Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    haftasonu yaptıgımız yanartaş gezisinin fotolarını paylaşıyorum.Bundan sonra ki etkinliklere katılmak isteyenler benle irtibata geçsin

https://www.facebook.com/media/set/?...7740711&type=1

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250L
    Merhaba
    Isparta'dan yazıyorum honda cbf 150 alıp motor işine adı atmaya çalışıyorum Antalya'da honda bayisi nerede var işlemler ne kadar sürer ısparta'ya nasıl getiririm motoru (aldığım motorda öğreneceğim kullanmayı) gibi sorunlarım var yardımcı olursanız sevinirim

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı cem5106 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba
    Isparta'dan yazıyorum honda cbf 150 alıp motor işine adı atmaya çalışıyorum Antalya'da honda bayisi nerede var işlemler ne kadar sürer ısparta'ya nasıl getiririm motoru (aldığım motorda öğreneceğim kullanmayı) gibi sorunlarım var yardımcı olursanız sevinirim
    benim bildiğim yetkili servis yok antalyada galiba özel servisler var diye biliyorum hondanın yetkili servisi alanyada var
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Evet arkadaşım doğru söylüyor yetkili servis aalanyada var zaten 2 kere servise götürürsün ondan sonra kendın yaparsın bakımını kafana takma yani

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    http://marsiyasvipworld.com/portal/ yatağan motosiklet festivalini düzenleyen abilerimiz yeni bir grup kurdular...herkesi bekleriz...
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    beyler 1 ay oldu nerelerdesiniz ??
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Tam35scream - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE500
    Evet arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim motosiklet.net'e yeni üye oldum.. Havalar biraz ısınsında güzel bir gezi yaparız diye ümit ediyorm veya en kısa zamanda tanışma amaçlı bir şehir turu nedersiniz ? Antalya motosiklet cenneti bunu düşünerek hareket edelim daha önce organize eden kişilerden yeni bir organizasyon bekliyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

Haftasonu olursa daha geniş bir kitleye hitap ederiz diye düşünüyorum malum öğrencisi var çalışanı var
    Kalbin Kaldırmıyorsa Fazla Acıyı, Tutmayacaksın GÖZTEPE'yi Hacı !! G.A.G.S!!!
    Sadece Ahmaklar Kask Takmaz

Motosikleti
    Alıntı Tam35scream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar uzun süredir takip ettiğim motosiklet.net'e yeni üye oldum.. Havalar biraz ısınsında güzel bir gezi yaparız diye ümit ediyorm veya en kısa zamanda tanışma amaçlı bir şehir turu nedersiniz ? Antalya motosiklet cenneti bunu düşünerek hareket edelim daha önce organize eden kişilerden yeni bir organizasyon bekliyorm

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

Haftasonu olursa daha geniş bir kitleye hitap ederiz diye düşünüyorum malum öğrencisi var çalışanı var
    Arkadaşım antalya mt grubu ölüdür herzaman biz motorize07 diye grubumuz var katılmak istersen görüşürüz çok sık gezi ve etkinlik düznlenir

ben de ıspartadaytım arkadaşlar her hürlü etkinliğniize katılmak isterim acıkscası müsait oldguum her zmann

motorize07 yüzünden biraz ölü ama yinede çok boş bırakmayalım

jawacı amet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    JAWA 250 CEYLAN
    slm arkadaşlar ben sizlerden bir yardım isteyecektim Antalyalı birinde bizim motorsiklet var ancak satışı bizim adımıza bu yüzden vergileri falan bize geliyor ve içimiz rahat değil motorumuzu bulup almak yada satışını vermek istiyoruz Motor : JAWA LASER 250 1994 MODEL PLAKASI 66 DY 700 lütfen bu motoru gören yada sahibini bilen olursa bize bildirsin. Motoru parasal sıkıntı nedeniyle burda b birisine satmıştık adam parası olmadığı için satış için biraz zaman istemişti bir de baktık ki satmış motoru Antalyaya ÖZGÜR ÖZCAN isimli birisine numarasını falan bulamdık irtibata geçemedik lütfen özgür özcan ı tanıyan varsa bildirsin telefon numaram 5055512586 şimdiden teşekkürler

---------- Post added at 20:01 ---------- Previous post was at 19:58 ----------

motor gri renkliydi bilgisi olan özelden mesaj atabilir lütfen yardımcı olunuz

---------- Post added at 20:04 ---------- Previous post was at 20:01 ----------

slm arkadaşlar ben sizlerden bir yardım isteyecektim Antalyalı birinde bizim motorsiklet var ancak satışı bizim adımıza bu yüzden vergileri falan bize geliyor ve içimiz rahat değil motorumuzu bulup almak yada satışını vermek istiyoruz Motor : JAWA LASER 250 1994 MODEL PLAKASI 66 DY 700 lütfen bu motoru gören yada sahibini bilen olursa bize bildirsin. Motoru parasal sıkıntı nedeniyle burda b birisine satmıştık adam parası olmadığı için satış için biraz zaman istemişti bir de baktık ki satmış motoru Antalyaya ÖZGÜR ÖZCAN isimli birisine numarasını falan bulamdık irtibata geçemedik lütfen özgür özcan ı tanıyan varsa bildirsin telefon numaram 5055512586 şimdiden teşekkürler motor gri renkliydi bilgisi olan özelden mesaj atabilir lütfen yardımcı olunuz

Murat ERSEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLR 650
    Slm arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım bi antalyalı olarak gezi veyada etkınlık olduğunda sızınle birlikte gaz çevirmek isterim şimdiden hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederım...
    VESPA PİAGGİO---ASYA 150 SCOOTER----MONDİAL 100KH---KAWASAKİ KLR 650

nigdeli48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    merhaba arkadaşlar.
    ben ankarada oturuyorum. antalyadan motorsiklet buldum. almak istiyorum.
    motordan anlayan arkdaşlardan motora bakmak için yardımcı olacak olursa çok sevinirim.
    motor antalya muratpaşada

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

boş vakti olupta yardımcı olabilecek arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

kimse yokmu arkadaşlar
    Rüyaları gercekleştirmenin en iyi yolu UYANMAKTIR

Motosikleti
    Alıntı Murat ERSEL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar bende aranıza yenı katıldım bi antalyalı olarak gezi veyada etkınlık olduğunda sızınle birlikte gaz çevirmek isterim şimdiden hepinize gösterdiğiniz ilgiden dolayı teşekkür ederım...
    hoş geldin abi ben alanyadayım bu tarafa gelirsen tanışırız inş.

Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.
    motordan anlayan arkdaşlardan motora bakmak için yardımcı olacak olursa çok sevinirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:04 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:06 ----------

kimse yokmu arkadaşlar
    kardeş alanyadayım ben antalya merkezde olsam bakardım inş. bakacak arkadaşlar bulursun
    Murat ERSEL bunu beğendi.

Motosikleti
    KLR 650
    bende şu anda manavgatta çalısıyorum pek de yakınız yanı :D

Motosikleti
    bende şu anda manavgatta çalısıyorum pek de yakınız yanı :D
    ne iş yapıyorsunuz abi birde manavgata git gel mi yapıyorsunuz antalyadan yoksa managatda mı oturuyorsunuz :D

Alıntı nigdeli48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar.

kimse yokmu arkadaşlar
    antalyalıların forumu biraz ölü olur ama varız....okadarda diil

Motosikleti
    KLR 650
    otelde çalısıyorum depo şefi olarak manavgatta otelın lojmanındayım :D ana ev antalyada ::d

Motosikleti
    otelde çalısıyorum depo şefi olarak manavgatta otelın lojmanındayım :D ana ev antalyada ::d
    tamam abi faceye ekledim seni görüşürüz inş. oradan

Motosikleti
    KLR 650
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam abi faceye ekledim seni görüşürüz inş. oradan
    GÖRÜŞÜRÜZ GÖRÜŞÜRÜZ
    :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler