Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda beat
    yine aynı mesajlar mesaj yazın arkadşalr sabah girdim aynı mesaj akşam da offf

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Derbi GP1 250
    walla arkadaşlar bende alanyadayım aslında bende aranıza katılıp buluşmalara katılmak isterim ama hiç kısmet olmucak gibi..çünkü ben alışveriş merkezindeyim ve sadece hafta içi cumaları izin oluyo benim..onda da gelsem herkes hafta içi çalışıodur burda :( ama alanyaya gelirseniz güzel bi hawada beklerimm..en kral şekilde günümüzü gçiririz burda da..

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    kardeşim bn alanyaya gelcem bi ince iş varda onun için ;) anladın sen onu bnı karşılarsın ama önce şu ehliyeti almam lazım bugun açıklancaktı bklm nlcak dua edın beyler
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    Alıntı EvildoeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bende aranıza yenı katıldım.yarın saat 7 de yanınızda olmaya calısıcam tanışmak için.tabı bu arada gelebılmem için benm pırpırında canı istemesi gerenk.umarım gelebılırım.
    aramıza hoşgeldin dostum hercumartesi saat 7 de seleklerin önündeyiz..

Alıntı unknown07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla arkadaşlar bende alanyadayım aslında bende aranıza katılıp buluşmalara katılmak isterim ama hiç kısmet olmucak gibi..çünkü ben alışveriş merkezindeyim ve sadece hafta içi cumaları izin oluyo benim..onda da gelsem herkes hafta içi çalışıodur burda :( ama alanyaya gelirseniz güzel bi hawada beklerimm..en kral şekilde günümüzü gçiririz burda da..
    aramıza hoşgeldin dostum inş sizin o taraflara bir gezi yapacağız.
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    mondial 150zc
    millet şu anda ışıklar monoply cafe karşısında çevirme war ehliyrti olmayan arkadaşlar dikkat etsin...

Motosikleti
    Honda BeaT
    buqünLerde sürekli cevirme oluyo zaten
    [B][COLOR="Red"]Honda BeaT Tutkusu:cat:[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][COLOR="Black"] By JackAss[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Sonunda ulan!!!Aldım ulan ehliyeti!!!Ayvayı yediniz polisler tutmayın beni artık B+A2
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    hayırlı olsn faruk...
    MT ANTALYA

hayırlı olsun arkadasım cebinde paralansın inşallah

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    h.o kanka geçen gün tranvay yolu monopoly önünde ceza yedim ztn 55 ytl tranvay yoluna girmekten yazdııo...... bu arada bakan gelmiş demişki çok az ceza yazıyosunuz adamlarda koçanları dolduruyo herkavşakta trafik polisi olrmu be nerde bu devlet erdoğana şikayet edin herkes =
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    devletin borcu çok adamda ceza kese kese biraz cebine para katcak bu devlet adam olur mu be 3 kuruşluk ceza ile devletin borcu kapancaksa ben hayır yapayım ceza yazmasına gerek yok...............sadakası olsun....
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    AYNEN öyle kanka walla nalet olsun baska bisi demiorm ....
    [COLOR="Cyan"][B]

Motosikleti
    Derbi GP1 250

ayıpsın ;)

Alıntı uniAkrep_07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bn alanyaya gelcem bi ince iş varda onun için ;) anladın sen onu bnı karşılarsın ama önce şu ehliyeti almam lazım bugun açıklancaktı bklm nlcak dua edın beyler
    ayıpsın kardeşim yaaa..sen bi haber et bi alo de yeter..numaramı istersen özelden ben sana yazarım..bu taraflarda bi iş olursa her türlü yani ;) beklerim en yakın zamanda..görüşmek üzere..

Motosikleti
    Land Cruiser
    Sonunda başka bir Alanya'lı gördüm burada Antalya MT eğer Alanya tarafına gelmeye karar verirse bir program önerisi yapmak isterim. Bir cumartesi öğleni Antalya'dan çıkış. Alanya'ya varış. Bedavaya yakın konaklama ayarlarız. Akşam hepberaber keyifli bir yerde akşam yemeği ve sohbet. Pazar günü Anamur'a gidiş. Çok tatlı virajları ve manzarası olan bir yoldur. Anamur'da deniz kenarında balık. Ardından dönüş. Nefis olurdu...
    Ride the wild wind

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    ahhhhh ahhhh bu teklif hiç ret edilmez işte süper olur be xenkos ;)

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Alıntı Xenkos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonunda başka bir Alanya'lı gördüm burada Antalya MT eğer Alanya tarafına gelmeye karar verirse bir program önerisi yapmak isterim. Bir cumartesi öğleni Antalya'dan çıkış. Alanya'ya varış. Bedavaya yakın konaklama ayarlarız. Akşam hepberaber keyifli bir yerde akşam yemeği ve sohbet. Pazar günü Anamur'a gidiş. Çok tatlı virajları ve manzarası olan bir yoldur. Anamur'da deniz kenarında balık. Ardından dönüş. Nefis olurdu...
    teklifini düşüncez xenkos

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    s.a millet ne var ne yok ben girmeyeli siteye
    :thumright

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    Alıntı Erfer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulan arkadas bu toplantılar kesek pazar olsaydı ya...ama gelmeye calısıcam.....kımsenın sesı solugu cıkmıyo nerdesın lewo reis...motor yenıledı gezıyn demı paso...
    Yok be erferım ne gezmesı motor degıstı tadını cıkaramadık daha. iş degısıklıgı nedenı ıle gunduzlerı ınternette olamıyorumm artık. Akşamlarıda mesaı 6 da bıtıyor eğer extra bısı olmazsa.

Yazmasakta hafta sonlarını bulusmak ıcın ıplle cekıyoruz,Tayfa yıne obulusma yerınde. ısı olan halıyle gelemıyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    op genclük günaydın nasılsınz bakem
    [COLOR="Cyan"][B]

Motosikleti
    YAMAHA YBR
    iyiyiiiiiiz öğlan yemeni bekliyoz hakan kardeş

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler