Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı beraat12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Yeni Motor alacağım yardımınız lazım...
    187 Boyunda 86 kiloyum Crusier tarzı almayı dusunuyorum 2000tl param var

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...77183039/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...71495134/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...76114499/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...74701235/detay

Motordan pek anladığım söylenemez. Ankaralı arkadaşlarında yardımını bekliyorum açıkcası. Satan veya motordan gerçekten ıyı anlayan arkadasların 1 saatını ayırıp yanımda bulunmaları benı cok memnun eder. Sızce yukardakı motorlar nasıl?
    Biraz okusan, biraz araştırsan tüm soruların cevaplarını bulacaksın ama...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı ömrüm06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben ank gölbaşından fatih yaş 24 boy 1,78 kilo 60 bana bi konuda usta söförler olarak yardımcı olmanızı rica edeceğim benim motorlara merakım çok fazla ama kullanmasını bilmiyorum öğrenmek için birinden yardım almam gerekirmi yoksa yalnız da öğrenebilirmiyim veya bana öğretecek birilerini biliyomusunuz kaç cc bir motorla başlamam gerekir bir tane motosiklet bayisinden biraz bilgi aldım bana 250 cc motorla başlayabilirsin dedi bu bilgileri siz değerli moto kullanıcılarına soruyorum ? şimdiden cvplarınız için teşekür ederim....
    ulusan motor eğitim veriyor gruplara...

incekte atom karınca soner birebir eğitim veriyor...internette aratırsan tel numarasını bulabilirsin...iyi öğretir...10 saati 400 liraydı..racing hariç bütün motor tiplerine bindiriyo...

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı beraat12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar Yeni Motor alacağım yardımınız lazım...
    187 Boyunda 86 kiloyum Crusier tarzı almayı dusunuyorum 2000tl param var
    Motordan pek anladığım söylenemez. Ankaralı arkadaşlarında yardımını bekliyorum açıkcası. Satan veya motordan gerçekten ıyı anlayan arkadasların 1 saatını ayırıp yanımda bulunmaları benı cok memnun eder. Sızce yukardakı motorlar nasıl?
    Dostum bana sorarsan o fiyata cruiser olmaz, ilk motorunsa commuter almanı, illaki cruiser diyorsan para biriktirmeni öneririm.

slm ben ank gölbaşından fatih yaş 24 boy 1,78 kilo 60 bana bi konuda usta söförler olarak yardımcı olmanızı rica edeceğim benim motorlara merakım çok fazla ama kullanmasını bilmiyorum öğrenmek için birinden yardım almam gerekirmi yoksa yalnız da öğrenebilirmiyim veya bana öğretecek birilerini biliyomusunuz kaç cc bir motorla başlamam gerekir bir tane motosiklet bayisinden biraz bilgi aldım bana 250 cc motorla başlayabilirsin dedi bu bilgileri siz değerli moto kullanıcılarına soruyorum ? şimdiden cvplarınız için teşekür ederim....
    Düşe kalka öğrenme olayı çok riskli olur, imkan varsa "Temel Sürüş Eğitimi" alınması taraftarıyım, hem teorik - hem pratik bilgilerle 1 günde öğretiyorlar motor sürmesini

ömrüm06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cevaplar için saolun arkadaşlar

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    hb saolun bu bayilerin adını verebilme imkanınız varmı acaba
    ULUSAN IN EĞİTİMİ VAR BİR DE HONDA NIN VARMIŞ SANIRIM BENİM AKLIMDA OLANLAR BUNLAR

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Selamlar arkadaşlar...

Bilginiz olsun Emre arkadaşımızın motoru satılık... Forumdan almak isteyen olursa fiyatta bi güzellik yapacaktır...
    İlan bu : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8880240/detay/

Ayrıca, hepinizin, özellikle Kenan'ın dikkatine... Regal Raptor arıyorum olm senin çevrende vardır kesin, düzgün bi makine, uygun fiyatlı... Duyan, bilen olursa haber bekliyorum... Kenan, Sons of Anarchy seninle gurur duyacak... Saygılar, sevgiler...

Taylan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar arkadaşlar...

Bilginiz olsun Emre arkadaşımızın motoru satılık... Forumdan almak isteyen olursa fiyatta bi güzellik yapacaktır...
    İlan bu : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8880240/detay/

Ayrıca, hepinizin, özellikle Kenan'ın dikkatine... Regal Raptor arıyorum olm senin çevrende vardır kesin, düzgün bi makine, uygun fiyatlı... Duyan, bilen olursa haber bekliyorum... Kenan, Sons of Anarchy seninle gurur duyacak... Saygılar, sevgiler...
    Eğer Emre scooter ile ilgileniyorsa gerçekten çok temiz ve bulunmayacak titizlikte benim scooter'ım var. İlk elden bendedir ve son derece titiz ve temiz kullanılmıştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6180539/detay/
    nezih77 bunu beğendi.

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer Emre scooter ile ilgileniyorsa gerçekten çok temiz ve bulunmayacak titizlikte benim scooter'ım var. İlk elden bendedir ve son derece titiz ve temiz kullanılmıştır.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6180539/detay/
    Titiz olduğunuz motordan belli cidden çok temiz
    Taylan ve nezih77 bunu beğendiler.
    ANGARAJ

Motosikleti
    CBF 500
    https://www.youtube.com/watch?v=rvOJDlMTlsg

Yukarıdaki videoda da görüldüğü gibi chopper cılar race cileri her zaman döver (Şakadan tabi )
    nezih77 bunu beğendi.

ibrahimdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Cross 150
    valla bilader bende yeni başladım motor kullanmaya kendim öğrendim sayılır, ben 150 cc lik bir cross aldım gayet de memnunum sana da tavsiyem düşük cc li bir makina tercih etmen olur. maddiyat da önemli tabi ben kursa felan gitmedim ama durumun varsa git. benim cross tercih etme sebebim fazla hız yapmaması kendimi kaptırsamda fazla hızlanmadığı için sorun olmuyo ayrıca yeni başlayan biri için trafikten ziyade tali yollarda öğrenmesi dah iyi olacağından hem o yollara da uygun bir makina.

arkadaşlar başlangıç için resimdeki motoyu almayı düşünüyorum kanuni phantom bu sene çıkmış 180 cc motor var görüntüsü falanda güzel

Motosikleti
    CBF 500
    arkadaşlar başlangıç için resimdeki motoyu almayı düşünüyorum kanuni phantom bu sene çıkmış 180 cc motor var görüntüsü falanda güzel
    Henüz motoru almış-denemiş birileri var mıdır bilemiyorum ama biraz macera olur bana sorarsan, klasik çin mallarındaki gibi gösterge paneli-motoru vs. farklı japon modellerinden alınarak harmanlanmış, fuarda incelemiştim ve yakından bakılınca malzeme kalitesinin iyi olmadığı anlaşılıyor, 5bin lirayı gözden çıkardıktan sonra rahatlıkla temiz bir japon motoru alınabilir...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    söz konusu motorun fiyatı bir başlangıç motoru için hiç de azımsanmayacak bir meblağ,bütçen buna müsaitse daha uygun bir fiyata daha kaliteli ve farklı alternatifler (2.el) de düşünebilirsin, honda cbf 150, honda cbr 125, v.b

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Henüz motoru almış-denemiş birileri var mıdır bilemiyorum ama biraz macera olur bana sorarsan, klasik çin mallarındaki gibi gösterge paneli-motoru vs. farklı japon modellerinden alınarak harmanlanmış, fuarda incelemiştim ve yakından bakılınca malzeme kalitesinin iyi olmadığı anlaşılıyor, 5bin lirayı gözden çıkardıktan sonra rahatlıkla temiz bir japon motoru alınabilir...
    buna benzer bir japon varmı ki?
    tasarımı çok iyi yakından inceleme fırsatım olmadı ama şekli yerinde, 180cc de tatminkar görünüyor..

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söz konusu motorun fiyatı bir başlangıç motoru için hiç de azımsanmayacak bir meblağ,bütçen buna müsaitse daha uygun bir fiyata daha kaliteli ve farklı alternatifler (2.el) de düşünebilirsin, honda cbf 150, honda cbr 125, v.b
    Turgay naptın aldın heralde er-5'i??
    ANGARAJ

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turgay naptın aldın heralde er-5'i??
    aldım müdür , hayırlısıyla önümüzdeki ay Ankaraya dönüyorum bir aksilik çıkmazsa, özledik ya biraz yol yapalım beraber =)

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet doğru söylüyosun japon olsun bizim olsun sonradan başımız ağrımasın sağol cvp için

motoriderrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buna benzer bir japon varmı ki?
    tasarımı çok iyi yakından inceleme fırsatım olmadı ama şekli yerinde, 180cc de tatminkar görünüyor..
    Merhaba o kadar yüksek meblağ vermeyi düşünüyorsan ve tasarımı iyi olsun diyorsan Honda CBR 125 bak derim.
    Sakın şekle şemale bakıp çin malı bir motora o parayı verme. Tipi biraz daha kötü olsun ama çinli olmasın. YBR 125 e de bakabilirsin.

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba o kadar yüksek meblağ vermeyi düşünüyorsan ve tasarımı iyi olsun diyorsan Honda CBR 125 bak derim.
    Sakın şekle şemale bakıp çin malı bir motora o parayı verme. Tipi biraz daha kötü olsun ama çinli olmasın. YBR 125 e de bakabilirsin.
    kardeşim =) Bana da bir motor tavsiye eder misin ? Çıplak severim ben :D
    mukavemeth bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haa.. olur ya o zaman ybr125e bakayım ben..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler