Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    HaYaLeT_MoToRcU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merak Etme Sewimli Kedi Bende Bi Bayanim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Motosiklet.NET - Motur Grubu - Enduro Ankara - EMOK üyeleri olarak tüm gezilerimizde ortak davranıyoruz. 9 Nisan günü Kazan'da büyük bir etkinlik ile sezonumuzun sembolik açılışını yapacağız.

Gelmeyi düşünenler 9 Nisan saat 11.00'da İstanbul Yolu üzerindeki Millenium Alışveriş Merkezi önünde olsunlar.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Ayrıca Ankaralı arkadaşlar bana mail adreslerini özel mesajla atarlarsa onları mail grubuna eklerim. Foruma giremeseler bile haberleri olur buluşmalardan
    Onur Yollarda

Prometheus06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hoyusung GV250 Aquila
    Sevgili arkadaşlar, hepinizin iyi dilekleri için teşekkürler...
    Ankaralı dostların genelde gittikleri bi yer varmı? Varsa sığışacak bi yer de bana açın.
    Sevgili adaş, siteye üye olurken bu nickle üye olan bi arkadaş olduğunu bilmiyordum. Özür . Eğer nicki nasıl değiytireceğimi anlatırsanız (bi türlü bulamadım) hemen değiştireceğim...
    Kucak dolusu sevgiler.

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Prometheus06 adlı üyeden alıntı
    Sevgili adaş, siteye üye olurken bu nickle üye olan bi arkadaş olduğunu bilmiyordum. Özür
    Adaş değil, rumuzdaş !

Eğer nicki nasıl değiytireceğimi anlatırsanız (bi türlü bulamadım) hemen değiştireceğim...
    Yeni bir hesap açıp, ilk mesajında durumu anlatırsın.

Kendisini 5 ay, askere uğurladığımızdan, bu rumuzla sen buralarda takılırsan, bizde hasret gideririz. Değiştirmesen de olur aslında...

Bi de tabii "pro" nun yokluğunda, sıkı çalışıp, kendini bu rumuzla özdeşleştirebilirsin
    Bu durumda kendisi döndüğünde yeni bir rumuz arayışına girecektir
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Yazıcı olurum yine de unutturmam kendimi

Prometheus06, dostum mailini bana ulaştır da seni mail grubumuza alayım. Ordan haberleşebilirsin bizimle.
    Onur Yollarda

Outcast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar, Ümitköy/Çayyolu taraflarında kaliteli eğitim veren bir yer biliyormusunuz?...

Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    4.44 motor 2224343

selam arkadaşlar ankarada yaşıyorum 3 yıl oldu motorkullanmak 1 yıldır istediğim birşey şimdi araştırıyorum daha kullanmasını dahi bilmiyorum motorda almadım şimdi bana nerede kurs almam konusunda ve ilk etapta ne tür bir motor düşünmem konularında tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler .

Kendi soruma cvp veriyim Bugün tesadüfen gördüm, çayyolunda Motodor diye bir yer açılıyormuş, gittim sordumsürüş eğitimi veriyorlarmış...

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    Alıntı orhangazi adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar ankarada yaşıyorum 3 yıl oldu motorkullanmak 1 yıldır istediğim birşey şimdi araştırıyorum daha kullanmasını dahi bilmiyorum motorda almadım şimdi bana nerede kurs almam konusunda ve ilk etapta ne tür bir motor düşünmem konularında tavsiyelerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler .
    arkadaşım tarzın, bütçen bunlar önemli konular. forumları okuyarak kararını verebilirsin.bu aradada kask, mont, eldiven gibi ihtiyaçlarınıda yavaş yavaş karşıla.sakın ehliyeti unutma ama.

camros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    arkadaşlar hepineze slm aranıza busene katıldım ama hakkını verecem ama benim motor scooter sorun olmaz dimi küçümsenmeyelim acemiyiz nede olsa:=) saygılarr

just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer

camros
    Ne demek o şimdi burada cogu insanda da scooter var ayıpsın.....
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

camros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zat
    pardon aga bilmiyoruz ortamı bi anda ezilmiyelim dedim pot için özür tekrardan

Arkadaşlar Ankara'mıza yeni bir motosiklet bayiği daha açıldı hayırlı uğurlu olsun, Çayyolu'nda açılan Motodor açılışa katılanlara keyifli anlar yaşattı. Açılışa katılmak için gelen katılımcıların her türden motosikletleri yolun kenarına dizilip hoş bir görüntü sergiledi. Evimin dibine açılan bu yere hayırlı kazançlar diliyorum.. Hayırlı uğurlu olsun...

jeorcun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bizimde olur bitane be!..
    Alıntı Outcast adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar Ankara'mıza yeni bir motosiklet bayiği daha açıldı hayırlı uğurlu olsun, Çayyolu'nda açılan Motodor açılışa katılanlara keyifli anlar yaşattı. Açılışa katılmak için gelen katılımcıların her türden motosikletleri yolun kenarına dizilip hoş bir görüntü sergiledi. Evimin dibine açılan bu yere hayırlı kazançlar diliyorum.. Hayırlı uğurlu olsun...
    nasıl bi yer arkadaşım burası.büyükmü.hangi markalar var bide.gitmek lazım.

Alıntı jeorcun adlı üyeden alıntı
    nasıl bi yer arkadaşım burası.büyükmü.hangi markalar var bide.gitmek lazım.
    Motomax bayisiymiş abi burası, bende Motomaxin sitesinden Aprilia rs125 araştırırkene Ankara'daki bayiler arasında gördüm 4.44 vardı bi, bu vardı bide batıkentteki vardı, bunun numarası cvp vermiyodu geç saatte aradığımdan olsa gerek. Sonra bigün evce dönerken gördüm. Keewayler vardı güzel, motomaxde satılan atvler vardı, başka modellerde vardı yanılmıyorsam Kawasaki'de vardı... Gelecek haftasonu'da Aprilia'nın modellerini getiriryorlarmış racingleri, rs125 de geliomuş Çok aşırı büyük değil ama tam yerine açmışlar, Çayyolu'nun ortası..

ahmet6946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gn 125
    slm bende ankara dayım adım ahmet burdan takip edicem yeni gördüm walla

Ben çayyolunda çalışıyorum açılışına akşam uğradım hayırlı olsun dileklerimi sundum ortam çok güzeldi canlı müzik içki eğlence çok hoştu Ayrıca sahibi çok hoş bir insan babacan eşide yanında duruyor ada çok iyi bir hanfendi çok yardımcı oluyorlar güzel biryer oldu.Aksesuar da getirdiler mağaza baya bi dolu duruyor

taraa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    meraba ankadaşlar ismim hakan..kimya mühendisiyim, ankarada yaşıyorum 93 ten beri.bende 500 km lik yeni bir motosiklet kullanıcısıyım.aranıza katılmak büyük zevk..gezilerde canlı canlı tanışmak dileğiyle..birde sorum olucak..mesela akşam iş çıkışı genelde gidilen bi mekan varmı veya birkaç mekan..akşam 19 30 civarı mesela..ve haftasonları tabiki..motorcu dostlarım nerde takılıyorlar acaba? hepinize önce kazasız sonra keyifli sürüşler..
    motorla yaşa, hayatı yaşa...

uncleisko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MARAUDER 250 CC
    bu haftasonu biyerlere gitsek ?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 53 kullanıcı var. (1 üye ve 52 misafir)

Bu Konudaki Etiketler