Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı DoLPHiN2306 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gece sunu anladm ki. Benm arka lastik on lastikten hoslaniyo sanirim.�� Hep bi yanina gelme cabasi hep bi yanyana gitme cabasi icinde. Her virajda birlikte donmeye kalkiyolar. Orjinal lastikler kotu derlerdi de hep sicakta surdugumden farkedemedm yol tutusu. Bu gece anladm ama. Gerci iyi lastikte motor nasi davranir bi fikrm yok. Daha oyle bi tecrubem olmadi. iyi yanlarida var gerci. Epey hakim oluyorum motora. G.tu basi ayri oynasada topluyabildm hep rahatca. Neyse hadi ii geceler herkese ;)
    Drift iyidir. Bu şekilde iyi kullanmayı öğrenirsen, kaliteli lastikte risksiz sürersin ;)
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Arkadaşlar motoru aldık.. Olurda arıza yaparsa hangi ustaya gitmem gerekir.. Bi kenara not edeyim..

Yiba arkasındaki ustaları pek gözüm tutmadı.. ilk ücretsiz servis sonrası para vereceğim bir durum olursa güzel bi ustaya gideyim istiyorum...

Bildiğim birtek Rüzgar mehmetin yeri var.. Kazım karabekirde opet arkası..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motoru aldık.. Olurda arıza yaparsa hangi ustaya gitmem gerekir.. Bi kenara not edeyim..

Yiba arkasındaki ustaları pek gözüm tutmadı.. ilk ücretsiz servis sonrası para vereceğim bir durum olursa güzel bi ustaya gideyim istiyorum...

Erciyes iş yerlerinde haşlamacının yanından girince metin usta var.Başkent motor

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:19 ----------

Bhceli tarafina geciyorum smdi. Gel istersen ;)

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:56 ----------

Bu gece sunu anladm ki. Benm arka lastik on lastikten hoslaniyo sanirim.�� Hep bi yanina gelme cabasi hep bi yanyana gitme cabasi icinde. Her virajda birlikte donmeye kalkiyolar. Orjinal lastikler kotu derlerdi de hep sicakta surdugumden farkedemedm yol tutusu. Bu gece anladm ama. Gerci iyi lastikte motor nasi davranir bi fikrm yok. Daha oyle bi tecrubem olmadi. iyi yanlarida var gerci. Epey hakim oluyorum motora. G.tu basi ayri oynasada topluyabildm hep rahatca. Neyse hadi ii geceler herkese ;)
    iyi lastiğin tadına doyum olmaz..
    Salih_T bunu beğendi.

DoLPHiN2306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr250r-R6-ktmrc200-ktmduke390
    İlk acı tecrübemi yaşadım bugün Asfalt yolda ortalama 90 km hızlarında ilerlerken öndeki arabanın lastiğinden fırlayan taş geldi göğsüme çarptı. Afalladım bi süre geçti sonrasında. Tek sanssızlığım bu olur inş
    Arkadaşlar bugun de akşam iş çıkışı turluyoruz. gelmek isteyen haber verebilir.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    İlk acı tecrübemi yaşadım bugün Asfalt yolda ortalama 90 km hızlarında ilerlerken öndeki arabanın lastiğinden fırlayan taş geldi göğsüme çarptı. Afalladım bi süre geçti sonrasında. Tek sanssızlığım bu olur inş
    Kask vardı demi?

Kask varsa taş maş hikaye. Sorun yok yani. Psikolojini bozma. Bizi de endişelendirme ;)

O tür küçük şeyleri büyütme. Allah kötüsünden saklasın ;)

kuter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R1
    Geçmiş olsun dostum, önemli bir şey olmasında gerisini boşver. Akşam konuşuruz
    06KTR21

Motosikleti
    xismailaydin Kask vardı da o taş kaskın camına gelse patlatırdı büyük ihtimal. Takmadım bu ufak olayları. Herşeyi göze alıp almışım motorumu Hiç bişey hevesimi kaçıramaz

kuter Sağol dostum konuşuruz ;)

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    valla abim geçmiş olsun bi keresinde benim başımdanda geçti böyle bi olay 100 km hızla giderken sinekler topluluğunun içine daldım yine aklıma geldi bak
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    ooooo çok tehlikeli şeyler o taşlar.. geçmiş olsun.. bir çok arabanın camını, kaportasını mahvediyor..hadi vücuduna çarpması neyse Allahtan başına gelmemiş... Bu yüzden kask çok önemli..başına alacağın en küçük darbe dikkatini dağıtıp, asfaltla bütünleşmeni sağlar...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Salih_T adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yiba arkasında efe motor du sanırım Emrah ustanın yeri, Yibanın yanından girince birinci değil ikinci sola dön, şahin köftenin hemen iki dükkan ilersinde, öyle salaş durduğuna bakma, elinden her iş gelir ve eli çabuktur. Diğerlerini bilmiyorum. Bir de Etimesgut ta meşhur Recep Ustamız var, Mert bisiklet diye google maps de aratırsan çıkar, o da iyidir, gönül rahatlığıyla gidebilirsin.

Şehiriçinde trafikte bu tarz şeyler olma ihtimali daha az tabii ama yine de olabiliyor illaki, sağlam bir montun olursa sıkıntı olmaz, ya da bazı arkadaşların yaptığı gibi göğüs koruma da takabilirsin montun altına. Geçmiş olsun. Uzun yolda vizöre gelse bile kırma ihtimali düşük, vizör oldukça esnek olduğundan düşündüğümüzden çok daha dayanıklı aslında bu tarz darbelere. Orda darbeden çok senin ani tepki verip de kaza yapmaman önemli, ne olursa olsun yolunda gitmeye devam edip, kendine geldikten sonra kenara çeker kontrol edersen daha sağlıklı olur.

Lastik konusunda da, paranın yettiği en iyi lastiği al, hatta yetmediği lastiği al, bir sene taksitle öde, kötü lastik ile bir süre kullandıktan sonra o iyi lastiğe geçince kendi kendine diyeceksin ki, eski lastiklerle ben motor falan kullanmıyomuşum. Lastik ve frenler ki ikisi de birbirine oldukça bağlı, sağlığın için çok önemli, tabii ki şu anki lastikler ile de kullanabilirsin ama iyi bir lastik ile arasındaki farkı gördüğünde ne demek istediğimi daha iyi anlarsın emin ol Hiçbişey canından daha değerli değil.
    Salih_T ve xismailaydin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastik konusunda da, paranın yettiği en iyi lastiği al, hatta yetmediği lastiği al, bir sene taksitle öde, kötü lastik ile bir süre kullandıktan sonra o iyi lastiğe geçince kendi kendine diyeceksin ki, eski lastiklerle ben motor falan kullanmıyomuşum. Lastik ve frenler ki ikisi de birbirine oldukça bağlı, sağlığın için çok önemli, tabii ki şu anki lastikler ile de kullanabilirsin ama iyi bir lastik ile arasındaki farkı gördüğünde ne demek istediğimi daha iyi anlarsın emin ol Hiçbişey canından daha değerli değil.
    Lastik konusunda aynı fikirdeyim. Bak, ben motosikleti sattım, hala Diablo Rosso II'lerin taksidini ödüyorum ;) 74 TL'lik 10. yani son taksitini ödeyeceğim.

Bu tür bir çözüm sana da tavsiye edebilirim. Ayda 70-80 TL gibi fiyatlara 10 taksit lastik alınabilir ;)

Levent. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Şuan bahçeli 7 de olan varmı.
    Az önce 4 motor gördüm cbr 125 250 600 ve ninja 250

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Taşlara alış bişi olmaz, 140 ile kafam kadar çulluğa patladım boynum kırıldı sandıydım Conkbayırın'dan inerken Bişi olmadı...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taşlara alış bişi olmaz, 140 ile kafam kadar çulluğa patladım boynum kırıldı sandıydım Conkbayırın'dan inerken Bişi olmadı...
    Naptın la sonra motordan inip çulluğu cızbız mı ettin doğru söyle bak?
    ANGARAJ

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu !! Culluğa kafa atan adam...
    #sürenadam

black_light - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Vn 900 Classic Special Edition
    iyi akşamlar; Ankarada motosiklet tamiricisi önerebilecek var mı ? yamaha dragstar650 ve suziki intruder800 götürcez.
    saolun varolun.

yasinim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim Roadwin 250r
    Alıntı black_light adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar; Ankarada motosiklet tamiricisi önerebilecek var mı ? yamaha dragstar650 ve suziki intruder800 götürcez.
    saolun varolun.
    çankayada endo motor var suzuki konusunda iyidir birlik mahallesinde ulusan var tabi biraz pahalı bu saydıklarım
    black_light bunu beğendi.
    Bende hakkın kaldıysa sevildiğin yıllara say...

Motosikleti
    Beni goren her kurye tek teker yapiyo neyn ispati bu :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Beni goren her kurye tek teker yapiyo neyn ispati bu :D
    sende yap,kaldır önü ver gazı... kıskansınlar

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı black_light adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saolun varolun.
    Alıntı yasinim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çankayada endo motor var suzuki konusunda iyidir birlik mahallesinde ulusan var tabi biraz pahalı bu saydıklarım
    ENDO motoru tavsiye etmem, öncelikle pek ilgilenmiyorlar, yoğun bir yer zaten, ikincisi motorunuzu içeri alıyorlar ama sizi sokmuyorlar, benim içime sinmiyor şahsen, son olarak da motorda yağ filtresi var mı-yok mu bilmeyecek kadar yetersiz bir teknik kapasiteleri var, seçim sizin..
    İhtiyarbebe ve black_light bunu beğendiler.
    Live to Ride, Ride to Live...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler