Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    tek veya çift biladerli moturlular
    aklınızda bulunsun efenim

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen, çalıntı motorlar yüzünden emir geldi... Tabi bu arada egzoz ve kuyruk altı plakalık yüzünden millete ceza kitlemeye başladılar. Forumdan 3 kişinin motoru bağlandı dün akşam, egzoz yüzünden.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tek veya çift biladerli moturlular
    aklınızda bulunsun efenim
    Nası la, bugün Kızılay'ın altını üstüne getirdim Kolej'e gitmeler ordan dönmeler yaya geçidinden karşıya da geçtim polisin gözü önünde, akşam trafiğinde Ulus, Adliye her yer polis gözlerine soka soka kökledim gazı bana devam et bekleme yapma dedi. Ucuz yırttık desene la

Forumdan Uzaklaştırıldı
    İstanbulda çeviriyolarmış, angarada ben daha egzosdan hiç sorun yaşamadım... Hatta ulus heykel in göbekte bekleyen ekip önünden giderken, baam diye egzos patladı, sorun yok

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Tabi la ben cam çerçeve indiriyom Kızılay'da polis kafayı çevirip bakmıyor dahi...

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi la ben cam çerçeve indiriyom Kızılay'da polis kafayı çevirip bakmıyor dahi...
    Haydutluğun hakkını şerefiyle yerine getiriyorum diyorsun Nöylemi?

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Bir havalar ısınsın bende deneyeceğim çevirip çevirmediklerini.

dombay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 1000 VStrom (2010)
    Bülent hornet in hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız uzun yollar yaparsın inşallah,(ara sıra da beraber tabiiki).
    Bulent78 bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent şehir içi için mükemmel bir motor almışsın. Motorumu satın alırken kararsız kaldığım 3 motordan (Fazer, hornet VFR 800) biriydi. Ben almadan önce bir motora kafayı çok feci takarım Senim gibi. İlla o olacak. Böylelikle satın aldıktan sonraki keyfi de kat kat artar. Sen motorun bi yerine nazar boncuğunu iliştir kardeşim. Güle güle sür.
    Aynen öyle, ben de zaten bu motor sevdası başladığından beridir naked makinalar karşı özel bir ilgi vardı, Hornet te çok sevdiğim makinaydı ama tabii o zamanlar ne tecrübemiz vardı ne de alacak paramız, şimdi basamak basamak gittik aldık daha iyi oldu, çok beğendiğim bir motor olduğundan dediğin gibi çok mutlu ediyor Beklentilerle de alakalı biraz, yani naked makina alıp da sürekli uzun yola çıkmayacağım tabii ki, Muğladan Ankaraya sürerek getirdim, eve gelip de oturduğumda bi süre oturduğum yerden kalkamadım, hem soğuk hem de rüzgar ciddi anlamda yormuştu, biraz daha büyük bir cam ile orta mesafeli yolculuklarda da hiç sıkıntı çekeceğimi sanmıyorum valla, gayet memnunum, turing değil tabii ama kendi çapında rahat diyebiliriz.

Alıntı yunem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülocan öncelikle hayırlı ugurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin tekerine daş degmesin. Şimdi gelelim tatlı mevzusuna kış günü motor alıp benim gibi tatlısu motorcularına ısmarlamadan kurtulacagını sanıyorsan yanılıyorsun havalar ısınır ısınmaz isterim haberin olsun :p
    Eyvallah abicim, bakalım artık, sen bi gelmeye başla da düşünürüz

Alıntı dombay35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bülent hornet in hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız uzun yollar yaparsın inşallah,(ara sıra da beraber tabiiki).
    Sağolasın Erhan abi, görüşmeyeli çok oldu yahu, havalar biraz ısınsın da zaten binmek için bahane arıyorum Özlettin kendini.

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Hadi bakalım sıra zoykan arkadaşımızda. Bu sezon canlı geçecek gibi

TheArcheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler hangi motorun türkiyede kaç adet satıldığını öğrenmenın bir yolu varmıdır . özellikle honda nc serisini öğrenmek istiyorum

unalx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fzr6
    Hayırlı olsun Bülent..Allah herkese gönlündeki motoru sürmeyi nasip etsin..

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

ben de kendime yeni bi motor aldım bu arada...
    Bulent78 bunu beğendi.

merkanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bülent, hornet'in hayırlı olsun. Mantıklı bir seçim yapmışsın. Güle güle binmen dileğiyle..
    Bulent78 bunu beğendi.

Hayırlı olsun Bülent abi..
    Bulent78 bunu beğendi.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Bülent motorun fotosunu merak ediyordum ben de, hakkaten çok temizmiş Maşallah, artık ufak naked kardeşlerine abilik yaparsın, yolda yakın geçenlerin kafasına kafasına..
    Bulent78 bunu beğendi.

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Angara'lı arkadaşlar allahını seven bana rota söylesin.

Yarın hava 12 derece görünüyor, çıkıcaz allahın emri ama sıkıldım aynı yerlerde dolaşmaktan.

20 dakikadır haritaya bakıyorum, belki daha önce hiç görmediğim, gözümden kaçan bi yer olmuştur ya da ne bileyim bir mucize olmuştur ve haritaya yeni bir yer eklenmiştir, olur ya yeni bir yeryüzü şekli oluşmuştur, iklim değişmiş Akdeniz olmuştur diye ama...

Her ne kadar Ankara'yı sevsem de, bazen şeytan, topla tası tarağı Ege'ye yerleş diyor...

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    kızılcahamam dan çubuğa geçebilirsin...arada güzel yollar var diyorlardı...

Motosikleti
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kızılcahamam dan çubuğa geçebilirsin...arada güzel yollar var diyorlardı...
    Kızılcahamam ve Çubuk'a ayri ayri gittim ama oradan oraya gecis yapmamistim.

Olabilir aslinda, gerci Kızılcahamam girise kadar olan kisimla Çubuk - Ankara arasi cok sıkıcı ama yapacak bi sey yok. Cografya magduruyuz.

Sağol hocam.
    Wozy bunu beğendi.

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    beypazarından kıbrısçık üzerinden boluya geçebilirsiniz. Çok uzun bir yol ama virajları oldukça güzel ve ağaçlık
    Unique693 bunu beğendi.

dekmanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ZZR250 honda CBF 500 yamaha YBR 125
    ARKADASLAR istanbul motorsiklet ne zaman fuara ankaradan gidecek olursa eslik edebilirim

Motosikleti
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beypazarından kıbrısçık üzerinden boluya geçebilirsiniz. Çok uzun bir yol ama virajları oldukça güzel ve ağaçlık
    Cevap biraz geç oldu ama sağ ol. Dediğin gibi o yol bu mevsim için biraz uzun, bahara bırmak lazım. Hem ağaçlar, tabiat canlandığında mutemelen daha güzel olur.

Bu arada bu motorla da ilk cezamı yemiş bulunuyorum. Beysukent arka yolda, Beysupark sitesinin orada radar, Angora sitesinin girişte de çevirme var. Ben yandım siz yanmayın Cezalar da yılbaşında zamlanmış, 356 lira ohhşşş.

Limit 50'ymiş orda. "50 ney la 50 ne!" diye bağırdım biraz ama dinlemnediler. Bir de limiti %30'dan fazla aştığım için üzerine ekstra koydular sonuç bu oldu.

Ben adamlarla konuşurken bir motor da Bilkent yolunda (İhsan Doğramacı camii'nin orası) 144 ile girdi radara, o kaderdaşım da buralardaysa selamlar, acını anlıyor ve paylaşıyorum...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler