Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı SEÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    laayynn polat karıştırma ortalıgı ) arkadaşım botu ayagını korusun diye alacak defileye çıkmayacak. neden 100 tl lik kask kullanmıyoruz kafanı koruyorsun da ayagını neden korumuyorsun. haa takma kafa yok ondan, takma bacak, bilek, diz var nasıl olsa onlar ucuz onları alır takarız.
    Abi ayıp ettin, ben korumasız veya şekilli bot mu al dedim... 90009 çok iyi ama o botla yürünmez bile. Bildiğin yarışçılar giyiyor onu. Ve şöyle bir dezavantajı daha var, çok sert olduğu için hem yürüyemiyorsun hem de günlük kullandıkça, eğip büktükçe daha çabuk salıyor, kenarları kırılıyor vs, vs,. Gerçi o bot kendini salsa bile çok iyi koruma sağlar yine.

Ben 90022 önerdim. Gördüğüm kadarıyla korumalardan taviz vermemişler. O açıdan çok beğendim. Tek sorun su alabilir dedim ama bu adam zaten yağmurda felan binmiyor motora, hani uzun yola giderim ben habire demiyor. Ayağı ıslansa basar eve gider 15 dakkada O açıdan erhancığım daha da bıdı bıdı etme valla Al 90022 yi, rahat rahat giy(fiyatı uygun bence). Numarayı şaşırma bu sefer de ama

Yeter bukadar bot muhabbeti. Yarından konuşalım biraz. Bak selçuk abiye uğrarız belki Olmadı Fatik abinin dükanını basarız. Yada biraz uzaklara, kaleciğe neyim gideriz. Lütfü sen de takıl, var mı bildiğin bir rota felan?
    #sürenadam

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçen beynama giden bir arkadaşın başlığı vardı, yakınmış da, orası olabilir.

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Yarın kimse çalışmıyor mu ya ? Biz öğlene kadar çalışıyoruz sonrası için eve git motor al gel derken sonradan katılabilirim belki bir ihtimal

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    iyi olur sevinirim gelirseniz. biraz muhabbet ederiz. bensiz giderken sizler gözlerim dolar, çenem titrer ama ne yapalım, kaderimse çekerim diyip acımı içime gömerim.
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Mesainin son dakikalarında yarın tüm gün tatil ilan edildi sevinçten halay çektik. Yarın gezecek arkadaşlar gizli saklı buluşmasın burayada yazsın
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Kızılay - yükseldeydi sanırım 06 VCR 45 plakalı bi macit var. sahibi bizden birimidir acaba ? kesinlikle ulaşmam lazım. Bülent abi sen bilirsin macit sahiplerini
    buberk bunu beğendi.
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

Motosikleti
    Varadero
    Ben kat kat giyindim biraz gece gezmesi yapacam kafa dağıtmam lazım kızılay civarında olan varsa telden ulaşabilir arkadaşlar
    eftall bunu beğendi.

eftall - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600f gitti..poloya devam..
    Alıntı buberk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben kat kat giyindim biraz gece gezmesi yapacam kafa dağıtmam lazım kızılay civarında olan varsa telden ulaşabilir arkadaşlar

bende çıkıorum son son gezmek lazımm....

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Beyler o zaman saat 8.30 konya yolu üzeri astiyi gecince sagdaki ilk opette istikamet beynam olmak üzere bulusabiliriz, yada mavi gol olur,orda konusuruz

Mavi gölde birşey yok, çok Apaçi var orda şahin kaputunda resim çektiren insanlar dolu
    Bir de Beynamın yolu otoban değil, yavaş yavaş gezilir.

06Can06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3i Evo
    Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi gölde birşey yok, çok Apaçi var orda şahin kaputunda resim çektiren insanlar dolu
    Bir de Beynamın yolu otoban değil, yavaş yavaş gezilir.
    abi mavigöle çok yakında oturuyorum, haftada 2-3 kez akşam motorumla gidiyorum. çok pis alındım haberin olsun :(
    Sonsuzluğa gideceğini sanırsın; karşına oranın köylüsü çıkar. orada yol yok der geri dönersin...

Alıntı 06Can06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mavigöle çok yakında oturuyorum, haftada 2-3 kez akşam motorumla gidiyorum. çok pis alındım haberin olsun :(
    Alınma alınma ben de gidiyorum sık sık da grup gezisi için uygun görmedim sadece.

Motosikleti
    tracer 900
    Beyler gelen yogun talep üzerine saat 9.30 da aştiden sonra sagdaki opet,

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

beyler benim telden mesaj atınca sapıtıyo..tekrar edeyim bari...

saat. 9.30 da konya yolu üzeri aştiden sonra sağdaki ilk opet de buluşuyoruz...
    Lütfücüğüm bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler gelen yogun talep üzerine saat 9.30 da aştiden sonra sagdaki opet,

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

beyler benim telden mesaj atınca sapıtıyo..tekrar edeyim bari...

saat. 9.30 da konya yolu üzeri aştiden sonra sağdaki ilk opet de buluşuyoruz...
    tamamdır, bende geliyorum inş.

liste yapıyoz mu ?

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

@Polat oğlan sende gel.

Doğantepeli @Yunus sende

hee şey var bide;

orda ne yapcaz ?

sucuk ekmek - pastirma börek ? ben çay içmeden duramam. elim ayaam titriyo sapıtıyom sora

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır, bende geliyorum inş.

liste yapıyoz mu ?

---------- Post added at 22:31 ---------- Previous post was at 22:16 ----------

@Polat oğlan sende gel.

Doğantepeli @Yunus sende

hee şey var bide;

orda ne yapcaz ?

sucuk ekmek - pastirma börek ? ben çay içmeden duramam. elim ayaam titriyo sapıtıyom sora
    orda yapacak pek bişey yok...biraz takılır sonra öğle yemeği için başa bi yere gideriz...çay satan yapan bi yerde yok bildiğim kadarıyla...tedbirli gelmen gerkebilir o kadar bağımlıysan..ya da yolda biyerde kıraathanede içebiliriz...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orda yapacak pek bişey yok...biraz takılır sonra öğle yemeği için başa bi yere gideriz...çay satan yapan bi yerde yok bildiğim kadarıyla...tedbirli gelmen gerkebilir o kadar bağımlıysan..ya da yolda biyerde kıraathanede içebiliriz...
    büyük termos arızalı olmasaydı herkese getirebilirdim ( bknz: kızılcahamam gezisi ) ben kendi küçük termosumu taşırım sorun yok

öğle yemeği için de bi yere gideriz, sonra ben çıkarım. öğleden sonra işim var. ikindiye kalmam diyim daha doğrusu...

Motosikleti
    Varadero
    Beynam motorla gitmek için ve orman yürüyüşü yapmak için çok keyifli bir yer tavsiye ederim. (giriş 3 lira) Bir ihtimal uyanırsam katılabilirim.

Bu arada az önce eskişehir yolu üzerinde ilginç bir kazaya tanık oldum. Anladığım kadarıyla biri cbr600 kullanan arkadaşa çarptı ve kaçtı (plakayı almışlar) Arkadaki arabadaki adam motorcuyu ezmesinler diye çabalarken kendi ayağının üstünden son model arabasıyla bir hatun geçti (hatun olayın şokunda) arkadaki iki arabada birbirine girdi. Baktım bi eleman topal onun dışında herkes sağlam olay karmaşık. Kırmızı hondayı kullanan elemanın taylan abi olmadığından da emin oldum bastım geldim eve. Geçmiş olsun diyelim

Konya yolunda bir adet cbr125 yada cbr250 gördüm bizdenmiydi bilemedim

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Zabağnan oradayım...
    #sürenadam

ozgur325 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Prof.Dr.650
    Yarın bir aksilik olmazsa görüşmek üzere...
    Sözlere inanmayı bırakalı çok zaman oldu, gözler bile beni aldattıktan sonra...

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    Polat beni caldir yaw 9 da

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 21 kullanıcı var. (0 üye ve 21 misafir)

Bu Konudaki Etiketler