Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    RideForLife. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı GezeGeze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan07-70, bilekteki kırık mı? Geçmiş olsun! Sana da mı nazar değdi? Benim de sol diz alçıda Bir ay oluyor...

Yeşil CR1 Kubazaki duruyor daha; kızıl danayı sattım (bn251)... Bu taraflara gelirseniz haber edin ... Ama bir 1-2 ayım var daha sanırım tam iyileşmeye ...

Hayırlı baharlar, diyelim Antalya'ya bu arada...
    Çok geçmiş olsun.. Belki mayıs başlarında Ispartaya motorla gelirim, gelirsem burdan yazarım. Bu arada Kızıldanayı niye sattınız? Daha yeni almıştınız halbuki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Metehan07-70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metehan07-70, bilekteki kırık mı? Geçmiş olsun! Sana da mı nazar değdi? Benim de sol diz alçıda Bir ay oluyor...

Yeşil CR1 Kubazaki duruyor daha; kızıl danayı sattım (bn251)... Bu taraflara gelirseniz haber edin ... Ama bir 1-2 ayım var daha sanırım tam iyileşmeye ...

Hayırlı baharlar, diyelim Antalya'ya bu arada...
    Çok geçmiş olsun. Benim bilek kırığı geçen yıldı, bu sefer boksör kemiği kırıldı. 3 haftadır falan sürüyorum iyileşti sayılır. Geleceğiz o taraflara inşallah.
    Baharı (mevsimsel olanı) dün baya bi yaşadık. MTAntalya olarak 4 arkadaş dolandık biraz orman yollarında. Tam da kelebek göçüne rastladık, vizörler ve üstümüz sapsarı oldu. Arkadaşlar belki bir kaç kare atar diye bekledim ama.

REmreYD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200 ABS 2014
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun. Benim bilek kırığı geçen yıldı, bu sefer boksör kemiği kırıldı. 3 haftadır falan sürüyorum iyileşti sayılır. Geleceğiz o taraflara inşallah.
    Baharı (mevsimsel olanı) dün baya bi yaşadık. MTAntalya olarak 4 arkadaş dolandık biraz orman yollarında. Tam da kelebek göçüne rastladık, vizörler ve üstümüz sapsarı oldu. Arkadaşlar belki bir kaç kare atar diye bekledim ama.

Resimlerimiz tazecik geldi gezimizden.
    Açıklamayı Çınar abiye bırakıyorum . (Selfieler bende değil onları da alabiliriz)
    Metehan07-70 ve GezeGeze bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Aaa ama keşke buraya yazsaydınız bende gelirdim.. Alacağınız olsun. Nereden haberleşiyorsunuz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Alıntı REmreYD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burası neresi, bir ara bende gideyim bayağı hoşuma gitti

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Sağolun arkadaşlar. Ufak bir attan düşme kazası oldu. (Gereksizce ve salakça çitin yanında eyersiz ata binmeye çalışırken ve diğer taraftan düşerken at da kaçacağım derken kıçıyla çit arasında dizin altından sıkıştırdı. Allah'tan düzgün, çatlak şeklinde kırık. 1-2 aya geçer. Not: Dizlikle biniyordum her seferinde. Bi o gün motosiklette kullandığım dizlikleri takmamıştım...Olacağı varmış diyelim artık). Motosikletten düşmedim; belirteyim.

Kızıldanayı da, 1-2 ay binemeyeceğimden, boş boş durmasın diye sattım; nakte döndüm, yatırılacak yerlere yatırdım; kalanıyla da dövize geçtim. Yoksa, motosikletten son derece memnundum; biliyorsunuz. Alsam yine aynısını alırım .

Yeşil Kubazaki duruyor; ederi 3 bin civarı olduğundan 2.500'e elden çıkarmayayım dedim... İyidir o da; az yol gitmedim onunla .

Gezileriniz eğlenceli geçsin arkadaşlar. Bu taraflara Serik üzerinden gelmeyi bu yaz için gündeminize almayı tavsiye ederim. Yukarıda haritada belirtmiştim. Çok bilinen ve kullanılan bir yol değil; Antalya - Serik - Köprülükanyon üzerinden Beşkonak - Kesme - Isparta ... Kesme'den sonrasında Sütçüler üzerinden geri dönüşe de geçebilirsiniz Eğirdir'i dolanmadan...

Temmuz sonrasına gezi planlarsanız haber edin

Metehan07, alacağın olsun; geçen sene gelmediydin bu taraflara

Tekeriniz düz bassın arkadaşlar; iyi eğlenceler.

(Not: yollar mıcırlı gözüküyor, dikkatli viraj alın... selametle).

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Alıntı REmreYD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar burasi neresi? Bugun bir sürüş yapayım diyorum..

Sağolun arkadaşlar. Ufak bir attan düşme kazası oldu. (Gereksizce ve salakça çitin yanında eyersiz ata binmeye çalışırken ve diğer taraftan düşerken at da kaçacağım derken kıçıyla çit arasında dizin altından sıkıştırdı. Allah'tan düzgün, çatlak şeklinde kırık. 1-2 aya geçer. Not: Dizlikle biniyordum her seferinde. Bi o gün motosiklette kullandığım dizlikleri takmamıştım...Olacağı varmış diyelim artık). Motosikletten düşmedim; belirteyim.

Kızıldanayı da, 1-2 ay binemeyeceğimden, boş boş durmasın diye sattım; nakte döndüm, yatırılacak yerlere yatırdım; kalanıyla da dövize geçtim. Yoksa, motosikletten son derece memnundum; biliyorsunuz. Alsam yine aynısını alırım .

Yeşil Kubazaki duruyor; ederi 3 bin civarı olduğundan 2.500'e elden çıkarmayayım dedim... İyidir o da; az yol gitmedim onunla .

Gezileriniz eğlenceli geçsin arkadaşlar. Bu taraflara Serik üzerinden gelmeyi bu yaz için gündeminize almayı tavsiye ederim. Yukarıda haritada belirtmiştim. Çok bilinen ve kullanılan bir yol değil; Antalya - Serik - Köprülükanyon üzerinden Beşkonak - Kesme - Isparta ... Kesme'den sonrasında Sütçüler üzerinden geri dönüşe de geçebilirsiniz Eğirdir'i dolanmadan...

Temmuz sonrasına gezi planlarsanız haber edin

Metehan07, alacağın olsun; geçen sene gelmediydin bu taraflara

Tekeriniz düz bassın arkadaşlar; iyi eğlenceler.

(Not: yollar mıcırlı gözüküyor, dikkatli viraj alın... selametle).
    Gelmedim değil, gelemedim. Bir de sonbahara rastladı konuşmamız. Ama o yolu yapacağız, hatta mümkün olursa Dedegöl veya Değirmenözü köyünde bir gece kamplı olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Alıntı RideForLife. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar burasi neresi? Bugun bir sürüş yapayım diyorum..
    Dostum burası Antalya'ya çok yakın ve de çok değil toplam rotamız 100-110 km ancak var. Yani sadece bu yol için gelmeni tavsiye etmem. Taa ordan sadece bu yol için gelinmez.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Gelmedim değil, gelemedim. Bir de sonbahara rastladı konuşmamız. Ama o yolu yapacağız, hatta mümkün olursa Dedegöl veya Değirmenözü köyünde bir gece kamplı olarak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:26 ----------

Dostum burası Antalya'ya çok yakın ve de çok değil toplam rotamız 100-110 km ancak var. Yani sadece bu yol için gelmeni tavsiye etmem. Taa ordan sadece bu yol için gelinmez.
    Abi ben Antalya'dayim

Abi ben Antalya'dayim
    Niye benim aklımda Kütahya-Isparta kaldı ki?

Güzergah; Varsak-Kirişçiler Köyü-Kızıllı Köyü-Ekşili Köyü (Göleti)-Hatipler Köyü-Karaöz-Yeşilkaraman-Topallı-Antalya.

Abi ben Antalya'dayim
    Yarın eğer yağış olmazsa çıkmayı düşünüyorum ben, istersen gel. Hatta diyorum, lrf takımımı da alsam yanıma, Sütçüler-Ayvalıpınar taraflarında dereye olta da sallasam.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Yarın eğer yağış olmazsa çıkmayı düşünüyorum ben, istersen gel. Hatta diyorum, lrf takımımı da alsam yanıma, Sütçüler-Ayvalıpınar taraflarında dereye olta da sallasam.
    Güzel teklifin için cok teşekkür ederim Abi, fakat il dışındayım. Bir dahaki sefere inşallah .

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Hazır yaz gelmişken buraları canlandırsak mı dostlar ne dersiniz?

Motosikleti
    Yeşil Kubazaki CR1
    Metehan07-70, bu taraflara gelmişsin; başka bir başlıktaki yazından okudum.

Gezip gördüklerini anlatsaydın; Yazılı Kanyon, Elsazı, Sütçüler yolu ... güzergah, yollar, resimler ...

Bir haber etseydin

Yeşil Kuba CR1 duruyor daha; 70-80, dağ bayır, toprak yol, iner çıkar emektar 150 cc'lik...

Karacaören baraj gölünün etrafını dolanasım var aslında bir gün ...

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sayın Motosiklet.Net üyeleri ve ANTALYA MT grubu,

Uzun bir süredir foruma girmiyordum. Öncelikle tanıdığım/tanımadığım herkese selam olsun.

Serik ilçesinde ikamet eden arkadaşımın motoru çalınmıştır. Onun adına bu konu altında yardım mesajı atmak istedim.

07 YMU 12 PLAKALI MONDİAL 125 MG CLASSIC KIRMIZI RENK MOTOSİKLET ÇALINMIŞTIR.

Konu hakkında bilgi paylaşımı yapmak isteyenler 0553 003 3694 nolu telefondan arkadaşıma ulaşabilirler.

Sağlıcakla ve hoş kalınız.
    Saygılarımla.

Motosikleti
    Dominar 400 UG
    Bugün çıkacak olan var mı? Varsa burada buluşalım. Şöyle 50-100 kmlik bi gezesim var.

xewor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800X Crossrunner & QJ Motor LTM 125
    Çalışmıyor olsam gelirdim. Hava çok güzel :(
    İmkanı olan bu havayı kaçırmasın.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler