Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Ankara - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayni dertten muzdarip biri olarak guvenlik icin kullanmadigim dizlikleri, dizlerimi soguktan korusun diye kullanmaya basladim tavsiye edilir, en azindan sogugu kesiyor. Tabi bacagin ust tarafini korumuyor ama olsun, hic yoktan iyidir.
    Alıntı hakanerdogan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Termal dizlik kullanın abi, ben verimli olduğuna inanıyorum zira eve hep sabaha karşı en soğuk vakitler dönüyorum ve üşüdüğümü söyleyemem pek
    Dizlik aklımda ama evde unuttum bugün...hakan yeni dizlik falan almayım dedim şimdi..bayramda motoru kapatacam zaten...o zamana kadar normal dizliklerle idare ederim artık...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Wozy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu enduronun sadece giysileri yeter izlediğim bütün videolarda KTM 990 Adventure hep en iyisi çıktı gözlerimi diktim hep 640'lara bakıyordum ama gerek yok bana en cazip gelenleri bunlar ilgili abilere duyurulur
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...85720397/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...96972785/detay
    İlgili abi olay yerinde...

Tamam herkes birgün endurocu olacak ama bukadar da çabuk ve güzel olması gerekmiyor 990 adv. nin hangi motordan daha başarılı olduğuna bakmaya gerek yok bence, çünkü o sınıfta herbirisi ayrı bir ekol sayılır. Ve 990 serisi çok başarılı olmuş bir seridir. Bunu alırsan birçok motordan soğursun diye tahmin ediyorum Ben yunusa aldırmaya çalıştım ama yemedi, bari sen al da gözümüz şöyle esaslı bir KTM görsün
    #sürenadam

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dizlik aklımda ama evde unuttum bugün...hakan yeni dizlik falan almayım dedim şimdi..bayramda motoru kapatacam zaten...o zamana kadar normal dizliklerle idare ederim artık...
    Müdür nereye kapatacan motoru daha erken ya, haftaiçi kullanmak zor olur artık havalar soğuk ama haftasonu arada denk geliyor güzel havalar öğlen saatlerinde takılırsın.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlgili abi olay yerinde...

Tamam herkes birgün endurocu olacak ama bukadar da çabuk ve güzel olması gerekmiyor 990 adv. nin hangi motordan daha başarılı olduğuna bakmaya gerek yok bence, çünkü o sınıfta herbirisi ayrı bir ekol sayılır. Ve 990 serisi çok başarılı olmuş bir seridir. Bunu alırsan birçok motordan soğursun diye tahmin ediyorum Ben yunusa aldırmaya çalıştım ama yemedi, bari sen al da gözümüz şöyle esaslı bir KTM görsün
    daha önce belirttim ama yeri gelmişken lüzumsuz da olsa tekrar belirteyim...

berbat bi tipi var aletin ya...21000 ne hacı? çok sağlamdır iyidir bilemem ama o kadar gezi raporu okudum, adamlar binlerce kilometreler gittiler, göze batacak derecede ktm yoktu..alayı BMW...

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    @bülent + @erro

Galiba free-moto diye biyerde satılıyordu, neopren dizlikler var. Soğuk havalarda halısaha maçına felan giderken şortun altına dizlik giyiyorum, dizliğin altına da neopren kılıfı. 10 numero Yanlız terletme sorunu var. O yüzden ev-iş, ev-halısaha-ev gibi kısa süreli kullanımlarda ve soğuk havalarda terlemeden kullanabiliyorum. Soğuk, rüzgar felan işlemiyor, hissetmiyorsun neredeyse. Dediğim gibi uzun süre ılık havalarda felan kullanırsan belki sıkıntı yapabilir.

---------- Post added at 15:25 ---------- Previous post was at 14:16 ----------

Valla fiyat az değil tamam. Tip de göreceli, sen beğenmezken başkaları hastası olabiliyor, ona da lafım yok. Ancak kalite olarak BMW den nekadar geride bir düşünmek gerek. Daha doğrusu iyi bilmek gerek. Bu adamlar(KTM) bu parayı hakkıyla istiyor mu onu tecrübeli kişiler bilir. Ben BMW de kullanmadım KTM de ama haybeye şişirilmiş bir fiyat olarak görmüyorum bunu. Ducati Panigaleye nekadar özeniyorsa KTM de herhalde Adv. modeline okadar özeniyordur(Her nekadar RC8 modeli mevcutsa bile). Hani olaya, sadece BMW en iyi motoru üretiyormuş gibi yada "honda bu işi çözmüş abi" deyip de sanki diğer firmalar çözememiş gibi yaklaşmamak gerek belkide.

Senin yabancı gezi raporlarını kastettiğini biliyorum ancak ülkemizde o kadar çok dingilliğine 1200GS alan adam var ki... Bilerek alan 1 kişi ise, başkasından görüp, duyup, "abi en iyisi budur, bize BMW yakışır, bize GS yakışır" mantığında alan 3 kişi vardır. Benzer bir satış durumu yurt dışında da geçerlidir bence. Ve 1200 GSler beklenenden daha fazla arıza veren bir alet olmasına rağmen şiddetle satılması da bunun(benim tahminimin) bir diğer göstergesidir diye düşünüyorum. Ha alet iyi değil mi? 1200GS gayet iyi, güzel bir model. Çoğu kişiyi tatmin eder, belki fazlasıyla. Ama KTM nin de geride olduğunu sanmıyorum bu konuda. Kaldı ki "Hard-core" arenada GS leri toplayabilecek bir alet bazı test-inceleme ve kıyaslamara göre. Dakar serileri ve benzeri yarış sonuçları da bunun bir göstergesi.

Sana cevaben yada ikan etmek üzere yazmadım tabi bunları. Benim genel düşüncem diğer markalara fazla şans tanınmadığı yönünde. En azından "genel kitle" tarafından fazla şans tanınmadığı. Yoksa işin ehli olan, bu işlerin içinde olan adam her markanın avantajını-dejavantajını biliyordur zaten. Senin benim gibi normal kullanıcılar için KTM, GS, Mo.Gu. Stelvio yada Triumph-Tiger çok bişey farketmeyecektir. Hepsi birbirinden muazzam aletler...

Bu arada Triumph demişken, geçen saygıdeğer Yunus hocamız ve Bülent üstadımız ile birlikte ~yarım saatlik bir Triumph reklam-videosu izledik...ağzımızın suyu akarak! Hani "yuh ulan triumph neymiş be" dedirten cinsten. Ondan sonra bir daha sorgulamadım zaten fiyatları
    erro ve Wozy bunu beğendiler.
    #sürenadam

buberk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Varadero
    Walla ben bu sabah dizlik + alt üst yağmurluk + bot yapmurluğu + balaklava siparişimi verdim bakalım nasıl bişey gelecek. İlerleyen yaşlarda dizlerimde romatizma ağrı çekmekten baya korktum.
    dolar 10 lirayı geçecekmiş.

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    @bülent + @erro
    Valla fiyat az değil tamam. Tip de göreceli, sen beğenmezken başkaları hastası olabiliyor, ona da lafım yok. Ancak kalite olarak BMW den nekadar geride bir düşünmek gerek. Daha doğrusu iyi bilmek gerek. Bu adamlar(KTM) bu parayı hakkıyla istiyor mu onu tecrübeli kişiler bilir. Ben BMW de kullanmadım KTM de ama haybeye şişirilmiş bir fiyat olarak görmüyorum bunu. Ducati Panigaleye nekadar özeniyorsa KTM de herhalde Adv. modeline okadar özeniyordur(Her nekadar RC8 modeli mevcutsa bile). Hani olaya, sadece BMW en iyi motoru üretiyormuş gibi yada "honda bu işi çözmüş abi" deyip de sanki diğer firmalar çözememiş gibi yaklaşmamak gerek belkide.

Senin yabancı gezi raporlarını kastettiğini biliyorum ...
    Evet aynen öyle videoları akşam bulup koyacağım BMW R 1200 GS, Yamaha XTZ 1200 Super Tenere, Triumph ..., KTM 990 Adventure. Bunları tam anlamıyla çamurun içinde, taşın kayanın üstünde test ediyorlar. NTV'deki gibi zübbe işi gezmiyorlar. Aralarından en başarılısı KTM 990 Adventure çıktı. Yamaha ve BMW biraz köy yolu daha çok yol ve çayır çimene uygun dediler. Triumph içinse yola daha çok uygun dediler. Ama KTM her yerde başarılı idi. Diğer üçü çamura saplandı itilerek çıktılar ama KTM tam gaz devam bunun nedeni ise Traction Control olarak gösteriyorlardı ve çok gereksiz devre dışı bırakmak ise karmaşık aniden yapamıyorsun dediler. Bu amaçlı adventure motorlarda ne kadar az elektronik o kadar başarılı dediler. KTM'de sadece ABS var oda hemen devre dışı kalabiliyor. 1200cc'nin gerçekten gereksiz ve büyük olduğundan(Tamam daha güçlü ama çamurun içinde fazla gücün dez avantaj olduğundan bahsediyorlar). Triumph içinse 3 silindirin çok olduğundan da bahsettiler. Benim içinse Koray'ın kazadan sonra adventure motorları iyice istemeye başladım. Hem ekipmanları güzel hem daha dayanıklılar.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    KTM'de sadece ABS var oda hemen devre dışı kalabiliyor...
    Yani KTM'de ABS ve Trac. Contr. var electronik olarak...? Bir de hani biz okadar çamura girmiycez belkide ama bu testler de modeller arasında bir fikir veriyor en azından. Bir birlerine nekadar yakın olduklarına dair...Bu modellerin de daha dayanıklı olmaları da daha doğal tabi

Bak Erhanduy işte, BMW dediğin alet çamura girince neler oluyormuş,,,Aynen böyle patinajda kalıyormuş ; http://inciswf.com/5289incik6377366.swf
    Wozy bunu beğendi.
    #sürenadam

Wozy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 ADV - HND XR650R
    Yani KTM'de ABS ve Trac. Contr. var electronik olarak...? Bir de hani biz okadar çamura girmiycez belkide ama bu testler de modeller arasında bir fikir veriyor en azından. Bir birlerine nekadar yakın olduklarına dair...Bu modellerin de daha dayanıklı olmaları da daha doğal tabi

Bak Erhanduy işte, BMW dediğin alet çamura girince neler oluyormuş,,,Aynen böyle patinajda kalıyormuş ; http://inciswf.com/5289incik6377366.swf
    Traction Control yok diye biliyorum KTM'de. Diğerleri aksesuarsız kapışamaz dayanıklılıkta diyorlar.
    Keep your bike in good repair: motorcycle boots are not comfortable for walking.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Traction Control yok diye biliyorum KTM'de. Diğerleri aksesuarsız kapışamaz dayanıklılıkta diyorlar.
    Ha, yani ben KTM nin çamurda kalmamasını traction cont. sayesinde sağlıyor diye anladım. Neyse çok kaptırdım bu aletlere, artık biz de "Dream control" mekanizmasını açalım yavaştan, en azından kendi adıma
    erro bunu beğendi.
    #sürenadam

Motosikleti
    Hyosung aquila 250
    slm gençler ben yeni motor aldım ama daha fazla acemiyim :D

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    Part 1

Part 2

Adamlar test etmişler ingilizce ama burdan genel bir sonuç çıkabilir bence
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

yunem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni gt 250 Naket
    Alıntı Rushdi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm gençler ben yeni motor aldım ama daha fazla acemiyim :D
    Hayırlı olsun Allah kazabela vermesin aramıza hoşgeldiniz.

Scorfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pıonner 200 cc Chopper
    HOCALARIM SELAMINALEYKÜM
    BNM Bİ SORUNUM VAR .bEN ANARA'DA SAĞLAM Bİ USTA ARIYORUM KAZIKLAMADAN İŞİNİ GARANTİLİ YAPAN Bİ USTA..
    3 USTA TANIDIM 3ÜDE HİÇBİŞEY YAPMADI PARAMI YEDİ ..VE ARTIK BAŞKA Bİ USTAYA GÖTÜRÜP PARAMIN BOŞA GİTMESİNDEN KORKUYORUM.USTA OLMAYIP BİLEN ANLAYAN ARKADAŞLARDA YARDIMCI OLABİLİR...
    İLK ALDIGIMDA MOTORU SADECE FAR VE SİNYAL BAĞLANTISI YAPILCAKTI..3 USTADAN SONRA .....
    MARJ ZOR BASIYO Bİ YERDE ŞASE VAR GİBİ KARBRATÖR BOĞAZI(MANİFOLT SAĞA SOLA OYNUYO BOĞAZ ÇATLAK (uSTA DEĞİL DEDİ SAÇMALADI)
    ÖNDEN TEKERDEN SES GELİYOR (USTA BİLYEDEN DEDİ DEĞİŞTİRDİ HALA GELİYOR)
    sİNYAL VE FARLAR tAKILACAK(FARA AYAK TAKILCAK BAĞLANTISI YAPILACAK(USTA SADECE UZUNLAR YAPABİLDİ KOPLE TESİSAT DEĞİŞCEK DEDİ 600 TL İSTEDİ (60-70 TLYMİŞ NORMALİ )))
    EKSOZ İÇİNDE KIRIK VAR
    SİLİNDİR İÇİNDEN TAKIR TUKUR SES GELİYO SİBOP AYARI YAPILACAK GİBİ
    UFAK TEFEKLERDE ZİNCİR YAĞLANCAAK BOŞTA MÜŞÜRÜ TAKILACAK TEKERE BALANS AYARI YAPILCAK DEBRİYAJ TELİ VE ARKA FREN AYARI yAPILACAK

BU SIKINTILAR 3 USTADAN ÖNCE YOKTU 1.USTA FARI VE BOŞ MÜŞÜRÜNÜ KIRDI 2.USTA TEKERİ BOZDU 3 HAFTA BEKLETTİ ELİNİ SÜRMEDİ MOTORA
    3.USTA AZ DAHA ÖLDÜRÜYORDU BENİ TEKER SAPLAMASINI TAKAMAMIŞ YOLSA CIKMASINA RAMAK KALDI MOTORU DÜŞÜRDÜ
    GİMAT OSTİM VE BAŞKENT OTO SANAYİDEKİ USTALAR BUNLAR...
    ALLAH RIZASI İÇİN Bİ YARDIMCI OLUN ÇOK SEVİYORUM MOTORUMU ALDIM ALALI HAYIR GÖRMEDİM BEKLİYORUM YARDIMLARINIZI

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Scorfield adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HOCALARIM SELAMINALEYKÜM
    BNM Bİ SORUNUM VAR .bEN ANARA'DA SAĞLAM Bİ USTA ARIYORUM KAZIKLAMADAN İŞİNİ GARANTİLİ YAPAN Bİ USTA..
    3 USTA TANIDIM 3ÜDE HİÇBİŞEY YAPMADI PARAMI YEDİ ..VE ARTIK BAŞKA Bİ USTAYA GÖTÜRÜP PARAMIN BOŞA GİTMESİNDEN KORKUYORUM.USTA OLMAYIP BİLEN ANLAYAN ARKADAŞLARDA YARDIMCI OLABİLİR...
    İLK ALDIGIMDA MOTORU SADECE FAR VE SİNYAL BAĞLANTISI YAPILCAKTI..3 USTADAN SONRA .....
    MARJ ZOR BASIYO Bİ YERDE ŞASE VAR GİBİ KARBRATÖR BOĞAZI(MANİFOLT SAĞA SOLA OYNUYO BOĞAZ ÇATLAK (uSTA DEĞİL DEDİ SAÇMALADI)
    ÖNDEN TEKERDEN SES GELİYOR (USTA BİLYEDEN DEDİ DEĞİŞTİRDİ HALA GELİYOR)
    sİNYAL VE FARLAR tAKILACAK(FARA AYAK TAKILCAK BAĞLANTISI YAPILACAK(USTA SADECE UZUNLAR YAPABİLDİ KOPLE TESİSAT DEĞİŞCEK DEDİ 600 TL İSTEDİ (60-70 TLYMİŞ NORMALİ )))
    EKSOZ İÇİNDE KIRIK VAR
    SİLİNDİR İÇİNDEN TAKIR TUKUR SES GELİYO SİBOP AYARI YAPILACAK GİBİ
    UFAK TEFEKLERDE ZİNCİR YAĞLANCAAK BOŞTA MÜŞÜRÜ TAKILACAK TEKERE BALANS AYARI YAPILCAK DEBRİYAJ TELİ VE ARKA FREN AYARI yAPILACAK

BU SIKINTILAR 3 USTADAN ÖNCE YOKTU 1.USTA FARI VE BOŞ MÜŞÜRÜNÜ KIRDI 2.USTA TEKERİ BOZDU 3 HAFTA BEKLETTİ ELİNİ SÜRMEDİ MOTORA
    3.USTA AZ DAHA ÖLDÜRÜYORDU BENİ TEKER SAPLAMASINI TAKAMAMIŞ YOLSA CIKMASINA RAMAK KALDI MOTORU DÜŞÜRDÜ
    GİMAT OSTİM VE BAŞKENT OTO SANAYİDEKİ USTALAR BUNLAR...
    ALLAH RIZASI İÇİN Bİ YARDIMCI OLUN ÇOK SEVİYORUM MOTORUMU ALDIM ALALI HAYIR GÖRMEDİM BEKLİYORUM YARDIMLARINIZI
    3 usta.... Demek efsane doğruymuş....

Sen önce söyle bakalım kimmiş bu 3 usta ?
    #sürenadam

Bulent78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600f Hornet
    3 korner bi penaltı gibi olmuş bu durum valla
    ANGARAJ
    Whatever it is, it's better in the wind.
    Only a biker knows why a dog sticks his head out of a car window.

Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Bulent78 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 korner bi penaltı gibi olmuş bu durum valla
    Penaltıda kaleci değişmiş 2kere atış yapılmış
    #sürenadam

hakanerdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000A
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben gece falan da dışarda olacaksam kot pantolonun altına bi içlik, nam-ı diğer "albay donu" giyiyorum üste de termal dizliklerle romatizma riskinden uzak kalmaya çalışıyoruz Zira çok rüzgar alan bir bölge, yaz aylarında dahi farkettirmeden dizde sorunlar yapabilir rüzgar uzun süreli kullanımlarda. Dikkat etmek gerek

Scorfield - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pıonner 200 cc Chopper
    Valla kardeşlerim biri ostmdee duran motor karbratör boğazı çatlak değiştir dedik parasını peşin verdik değiştirmemiş şimdi kranktan ses geliyo 500 tl diyor(yakın ve sağlam bi rivayete görede karbratörden yapmış arızayı)bnce doğru çünkü ustadan önce yoktu . Ve bu usta ön bilyeyi değiştirdi ses geliyo diye verdi motoru Kızılay'da çalışıyorum dünde git gel 60 km yol Yapıyorum eve bi geldim tekeri tutan saplama civatasının cıkmasına 2 cm kalmış öldürcekti beni bilyeyi taktıktan sonra iyi oturtmamış.Hatta km ölçen yuvarlak bişey varya Tekerde o Dönüyodu teslim Alırken Motoru Bişey olmaz dedi devam et Dedi...Öldürcekti yaa
    Diğeri gimat'ta hızır usta'nun oğlu Kime Hızır desem Adam Gibi Adam Der Oğlu Desem Uzak dur Der içerden Yeni çıkmış Zaten ..Motoru Satın Aldım Sinyaller Bağlı Değildi Ve flaşör Takılcaktı Marş Basmıyordu.. Ben kablosunu çıkarmışım.s ..Çağırdım(zorunlu) Geldi Yaptı. Akşamında kapattım dükkanı yine aynı ne dinyal ne Marş Ertesi Akşam geldi dünden yapamadığı işi yaptı birde flaşör taktı flaşör 10 lira bnden istedi 50 lira dünde aldığı bi elli lira var kızdım bu sefer kovdum dükkandan ... sök dedm taktıgını motora bi baktım ne sinyal kalmış ne far (Fara havya ile lehim attı Ne alakası varsa) far bozuldu boşta büşürünü gözümün önünde kırdı ses etmedim
    Diğeri başkent oto sanayidew adını hatırlamıyorumBi tane var zaten O dedi tmm taparız diye 2 hafta bekledi motor Haa birde tesisat değişmesi lazım 600 lira dedi yuhh Dedim yaa 80 tlye işçilikle takılıyo komple tesisat..
    neyse arıyorum Adamı ee Abi naptın tamam yapcaz tamam yapcaz Die(Birde söyle anlaştık sen yap bn paranı bitince Vercem dedim) Bi daha aradım EE sen parça parası getirmedinki biz yapalım diyo Hey Allah'ım dedim yaa .. Neyse Biraz parakoydum Cebime Abi dedim ben yarın gelcem Yaranda Cebimde Öyle anlaşmadık ama Sen Başla Bayram Bak önümüz İş Güç Var Tamam mı Tamam .. Bi gittim Ulan motor yatmaktan Tozlanmış İçindeki benzine kadar Çekilmişş Eee Abi napcaz ... Benim memlekete gitmem lazım 2 Hafta yokum dedi İçim Nasıl İsyan Ediyo Ama yapacağı iş 1 Gün Sürmeyecek 2 Hafta olmuşş ... Ee abi o zaman Bi çalıştırda bn Götüreyim Diyorum Yok diyo ... Napcam derken Bi Baktım Benim bu Hızır Ustanın Oğlu Bu dükkana Geldi Bi ters Ters Baktııı ... Haaaa Dedim mevzu Anlaşıldı Bni Bu Başkenttekine Tavsiye edeni Aradım Abi dedim böyleyken Böyle Oldu Bu işte Bi karışıklık Var .. Oğlum Dedi Geçen cumartesi Hızır'ın oğlu Gelmiş seniin Motoru Görmüş Yapmayacan Bu motoru İlişiği Keseriz Demiş Olay Buu ....
    ............ Motoru Aldığımdaa far ayağı takılı değildi sinyallere flaşör takılcaktı marşı ben bozdum Birde Eksoz içten kırılmış o Eksozcu işiydi Zaten Bu ustalarla Aradaki mesafeden Sonra

Far sadece unuz yanıyo sinyaller takılı Bile Değil Duran Motor Takamadı Sabahları Zor çalışıyo Karbratör Hava Alıyo Güya Çaktalk Problemi Halledilmişti
    Ön Bilyeden Ses geliyodu Değişti Hala Geliyo
    Debriyaj sert Geçiyordu Tel değişti Ayarlandu (Güya) Hala sert Geçiyo Tesisatta Sıkıntı Var Değişcek düzeltemedilr Bantladılar Geçtiler vs..vs..vs
    Birde 1 Hafta başında Bekledim Motorun Yapmadı Adam iş var önce motor Var diye Bir gün beklemedim yaptı bu halde Verdi elimee
    ... Şimdi bana kim yardım edebilir.. Allah İçin

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    ben gezilere ara verdim. izindeyim

işte sebebi, kızımla ilk fotomuz

ahada eli, parmakları

Scorfield, Taylan, Satharian ve 10 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler