Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [COLOR="Silver"]

hakan hayırlı olsun dostum çok sevindim. Bir Japon daha katıldı aramıza [COLOR="Silver"]
    sende mi brütüss arkadaşlar yapmayın şöyle japon çinli ayrımı bee..
    mukavemeth bunu beğendi.
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende mi brütüss arkadaşlar yapmayın şöyle japon çinli ayrımı bee..
    değil mi ya ortada bir alman gerçeği dururken anlamsız böyle şeyler

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    kämpfen sie nicht gegen
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Alıntı Taylan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelemesem de, Mutlu yıllar dilerim.
    teşekkür ederim.ama katılırsanız sevinirim.

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevdiklerinle mutlu bir ömür geçirmeni dilerim hüseyin.
    mümkün olursa gelmeye çalışacağım, epeydir görüşemedik kimseyle.
    inşallah mümkün olur da gelirsin özledik ya.

Alıntı motoriderrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hüseyin abi bende gelmeye çalışcam. Hakanıda bir arayayım bakalım.
    Mutlaka bekliyorum ikinizi de

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Hüseyin abi adresi atacaktın, Özgür de girmiyor sanırım bir süredir siteye, konu günceldir

11/03/2012 Pazar - Doğum Günü Partisi ve Mangal Organizasyonu - Saat: 13:30 - Yer: Özgür'ün Mekan (Türközü)

1- Hüseyin - Selma
    2- Özgür
    3- Erhan + 1
    4- Koray
    5- Kenan + 1
    6- Ali
    7- Fatih
    8-
    9-
    10-

Motosikleti
    tracer 900
    mekan gizemini korumakta...))

Motosikleti
    MEKAN yaz 2777 ye yolla Hüseyin abiyle mekan bilgisi cebine gelsinn
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    adres konusunda özgüre bırakıyorum ama incesu yoludan dümdüz devam ediyorsunuz falan oralarda biryerlerdeydi. Geçen buluşmamızdan bir hatıra ;)

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us

Motosikleti
    ikinci fotoyu görünce söylemeden edemicem kenan kusura bakma totoşları donan maturcular mı bunlar? ateşe doğru dönmüşler
    mukavemeth bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci fotoyu görünce söylemeden edemicem kenan kusura bakma totoşları donan maturcular mı bunlar? ateşe doğru dönmüşler
    Yok hacı, sadece yeleki fotoğraf, çok fazla üşümemiştik ya ama iyi odun çalmıştık :D

Motosikleti
    CBF 500
    Güzel bir görüntü olmuş Kenan, bir sürü Sons...

Bolca odun alırız pazar gününe.ver ederiz odunu ateşin gözüne.hava güzel olacakmış

Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı nezih77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bolca odun alırız pazar gününe.ver ederiz odunu ateşin gözüne.hava güzel olacakmış
    İnş abi ya,aylardan beridir ilk defa atkısız-beresiz gezilmeye başlandı Ankara'da, hafta sonu da güneş çıksa tam süper olur

Motosikleti
    tracer 900
    geçen sene 27 mart kar yağışından sonra nisana kadar huzursuzum ben hava konusunda

Akıllara zarar kara bak ya.bu gün güzeldi ama hava.artık ısınıyor

ben hava tahminlerini ben devlet-i a-li osman'dan alıyorum http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i....aspx?m=ANKARA yağmur olmasaydı iştirak etmek istiyordum...

Motosikleti
    Alıntı o da olur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hava tahminlerini ben devlet-i a-li osman'dan alıyorum http://www.dmi.gov.tr/tahmin/il-ve-i....aspx?m=ANKARA yağmur olmasaydı iştirak etmek istiyordum...
    şeker gibi erimekten korkuyorsan şemsiye alıp gelirim ben nema problema

Listeye Devam:

11/03/2012 Pazar - Doğum Günü Partisi ve Mangal Organizasyonu - Saat: 13:30 - Yer: Özgür'ün Mekan (Türközü)

1- Hüseyin - Selma
    2- Özgür
    3- Erhan + 1
    4- Koray
    5- Kenan + 1
    6- Ali
    7- Fatih
    8-Yunus+1-1 Biraz geçikebilirim ama olsun.
    9-
    10-
    nezih77 bunu beğendi.
    ANGARAJ

hocam, yüz yüze karşılaşınca "yazdıklarınla beni deli ettin" diyorsunuz. ben de sizleri deli etmiş olmaktan üzülüyorum. fakat bu toplantılara katılmak, sizlerle daha yakından tanışmak isteğim beni yazmaya soru sormaya itiyor. yazdıklarınız tutarsız olunca insan çekiniyor. önce geçen toplantı öncesinde rakıname ile ilgili yazışmalarımızı ve düşündüklerimi açıklamak istiyorum. sonra da bu buluşma hakkında kafamda oluşanları yazmak istiyorum.

forum ile yeni tanışmışım, insanların toplantı yaptıklarını da duyuyorum. ve hoop bir toplantı hem de meyhanede içki de var sohbet de benzer coşkuları paylaşan insanlarla bir arada olmak da. daha ne isterim ki. hemen "ben de! ben de! beni de alın toplantıya!" diye atıldım. fakat o da ne, bir sorun var. ben sigara kokusundan rahatsız oluyorum. siz hiç mesela arabaya binmeden bir saniye önce sigarasını yere atmış bir adamla aynı arabada bulundunuz mu? sigara içsin içmesin herkesin bu kokuyu hatırlayacağından eminim. dışarıda içki içerken sigara içilen bir ortamda bulunduysam eve gittiğimde kıyafetlerimin tamamını yıkamak zorunda olmaktan, leş gibi sigara kokan saçlarla uyanmaktan, montumu kuru temizlemeye mi versem sadece havalandırsam bir kaç gün içinde koku geçer mi diye düşünmekten daralıyorum. şimdi bazen şöyle bir argüman olabiliyor: "biz dostuz biz birbirimiz için ölürüz. biz insanlarla bir araya gelmek için bu mekanlara geliyoruz sigara da dert olmasın." tamam da hocam ben sizlerle daha yeni tanışıyorum, tanışacağım. ben babamın evine bile gittiğimde sigara içilen bir yerde durmuyorum, babam sigarasını balkonda filan içiyor. yani 35 yıllık babamla aramızda böyle bir iletişim ve saygı varken sizin "arkadaş bu toplantılarda sigara kokusuna arıza yapmayacaksın" diye yaklaşmanız beni zor bir duruma sokuyor. aslında durum bu kadar net olsa yine sıkıntı yok. açıkça kendinizi ifade etmiş olursunuz. ben de peki madem sigara içiliyorsa ben gelmeyeyim diye davranabilirim. peki olay nasıl gerçekleşiyor? şöyle:

- abi mekanda sigara içiliyor mu?
    + yok canım. ne sigarası sigara zaten yasak. bunu sorman bile acayip.
    - ama hocam bu gönderdiğiniz resimlerde kapalı alanda sigara içen insanlar var?
    + ya arkadaş bu rakı denen meret de sigarasız olmuyor.

şimdi hocam, böyle verilen cevaplar bu beni zor duruma düşürüyor. ya içiliyordur ya içilmiyordur. bu net bir biçimde ifade edilir. katılacak insan da ona göre kararını verir. önce içiliyor deyip sonra zaten rakı da bunsuz olmaz olayı çetrefilli bir iş.

voodoo buluşmasında yazdıklarımdan gerildiğiniz hissini alınca artık size yazmak veya sormak yerine mekana telefon açtım. telefonda "kapalı yerimizde sigara içilmiyor. sigara için açık bir bahçemiz var orada içiliyor." diye net bir cevap verdiler ve ben de toplantıya katılabildim ve çok güzel zaman geçirdim sizlerle tanışmış olmaktan da mutluluk duydum. toplantıdan çıkı eve doğru giderken "bir dahaki toplantı ne zaman olur acaba?" diye düşünüyordum. gayet güzeldi. şimdi bu haftaya ve soru-cevaplara gelmek istiyorum.

+ bir toplantı var.
    - süper abi. benim de gelesim var. sigara durumu nasıl?
    + toplantı bahçede sigara dumanı sorun olmaz. mangal dumanından rahatsız olmazsan tabii.
    [sadece duman değil koku iğrenç aslında. ayrıca vay sen de ne mızmızmışsın be. mangalda da duman var ondan da mı rahatsız oluyorsun be adam minvalinden takılmaların beni üzmediğini varsayarak devam edeyim.]
    - aa süpermiş abi. o zaman ben de gelmek istiyorum. ama bi dakka. o gün yağmur var.
    + yok yok yağmaz.
    - meteoroloji?
    + eriyecek misin? kapalı alana evin içine gireriz.

şimdi yağmurla erimeyen bir ham maddemizin olduğunun farkındayım da yağmur altında açık hava toplantısı ve mangal çok iyi bir fikir olmayabilir. o konuya dikkat çekmek istedim. hem yağmurda eriyeceğimize kanaat getirip de evin içine doluşursak sigaradan mağdur olacağım ben.

demem o ki sevgili MT Ankara organizatörleri cevap yazıyorsunuz da yazmaya da hem yazdığınız cevaplardaki alaylar beni üzüyor hem de karşıdakinin dedikleri üzerine pek düşünmeden karşıdakinin sorununa cevap olacak bir cevap yazmıyorsunuz. cevaplarınız birbiriyle çelişiyor ve problem çözmüyor.

"beğenmiyorsan yürü git" derseniz onda da haklısınız, bir şey diyemem.

Motosikleti
    tracer 900
    yağmur yağarsa mangal adı verilen mekanizmanın altına koyulacağı bir tente gibi bişey vardır diye tahmin ediyorum
    Evin içine girilmesi gerekiyosa evin içinde sigara içilmemsi taraftarıyım ben de...hem dar bir alan olacağından, hem istenirse dışarda rahat bir şekilde içilebileceğinden hem de ortam da bebek olacağından
    nezih77 bunu beğendi.

ali taş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6F
    büyüklerimizin anlaşmazlığı bize laf düşer mi bilmem ama yine de fikrimi belirtmek isterim ki, eminim sorun orta yollu bi şekilde çözülecek ve kimse rahatsız olmayacaktır.

saygılar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler