Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Benle Buğra yarışmıştık dostum ama harbiden yarıştık yardırıyorduk. Fenaydı. Ama ne yalan söyliyim ER6 çok güzel motormuş. beygiri düşük diye aldanmamak lazım. Küçük yere yakın fena dönüyor. Yarışın detaylarını anlatırsam motor camiasından dışlanma ihtimalim var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Buğra motorunu 2. elde rahat satmak için değil binmek için al derim

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    @Pehlivan sen ne apaçisi senden apaçi olmaz, fransız olur ama

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buğra motorunu 2. elde rahat satmak için değil binmek için al derim
    Ula şu yazılanları yabancı biri görse sanki ben al sat yapıyorum millet yıllarca biniyor sanar Sen değilmiydin la satılmıyo diyen ? Ben bi 30bin de onunla yaparım da bütçe dayanmazsa yarı yolda satamayız da demek istedim. Ben satışta üçe beşe bakmıyorum ilk gelene vermek istiyorum (motoru). Şimdi gene taşa tutacaklar var ama ben er6 sahibi olsam fazer sahibine ne güzel motoru var ne güzel ses çıkarıyo diye bakarım gibi geliyor.
    Wozy ve Redmoon bunu beğendiler.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi gene taşa tutacaklar var ama ben er6 sahibi olsam fazer sahibine ne güzel motoru var ne güzel ses çıkarıyo diye bakarım gibi geliyor.
    bu normal olan zaten

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu normal olan zaten
    İlginiz için tşk ederim ama benim kafamda ki motosiklet netleşti (evet malum motosiklet). Benim büyük motor hevesimden çok büyük gezi hevesim kabardı. Uzun zamandır kafamda olan "karadenizin sadece fotoğraflarda gördüğüm mükemmel yollarından gürcistana kadar gitme" hayalimi gerçekleştireceğim. Gidişim planlı ama dönüşüm plansız olsun istiyorum. Umarım bu yaz kendime bir fırsat yaratırım ve çadırımı motosikletime yüklerim.
    Not: En son pehlivanla eskişehire gittiğimden beri doğru düzgün motora binemedim ya acaip bir gerginlik var üstümde. İşteyken bile çılgın bediş gibi hayallere dalmışken buluyorum kendimi. Yeşile boyanmış dağların tepelerin arasında sürüyorum ve maviye kavuşuyorum. Noluyo bana yaa..
    xismailaydin ve Redmoon bunu beğendiler.

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    İlginiz için tşk ederim ama benim kafamda ki motosiklet netleşti (evet malum motosiklet). Benim büyük motor hevesimden çok büyük gezi hevesim kabardı. Uzun zamandır kafamda olan "karadenizin sadece fotoğraflarda gördüğüm mükemmel yollarından gürcistana kadar gitme" hayalimi gerçekleştireceğim. Gidişim planlı ama dönüşüm plansız olsun istiyorum. Umarım bu yaz kendime bir fırsat yaratırım ve çadırımı motosikletime yüklerim.
    Not: En son pehlivanla eskişehire gittiğimden beri doğru düzgün motora binemedim ya acaip bir gerginlik var üstümde. İşteyken bile çılgın bediş gibi hayallere dalmışken buluyorum kendimi. Yeşile boyanmış dağların tepelerin arasında sürüyorum ve maviye kavuşuyorum. Noluyo bana yaa..
    Buğra, dostum bu Çarşamba buluşmaya kaskınla gel. Benim Cbr 250 ile biraz dolan. İyi bilirim o psikolojiyi. Atlatmanda fayda var ;) Hem Cbr 250 test etmiş olursun. Benim kask sana olmaz, XS çünkü :D
    buberk bunu beğendi.
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Tipik bir non-motorinus sendromu
    buberk bunu beğendi.
    Live to Ride, Ride to Live...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buğra, dostum bu Çarşamba buluşmaya kaskınla gel. Benim Cbr 250 ile biraz dolan. İyi bilirim o psikolojiyi. Atlatmanda fayda var ;) Hem Cbr 250 test etmiş olursun. Benim kask sana olmaz, XS çünkü :D
    ismail imzan çok hoş...yalnızlığını bizimle paylaşmak istersen biz her zaman burdayız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

İlginiz için tşk ederim ama benim kafamda ki motosiklet netleşti (evet malum motosiklet).
    o zaman tricolor dan şaşma...yeni modellerde yok sanırım...o şekılde bi konsepti nasıl devam ettirmediler anlamak çok zor...

xismailaydin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    ismail imzan çok hoş...yalnızlığını bizimle paylaşmak istersen biz her zaman burdayız...

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:21 ----------

o zaman tricolor dan şaşma...yeni modellerde yok sanırım...o şekılde bi konsepti nasıl devam ettirmediler anlamak çok zor...
    Erhan abi, teşekkür ederim. Yalnızlığımı paylaşabileceğim birilerinin olması çok güzel. Çarşamba bölüşürüz artık

Tri-Color olayına gelince, her konuda olduğu gibi Türkiye'de o rengin de aşırı seven bir gurubu ile nefret eden bir grubu vardı. İlginçtir nefret eden grup şu anki beyaz rengi aşırı severken Tri-Color'cu grup da beyazdan nefret ediyor

Neyse, beni aşar bu renk mevzuları. Ben çizgimi hiiç bozmadım. Siyah benim Cbr 250'm
    Yeni değil bu yalnızlık . . .

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    Bulent78, Soykan67 ve erro bunu beğendiler.

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı xismailaydin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adamsın ismail la.. Soykan bile gel bi tur at demedi şimdiye kadar anca övdü motorunu

---------- Post added at 19:38 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin tuzağına düşmem ihtiyar. İlk tanıştığımızda tanımıyoz tabi kafaya aldın beni cbf150 alıyodum az daha Sen bi tdm al da binek..

---------- Post added at 19:41 ---------- Previous post was at 19:38 ----------

Senin aldığın renk hiç hoşuma gitmiyor ama şu son çıkan tricolor çok hoş. Eğer repsol gelmeyecekse beklemeyecem alacam beyazından..

Motosikleti
    tracer 900
    Senin aldığın renk hiç hoşuma gitmiyor ama şu son çıkan tricolor çok hoş. Eğer repsol gelmeyecekse beklemeyecem alacam beyazından..
    ahahaha çılgınsın...yeni tricolordan resmen basitlik akıyor hacı...bana göre tabi...

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    adamsın ismail la.. Soykan bile gel bi tur at demedi şimdiye kadar anca övdü motorunu
    İstedin de vermedik mi la? Yok sana bundan sonra motur.

Sen git ER6 parasını 250'lik alet al.
    ANGARAJ

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bülentciğime ve 80 darbesinden önce doğmuş, van damme filmi izleyip ağaç tekmelemiş yigitlere gelsin bu video;
    jean-claude reisin son bombası
    Soykan67 ve Bulent78 bunu beğendiler.

Motosikleti
    tracer 900
    bülentciğime ve 80 darbesinden önce doğmuş, van damme filmi izleyip ağaç tekmelemiş yigitlere gelsin bu video;
    bankadan kredi çektim tır almaya gidiyorum

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    ahahaha çılgınsın...yeni tricolordan resmen basitlik akıyor hacı...bana göre tabi...
    Bir eski bir de yeni Tric-Kalır örneği resmedebilir misiniz mümkünse ?

Güvenlik olarak o tırların arkasında geri geri giden bir XT600 var diyorlar, AMM misali... Doğrumudur patron
    #sürenadam

Motosikleti
    Varadero
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir eski bir de yeni Tric-Kalır örneği resmedebilir misiniz mümkünse ?

Güvenlik olarak o tırların arkasında geri geri giden bir XT600 var diyorlar, AMM misali... Doğrumudur patron
    AMM derken?

Bunlar yeni ve eski cbr250

Denizic bunu beğendi.

Denizic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Rx125
    AMM derken?

Bunlar yeni ve eski cbr250

http://u1311.hizliresim.com/1h/m/upldm.jpg

kardeşim sattınmı tivstrıı? bu yeni cbr çok bi tatlı geldi yaaa bi testmest etsekk
    buberk bunu beğendi.
    Arazide gelin

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler