800 km motoru alıyorum. git sıfır al diyebilirsiniz ama rodaj süresi benim için bütün sezonu bulabilir neredeyse...500 lira kapora verip sözleşme ile nisan sonuna kadar motoru tutmayı planlıyorum

http://www.dapurpacu.com/wp-content/...0r_euro_04.jpg
    O kapora çok bencede erhan haberin olsun
    ANGARAJ

Bence de o kadar kapora vermilmez.zaten o kadar fiyata da motoru satamaz.hatta hiç kapora verme.eline paranı aldığın zaman belki başka bir motora talip olabilirsin de

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence de o kadar kapora vermilmez.zaten o kadar fiyata da motoru satamaz.hatta hiç kapora verme.eline paranı aldığın zaman belki başka bir motora talip olabilirsin de
    anakara da motor kıtlığı var işte..tecrübem olmadığı için de şehir dışından alacak kalça yok...şehir dışından getirtmesi ayrı bi dert...git gel, işler yoğun falan...

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence biraz bekle. daha iyi bir motor bulabilirsin. olmazsa bir arkadaşa 150+ yemek verirsin senin için gidip motoru alır gelir.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence biraz bekle. daha iyi bir motor bulabilirsin. olmazsa bir arkadaşa 150+ yemek verirsin senin için gidip motoru alır gelir.
    hocam daha iyi derken fiyat olarak daha iyi mi yoksa marka model mi?

2011 850 km de honda cbr 250 r..daha iyisi var mı?

fiyat olarak da dediğim gibi bugün honda sıfırlara 400 tl giydirdi...bunun fiyatı 8750 idi 9000 e çıktı...

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    hocam daha iyi derken fiyat olarak daha iyi mi yoksa marka model mi?

2011 850 km de honda cbr 250 r..daha iyisi var mı?

fiyat olarak da dediğim gibi bugün honda sıfırlara 400 tl giydirdi...bunun fiyatı 8750 idi 9000 e çıktı...
    Ama ayıp bu adamın yaptığı ona zam gelince bu adamda zam yapıyor. Bence alma o motoru abicim gerekirse ben gidip getiririm, ciddiyim.
    erro bunu beğendi.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Kenan haklı ben olsam ben de almam o motoru. Sıfırı zamlandi diye fiyat arttırmak ne demek hem alt tarafı 400 tl zam gelmiş, defalarca tecrübe ettim ki aman motoru kaçırırım diye kendini kasmamalı hep daha iyisi çıkar karsına.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:24 ----------

Mehmet hayırlı olsun yeni motor gecen ulusanda regal gördüm iki tane çık yakışıklı motor

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kenan haklı ben olsam ben de almam o motoru. Sıfırı zamlandi diye fiyat arttırmak ne demek hem alt tarafı 400 tl zam gelmiş, defalarca tecrübe ettim ki aman motoru kaçırırım diye kendini kasmamalı hep daha iyisi çıkar karsına.
    üstad haklısın hatta kızacağınız bişey söyleyim;

motora 400 zan geldi arakdaş kendi motoruna 500 yaptı da ben uzun süredir ilgileniyorum diye bana 9000 den çekti...pazarlık payı da yok...buraları okuyosa selam ederim

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    tabi karar senin ancak bugüne kadar onlarca otomobil ve motosiklet alıp sattım ne kadar cazip gelse de asla ulan fiyatını yükselten satıcıları bir de saçma sapan teklifler yapmayın diye not yazan satıcıları aramadım, bedavaya altın satıyor olsalar almadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:38 ----------

Ya bu arada senin alacağın motorun sıfırı 9900 ve sen ikinci eline 9000 vermeyi goZe alıyor musun ? Evet çok az kilometreli ve sıfır gibi de olabilir ama yine de ikinci el bem olsam 900 tl için sıfır almaktan vazgecmezdim
    buberk ve mukavemeth bunu beğendiler.

Motosikleti
    üstad haklısın hatta kızacağınız bişey söyleyim;

motora 400 zan geldi arakdaş kendi motoruna 500 yaptı da ben uzun süredir ilgileniyorum diye bana 9000 den çekti...pazarlık payı da yok...buraları okuyosa selam ederim
    erhan acele etme şehir dışından bulursan ben gider alırım yahut beraber gider alırız bi haftasonu ne olacak elimize mi yapışır sanki?

aha iskenderunda var 1 tane 8binde illaki honda servisi vardır gider baktırır alır geliriz icabında?
    ANGARAJ

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    erhan acele etme şehir dışından bulursan ben gider alırım yahut beraber gider alırız bi haftasonu ne olacak elimize mi yapışır sanki?

aha iskenderunda var 1 tane 8binde illaki honda servisi vardır gider baktırır alır geliriz icabında?
    bence de zam pek etik olmamış sonuçta adamın aldığı fiyat bu değil, altın gibi yatırım amaçlı alınmış bir mal da değil yani,

iskenderundaki motora da baktırız isterseniz tanıdıklar var yani 8500 den fazla vermezdim şahsen o da rodajı güzel yapılmış ve çizik vb yoksa

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Bence motorun tekeri döndüğü andan itibaren 9.000 tl olan bir motor en az 8.000 e düşmesi lazım. Kız ile dul bir olur mu?
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

davutyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW 1100 Gs
    Henüz yüzyüze tanışmamış olsak da naçizane fikrimi söyleyeyim: sıfırına zam geldi diye elindekine zam yapan hatta zamdan daha fazlasını yapan vatandaşın motoru alınmaz. Ben almam, birkere niye satıyormuş o motoru işkillenirim öyle ya henüz Ekimde almış belki kronik arızası var. Olmasa bile Ekimde sıfır alınmış bir motor sezon açılırken satılıyorsa ihtiyaçtan yada tatminsizlikten değiştiriliyordur, her iki ihtimalde de senin teklifin geçer. O motoru 900 Tl lik farkla kimseye satamaz. Şunu unutmamak lazım bir araca plaka takıldımı değeri %20 düşer, okadar. Bence iyi düşünün kapora vermeyin 8500 den de fazla vermeyin, rodaj dediğin nedir ki bir kaç günde halledilir. Gerekirse arkadaşlar halleder yahu : ) Saygılarımla
    mukavemeth ve TUĞR@ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler