Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    Alıntı ak.emre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler bende gelirim de pazar günü hava nasıl olur bilemem
    Fark eder mi? Hep birlikte olmak maksat.. Umarım max katılımı sağlarız arkadaşlar.
    Mümkün olduğunca çok fazla insanı tanımak isteriz..
    Onur.. Huzur.. Gurur..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Spooferil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer fazladan kaskınız var ise size katılabilirim tabiki ama dediğim gibi ekipmanım yok 😊 böyle olsa bile yürüyerek gelmeyi düşünüyorum
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir artcilik yerim var 😆 yapracik sincan elvankent eryaman etimesgut batikent yenimahalle bilkent civarlarindaysaniz uygun saatte uygun yerde bulusabiliriz.

numangokce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    "Bade" bajaj discover 125st
    O zaman mekanda gorusuruz

çaylakcıbır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125 - Ninja 250R - -GSR 600 - CRF250 L
    Alıntı numangokce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman mekanda gorusuruz
    Görüşemedik Numan Bey
    Onur.. Huzur.. Gurur..

Motosikleti
    Alıntı çaylakcıbır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüşemedik Numan Bey
    Daha bey olamadik da mekandan cikamadim. Misafirlerimiz vardi. Kismet sonrakine...

Motosikleti
    mondial 150 kn
    İyi geceler. Size bir soruda bulunabilir miyim?? Ankarada önerebileceğiniz güvenilir tecrübeli ve bilgili motor ustası var mi?

emreyild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı ilkayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi geceler. Size bir soruda bulunabilir miyim?? Ankarada önerebileceğiniz güvenilir tecrübeli ve bilgili motor ustası var mi?
    Motorun markası nedir?

Motosikleti
    motoran cbs 150 balancer
    Hayırlı günler dilerim,

Motosikletimin ruhsatında görünen rengini değiştirebilmek için boya faturası alabileceğim bir yer var mıdır acaba bildiğiniz? Kazasız, zevklii sürüşler dilerim.

Motosikleti
    Alıntı a.muti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı günler dilerim,

Motosikletimin ruhsatında görünen rengini değiştirebilmek için boya faturası alabileceğim bir yer var mıdır acaba bildiğiniz? Kazasız, zevklii sürüşler dilerim.
    Herhangi bir boyaciya gidip izah ederseniz kdv tutarinda odeme yaparsaniz fatura vereceklerdir diye tahmin ediyorum.

Motosikleti
    Café Racer
    Muğla'dan herkese selam, Ankara'dan hoşuma giden bir motosiklet var ve almayı düşünüyorum. Yalnız Ankara'da motosikletler hakkında bilgisi ve tecrübesi olan bir yakınım yok, benim için motosiklete gidip bakabilecek, ön inceleme de bulunup bir fikir sahibi olmamı sağlayabilecek birisi var mı?

125cc 2006 model bir motosiklet ve sizi zan altında bırakabilecek bir durum kesinlikle söz konusu olmayacaktır. Yardımcı olabilecek birisi var mı acaba? Ben yardımcı olabilirim diyen varsa lütfen özel mesaj ile geri dönüş yapsın.
    İyi forumlar.

selam ankara mamakta bulunan bmw özel servisimizin motorsıklet naklıya arcımız hızmette kulanılmaktadır sız degerlı musterılerımıze doslarımıza duyrulur

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:01 ----------

ANKARA MAMAKTA BMW MOTORSIKLET ÖZEL SERVİSİMİZİN HIZMETLERI DEVAM ETMEKTEDİR
    YOL YARDIM ARACIMIZLA ADRES ADRESE TESLIM YAPILIR HASARLI BMW LERINIZ ESKI GUNLERINE KUSURSUZ TESLIM EDILIR YOL YARDIMI 0505 567 04 86

afyonlu003 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ TİGER250, HONDA CBR250R HONDA 600F
    Merhabalar ben Ankara da askerim yaza doğru motoru getirmeyi düşünüyorum ama buranın trafiği nasıldır insanları nasıldır? Birde Ankara da nerede motor mağazası var? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
    City Bike Racing 250r -- AFYONKARAHİSAR / MERKEZ

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı afyonlu003 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben Ankara da askerim yaza doğru motoru getirmeyi düşünüyorum ama buranın trafiği nasıldır insanları nasıldır? Birde Ankara da nerede motor mağazası var? Yardımcı olursanız sevinirim iyi günler.
    Ankara'nın trafiği İstanbula göre altın gibidir, şahsen ben ufak tefek öküzler hariç ciddi bir olay yaşamadım. Sıkışık trafikte arabalar arayı bile açar Sabah ve iş çıkışı çok yoğun olur trafik. Bunun dışında keyifle şehir içinde gezilebiliyor. Motosiklet mağazaları Ulusta ve Yıldızda var, ben daha çok Yıldızdaki Motomax ve Hudson'ı tercih ediyorum.

Bu arada ferhatkars ile bugünkü Karagöl gezimiz, toplam 180 km civarı yol yapmışız. Yağış yoktu, şehir içi ılıktı fakat yine Esenboğa'yı geçince hava -5, -6 lara düştü.

2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    mondial 150 kn
    mondial 150 kn

Motosikleti
    Yamaha XJ6-N
    Ankara Motosiklet, Recep Demirci'nin... - Ankara Motosiklet - guvenilir ve tecrubelidir

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:19 ----------

Alıntı ilkayy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ankara Motosiklet, Recep Demirci... - Ankara Motosiklet - ...

Guvenilir ve tecrübeli

Buluşmalara direkt gelebiliyo muyuz ankaradayım ve motosiklet danışacak motor muhabbeti yapacak tecrübeli abilerimizle tanışmak isterim :D

Perşembeden itibaren havalar toparlanıyor biraz

PamirGt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    Alıntı MADO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buluşmalara direkt gelebiliyo muyuz ankaradayım ve motosiklet danışacak motor muhabbeti yapacak tecrübeli abilerimizle tanışmak isterim :D
    Tabiki gelebiliyorsunuz.Şu sıralar pek buluşma olmuyor malum havalardan dolayı.Havalar biraz düzelince bir kızılcahamam etkinliği düşünüyoruz.Buluşma oldukça burdanda yazmaya çalışıyoruz ancak whatsapp grubu daha etkin isterseniz numaranızı özelden gönderin ekleyelim.Aynı şekilde diğer arkadaşlar içinde geçerli bu söylediğim daha aktif olan whatsapp grubumuzada dahil olmak istiyorsanız özelden numaranızı kendinizi tanıtarak atarsanız gruba en kısa zamanda eklemeye çalışırım.

PamirGt mrh özelden msj yazdım WhatsApp grubuna eklersen sevinirim. Teşekkürler.

Ankara içi kısa bir tur videosu atayım dedim Canlansın biraz sayfa.
    BLACK_ICE bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (1 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler