Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Buluşma gayet güzel olmuş, demek ki ikincisi de olmalı

Ben de Ören Ayvalık hattında tatil birleştirmece yaptım. Pazar dönüyorum, geçmiş bayram kutlamak isteyenler varsa yine akşam birşeyler yapılabilir.

Ayrıca bu ayın 17 si Ankara'dan İstanbul'a yol arkadaşı olmak isteyen varsa itina ile saat 17:30 da itina ile otoban gişelerde buluşulur, ortalama 130-150 civarı hız kotunda istanbul'a gazlanır. Pazar günü saat 3 gibi denizsiz diyara geri dönülür.
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    bayram sonrası düzenli buluşmalara devam etmek lazım havalar soğumadan

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayram sonrası düzenli buluşmalara devam etmek lazım havalar soğumadan
    turgay hocama katılıyorum
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    İnşallah bayramdan sonrada yeni yeni buluşmalar yapacağız hatta oy birliği ile biryerlere piknik mangal vs yapmayada gidebiliriz arkadaşlar şimdiden gidilebilecek yerleri tasarlayadursunlar bence!!
    Bu arada yarın 12.00 13.00 arasında konyaya teker çevirmeyi planlıyorum gelmek isteyen olursa burdan yazması yeterli şimdi gideyim zinciri falan yağlayım artık..

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    yaw bizim tsunami cem nerde??? bu herif iyice uçtu yav :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

bu arada tarık hocam hayırlı olsun kendi markanı kumuşsun... piyasaya kaçtan veriyorsun yağları?? :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

eee bayram geldi herkes yol hazırlıklarına başladı... lastiğinize taş deymesin beyler... sağ salim gidin dönün ki mangal yapagh!!! :D
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

Motosikleti
    Sen bizim taze kuryeyi soruyorsun geçen aradım oflayıp pofluyordu öle bugün yanına uğrarım heralde onun.

Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw bizim tsunami cem nerde??? bu herif iyice uçtu yav :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:52 ----------

bu arada tarık hocam hayırlı olsun kendi markanı kumuşsun... piyasaya kaçtan veriyorsun yağları?? :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:58 ----------

eee bayram geldi herkes yol hazırlıklarına başladı... lastiğinize taş deymesin beyler... sağ salim gidin dönün ki mangal yapagh!!! :D
    haha:D tesadüfen googledan aratırken buldum meğersem böle bir yağ markası varmış:D sana beleş ilter hocam yemek yağı:D

cem kuryeciliğe başladı sesi soluğu kesildi nightrider oldu sanırım:D
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    '10 Monster 696
    hadi be!!! harbi mi??? bizim cem oldu kyeci ha?? muahahhaa!!! yine pegler basıp ayağa kalkarak mı süryor motoru apaçim benim :D ne zamandan beri çalışıyor bizim yavru??

bu arada tarık hocam 6000 de yağ değiştirmeyi planlıyorum 2500 fln kaldı işte o zamana gelirim yanına

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla sabaha kadar da oturduk ama gelebilirdin yani hepimizin yarın işi vardı şimdi mazerete gerek yok yani
    Farklı durumlar vardı ayakta zor duruyordum, kısmet olmadı gelmek...
    Hemen de fırçayı yedik..

Motosikleti
    '10 Monster 696
    Arkadaşlar,
    Hepinizin Ramazan Bayramını kutlar, kazasız, nazarsız günler, sürüşler dilerim...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Herkesin bayramını en içten dileklerimle kutlar, Mutluluk ve sağlık dilerim... Nice bayramlara..
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    hadi be!!! harbi mi??? bizim cem oldu kyeci ha?? muahahhaa!!! yine pegler basıp ayağa kalkarak mı süryor motoru apaçim benim :D ne zamandan beri çalışıyor bizim yavru??

bu arada tarık hocam 6000 de yağ değiştirmeyi planlıyorum 2500 fln kaldı işte o zamana gelirim yanına
    e tabi ya adam activa ile cross yapıyor şimdi verdiler sıfır km activayı yanlaya yanlaya dönüyor köşelerden falan yeni başladı zaten işe oda 1 hafta oldu olmadı

Bu arada bütün Ankara MT topiğindeki herkezin Ramazan bayramını en içten dileklerimler kutluyorum!!...

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Tüm MT Ankara grubunun Ramazan Bayramını kutlarım.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bayramınız mübarek ola
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    '10 Monster 696
    e tabi ya adam activa ile cross yapıyor şimdi verdiler sıfır km activayı yanlaya yanlaya dönüyor köşelerden falan yeni başladı zaten işe oda 1 hafta oldu olmadı

Bu arada bütün Ankara MT topiğindeki herkezin Ramazan bayramını en içten dileklerimler kutluyorum!!...
    aslnda gece mesaisi bulsam bende boyle fena olmaz gibi... akşam 6 dan sonra yada 9 dan sonra kuryelik mi yapsam.. hem severekten hem de duygusal manada

Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Bende düşünmedim değil:D

Motosikleti
    aslnda gece mesaisi bulsam bende boyle fena olmaz gibi... akşam 6 dan sonra yada 9 dan sonra kuryelik mi yapsam.. hem severekten hem de duygusal manada
    Müdür bak laf sölicem gene sonra hep iğneliyosun diceksin sen mesaiyi fazlasıyla yapıyosun zaten bunu yapmaya vaktin olduğunu sanmıyorum ben hatta ben şuan bizi kandırdığını düşünüyorum veya gidip memlekette hasat filan yapıyorsundur sen yıllık izin ayağına sen boş yatacak adam değilsin senin DNA'larında yok bi kere bu benim yanımda biraz takılıp relax olmanın nasıl güzel bir duygu yatışın ne kadar bünyeye iyi geldiğini öğrenmen lazım

Bende düşünmedim değil:D
    hımm elemanlar çoğalıyo olmadı şen kuryeciler diye bi şirket açalım

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    çalış çalış nereye kadar beyler.

http://www.youtube.com/watch?v=1LonzpUILIQ&feature=fvw
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    bayramınız mübarek olsun çankırı
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    '10 Monster 696
    Müdür bak laf sölicem gene sonra hep iğneliyosun diceksin sen mesaiyi fazlasıyla yapıyosun zaten bunu yapmaya vaktin olduğunu sanmıyorum ben hatta ben şuan bizi kandırdığını düşünüyorum veya gidip memlekette hasat filan yapıyorsundur sen yıllık izin ayağına sen boş yatacak adam değilsin senin DNA'larında yok bi kere bu benim yanımda biraz takılıp relax olmanın nasıl güzel bir duygu yatışın ne kadar bünyeye iyi geldiğini öğrenmen lazım

hımm elemanlar çoğalıyo olmadı şen kuryeciler diye bi şirket açalım
    yunus kardeşm yok bu sefer gerçekten izin yapıyorum :D hatta yarın inşallah izmirdeyim akşama :p aslında dediğin gibi sürekli yüksek devir çeviriyorum, inşalah yakmayız motoru, şimdi eylül sonunda birde okul başlayacak tekrar... bak sen o zaman gör beni... sapan taşı yetişemez peşime ben inşallah mstırı bitirip askere gitmeden önce yatıcam tam olarak 1 hafta... sonrası Allah kerim...

bu arada bizim memlekette muazzam bir motosikletli artışı yaşanmış, canım çekiyor ama nafile...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:10 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çalış çalış nereye kadar beyler.

http://www.youtube.com/watch?v=1LonzpUILIQ&feature=fvw
    ya bizim "patron" , "makine mühendisi" abilerimiz var aslında... bize öğretseler şöle alemleri... değil mi ama

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler