Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda olsa olmaz mı =) şaka şaka hoşgeldin görüşmek üzere..
    olur tabi niye olmasın motoru yardırmadığın sürece sorun yok benim için
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    İnşallah biz toplanacağımızda yazıyoruz zaten buraya ama malum ramazan münasebetiyle biraz ara verdik buluşmalara ewet sağlam stuntcı videolaraı falan var çok da iyi birisi kişilik olarak tabi bu benim görüşüm diğer arkadaşlar ne düşünür bilemem
    Günaydın herkese tekeriniz düz bassın
    Günaydın demişssin bende hayırlı geceler deyim bari
    neyse bari kendimi tanıtayım tanışmış olalım şimdiden
    ismim burak izmirden geliyorum okul için. motorum yok maalesef. gazi otomotiv müh. kazandım 4 sene ankara da olacağım. ayrıca 2 seneden beri servis tecrübem var bmw ve harley davidson üzerine ağır işler olmadığı sürece ileriki zamanlarda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarım toplantılarda görüşmek dileğiyle...
    o zaman hoşgeldin diyelim hertürlü konuda yardımcı olmaya çalışırız sen bi gel bakalım burayada buluşmalara da gelirsin motor önemli değil maksat muhabbet seni tanımaktan memnun oluruz...

Bu arada hayırlı olsun yeni okulunda..

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    katılıyorum gacalla, cengiz coşkun hakkında dedikleri için bende bakıma ona gidiyorum, muhabbete de gidiyorum zaten motoru alırkende onu çağırdım motora baktı ve kaçırma demişti.

Alıntı bur-k@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse bari kendimi tanıtayım tanışmış olalım şimdiden
    ismim burak izmirden geliyorum okul için. motorum yok maalesef. gazi otomotiv müh. kazandım 4 sene ankara da olacağım. ayrıca 2 seneden beri servis tecrübem var bmw ve harley davidson üzerine ağır işler olmadığı sürece ileriki zamanlarda sizlere yardım etmekten mutluluk duyarım toplantılarda görüşmek dileğiyle...
    Hayırlı olsun okulun..

Motosikleti
    Jinlun_250_Elegance
    Selamlar... Arkadaşlarım yeni başlayacak biri olarak şunu merak ediyorum. Neredeyse ağustos ayının sonu geldi ve ben bir motosiklet almaya karar verdim. Ankara'da yeni başlayacak biri için sezon sonu ne zaman gelir? Şimdi alsam ne kadar binebilirim... Biliyorsunuz şu aralar bile geceleri süper soğuk oluyor Ankara ayazında...
    Cevaplar için şimdiden teşekkür eder kazasız belasız sürüşler dilerim...

Ben de motosikletimi ağustos ayında almıştım, gerekli ekipmanların olduktan sonra aman aman kar ve buz yoksa istediğin zamana kadar binebilirsin. Ya da en kötü aralık başına kadar binersin diye düşünüyorum. Aramıza hoşgeldin bu arada

Motosikleti
    var.
    Evet,sağlam bir montun ve soğuğu az geçiren/veya hiç geçirmeyen ekipmanların olursa,istediğin zaman binebilirsin,ben tüm kış kullanmıştım kar-buz olmadığı zaman.
    Hatta,ıslak havada kullanman motor üstündeki hakimiyetini ve kontrolünü arttıracaktır.
    Bu arada,benden de yeni gelen arkadaşlara hoşgeldin

Otoburkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mobilette > Titan > GV650 > VERSYS > F650 CS
    Ankara Selam!!

İsmim Serdar, Makina Mühendisiyim.Ankaraya geleli 1 yıl oldu.

Ben haftasonları arasıra İstanbul ve Bursa yapıyorum motorsikletle. Uzun yol yapanlarınız varsa bilmek isterim.
    Ever tried, ever failed..No matter, try again, fail again, fail better

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Merhaba dostlar...

Ses soluk çıkmıyor, nerelerdesiniz ? Geçen seferki gibi bi akşam buluşup, iki bardak çay içip biraz sohbet etsek çok hoş olur iftarın üzerine... Gaccall bu işin piri galiba herkes ondan işaret bekliyor sanırım...

Serdar hocam, bi organizasyon yapılsa da keşke toplu halde uzun yol yapsak harika olurdu... Benim iş yeri kazan tarafında olduğu için işe gidip gelirken uzun yol yapmış gibi oluyorum aslında ama toplu halde çok keyifli olur diye düşünüyorum...

Motosikleti
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba dostlar...

Ses soluk çıkmıyor, nerelerdesiniz ? Geçen seferki gibi bi akşam buluşup, iki bardak çay içip biraz sohbet etsek çok hoş olur iftarın üzerine... Gaccall bu işin piri galiba herkes ondan işaret bekliyor sanırım...

Serdar hocam, bi organizasyon yapılsa da keşke toplu halde uzun yol yapsak harika olurdu... Benim iş yeri kazan tarafında olduğu için işe gidip gelirken uzun yol yapmış gibi oluyorum aslında ama toplu halde çok keyifli olur diye düşünüyorum...
    bu ara bende yoğunum emothep gibi mesai yapıyorum hoş biz para mara alamıyoruz ama olsn napalım olmazsa önümüzdeki hafta bi iftar sonrası çay saati de düzenleyebiliriz kadınların gün hesabı gibi bu arada arkadaşlar siz aklınızda kuradurun ramazandan sonra gidebileceğimiz yerleri hatta şimdiden fikir yürütmeye başlayalım ki güzergah hakkında bilgimiz olsun araştıralım soruşturalım son dakikaya kalmasın işimiz..

Ankara Selam!!

İsmim Serdar, Makina Mühendisiyim.Ankaraya geleli 1 yıl oldu.

Ben haftasonları arasıra İstanbul ve Bursa yapıyorum motorsikletle. Uzun yol yapanlarınız varsa bilmek isterim.
    hocam merhaba walla bizim 200lük aletle biraz zor öle günübirlik uzun yolculuklar ama iyi oluyordur kafa dağıtmak için seninkide

Selamlar... Arkadaşlarım yeni başlayacak biri olarak şunu merak ediyorum. Neredeyse ağustos ayının sonu geldi ve ben bir motosiklet almaya karar verdim. Ankara'da yeni başlayacak biri için sezon sonu ne zaman gelir? Şimdi alsam ne kadar binebilirim... Biliyorsunuz şu aralar bile geceleri süper soğuk oluyor Ankara ayazında...
    Cevaplar için şimdiden teşekkür eder kazasız belasız sürüşler dilerim...
    o zaman sanada bi tavsiyede bulunayım motorunu aldığında lastiklerin eskiyse veya benim gibi çinli bi motor alırsan ve üstünde orjinal lastikleri duruyorsa hala yaz kış farketmiyo yeterki parlak asfalt görsün motorun arka tarafı bıraksan senden önce gidecek. değiştir derim ama yok ben tecrübe kazanıcam dersen bırak öle kalsın denge kabiliyetin artar ve hız da yapamazsın korkuna peşin peşin söyleyim..

katılıyorum gacalla, cengiz coşkun hakkında dedikleri için bende bakıma ona gidiyorum, muhabbete de gidiyorum zaten motoru alırkende onu çağırdım motora baktı ve kaçırma demişti.
    hocam seninde sesin soluğun çıkmıyor hiç ben izine gitmedne evvel buluşacaktık seninle daha buluşucaz senide bekliyoruz çay içmeye bilgin olsun yaldızlı davetiyemiz yok ama idare et artık..

Şadan abimde konuyu okuyor bakalım ne dicek

bide bizim bi dukaticiyle turgayımız vardı onlarda hayattamı bilmiyorum artık ses seda yok hiçbirinde hadi dukatici gece gündüz demeden çalışıyor ona kanaat getirdik de turgay ne alemde

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ara bende yoğunum emothep gibi mesai yapıyorum hoş biz para mara alamıyoruz ama olsn napalım olmazsa önümüzdeki hafta bi iftar sonrası çay saati de düzenleyebiliriz kadınların gün hesabı gibi bu arada arkadaşlar siz aklınızda kuradurun ramazandan sonra gidebileceğimiz yerleri hatta şimdiden fikir yürütmeye başlayalım ki güzergah hakkında bilgimiz olsun araştıralım soruşturalım son dakikaya kalmasın işimiz..
    Aslına bakarsan bende Bayrama kadar full fazla mesaideyim hafta içi akşam+haftasonu ama yine de fırsat bulursam koşa koşa gelirim...

Benim gezi için nacizane bi kaç fikrim olabilir... O gün geldiğinde farklı fikirler mutlaka olacaktır ama orta yol bi şekilde bulunur, keyifli bi gezi olur sanırım... Bence önce yakın mesafelerle başlayıp daha sonra mesafeyi açmak daha mantıklı olabilir...

Örneğin, Beypazarı/Karaşar bölgesinde Eğriova yaylası denilen bi yer varmış, arkadaşlar öve öve bitiremediler, oraya bi piknik veya gezi düzenlenebilir...Yada Çubuk tarafında Karagöl varmış.. Belki buraları bilen daha önceden gitmiş olanınız da vardır... Bu tip yakın yerlere gidildikten sonra daha uzun mesafelere gidilebilir...Mesela Bolu'ya, mesela Nevşehir'e, mesela Amasra'ya... Tabii bu kadar yer saydık ama kış da yaklaşıyor...

Neyse Ramazan'dan sonrası için kim öle, kim kala...

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    fırsat olmadıki kardeş katılalım buluşmalara. şartları zorlayacağız artık bir sonraki buluşma için

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    iyi geceler arkadaşlar evet gelecek hafta iftar sonrası çay gecesi düzenlenebilir yine Evet arada bir foruma giriyorum ama genelde mondial mct sayfasında oluyorum ama burayada giriyorum eğriova yaylasıdediğin yer neo kardeş çok güzel yer ama tam 165 km lik yer anlayacağın bizim motorlarla en fazla 100 km lik yerler olmalı mesela çankırı eldivan şahin tepesine gidilebilir 105 km lik yer

barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    Tanışma topiği açmıştım ama ankaralılar burda takılıyor galiba...
    kopyala yapıştır yapıyorum

tanışalım kaynaşalım

Herkese selam ben barış ankarada yaşıyorum ,fizik okuyorum.
    3 sene oldu uyuşturucu aman motora başlayalı varımı yoğumu verdim dolabımda giyecek şeyim yok lanet ediyorum motora ama hiç birşeyde beni onun kadar mutlu edemiyor öyle garip bir ilişkimiz var. şuan ikarus sendromundayım o yuzden 2 hafta motosiklete binmiyorum bunun kayışını kopardıgım bmw f800s im in serviste olmasıyla hiçbir alakası yok
    Tekrardan herkese selamlar yakında görüşmek üzere...
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    sen yaparsında biz yapamaz mıyız?

hoşgeldin barış
    bende ankarada yaşıyorum, matematik ağır geldi okumadım.
    ben okusaydım var ya!
    tanışma başlığın iyi olmuş, yabancıları sevmeyiz burda
    yahu şimdi dank etti!
    ben tanışma başlığı açmadım hiç
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Alıntı barissp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tanışalım kaynaşalım

3 sene oldu uyuşturucu aman motora başlayalı varımı yoğumu verdim dolabımda giyecek şeyim yok lanet ediyorum motora ama hiç birşeyde beni onun kadar mutlu edemiyor öyle garip bir ilişkimiz var. şuan ikarus sendromundayım o yuzden 2 hafta motosiklete binmiyorum bunun kayışını kopardıgım bmw f800s im in serviste olmasıyla hiçbir alakası yok
    Hocam hoşgeldin öncelikle ve bu arada geçmiş olsun bmw'n için inşallah bir an önce iyileşir bu arada hangi ünide fizik okuyorsun ankara fizikte yakınim var bilgin olsn belki ordan bilirsiniz birbirinizi ne bilim buluşmalarda çay zamanlarında senide bekleriz motora gerek yok kaskını al gel artçı olursun..bu arada avatarınada bittim desem yeri var

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013

tanışalım kaynaşalım

merhaba barış hosgeldin motorunu fazla zorlama
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696

bide bizim bi dukaticiyle turgayımız vardı onlarda hayattamı bilmiyorum artık ses seda yok hiçbirinde hadi dukatici gece gündüz demeden çalışıyor ona kanaat getirdik de turgay ne alemde
    ben hayattayım arkadaş!!! sizlerin sesi soluğu çıkmıyor!!! sitemkarım bugun ... oruç tıklamaya başladı başıma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:41 ----------

tanışalım kaynaşalım

vay barış kardeşim sen buralara gelirmiydin??? gelmedimi halşa kayışın?? ER6f e devam ha??
    Kim Ağlarsa Yalan Ağlar, Beni Bi'tek Duca'm Anlar...

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883

burdayız müdür ayıpsın her türlü organizasyona açık ,hazır ve nazır bir şekilde

barissp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800s
    Hocam hoşgeldin öncelikle ve bu arada geçmiş olsun bmw'n için inşallah bir an önce iyileşir bu arada hangi ünide fizik okuyorsun ankara fizikte yakınim var bilgin olsn belki ordan bilirsiniz birbirinizi ne bilim buluşmalarda çay zamanlarında senide bekleriz motora gerek yok kaskını al gel artçı olursun..bu arada avatarınada bittim desem yeri var
    Hoşbulduk Hamdi Bey den bahsediyorsanız evet tanışıyoruz beraber kampımız gezimiz oldu.Çok kaliteli bir fotoğrafçıdır aynı zamanda

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen yaparsında biz yapamaz mıyız?

hoşgeldin barış
    bende ankarada yaşıyorum, matematik ağır geldi okumadım.
    ben okusaydım var ya!
    tanışma başlığın iyi olmuş, yabancıları sevmeyiz burda
    yahu şimdi dank etti!
    ben tanışma başlığı açmadım hiç
    kıskançlığın bukadarı çekemiyo arkadaş beni

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:43 ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba barış hosgeldin motorunu fazla zorlama
    hoş bulduk scuderia06 uyarını dikkate alıcam kayış sadece kopmakla kalmadı bi kırbaç gibi sırtımada indi maddi anlamda (= yoksa fantezi tercihim değildir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:45 ----------

Alıntı EmoTHEp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben hayattayım arkadaş!!! sizlerin sesi soluğu çıkmıyor!!! sitemkarım bugun ... oruç tıklamaya başladı başıma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:41 ----------

vay barış kardeşim sen buralara gelirmiydin??? gelmedimi halşa kayışın?? ER6f e devam ha??
    Hoşbulduk dostum kayış gelirmiya kopan kayış geri gelir mi ahh ahh bekliyoruz işte gelsinde yenisinide koparalım diye er 6 f e resmen haciz koydum f800s ile er 6f i satıp üstüne bir çok miktar ekleyim agusta almak istiyorum okan bayülgenle motordaş olmak için. arkadaş millette para var huzur var ya biz bir motorun kayışıyla ugraşıyoruz adam 4. motorunu alıyo. 4 motoru toplasan 1000 km yapmışmıdır acaba.???
    Küfür işçi sınıfının ağzında açan çiçektir.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler