Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Bir kadına bundan daha fazla yakışan aksesuar var mı acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    [QUOTE=erro;2837559]Bir kadına bundan daha fazla yakışan aksesuar var mı acaba?QUOTE]

Müdür senin avatara bakıp tanışabilirmiyiz bayan tarzı mesaj atan oluyo mu =)

Redmoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Sende Scooter fetişi var dostum, bu kesin

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı trgy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Müdür senin avatara bakıp tanışabilirmiyiz bayan tarzı mesaj atan oluyo mu =)
    tanışabilir miyiz diye olmasa da muhabbet açmak için mesaj atan oluyodu müdür...ama yeni yazmaya başladığım zamanlardı...iki tane de kız mesaj atmıştı...

Alıntı Redmoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sende Scooter fetişi var dostum, bu kesin
    scooterlı kadın fetişi diyebiliriz, hem de ağır biçimde
    İtalya günlerimden kalma
    Bulent78 ve ejlover bunu beğendiler.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Mustafa tekrardan, Allah bağışlasın, Allah analı babalı büyütsün

T.A. iyi hoş ama fiyatları bence biraz yüksek. -2000 model bir alet için +10.000 TL bence biraz fazla bir rakam. Herşey güzel ancak eski teknoloji olduğu için biraz fazla yakıyorlar doğal olarak. O sebeptendir ki, bu aletlere "artık!" ömürlük olarak bakmıyorum. Yani "vereyim 10~11.000 TL, kafam rahat olsun, hertürlü, heryerde, uzun yıllar kullanırım" diyesim geliyor ama diyemiyorum. Çünkü yakıt tüketimi bir süre sonra insanın canını sıkmaya başlar gibi geliyor bana sanki... Tabi kişiye göre değişebilir bu durum, ben gündelik kullanıcıyım sonuçta.

Erro Eşine göstercem bunları... Bir de scooter felan çok iyi hoş duruyor kesinlikle katılıyorum, beğenmemek elde değil. Ancak beni daha çok böyle +1000cc lik, kocaman, kalıplı enduro gibi motorları süren kızlar etkiliyor desem doğru olur. Scooterlılar klasik geliyor sanırım artık bana.
    #sürenadam

SEÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GSR600
    mustafa bu bebiş çok tatlı... analı babalı büyüsün, bahtı güzel olsun, ömrü uzun olsun, hayırlı evlat olsun )
    ÖNCE LAFA BAKARIM, LAF MI DİYE. SONRA ADAMA BAKARIM, ADAM MI DİYE...

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Erro Eşine göstercem bunları... Bir de scooter felan çok iyi hoş duruyor kesinlikle katılıyorum, beğenmemek elde değil. Ancak beni daha çok böyle +1000cc lik, kocaman, kalıplı enduro gibi motorları süren kızlar etkiliyor desem doğru olur. Scooterlılar klasik geliyor sanırım artık bana.
    panpa büyük motor süren hatunların kadınsılığı gidiyomuş gibi geliyo bana, ama scooter üzerinde her zaman zerafetini ve kırılganlığını koruyan bir varlık bulunmakta...büyük motor üzerinde bi de koruma kıyafetleriyle senden, benden bi farkı kalmıyo hanım gızımızın, motordan inince "gardaş bi sigara versene" diyecekmiş gibime geliyo...
    Satharian ve 06Can06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    HD xl 883
    . Ancak beni daha çok böyle +1000cc lik, kocaman, kalıplı enduro gibi motorları süren kızlar etkiliyor desem doğru olur. Scooterlılar klasik geliyor sanırım artık bana.
    Onlara abla diyoruz aziz dostum , 1000'lik enduro sürene kız denir mi hiç =)
    Redmoon bunu beğendi.

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    panpa büyük motor süren hatunların kadınsılığı gidiyomuş gibi geliyo bana, ama scooter üzerinde her zaman zerafetini ve kırılganlığını koruyan bir varlık bulunmakta...büyük motor üzerinde bi de koruma kıyafetleriyle senden, benden bi farkı kalmıyo hanım gızımızın, motordan inince "gardaş bi sigara versene" diyecekmiş gibime geliyo...
    Haci burda benim icin onemli nokta kivrimlar, yani o scooter ustundeki hatunlarda da, endulu uzerindeki hatunlarda da kiyafet farkli olsun olmasin, eger kivrimlar belli olmuyorsa gardas diyebilirsin Mesela bu hanim kizlarimizin bazilari dumduz yani nerdeyse kutuk gibi oluyorlar ya, artik ne giyse farketmez o, scooter a da binse, mini etek de giyse benim dunya ahiret bacimdir kendisi Ama dis hatlari boyle tatli virajlar gibi olan hanim kizlarimiz yok mu, onlar endulu de kullansa, motor kiyafeti de giyse o kivrimlari saklayamaz, ben de bakmaktan kendimi alamam yani o dereceee ablaymis kizmis farketmez o durumda benim icin

Yine muhabbetin testesteron seviyesini yukselttik anasini satayim
    Soykan67 ve 06Can06 bunu beğendiler.
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Scorfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pıonner 200 cc Chopper
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    makseli hayırlı olsun allah analı babalı büyütsün. Allah bağışlasın.
    scorfield arkadaşım motosikletin çin malı ise ustaya gitmeyecen kendin yapacan. benim mct 250 var. bir çok işini kendim yapıyorum. kırsam parçalasam bile parçası ucuz en hassas yer karburotor oda 250 kagıt. bence kendin yapmaya bak. boylesi daha zevkli oluyor. elektrik tesisatı 35-50 tl arası ustayla uğraşacağına ver 50 kagıt tüm sistemini yenile. bir daha ustaya gitme. bu forumda beycivan abi var. bu tür motosikletten anlar. başın sıkışınca ara bu nasıl oluyor adam sana hemen yanıtlıyor. şurayı kontrol et burayı kontrol et diye. dürüst usta bulmak çok zor.
    Kardeşim Doğru Söylüyorsun bende onun peşindeyim Tesisatı Falan bn Değiştirecem Ama krankta falan sorun Var Ona Girmeye Korkuyorum Bİr kere Değişimini Canlı İzledim Bİliyorum Ama Takım Taklavatta Yok sen Bi no Bıraksan Bide Dediğin Arkadaşa Nasıl Ulaşırım Bi Söylsende Ben Sıkıntıya Falan Girdiğimde Sizi Rahatsız Etsem Çay Falan içeriz

Motosikleti
    HD xl 883
    Skutırı endülüyü geçtim cafe racer'a binen ablalar da var , buyrun Pink ablamız ;

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Beylerrrrr !!!!!!

Motosiklet forumundasınız alooo
    Scorfield bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Ya abi sen evlisin diye niye bizim eglencemizi engelliyosun ki
    Scorfield bunu beğendi.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya abi sen evlisin diye niye bizim eglencemizi engelliyosun ki
    ....işte ondan sonra bir tane hatun gördüm yolda, abariiii.... !!!

Geçen bir video paylaşmıştım, bu cross motorları bukadar suyun içinde nasıl gidiyorlar diye sordmuştum... 1 tane bile cevap yazılmadı valla, kimsenin bukadar ilgisini çekmedi demekki, A.T., T.A. yada Adv muhabbeti yapanların bile . O saatten sonra motosiklet muhabbeti yapar mıyım ben
    #sürenadam

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @gmsi61 Yunus teşekkür ederim, inş.

@drsteel inş. teşekkürler, saolun

@syanur Polat saol kardeşim, ikinci oldu bu bilmeyenler için

@SEÇ Selçuk abi teşekkürler inş. sizin kızla da tanışırlar inş. bi gün :D

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    ....işte ondan sonra bir tane hatun gördüm yolda, abariiii.... !!!

Geçen bir video paylaşmıştım, bu cross motorları bukadar suyun içinde nasıl gidiyorlar diye sordmuştum... 1 tane bile cevap yazılmadı valla, kimsenin bukadar ilgisini çekmedi demekki, A.T., T.A. yada Adv muhabbeti yapanların bile . O saatten sonra motosiklet muhabbeti yapar mıyım ben
    Valla benim anladigim bir de bir iki gordugum kadariyla, ilk onemli mevzu hava filtresinin nerde oldugu ki bazi cross aletler de filtre tam koltugun altinda, bu da aslinda koltugun biraz altina kadar suya girebilecegi anlamina geliyor sanki, yani genel mantik hava filtresine su girmesini engellemek, bir de tabii su breather hose dedikleri hava girisini saglayan hortumlarin su almamasi lazim, bu hortumlari ve hava filtresi ve kutusu mumkun oldugu kadar yukarda olursa o kadar derin su gecisi yapabilirsin gibi bir mantik cikiyor ortaya. Buyuk 4x4 aletlerde motor kaputundan snorkel gibi bir zimbirti cikarirlar, ciddi araziye giden aletler de gormussundur, bildigim kadariyla ayni mantik, aletin hava filtresinin oldugu kismi izole edip su almaz bir hale getiriyorlar ve snorkel gibi hava girisini yukariya cekiyorlar, boylece alet kaputun tamamina kadar suya girse bile hava girisi yukarda oldugundan motora su giremiyor ve calismaya devam ediyor.
    ANGARAJ

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @Bülent başkan

Söylediklerine katılıyorum ve olayın hava hortumunda bittiğini ben de düşünüyorum. Yanlız videoda bazı motorlar suyun içinde kayboluyorlar bile. Yani buradaki videoda 1-2 tane vardı. Başka zamanlarda da gördüm. Hani ne sele seviyesi kalıyor ne başka bişey. Motor bildiğin dalgıç moduna geçiyor. Yan devriliyor birkere...Ve sürücü motoru kaldırana çıkarana kadar birkaç saniye geçiyor en azından. O açıdan nasıl bir muhafaza sistemi mevcut çok merak ediyorum aslında...
    #sürenadam

Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Abi şimdi benim mantığa göre yan devrildiğinde bildiğim kadarıyla hemen kaldırıyorlar, yani dediğin gibi birkaç saniye geçiyor, bu durumda su girse bile alet bir iki öksürüp çalışabiliyor sanırsam, ama ciddi su girişinde çalışmayacaktır diye düşünüyorum, bi de bu tarz aletlerde bence hava kutusunu tamamen izole edip, hortumlara da bir ayar çekmiş olabilirler, suya karşı daha dayanıklı olmaları açısından. Ciddi olarak bu işle uğraşan amcalara sormak lazım tabii.
    ANGARAJ

Motosikleti
    tracer 900
    @Bülent başkan

Söylediklerine katılıyorum ve olayın hava hortumunda bittiğini ben de düşünüyorum. Yanlız videoda bazı motorlar suyun içinde kayboluyorlar bile. Yani buradaki videoda 1-2 tane vardı. Başka zamanlarda da gördüm. Hani ne sele seviyesi kalıyor ne başka bişey. Motor bildiğin dalgıç moduna geçiyor. Yan devriliyor birkere...Ve sürücü motoru kaldırana çıkarana kadar birkaç saniye geçiyor en azından. O açıdan nasıl bir muhafaza sistemi mevcut çok merak ediyorum aslında...
    nefesini tutuyomuş panpa

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:57 ----------

hafta sonu BMW f 750 gs gördüm ama hiç bir yerde bulamıyorum nette...
    yanlış mı gördüm diyicem ama şaşırınca dikkatli bakmıştım eminim yani...

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:03 ----------

beyler işi gücü olmayanlar için;

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=480532
    trgy bunu beğendi.

Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler işi gücü olmayanlar için;

http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=480532
    Tek kelimeyle muhteşem , alıp götürdü resmen fotoğraflara bakarken , böyle bir şeyi hadi gözümüzü karartıp yapmaya niyetlendik çıktık diyelim, döndüğümüzde bu ofislere şu ekranların karşısına nasıl otururuz nasıl tahammül ederiz bir daha bu düzene ayak uydurabilmeyi beni en çok düşündüren bu ..
    Varuna ve Satharian bunu beğendiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler