Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gk070 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı aonal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar size bir sorum olacak mayıs ayı gibi nişanlımla birlikte bir antalya gezisi yapma fikrimiz var yalnız tam karar veremedim ben acaba antalyada sizi serseri tiplerin rahatsız etmeyeceği güvenlikli bir kamp alanı varmı yoksa otelemi gideyim ne dersiniz ?

üstad sana cok güzel bir yer tavsiye edebilrim antalya kemer tarafında sahil şeridinde haritadan bakarsan daha iyi anlarsın kemeri gecince baya bi hatta olimpos var orda antik bir şehir agac ewler flaan var otelde kalmaktansa oraya git derim hem gezilcek güzel yerler var hemde agac ewlerde güzel bir hafta gecirebilirsin tavsiye ederim ) hatta havalar ısınsın olimpos taraflarına bi gezi yapmayı düşünüyorum bende
    Hayat bir tesbih gibidir ya SALLLARSINNN yada cekersin!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Muhendis45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache, TDM 850
    Merhaba motorcu kardeşlerim, anlatya muratpaşadan özkan motoru bileniniz varmı ?
    Ölümüne gidelim dedinde benzin mi yok dedik

coskun913 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 ns (siyah)
    antalyadan gezi, etkinlik vs yapacak kimse yokmu balkonda ybr leri seyretmekten sıkıldım artık

akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Arkadaşlar mrb. Antalyadan aranıza yeni katıldım Motorsiklette yeniyim. Ama çabuk ögreniyorum... Etkinlik olursa şimdiden hazırım ) Mühendis45 Özkan motor hakkında genelde iyi şeyler duydum. 2 gün önce hidrolik yağı eksikmiş bende onu tamamlattım ona para falan almadı. fena bi adama benzemiyor

osman hoş geldin...gezecez arkadaşlar bol bol merak etmeyin...
    TheAzReaL07 bunu beğendi.

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı coskun913 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    antalyadan gezi, etkinlik vs yapacak kimse yokmu balkonda ybr leri seyretmekten sıkıldım artık
    yaza doğru yapıcaz haber veririz
    coskun913 bunu beğendi.
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Sevgili hemşerilerim yaza kadar beklicemize. ayda bir yada onbeş günde bir akşam otursak bi yerlerde , bi mekan belirlesek çay kahve keyfi yapsak, tanışsak, kaynaşsak, fikir alışverişi yapsak, muhabbet etsek nasil olur.

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili hemşerilerim yaza kadar beklicemize. ayda bir yada onbeş günde bir akşam otursak bi yerlerde , bi mekan belirlesek çay kahve keyfi yapsak, tanışsak, kaynaşsak, fikir alışverişi yapsak, muhabbet etsek nasil olur.

Tabiki çok iyi olur ama bu sene benim ayarlamam biraz zor yaza ben yapıcam şüpeniz olmasın ama şimdilerde yapmam biraz zor siz yavaştan başlayın ama iyi olur tanışırsınız 15 20 kişi var bende numarası olan gerekirse haber verebilirim
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki çok iyi olur ama bu sene benim ayarlamam biraz zor yaza ben yapıcam şüpeniz olmasın ama şimdilerde yapmam biraz zor siz yavaştan başlayın ama iyi olur tanışırsınız 15 20 kişi var bende numarası olan gerekirse haber verebilirim
    O zaman diğer arkadaşlala bi gün kararlaştıralım. Mesela 31 mart pazar olabilir. Pazar günü çalışan olmaz sanırım toplanırız konyaaltında sahildeki cafelerin birince muhabbet eder tanışırız. Eğer diğer arkadaşlar için uygunsa mekan tarih. listeyi yapalım yavaş yavaş )
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı akbird adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman diğer arkadaşlala bi gün kararlaştıralım. Mesela 31 mart pazar olabilir. Pazar günü çalışan olmaz sanırım toplanırız konyaaltında sahildeki cafelerin birince muhabbet eder tanışırız. Eğer diğer arkadaşlar için uygunsa mekan tarih. listeyi yapalım yavaş yavaş )
    pek giren yok şu sıralar katılım olursa yapın güzel olur

sürekli buluşma fikri iyi...değerlendirelim...birazdaha havalar düzelsin...

Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    şimdi konuşmaya başlasak 1 aya anca toplanırız zaten )
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Selam ANTALYA nın motorize gençleri duyduğum duyumlara göre toplanıyormuşuz nerde ne zaman yeri bildirin yeter artık bu kadar uyumak kalkalım kaldıralım artık motorlarımızı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

bu arada geçen sene diyim artık yaza girdik mehmet kardeşimin çektiği videoyu youtube yükledim isteyen bakabilir dere muhabbeti :D

http://www.youtube.com/watch?v=WdhOrAE4DuM

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:19 ----------

bencede bu fikir ii de abi sen nerelerdesin eğerki yolun işiklar tarafına düşerse HARLEY DAVİDSON var orada çalışmaya başladım gel çayımı kahvemi iç bu herkez için geçerlidir bu arada beklerim açılışdada hepinizi bekliyorum ok :D
    VESPA PİAGGİO---ASYA 150 SCOOTER----MONDİAL 100KH---KAWASAKİ KLR 650

oooooooooooooooooo......murat beyler teşrif teşrif etmiş...nerelerdesin birader....daha bu gün oradaydım...daha açılışı yapılmadı diye sonra uğrarım demiştim...senin olduğunu bilsem gelirdim yanına...buluşma işini ayarlamak lazım...fikri olan buyursun...ortak nokta bulunur...resmi açılış ne zaman...

Motosikleti
    KLR 650
    normalde önümüzdekı cuma amerikadan motorlar geliyor motorların bakımı felan -2-3 gün süreceği için 8 nisan gibi açılış yapılcak ama resmi olarak deıl sadece açıldığımızı bildirecez nisanın son gunude tam anlamıyla açılış yapılacak

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Murat ERSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde önümüzdekı cuma amerikadan motorlar geliyor motorların bakımı felan -2-3 gün süreceği için 8 nisan gibi açılış yapılcak ama resmi olarak deıl sadece açıldığımızı bildirecez nisanın son gunude tam anlamıyla açılış yapılacak
    video çok güzel olmuş çıldıktan sonra bi çay içmeye geliriz artık

Motosikleti
    KLR 650
    buyrun gelın her zaman kapımız acık cayımız demlı kahvemız sütlüdür :D

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    hey gidi günler heyy...
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

tubis kardeişm...tekrar hoş geldin...

Amca35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM250 Chopper / Kawasaki VN800 Vulcan
    Selam arkadaşlar; işim gereği artık Antalya da ikamet etmeye başladım. Aranıza (MT-İzmir) den transfer olmuş bulunmaktayım. Bununla birlikte motorumun chopper olması nedeni ile de ayrıcada Türkchopper Antalya il teşkilatındayım.Şimdiden hepinize kucak dolusu sevgiler saygılar.
    Dünya'da İki Şey Paylaşıldıkça BÜYÜR;
    BİLGİ ve SEVGİ

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler