Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    rterzi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Arkadaşlar aşağıdaki organizasyona katılmayı düşünüyor musunuz? Sürekli olarak bu başlığı takip ediyorum aslında ama hiç böyle bir organizasyon duyurusuna rastlamadım bu başlık altında. Facebook'ta gördüm, Ankara içi etkinliği olduğu için paylaşmak istedim. Etkinliği paylaşan facebook grubu ismi: Ankara Motosiklet Kulübü. Grup pek kalabalık değil aslında, paylaşıma da pek yorum ve beğeni gelmemiş.

Etkinlik için ne dersiniz?

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10152000730057402&set=a.10150231229 502402.341771.83765117401&type=1&relevant_count=1& ref=nf
    Garip, stalnoy kon ve gezginmotor bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Ata' ya ve memlekete ziyaret..

cumartesi yola çıkyıoruz. kalıp, pazar günü Ata'yı ziyaret edip dönüyoruz inşallah

hadi hayırlısı
    gezginmotor bunu beğendi.

St_DyKeS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250 R
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla zorlu bi sürece girmişsin...kullandığın motora istinaden race devam edecekmişsin gibi algılıyorum...naked da düşünebilirsin...ikisi de ikinci motor ve cc yükseltme durumunda derya deniz ve kafa karıştırıcı....

en azından bütçe belirterek ve önceliklerini söyleyerek skalayı daraltabilirsin tavsiye verecekler için

bütçe maksimum 20000 diyebiliriz.. yamaha r6 ve suzuki gsx 600 arasında kaldık gibi.. r6 yı 2006 model 20000 devirli olanlardan düşünüyoruz.. kawasaki zx6r de adaylar arasında ama temizini bulmak zormuş ve motoru pek dayanıklı olmuyormuş diyorlar.. Fikri olan tecrübesi olan varmı acaba ?

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Yunus şimdi gelen bombaya bak. Diyomki ben bu projeyi gerçekleştirirsem Transanatolia' ya katılmak ta isterim heralde demi ne dersin nasıl bi hazırlık ya da antreman gerekir.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı St_DyKeS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütçe maksimum 20000 diyebiliriz.. yamaha r6 ve suzuki gsx 600 arasında kaldık gibi.. r6 yı 2006 model 20000 devirli olanlardan düşünüyoruz.. kawasaki zx6r de adaylar arasında ama temizini bulmak zormuş ve motoru pek dayanıklı olmuyormuş diyorlar.. Fikri olan tecrübesi olan varmı acaba ?
    diğer tercihlerine bakacak olursak gsx600 ü mantıken elemen gerekir...giderken büyük bir rüzgara maruz kalacağın açık...bahsettiğin modellerdeki bütün racingler diğer ikinci el motorlara nazaran riskli ama motorun sağlam olup olmadığını anlamak çok zor bişey değil...teknik açıdan bilmiyorum ama tip açısından ve kawasaki olmamasından dolayı r6 derdim..hangi 4 silindirliyi alırsan al ankara da usta açısından çok zorluk çekeceksin...

Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yunus şimdi gelen bombaya bak. Diyomki ben bu projeyi gerçekleştirirsem Transanatolia' ya katılmak ta isterim heralde demi ne dersin nasıl bi hazırlık ya da antreman gerekir.
    hacı şu yurtdışı turunu yap önce..transanatolia yapma demiyoruz yine yap ama hobi olarak yap

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Hacım bu dediğim yurtdışı turundan sonra olacak, öncelik eurochick'lerde. Hiç belli olmaz Lviv'e iltica da edebilirim

stalnoy kon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    10 kasım kimsenin umrunda değil be... üzücü... rterzi ben gideceğim... adım ali beyaz bir RKS Titanic 150 ile ordayım... görüşmek üzere..

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı stalnoy kon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    10 kasım kimsenin umrunda değil be... üzücü... rterzi ben gideceğim... adım ali beyaz bir RKS Titanic 150 ile ordayım... görüşmek üzere..
    10 Kasım için face gurubunda etkinlik açıldı ve katılım sağlayacak arkadaşlar var bildiğim kadarıyla, sadece buraya yansımamış, içiniz rahat olsun..
    Live to Ride, Ride to Live...

novablue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 A
    saat kaçta nerede toplanacaksınız arkadaşlar?

Alıntı St_DyKeS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...38877421/detay

Bu motor bizde. İsterseniz bir inceleyin ilani. Elimden geldiğince yardimci olurum..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı novablue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saat kaçta nerede toplanacaksınız arkadaşlar?
    angaraj'ın toplu b organizasyonu yok, bireysel katılımlar olacaktır, diğer grupların var sanırım

vw.bora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 mct
    bugün anıtkabir deydim daha doğrusu anıtpark ta gittim ama ankara-mt den kimseyi göremedim genelde chooper clupleri vardı eskişehirden bir hayli kalabalık grup vardı

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Alıntı vw.bora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün anıtkabir deydim daha doğrusu anıtpark ta gittim ama ankara-mt den kimseyi göremedim genelde chooper clupleri vardı eskişehirden bir hayli kalabalık grup vardı
    evet kimse yoktu. bir arkadaş da soruyordu.
    bizler de Tekirdağ'dan geldik. saat 13:00 gibi dönüş yoluna çıktık. yeni eve girdim
    novablue bunu beğendi.
    birGarip..

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Yarin aksam Bilkent te 18:30 da Rahmi Barutcu Katmandu semineri var beyler bayanlar, aramizda bilmeyenler olabilir diye yazayim dedim. FFB seminer salonundaymis, daha oncekine gittigimden biliyorum, eger motorla gelirseniz kapidan direk geciyorsunuz, kimlik falan ugrastirmiyorlar, haberiniz olsun, herkese acik.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    FFB05 miş salonun adı. Ama hangi binaydı, ne bölümüydü onu söylemiyorlar. Sanki herkes Bilkentli hımaaağ... Şimdi insan tereddüt ediyor, içerden birine amfiyi yada salonu sorsam bilir mi diye...

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    bilkent paralı diil mi olm.
    kaç paraysa veririz, öğreniriz salon nerde wc nerde
    buberk bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ahhaa!
    burcuvazinin son kalesi kolejli bülent başkan nasıl da açık etti kendini!
    anlamıştım zaten
    giydir taytı, tak kafasına kıvırcık peruğu, al sana tokat'ın aristokrat çocuğu bilo
    GaCCaLL ve trgy bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Heaaa, o peruklu kafayla yer sofrasinda sini de mumbar dolmasi yiyom orda aristokrasiye gell Tayta gelince, unlu Turk dusunuru Cem Yilmazin da dedigi gibi, alismamis kicta tayt durmaz, bizde araya kacar o, isin yoksa cikar dur

Bir de benim kasayi dusununce taytla nasi olur hayal edemedim
    helin126 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    seminerin yeri yurdu belli değilse aramakla uğraşamam açıkçası..birisi öğrensinde tarif etsin şuraya allah rızası içün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler