Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)
    ybr250 ,, cbx250,, cbf250,, türü bişey bak o zaman..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    ardaşlar selam antalyadayım toplantı yaptığınız mekan vs varsa tanışabiliriz tubiş pm lerine baksan diyorum selamlar
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    Yamaha RX135
    öyretmenım haklısınız buyukler olarak sızden ılk adımı beklerız..
    [B][I][U]Dünyada bir çok insan var.
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    kerem haklısn motorize ufak ama köklü bunu biliyoruz.sadece bizim yapmamız gereken antalya grubunu toplayıp bir toplantı yapmak ve bir baş seçip bunu oturtmak..motorizeye bende üyeyim ama toplantılarına pek gidemiyorum...ama biz mt antalya olarakta bir grup kurarak köklü ve sabit olabiliriz..bizim kitlemiz genç sadece artık aklımızı başımıza alıp toplanmak zaten bir kere toplanırsak herşeye çözüm bulabiliriz...ya bir topic açalım bir gün belirleyelim....kim katılacaksa ismini topiğe yazssın bilelim abi...buluşmayı ayarlayalım....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    az sabredin bende alıyım motoru geliyim , yaz sonuna doğru ...

Arabayla gelsek çok abes olur sanırım , siz kaynaşın ben motor aldığım gibi katılırım aranıza ..

rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Arkadaşlar şaka bir yana uygun bir zamana denk gelirse bende tanışmak isterim , başlamak isteyen biri olarak çok sorum var , başınızı ağrıtırım , baştan söyliyim ..

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar
    gelen az çok bahanelerini bırakın, önce bir yer ve zaman ilan edin biraraya gelin,kaç kişi olursanız olun farketmez.resimleyin toplantılarınızı faaliyetlerinizi.
    ki örnek olsun resimleri görenler imrensin iştahlansın.ve zamanla inanın çok güzel ortam yakalarsınız
    sizin antalya topiğine bakmadan duramıyorum, artık biraraya gelmeye başlayın .benim yüksek dozda antalya zaafım var, seneye kısmet olursa gezmeye motorumla geleceğim, siz böyle yaparsanız kim gezdirecek, kim rehberlik edecek
    hadi canlanın görev zamanı, birileri çaba sarfedecek

ve geliyorum dediğimde tek motorlu olmayacağıma eminim, bizlerle kim ilgilenecek
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı 06bluedragger adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam canım hadi başlatalım herkesi çağıralım buluşma ayarlıyalım..(msn de kızdırdım sonra dövmek yok hee)

mt antalya buluşuyor motorunu kap gel buluşması..

bu nebiçin buluşma len motorunu kap gel buluışması
    hadi yer belirleyim aga yer düşünclerinizi bekliyoruz arkadaşlar...gelmeyenin kaynanası ölsün ahada hadi gelmeyinde görem benim fikrim açık bi cafe olması veya çaybahçesi uygundur...la kerem bu motorizenin buluştuğu yerde buluşalım kalı otoparkın orda....olmamı...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    ulaaa bayadan beri girmıordum siteye neler dönmüş...olm kerem zaten bu siteye işlk girdiğimden beri buluşmayı yapan sadece 2miziz sen ve bnden başka kimse gelmedi şuana kadar sadece 2miz birlikte olduk yalımda.Ama söle sıkı bir buluşma ayarlarsak çok iyi olur.Ben hep diyorum sadece yalım deıl başka yerde olsun diye ama kimse gelmiyor motorcular öldü artık.Sizler buluşma gününü ayarlayın bende size uyarım uymaya çalışırım yanii.Çünkü iş güç var gelmeye de çalışırım....
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Yalım bi kere buluşma için ideal bi yer değil. Yalım diyince insanın aklına içip içip sürat yapılan bi yer geliyor. İlk buluşma için daha sakin bi yer tavsiye ediyorum. Buluşma saatleri akşam dokuz olsun ve her hafta yapılsın. Fotolar çekilip siteye atılınca insanlar daha bir heveslenir. Ayrıca ilk buluşmalar önemlidir. Benim motorum seninkini döver muhabbetine girilirse toplantıya gelen arkadaşda soğukluk yaratır. Haftada bir gezi yapılsın siteye atılsın fotoları.

Antalya da güçlü bir MT grubu olması kentin motosiklet kültürüne olumlu katkıda bulunacaktır.

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı yolcu07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalım bi kere buluşma için ideal bi yer değil. Yalım diyince insanın aklına içip içip sürat yapılan bi yer geliyor. İlk buluşma için daha sakin bi yer tavsiye ediyorum. Buluşma saatleri akşam dokuz olsun ve her hafta yapılsın. Fotolar çekilip siteye atılınca insanlar daha bir heveslenir. Ayrıca ilk buluşmalar önemlidir. Benim motorum seninkini döver muhabbetine girilirse toplantıya gelen arkadaşda soğukluk yaratır. Haftada bir gezi yapılsın siteye atılsın fotoları.

Antalya da güçlü bir MT grubu olması kentin motosiklet kültürüne olumlu katkıda bulunacaktır.
    aynen katılıyorum abi sana artık bilinçli motor kullancı sayısının artması lazım yoksa cahillik aldı başını gidiyo....sokaklarlada motorize tişörtleri mt tişörtleriyle gezelim...millet imrensin kendimize çekelim herkesi bilinçli motor kullanmaya davet edelim.....yapalım abiler bişeyler işte bunları yapmak bu kadar zormu ya....birbirimizden öğreneceğimz çok şey var...buluştukça konuştukça fikirlerimizi payulaştıkça bişeyler olur...ya antalyadayız ya başka şehirde değilizki belki çoğumuz birbirimizle dipdibe oturyor çalışıyor....toplanmak bu kadarmı zor...sadece 1 kaç saat ayırarak bu işi başarabilirz arkadaşlar...

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    aynn hepinize katılıorum kardeşlerim...O zamn buluşma saatleri dokuz olsun ve her hafta sonu bir yer planlıyalım orda buluşalım gerekirse bnde foto.makinasıda var getirir çekeriz.
    İsterseniz bu hafta sonu cumartesi veya pazar günü hangi gün uyarsa sizlere bir yer söleyin buluşalım yapalım ilk görüşmemizi.Sizlerden buraya istediğiniz yerleri yazmanızı istiyorum.Biz bu işle uğraşmazsak kimsenin yapacağı yok.Hdi bakalım ANTALYA MT hadiiiiii.............
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Vede toplanıp My t-shırt tu alalım abıler ben hıc motorıze dıye bıse duymadım desem ne olur?
    Kimi mutlu kimi mutsuz, Kimi ağlayıp kimi gülüyor ama güzelliklere ve mutluluğa layık bir insan var o da su an mesajımı okuyor...[/U][/I][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    [QUOTE=06bluedragger;1151207]yavrum siz bayram şekerimisiniz heh..

fatih olm kaç defa buluşma düzenledik gelen oldumu heh zubidik..
    yada kaç buluşmaya geldin heh..

sen kaç kere çağırdın kerem benide gelmedin diyosun bikere buluşalım dedik yalımda kimse gelmedi bende sana msj geçtim git dedin ondan önce ve sonra buluştuysanız haberim bile yok...bilyiosun biz teke tektede buluştuk ama gelmediğim oldumu çoğu kezde buluşalım dedim sen evdeydin ayıp oluyo patron gelmedin falan......

Alıntı busihido_kadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vede toplanıp My t-shırt tu alalım abıler ben hıc motorıze dıye bıse duymadım desem ne olur?
    baba tişört dediğin 10 ytl bişi onu kesin yaptırcaz ama logomuzu bulakım veya mt nin logosunu basıp altına antalya mt yazdırcaz bu bu kadar olacak şu anasayfadaki kasklı logoyu kimden isticez bilmiyorum ama...motorizeyi duymadım desen bişi olmaz bizde çevremizde bilen varsa öle duyduk zaten dediğimiz gibi küçük ama köklü bir gruptur...logomuzu ayarlayalım ben baskıcıyla konuşurum veya herkes bir fiyat alsın hemen baskıya veririz gerekirse şapkada yaprırız logo yuvarlak uyabilir.....evet ya cumartesi akşamları veya pazar akşamları buluşmayı ayarlayalım....herkes gelicek baba ilk buluşmaya herkes gelicek....

herkes msnsini yazssın bakım alt tarafa msnden daha hızlı haberleşelim...

gezgin290:seoreprince@hotmail.com bu benim sizde yazın herkez birbirini eklesin....

mesala burdur mt nin yaptığı bir çalışma

buda başka bir arkadaşımızn mt nin logusunu sticker yapıp motoruna yapıştırması

bunlar örnekler arkadaşlar bizde mt nin kendi logusunun altına antalya mt yazarak olayı bitirebilirz...ah şu logonun bir ojinalini bulsam bi örnek tişört yaprırp resimini çekip siteye koycamda ortada logonun orjini yok...

Motosikleti
    Aprilia RS 125
    Bir toplantı ayarlayabilirsek, bende işlerden fırsat bulabilirsem aranıza katılırım arkadaşlar.
    Herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    [COLOR="Blue"]Hep destek tam destek!
    Hep koruma tam koruma![/COLOR]:cat:

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Bana uyar ama toplantıya gelebılecegımı sanmıyorum ama t-shırt alıcam ayarlarsanız

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı busihido_kadir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana uyar ama toplantıya gelebılecegımı sanmıyorum ama t-shırt alıcam ayarlarsanız
    abi neden gelemiyosunuz ya daha yeri zmanı belirlemeden gelemicem falan diyosunuz....herkes böle yaparsa kim toplancak.....

lord61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA Transalp
    haydi yarın beşkonağa raftinge gidelim motorlarla mangal yakarız yada orda balık yeriz değuşukluk olur zaten çarşambaya gidiyorum olurmu uyarmı
    Ölümüm vatanım için olacaksa,Topragimda BORDO-MAVI güller acacaksa,
    Fatiha'dan sonra Trabzonspor Marşı okunacaksa,Mezar taşımda TRABZONLU dogdu TRABZONLU öldü yazacaksa,Varsin böyle ölüm hoşgelsin....

Motosikleti
    Yamaha RX135
    Abi Ew tasıoruz yazane tasıyoruz 2 hafta benden umut yok

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı lord61 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haydi yarın beşkonağa raftinge gidelim motorlarla mangal yakarız yada orda balık yeriz değuşukluk olur zaten çarşambaya gidiyorum olurmu uyarmı
    lordum biz daha şehir içi buluşamadık beşkonağa kimse gelmez hele bi kafede buluşup tanışıp kim var bi görsek...beşkonak değil fizana gidecezde daha şehir içi toplanamadık...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler