Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satilik-fazer-108476063/detay

o la la...hem ankara da hem de istediğim özelliklere sahip...sahibi fiyat düşürse düşünülmeden alınası...içim gidiyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

motora bakmaya gidiyorum saat 5 e doğru...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ben de tam ilanda bişi yazmıyo ki, nerden anladın iyi olduğunu diyecektim sen yazmışın, hacı abs li model ve çanta seti var ama bence fazla o fiyat, eğer hiç inmezse fiyattan ve senin için çok önemli değilse çanta setini isteme, yan çantaları zaten kullanacağını sanmam, sadece top case kullanışlı olur, en azından benim için öyle, onu da gerekirse daha sonra ikinci el bile bulabilirsin. Resimlerden temize benziyor bakalım, hadi hayırlısıııı. Plakayı ya da şaşi noyu tramerden sorgulamayı unutma, 5664 e atıcan plakayı ya da şasi noyu.

Ben mi gaza getirdim yoksa
    erro bunu beğendi.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-satilik-fazer-108476063/detay

o la la...hem ankara da hem de istediğim özelliklere sahip...sahibi fiyat düşürse düşünülmeden alınası...içim gidiyor...

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:54 ----------

motora bakmaya gidiyorum saat 5 e doğru...
    Depo boyalı olabilir dikkatle incelemelisin Erhan. Fazerların kafagrenajını tutan kafa demiri çok hassastır bir kez hasar almışsa asla düzen tutmaz . Motor eğer kafadan tamir görmüş ise ön camın ve kafa grenajının birleşme noktalarını dikkatlice incele , tutarsızlık var ise sorgula.

Sevgilerimle
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok tipsiz o fazerlar, kılçıklı balık kafası gibi. Fz6 bakmıyor musun, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-two-brothers-ve-fz6-98-hb-turuncu-106270687/detay gibi?

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok tipsiz o fazerlar, kılçıklı balık kafası gibi. Fz6 bakmıyor musun, http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-two-brothers-ve-fz6-98-hb-turuncu-106270687/detay gibi?
    Bak bak KTM ci adam hemen kendi rengini belli ediyor Valla ben bu turuncu renge hasta oluyorum yahu, hangi motorda olursa olsun, bence bu naked daha bir albenisi olan alet, rüzgar koruması yok ama uzun yol için öne bir tane cam ayarlanırsa tam süper olur, şehiriçinde çok gerek yok. Hoş ben, benim motorun ön camı ve top case ı çıkarırım diyodum ama alıştım, artık çıkarasım gelmiyor Valla alasım geldi, geçen benim kasanın turuncusunu gördüm yine, off yaw dedim.
    Varuna bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Depo boyalı olabilir dikkatle incelemelisin Erhan. Fazerların kafagrenajını tutan kafa demiri çok hassastır bir kez hasar almışsa asla düzen tutmaz . Motor eğer kafadan tamir görmüş ise ön camın ve kafa grenajının birleşme noktalarını dikkatlice incele , tutarsızlık var ise sorgula.

Sevgilerimle
    bugün sadece anlamayan birisi olarak fiziksel olarak bakıcam..eleman bi kazasının vs olmadığını söyledi..almaya karar verirsem ustaya göstericem elbet...

Motosikleti
    Evladım o motorun adı "NAKED" yani gavurcadan tercüme Türkçesi bildiğin çıplak = üzerinde birşey olmayan

Grenajlı motora binmek giyinik bir kadınla sevişmek gibidir ,üzerindekiler buruşacak diye dokunamazsın bile.

Halbuki naked bir motora binmek ,motorun ısısını rüzgarın her zerresini hissetmek ,çıplak bir kız ile sevişmek gibidir. Heleki söz konusu olan Suzukinin çıplağı ise , kız aklını başından alacak saçları belinde halhalı bileğinde çılgın bir çingene kızı oluverir

Sonuç : Naked motorda rüzgardan şikayet edilmez , beğenmiyorsan git bi maxi scooter al bin ER-6 dan her halükarda daha iyidir
    erro, Wozy, _Boreas_ ve 5 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bı kılçık olanlar benim daha çok hoşuma gidiyo burak, bir de uzun yoldaki rüzgar yüzünden ama gösterdiğin alet de çok güzel görünüyo...
    yüzüncü yıldaydaysan alayım seni beraber gidelim işin yoksa ben de 100. yıldayım şu an..

Motosikleti
    bugün sadece anlamayan birisi olarak fiziksel olarak bakıcam..eleman bi kazasının vs olmadığını söyledi..almaya karar verirsem ustaya göstericem elbet...
    Erhancım benim yazdıklarım uygulaması basit kontroller. Deponun şaseyle arasında lastik takozlar olmalıydı onları göremedim o yüzden boyalı olabilir dedim o takozları sor.

Motor 78 hp mi 98 mi herhangi birşey yazmamış onu iyice anlamalısın. Ama çok temiz bir motor ise 78 olmasını dert etme İstanbulda sadece yazılım değiştirerek 116 ya kadar yükseltebiliyorlar bir ara gider hallederiz.
    erro bunu beğendi.

Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bı kılçık olanlar benim daha çok hoşuma gidiyo burak, bir de uzun yoldaki rüzgar yüzünden ama gösterdiğin alet de çok güzel görünüyo...
    yüzüncü yıldaydaysan alayım seni beraber gidelim işin yoksa ben de 100. yıldayım şu an..

Çok heveslendim de gelmemem iyi olur, yarın imtihan var.

Bir de bu fz serisinin s2 si var ama göremedim naked olanda, gösterge paneli dışında ne farkı var bilmiyorum ama ona da bir bakmak lazım.

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı oocan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evladım o motorun adı "NAKED" yani gavurcadan tercüme Türkçesi bildiğin çıplak = üzerinde birşey olmayan

Grenajlı motora binmek giyinik bir kadınla sevişmek gibidir ,üzerindekiler buruşacak diye dokunamazsın bile.

Halbuki naked bir motora binmek ,motorun ısısını rüzgarın her zerresini hissetmek ,çıplak bir kız ile sevişmek gibidir. Heleki söz konusu olan Suzukinin çıplağı ise , kız aklını başından alacak saçları belinde halhalı bileğinde çılgın bir çingene kızı oluverir

Sonuç : Naked motorda rüzgardan şikayet edilmez , beğenmiyorsan git bi maxi scooter al bin ER-6 dan her halükarda daha iyidir
    Yahu ben de çıplak seviyorum zaten, rüzgardan şikayetim yok ki Ön cam olmadan da şehiriçin de gayet rahat kullanırım ama Eskişehire ya da başka bir festivale gideceğimiz zaman o cam beni çok rahatlatacak onu diyorum. Maxi scooter en ayar olduğum makinalardan biri, scooter ama onun kadar kullanışlı değil, benim motordan bile daha büyük ve ağır, napayım ben o makinayı. Ayrıca hiç de ucuz değiller. En son tercih edeceğim alet. Lütfücüğümün gösterdiği turuncu naked beni benden aldı valla.

Valla Erhan benim makinadaki ön cam biraz yüksek gerçi ama, önden alınan rüzgar mevzusunu bir camla halledersin ki ona da şehiriçinde ihtiyacın yok. Yani sırf rüzgar için naked istemiyorum diyosan. Neyse sen bi git bak, adamla konuşta, olmazsa bu turuncuyu da listede tutarsın belki
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu ben de çıplak seviyorum zaten, rüzgardan şikayetim yok ki Ön cam olmadan da şehiriçin de gayet rahat kullanırım ama Eskişehire ya da başka bir festivale gideceğimiz zaman o cam beni çok rahatlatacak onu diyorum. Maxi scooter en ayar olduğum makinalardan biri, scooter ama onun kadar kullanışlı değil, benim motordan bile daha büyük ve ağır, napayım ben o makinayı. Ayrıca hiç de ucuz değiller. En son tercih edeceğim alet. Lütfücüğümün gösterdiği turuncu naked beni benden aldı valla.

Valla Erhan benim makinadaki ön cam biraz yüksek gerçi ama, önden alınan rüzgar mevzusunu bir camla halledersin ki ona da şehiriçinde ihtiyacın yok. Yani sırf rüzgar için naked istemiyorum diyosan. Neyse sen bi git bak, adamla konuşta, olmazsa bu turuncuyu da listede tutarsın belki
    fz6 erine fazer tercih etmemin sebebi esasında rüzgar değil farların çekik göz tasarımı...linkini verdiğim ilanda ise ABS en büyük avantaj...

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ABS önemli tabii, zaten senin verdiğin linkte fiyatın şişik olmasının en önemli sebebi ABS ve üçlü çanta seti, Burağın verdiği linkte de egzoz var ve orjinallerini de veriyor, o da bir artı ama o da şişmiş bir fiyat bana göre. Naked lar diğerlerine göre biraz daha ucuz oluyorlar, o kadar tutmadıklarından olsa gerek. Senin adam 14 de dese bence fazla, öbürü de 12,5 falan olmalı max. hatta 12 bile olabilir.

Neyse sen bi gör, beğenirsen bi ustaya göster de, sonra pazarlık her türlü yapılır. O turuncuda da ABS olsa süper olurmuş.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ABS önemli tabii, zaten senin verdiğin linkte fiyatın şişik olmasının en önemli sebebi ABS ve üçlü çanta seti, Burağın verdiği linkte de egzoz var ve orjinallerini de veriyor, o da bir artı ama o da şişmiş bir fiyat bana göre. Naked lar diğerlerine göre biraz daha ucuz oluyorlar, o kadar tutmadıklarından olsa gerek. Senin adam 14 de dese bence fazla, öbürü de 12,5 falan olmalı max. hatta 12 bile olabilir.

Neyse sen bi gör, beğenirsen bi ustaya göster de, sonra pazarlık her türlü yapılır. O turuncuda da ABS olsa süper olurmuş.
    eder olarak fiyat fazla olabilir ama piyasa olarak uygun gibi geldi...yani 14 dese alınması gereken bi motor eğer temizse...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    eder olarak fiyat fazla olabilir ama piyasa olarak uygun gibi geldi...yani 14 dese alınması gereken bi motor eğer temizse...
    14'e felan inerse al bence. Üçlü çanta setini de kullanmazsan satarsın iyi paraya. Fakat eline bir el feneri alıp iyice sağını solunu kontrol et. Bazen gözden kaçıyor. Okan Hocanın dedikleride önemli hususlar. İlk sahibi değilse iyice kontrol et derim. Fazer'ı çoğunlukla 40-50 yaşlarından sonra motosiklete heves edip eğitimsiz şekilde binenler kullanıyordu. O yüzden kazası olabilir.

14'e alsan 2-3 yıl sonra satmaya kalksan 12.000 TL'ye satarsın gibi geliyor. Çok zarar etmezsin açıkcası.

Bu motosiklet S2 değil model yılına bakarsak. O yüzden 98 beygirdir.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    14'e felan inerse al bence. Üçlü çanta setini de kullanmazsan satarsın iyi paraya. Fakat eline bir el feneri alıp iyice sağını solunu kontrol et. Bazen gözden kaçıyor. Okan Hocanın dedikleride önemli hususlar. İlk sahibi değilse iyice kontrol et derim. Fazer'ı çoğunlukla 40-50 yaşlarından sonra motosiklete heves edip eğitimsiz şekilde binenler kullanıyordu. O yüzden kazası olabilir.

14'e alsan 2-3 yıl sonra satmaya kalksan 12.000 TL'ye satarsın gibi geliyor. Çok zarar etmezsin açıkcası.

Bu motosiklet S2 değil model yılına bakarsak. O yüzden 98 beygirdir.
    motoru gördüm...

motoru gösteren amca motorun malatyadaki doktor yeğeninin olduğunu söyledi...
    motor hakkında fazla bilgisi olmadığı için telefon açtı malatyadaki yeğenine

adam motorun tüm kilometresinin yurtdışında yapıldığını söyledi...öyleki son yaptığı ukrayna turu için ülke içinde motora binmemek için istanbula otobüsle götürdüğünü söyledi...
    çiziklerden dolayı kafa grenajının boyandığını söyledi...
    lastikler 2000 km yapmamış michelin M5 lastikler...
    alıcı olmam durumunda sidecase leri almayabileceğimi söyledi...ona göre konuşuruz dedi...

adam yeğenine telefon açınca kendini tanıtırken ankara dan x diye tanıttı...sonra da soyadını söyledi...
    plakayı aldım ama daha sorgulatmadım...

fiyatı 16000 den inmiş amca söyledi...
    daha önce birisi ustasıyla gelmiş temiz olduğunu söylemiş fiyatı yüksek bulmuşlar..
    motor sahibi burda olmadığı için sanırım bi ustaya gösterme şansı ancak ustayla birlikte oraya gidilirse olur gibi...

motor kozmetik olarak cillop gibi...sahibi üzerine ısrarla basa basa türkiye de hiç sürmediğini belirtti...

valla kalbim atmadı değil motora...offf
    Wozy bunu beğendi.

Motosikleti
    250 cc custom
    bi bakıyım dedim ilan yayından kalkmış ?
    [B]Çoğunlukla şarkılar İstanbul'u anlatır; çünkü Ankara anlatılmaz yaşanır...[/B]

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    erhan,yurtixinde hic binmedim kismina HADİ CANIM SENDE DERIM...anlattiklarin bana normalden 4KAT daha fazla dikkali olman gerektigini söyluyir bilesin...

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Anlattıkları biraz garip geldi fakat bu motosikletin alınıp alınamayacağına bir tek uzmanı karar verir. İlana bakınca ben olsam alırdım dedim ama anlattıklarına bakınca şimdi biraz işkillendim açıkçası. Sen fiyatta anlaşmaya bak, sonra ustaya gösterirsin. Ne olur ne olmaz belki adam doğru söylüyordur, kaçırırsan üzülürsün.

Şu motosikleti biri gidip gördü mü hiç?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...10580730/detay
    ANGARAJ

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anlattıkları biraz garip geldi fakat bu motosikletin alınıp alınamayacağına bir tek uzmanı karar verir. İlana bakınca ben olsam alırdım dedim ama anlattıklarına bakınca şimdi biraz işkillendim açıkçası. Sen fiyatta anlaşmaya bak, sonra ustaya gösterirsin. Ne olur ne olmaz belki adam doğru söylüyordur, kaçırırsan üzülürsün.

Şu motosikleti biri gidip gördü mü hiç?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...10580730/detay
    Soykancım ben gördüm ama alıcı gözü ile bakmadım . Ulusan motorda vitrinde duruyor bir motor. Öylesine bir göz atmıştım dikkatimi çeken bir aykırılık yoktu ama yinede gözatmak lazım

---------- Post added at 20:52 ---------- Previous post was at 20:48 ----------

Osssmannnn orada olduğunu biliyorummm videolarrr nerdeee cevap verrrrr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler