Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    Eski sanayi kaplan motor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akbird - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z one 180 - MT 07
    youtube : motorcu hikayeleri (motovlog) youtube - facebook adaletsurucukursu / Antalya /

Motosikleti
    MT-25
    Antalya mt , antalyaya taşındım. Bana bir motosiklet ustasi lazim, tanidik var mi ? Ayin 9una kadar hallettim hallettim.

Nereye gideyim ben bu sehirde ? Larada oturuyorum. Yakin güvendiğiniz usta var mi?
    iduzen bunu beğendi.

Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya mt , antalyaya taşındım. Bana bir motosiklet ustasi lazim, tanidik var mi ? Ayin 9una kadar hallettim hallettim.

Nereye gideyim ben bu sehirde ? Larada oturuyorum. Yakin güvendiğiniz usta var mi?
    geçmiş sanırım belki yaptırmışsınızdır, ama şöyle diyim 3 yıldır kullanıyorum farklı farklı ustalara gitmeye çalışırım pek gitmem bakımlarımı genellikle kendim yaparım ama, eski sanayide tayfun motor var, kızılırmak cdsinde can motor var, en azından bunlar var tayfun motor da birol usta olsun sadece

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı velizrsln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş sanırım belki yaptırmışsınızdır, ama şöyle diyim 3 yıldır kullanıyorum farklı farklı ustalara gitmeye çalışırım pek gitmem bakımlarımı genellikle kendim yaparım ama, eski sanayide tayfun motor var, kızılırmak cdsinde can motor var, en azından bunlar var tayfun motor da birol usta olsun sadece
    kendim yaptim artik ))
    Motor ambarla antalyaya geldi. Neyse indirdiler, park halinde biraktim... bir baktim ertesi sabah zincir bildigin kopmus .. sallaniyodu asagi dogru.tekrar sehir disina cikacagimdan oyle de birakmak istemedim bir dukkana girip selaminaleykum diyip motoru birakmakta istemedim.

Daha once zincir konusunda baska bir motorumda guzel keklemislerdi beni)))

Sagol verdigin isimler icin , muhakkak giderim elbet oralara..

Motosikleti
    Gsxr 600 - xmax 250
    @metci süpermotor hakkında

Ekipman konusunda ilgili ve alaka sahibi insanlar ,biraz tatlı pazarlıklada en uygun fiyatı sunuyorlar güler yüzlü samimi bir ortam.Dişardan bakilinca ciddi ve resmi durup biraz soğukluk yaratıyor ancak içerde en ufak cc sürücüsünede litrelik motor sürücüsünede aynı samimiyeti veriyorlar.Tek seferde herşeyin bulunabileceği bir adres gerçekten ilgi alaka en önemlisi sattığı malın arkasında durma konusunda teredüttleri yok .
    Bu söylediklerim ekipman alım satımı işin parekende ticaret kısmındaki başarilari ve her müşterisi memnun zaten.İkinci el motor satişlarinda güvenilir bir yer nedeni ise seçici davranmalari en ufak bir kusuru olan motor satın alınılmıyor boya hasar kaydı hatta satan kişinin motoru yormuş olabieceği bile düşünülse o motoru almıyorlar pekde beklentileri yok zaten o satışlardan.
    Bahsettiğim gibi işin ticari kısmında mutlak bir memnunıyet var.
    Şimdi gelelim işin teknik kısmına

Benim motosikleti bırakmamı bu hobiden soğumamı sağlayacak kadar ileri bir düzeyde teknikden mumnunıyetsiz kaldığım firmadır kendileri,aramızda uzlaşmazlık olmasına hatta henüz alacak verecek işlerinde bile uzlaşamışken iyiye iyi kötüye kötü dedim , Tamamıyle memnun olan müşterilerde vardır zaten bu benim şahsi görüşüm. Büyük paralar harcadığım motosiklet sevgisinden 9 ayda soğumama neden olunduğu içinde kendilerine teşekkürü borç bilirim.
    Benim kırgınlığım hatta kendimi enayi yerine konmuş hissetmişliğim olsada ;ticaret ,ekipman konusunda başarili bir işletme.

Az doktor canından Az usta malından eder sözünü iliklerime kadar hissetiğim bir firmaya selamlar.

just4techno - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Skipper, Sym Fiddle 3
    Barkın abiyi anmak için toplanılacakmı arkadaşlar

Motosikleti
    Aprilia Rs 125 Extremea
    Selam Antalya Mt,
    yakın zamanda buluşma tur eğlence gezi mangal vs bir organizasyon var mı ?

alanya ve manavgat da güvenilir sağlam motor tamircisi önerir misiniz?

3 senedir motor kullanıyorum hala doğru düzgün bir tamircim yok, uygun fiyatla büyük motor tamir eden bir tamirciniz varmı?

oxus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650 - Yuki Scrambler - Kymco Downtown
    hiç gitmedim ama arkadaşlarım Tayfun Motoru tavsiye ettiler. asla gitmemen gereken yer ise; Kardeş Kentler caddesindeki her türlü motora bakan (baktığını zanneden) "X" isimli yer. isim vermeyelim şimdi, doğru olmaz ama o yer kendini belli ediyor zaten, oraya sakın gitmeyin! konu acı tecrübelerle sabittir.

Alıntı oxus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç gitmedim ama arkadaşlarım Tayfun Motoru tavsiye ettiler. asla gitmemen gereken yer ise; Kardeş Kentler caddesindeki her türlü motora bakan (baktığını zanneden) "X" isimli yer. isim vermeyelim şimdi, doğru olmaz ama o yer kendini belli ediyor zaten, oraya sakın gitmeyin! konu acı tecrübelerle sabittir.
    tayfun motor iyidir ama çok yogun sıra oluyor sürekli çünkü çok bajaj var büyük motorumuzu götürüncede ne kadar sağlıklı olur bilmem ben daha önce gittim memnunum, x deme bir sürü motorcu var ver ismini buraya bırak zaten tarif ettiğin yer merkez değil, ben de "yunus emre bünyat" ı önermiyorum, evin motor u denicem

Motosikleti
    MT-25
    Sigortayi antalya da nereye yaptirayim siz nerde yaptırdınız ?

Antalya mt yardım et :D

Motosikleti
    Yamaha R25
    https://teklif.sbm.org.tr/trm-teklif/public/trafikTeklifYenileme/sorgu.sbm

Siteden teklif alın hangi sigorta şirketinin teklifi uygunsa size en yakın acentasından sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı srt1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Siteden teklif alın hangi sigorta şirketinin teklifi uygunsa size en yakın acentasından sigortanızı yaptırabilirsiniz.
    Bu internet işleri bana gore değil denedim bu siteyi beceremedim.

Teklif hazırlanıyor diyor kalıyordu oyle. Zaten ondan sordum. Deneyelim bakalım bir daha

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sigortayi antalya da nereye yaptirayim siz nerde yaptırdınız ?
    Antalya mt yardım et :D
    100. Yıl Bulvarı/Gazi Lisesi karşısında Sarıoğlu Sigorta'dan yaptırabilirsin. Yeni kurulan quick sigortanın acenteliği yapıyorlar. Quick sigorta yeni olduğu için en uygun fiyatı veriyor, yılda 2 defa çekici hizmeti de dahil.

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı efemontana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100. Yıl Bulvarı/Gazi Lisesi karşısında Sarıoğlu Sigorta'dan yaptırabilirsin. Yeni kurulan quick sigortanın acenteliği yapıyorlar. Quick sigorta yeni olduğu için en uygun fiyatı veriyor, yılda 2 defa çekici hizmeti de dahil.
    Muhakkak ugrayayim oraya sorayım hafta ici. Çok sagolunnn.

nephthys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm-duke 200
    Merhaba.Herhangi bir etkinlik ya da toplanma planlıyor musunuz?

Motosikleti
    MT-25
    Alıntı srt1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Yalnız sayende, bu siteden teklif almayı öğrendim , tekrar teşekkürler.
    Bilgileri giriyorum birşeyleri yanlış giriyordum sanırım.Ya da mobilden denediğim için mi bilemedim,kalıyordu ekran öyle.
    Axa en uygun fiyatı veriyor.
    Alıntı nephthys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    olursa katılmaya çalışırım.
    Kadim odur ki evvelini bilir kimse olmaya

TUTITO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Enduro
    Alıntı nephthys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi olur, yapılırsa bende katılmak isterim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler