Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    [QUOTE=gonyaulax;2346678]ben değildim ama bu hafta sonu tepelerde görünücem gelebilirsen iyi olur haberleşiriz ben de yukarı ayrancıda oturuyorum.. hatta numaramı da vereyim 0505 644 26 01 burdan da ulaşabilirsin... ev tirebolu da..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:42 ----------

yeni bir buluşma yapılırsa kesin oradayım =) Bir de buluştuğunuzda bi mesaj atarsanız çok sevinirim herzaman internette olamıyorum ..

Bu arada bu akşam Tunalıda NADA adlı mekanda DJ arkadaşımın doğumgününü kutlayacağız saat 20:00 da başlayacak DJ olduğu için müzikler ondan ;) güzel bi gece olucak diye düşünüyorum hepiniz davetlisiniz siz orda görmekten mutluluk duyarım.. Mekan tunus caddesi üzerinde gelmek isteyenlerle irtibata geçip buluşarak gidebiliriz.. 0505 644 26 01[/QUOT

bu tirebolu ayrancı tirebolu sokakmı öleyse yakınız beni işyerı cinnah caddesı jale türk mutfagı
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı gonyaulax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben değildim ama bu hafta sonu tepelerde görünücem gelebilirsen iyi olur haberleşiriz ben de yukarı ayrancıda oturuyorum.. hatta numaramı da vereyim 0505 644 26 01 burdan da ulaşabilirsin... ev tirebolu da..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:42 ----------

yeni bir buluşma yapılırsa kesin oradayım =) Bir de buluştuğunuzda bi mesaj atarsanız çok sevinirim herzaman internette olamıyorum ..

Bu arada bu akşam Tunalıda NADA adlı mekanda DJ arkadaşımın doğumgününü kutlayacağız saat 20:00 da başlayacak DJ olduğu için müzikler ondan ;) güzel bi gece olucak diye düşünüyorum hepiniz davetlisiniz siz orda görmekten mutluluk duyarım.. Mekan tunus caddesi üzerinde gelmek isteyenlerle irtibata geçip buluşarak gidebiliriz.. 0505 644 26 01
    bende pazar karşısında oturuyorum yakınmışız meğersem haberleşelim.Benzin alabilirsem gelirim

Motosikleti
    CROSS
    ayrancı tirebolu evet elçi sokakla kesiştiği yerde köşede.. Bu arada senin mekanı biliyorum abi hemen yanındaki simitçide takılıyorum çok senin motoru da görüyorum hep ... belki benim turuncu cross gözüne çarpmıştır.. orda kahvaltı yapıyorum genelde... =)

ayrıca tek sıkıntı benzinse hallederiz;) yeterki birlikte vakit geçirelim...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus Bey saygılar...
    Yahu Tamam yanlış yazmışız illa gözümüze sokuyorsun

bende pazar karşısında oturuyorum yakınmışız meğersem haberleşelim.Benzin alabilirsem gelirim

yahu sizde alemsiniz ha olmazsa yarın birgün bi buluşalım 3 ümüz bende size 3km uzaklıktayım.

İlker senin numaran bende yoktu hüseyin abide olduğunuda bilmiyordum şimdi aldım sıkıntı yok yola devam bidahaki buluşmada illaki haberin olur.
    ANGARAJ

ilkerin numarası bende de yoktu bu sabah aldım .öncesi olsaydı arardım zaten

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    yok yunus üstad, hüseyin abinin dediği gibi sabah verdim.neden dün vermeyi akıl edemediysek ..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    benm telefon numaram var da n'oluyo ))

telefona ayar yaptım arayan erkekse hiç boşuna meşgul etmiyo çalmıyo ondan ulaşamamışsınızdır bana
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

valla emir kardeşim benim telefon dahil 3-4 telefondan aradık şebeke hatası uyarısı veriyordu

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    ayrancı tirebolu evet elçi sokakla kesiştiği yerde köşede.. Bu arada senin mekanı biliyorum abi hemen yanındaki simitçide takılıyorum çok senin motoru da görüyorum hep ... belki benim turuncu cross gözüne çarpmıştır.. orda kahvaltı yapıyorum genelde... =)

ayrıca tek sıkıntı benzinse hallederiz;) yeterki birlikte vakit geçirelim...
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu Tamam yanlış yazmışız illa gözümüze sokuyorsun

Motor için kask mont vs aksesuarları derken karta bir dünya borç yaptım fena belimi büküyor pazar buluşalım amaç gezmekse ben varım yeterki hava güzel ve benzinim bol olsun

yahu sizde alemsiniz ha olmazsa yarın birgün bi buluşalım 3 ümüz bende size 3km uzaklıktayım.

İlker senin numaran bende yoktu hüseyin abide olduğunuda bilmiyordum şimdi aldım sıkıntı yok yola devam bidahaki buluşmada illaki haberin olur.

Motor için kask mont vs aksesuarları için karta bir dünya borç yaptım belimi büküyor pazar buluşalım amaç gezmekse ben varım yeterki hava güzel ve benzinim bol olsun

Motosikleti
    CROSS
    pazar günü için haberleşelim ozaman... baya yakınız.. buluşup eğleniriz.. bu arada pazara kadar da bi akşam dışarda buluşabiliriz.. Ormancı olayını ben de kıskandım =) çay la muhabbet iyi gider... ayrıca ben bu akşam NADA dayım tunalıda beklerim hepinizi... 20:00 dan sonra..

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    pazar günü için haberleşelim ozaman... baya yakınız.. buluşup eğleniriz.. bu arada pazara kadar da bi akşam dışarda buluşabiliriz.. Ormancı olayını ben de kıskandım =) çay la muhabbet iyi gider... ayrıca ben bu akşam NADA dayım tunalıda beklerim hepinizi... 20:00 dan sonra..
    konyalı falan olabilir misin ??
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    CROSS
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konyalı falan olabilir misin ??

hayır edirneliyim =) neden sordun =) ?

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hayır edirneliyim =) neden sordun =) ?
    kullanıcı adından şüphelendim hemşeri olabilir miyiz diye hatta Konyalı Ulaş diye tercüme ettim bile

bu arada Nada sevdiğim mekandır. genelde tunustakine değil ama park caddesindekine giderim. akşam mfö konseri varmış ona gideceğim yoksa bi uğrardım tunus nadaya

Motosikleti
    CROSS
    evet baya güzel mekan benim ev arkadaşım arada DJ ayrıca bu akşam doğumgünü güzel olur diye düşündüm bi değişiklik olursa yine de beklerim... Adım Bahadır bu arada ;)

Motosikleti
    Abi sen konyanın neresindensin ya?

Bahadırla da toprak çıkabiliriz göçmenlik var mı?
    ANGARAJ

Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Ben de Emir Bahadır. planda değişiklik olursa uğrarım mutlaka.
    Yunus içindenim ben içinden

Motosikleti
    CROSS
    var =) Selanik , Romanya ... =)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:24 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:21 ----------

emir memnun oldum haber edersin değişiklik olursa...

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Emir Bahadır. planda değişiklik olursa uğrarım mutlaka.
    Yunus içindenim ben içinden
    Hadi ya bende ilçesindenim şimdiye kadar demekki mevzusu geçmemiş hiç...
    Senle ordan toprak oluyoruz o zaman

var =) Selanik , Romanya ... =)
    Senlede Toğrağız o zaman
    ANGARAJ

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Sayfamızda toprakcılık, tertipcilik kokusu almaya başladım... Cross'cular da çoğalmış... Yunus bey boş durmuyorsunuz... Dün akşamın intikamını alman yakın galiba...

potitocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 McT
    dün akşamki toplantıya katılmayı çok istedim ama işyerinden çıkamadım bi türlü :(
    İnşallah birdahaki buluşmada bende geleceğim ve sizlerle tanışmanın mutluluğunu yaşayacağım
    *Oyuna bir kap dolusu şans ve boş kapta deneyimle başlarsın.Amaç;
    dolu kaptaki şans bitene kadar,boş kaptaki deneyimi doldurmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler