Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya bırak, şuna sezon bitti, yağmur çamur başlar artık, havalar soğudu da ben de motoru kaldırdım demiyoda, neymiş tezim varmış da verecem de doktor olacam da ohooo yemezler Ugurcumm

Neyse bi doktorumuz olsun lazımdır, kalp masajı yapamasan da artık elbet işimize yarar bir durumda diye düşünüyorum Hadi hayırlısı bakalım.
    Keske oyle olsaydi da su icinde bulundugum stresten kurtulsaydim ;( Gecen sene aralik sonuna kadar binim abi, tezi veriim valla Ocak'ta cikicam motorla kar kis dinlemeyip ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Lütfücüğüm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bir kaç Resim paylaşabilecek olan var mı?

umurcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Çok güzel bir gün oldu başta ev sahibi Atila Abi olmak üzere herkese teşekkür ederim
    MT-Ankara'nın kıdemli abileri bir de şöyle gözel bir gezi ayarlasa da yurdumuzu tanısak

Facebookta birkaç resim var ama asıl Erhan'da idi sanırım resimler.
    Heil Spellcheck

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Atila beye konukseverliği , güleryüzlü servis elemanları lezzetli çayı ve kahvaltısı için çok teşekkürler ,sadece motor toplantılarında değil ailemle hafta sonları gidip kafamı dinleyebileceğim yeni bir mekan keşfetmiş oldum
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Varuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09 Tracer
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kahvaltıya gelen arkadaşlara teşekkürler,ayaklarınıza sağlık,Gelemeyen arkadaşlar ile en kısa zamanda görüşmek dileği ile.
    NOT: Amma abartmışınız Bülent'i adam hiçbirşey yemiyor ya)
    Biz tesekkur ederiz bizi boylesine guzel agirladiginiz icin. Yediklerimin hepsi cok lezizdi. Tekrari dileklerimle..
    Objects in the rear view mirror may appear closer than they are.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    atila abi sovunu yaptı....her bir mt buluşması diğerini bastırır nitelikte valla...muhabbetin ve kahvaltının tadına doyum olmadı...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:23 ----------

Alıntı Lütfücüğüm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir kaç Resim paylaşabilecek olan var mı?
    lütfücüğüm ben upload edicem çektiğim fotoları buraya ama artık yarına olur herhalde...

bu arada bu mesajı okuyan, kahvaltı organizasyonuna gelemeyen mt üyeleri ve dışardan okuyan konuklar..olum var ya çok şey kaçırdınız...çok verimli bi buluşmaydı...herkes merak ettiği motoru denedi tıka basa yedi çay çorba hepsi bir arada çok sık olmuyo...

bu arada aramızda olmayana gaccal ve karapara kod adlı arkadaşlarımız sizleri de unutmayıp sandalyelerinize çiçek okuyup önünüze bak kaymak, kavurma, sucuk koyu sizleri yad ettik...valla büyük kayıp...

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı yolcu114 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dükkan sizin
    Ellerinize sağlık gerçekten güzel bir pazar günü oldu pazartesine rahat başladık.
    karapara bunu beğendi.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    dombay35 bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi bu gagalı yapmamıştı o da olmuş...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Atila beye çok teşekkür ederim, çok güzel bir organizasyon(kahvaltı+çay keyfi+sohbet+motor keyfi+semaver+.... ) oldu. Mekan da çok güzeldi...

Ve gerek eğlencesine gerekse merak üzerine motorlarını test etmemizi anlayışla karşılayan arkadaşlara da ayrıca teşekkür ediyorum. "Honda'nın adı, KTM nin tadı, dağıttı bizi ER-6 !" derken bizim beygire hiç talip çıkmadı . trgy soruyordu ata binmeyi biliyon mu, ata binmeyi biliyon mu, nasıl binecem ben! diye, burda anlatıyor işte; http://youtu.be/KZtIUW2_QGU?t=22s (akşama izle mutlaka turgay)
    (Buarada sürdüğüm Duke, Lütfücüğüm'ün dü sanırım, yoksa Umurcan'a mı aitti)

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada bu mesajı okuyan, kahvaltı organizasyonuna gelemeyen mt üyeleri ve dışardan okuyan konuklar..olum var ya çok şey kaçırdınız...çok verimli bi buluşmaydı...herkes merak ettiği motoru denedi tıka basa yedi çay çorba hepsi bir arada çok sık olmuyo...

bu arada aramızda olmayana gaccal ve karapara kod adlı arkadaşlarımız sizleri de unutmayıp sandalyelerinize çiçek okuyup önünüze bak kaymak, kavurma, sucuk koyu sizleri yad ettik...valla büyük kayıp...

(polat yüzüncü yıldan pata pata gidiyodun o kadar ıslık çaldık arkandan... Buarada sormayı unuttum, siz ne yapıyordunuz orda?)
    Katılıyorum Hadi ustaların ustası yunus ustayı memleketine, annesine gönderdik. Ama karapara abimizin gelmemesi beni ayrı bir üzdü...
    karapara bunu beğendi.
    #sürenadam

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dün incek fevziye köyü çıkışında 2 tane motocross bir tane de clio araba gördüm grup halinde gidiyolardı motorcuların birinin kaskında kamera vardı. Peşlerine takılacaktım ama depomda benzin az kalmıştı depo hava yapmış motor tekliyordu onunla uğraştım bi süre

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    atila abi sovunu yaptı....her bir mt buluşması diğerini bastırır nitelikte valla...muhabbetin ve kahvaltının tadına doyum olmadı...

lütfücüğüm ben upload edicem çektiğim fotoları buraya ama artık yarına olur herhalde...

Olm siz tıka basa yediyseniz sohbetin dibine vurduysanız ben burdan da mutlu olurum hatta okudum mutluda oldum allah var.
    Ben gezideyken hepiniz teker teker aklıma geldiniz ve her aklıma gelişinizde herbiriniz ile yaptığımız muhabbetler gırgır şamata aklıma geldikçe yüzümde farkında olmadan bir sırıtış ile yol adlığımı farkettim,
    Hepinizin yeri ayrı bende,
    iyiki tanışmışız, buluşmuşuz, oturup eğlenmişiz, birbirimize yardım etmişiz eksiklerimiz kapatıp yeri geldiğinde birbirimizle dalga geçip stres atmışız..
    hala bir yandan gülüyorum yahu allah muhabbetimizi daim eylesin..

Unutmadan la turgayın videoya ne güldüm dün gece hahhaa
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün incek fevziye köyü çıkışında 2 tane motocross bir tane de clio araba gördüm grup halinde gidiyolardı motorcuların birinin kaskında kamera vardı. Peşlerine takılacaktım ama depomda benzin az kalmıştı depo hava yapmış motor tekliyordu onunla uğraştım bi süre
    usta sende forumda çok aktifsin ama bi çıkıp gelmedin ki buluşmalara yüzünü görek?
    erro, karapara, trgy ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    ANGARAJ

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olm siz tıka basa yediyseniz sohbetin dibine vurduysanız ben burdan da mutlu olurum hatta okudum mutluda oldum allah var.
    Ben gezideyken hepiniz teker teker aklıma geldiniz ve her aklıma gelişinizde herbiriniz ile yaptığımız muhabbetler gırgır şamata aklıma geldikçe yüzümde farkında olmadan bir sırıtış ile yol adlığımı farkettim,
    Hepinizin yeri ayrı bende,
    iyiki tanışmışız, buluşmuşuz, oturup eğlenmişiz, birbirimize yardım etmişiz eksiklerimiz kapatıp yeri geldiğinde birbirimizle dalga geçip stres atmışız..
    hala bir yandan gülüyorum yahu allah muhabbetimizi daim eylesin..

Unutmadan la turgayın videoya ne güldüm dün gece hahhaa

usta sende forumda çok aktifsin ama bi çıkıp gelmedin ki buluşmalara yüzünü görek?
    Sende aklımızdaydın sende yanımızda ol istedik o yüzden bi daha yaparız gideriz hep beraber iyi yolculuklar sana
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    Honda CB125E/NC700x
    ABOWWWWWWW. Neler kaçırmışım, neler. ...Herkese afiyet bal, şeker olsun... Bir dahaki ÇEKİLİŞ TARİHİ ne zaman? Dört gözle bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:42 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:37 ----------

GÖZLÜK kadına hakketen yakışıyor.. Erhan ilk iki fotograf araya karışmış..
    ‘’ http://www.motosiklet.net/forum/moto-sohbet/98835-mt-camiasi-bir-el-atar-mi-yazilarinizla-motosiklet-askima-yardim-edin-lutfen.html’’ konusuna destek veren herkese teşekkür ederim...Sevgiyle kalın,

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Atlarla aramda pek sıcak bir ilişki olduğu söylenemez kötü anılarım var , e bu adamlar da 2 ayaklı at yapmışlar motor niyetine, napayım binemedim dalga geçmeyin arkadaşım

Motosikleti
    MT-07
    @Syanur sen benim kirloşu sürdün

Onu da yıkasam mı yoksa nazarlık olarak kirli mi bıraksam bilemedim
    Heil Spellcheck

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Syanur sen benim kirloşu sürdün

Onu da yıkasam mı yoksa nazarlık olarak kirli mi bıraksam bilemedim
    Senin motor bildiğin temiz görünüyordu... Ya ben daha 2 kere yıka(ya)madım motoru. Zincir civarı biraz kirli ama benim.

Şehir içinde ne kıvrılıyordur ama şimdi senin Dük!

@trgy olum seni videoya çekmişler, face'de :D :D millet seferber olmuş resmen koptum En çok da "Kuvvet" abimize güldüm, sanki kurbanlık dana tutuyor
    Wozy ve nezih77 bunu beğendiler.
    #sürenadam

Motosikleti
    MT-07
    Yok ya ne temizi lütfücüğümünkidir senin dediğin. Oradan çıkınca yağmurda yine biraz turlayayım dedim de çanta tamamen çamur yine

Trafikte ayak koymadan ışığa gidiyor neredeyse gevur :D

Senin makine de zor ama yav adamlar haklı şimdi bisiklet öğretir gibi sen gazı boşver biz itelim deseler neredeyse
    Heil Spellcheck

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @trgy olum seni videoya çekmişler, face'de :D :D millet seferber olmuş resmen koptum En çok da "Kuvvet" abimize güldüm, sanki kurbanlık dana tutuyor
    Bir maraba atı tutarken diğer maraba ise ağanın yani benim ayaklarımı basıp ata binebilmem için ellerini birleştirip uzatacaktı önüme , ama senin atı anca 2 kişi tutabildiği için başarısız oldum .

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı umurcan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ya ne temizi lütfücüğümünkidir senin dediğin. Oradan çıkınca yağmurda yine biraz turlayayım dedim de çanta tamamen çamur yine

Trafikte ayak koymadan ışığa gidiyor neredeyse gevur :D

Senin makine de zor ama yav adamlar haklı şimdi bisiklet öğretir gibi sen gazı boşver biz itelim deseler neredeyse
    lüftücüğüm pislenmesin diye toprağa değil çim üzerine çekti motoru

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler