Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Antalya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    oğuz-antalya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150 satıldı & cbr 125
    tünaydın
    Manavgat şimdilik . . .
    oğuz-antalya & ChİpSEt07 ( erdal)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    bu topic nie boş kalıo böle voynnn
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    SAKLIKENT gezısıne elımde olmayan sebeblerden dolayı gelemıyorum yine bir gezı yıne ben yokum of off wala babam saolsun
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Saklıkent gezisine kesin gelcek olan kişileri yazıyorum:
    lewo,uniAkrep_07,gezgin290,sperdoo_07,braun,Hakan0 7,volkan(mavi beat),süleyman(beyaz beat),Ramazan(Activa),Burak07,eyüp(kanuni)...Ve bunların yanında 3-4 tanede kız ark.getirecek olanlar vardır.Mangal partimizde bulunacak...Hade beyler sabah göreşmek üzere...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Black"]Facebook Grubumuz: "MT ANTALYA"
    MSN Grubumuz:group317122 [/COLOR][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    guzel gezıler beyler.....
    MT ANTALYA

Motosikleti
    Honda BeaT
    Gezi'nin nasıl geçtii hakkında bilgi vercek yokmu?
    [B][COLOR="Red"]Honda BeaT Tutkusu:cat:[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][COLOR="Black"] By JackAss[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    Ben vereyim.
    Saat 09:00 itibari ile makronun otoparkında toplandık.Toplam 11 motor olduk +3 kişide artı olarak aramıza katıldı 14-15 kişi olduk.(Hakan kardeşimizn motorunda sorun oldugu için oda artçı olrak geldi en kısa zamnda aramızda olcak)Alışverişimizi yapıp saklıkent yolunu tuttuk.Saat 11:45 gibi saklıkentte zirvede olduk.Hemen hemn herkez sabah kahvaltı yapmadan çıktıgı için hemn mangalımızı yaptık oturduk yemeğe Tabii arada kedilerlede uğrastık ama olsun güsel geçti. Sonrasında karışık olrak herkez dağıldı yürüyüş yaptı.Kimisi TÜBİTAK'ta çıktı kimisi teleferiklerin oldugu yerlere giti gezdi.Saat 15:00 civarlarında toplandık yolumuza koyulduk.Aşşağı inerken bi kaç yerde durduk genelde toplu olrak indik.Saklıkent yolunun sonunda olan Doyran göleti'ne uğradık biraz orda oyalanadıp sonra Antalya yolunu tuttuk.Büyük mezarlığın ordan herkez evlerine dağıldı.Bence bugun çok güzel geçti.Gelen gelmeyen herkeze teşekkür ediyoruz.Bir dahaki gezimizde buluşmak üzzere diyoruz...
    [B][COLOR="Red"]BİZ HER ZAMAN KRALDIK...[COLOR="White"]TATİL BİTTİ GERİ DÖNDÜK...!!![/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]AnTaLyA[COLOR="White"]SPOR[/COLOR][/COLOR][/B] [B][COLOR="Green"]HODRİ[COLOR="Black"]MEYD[COLOR="Red"]ANTAL[COLOR="White"]YA[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    çok güsel geziydi arkadşlar herkesin ayağına sağlık kafa dağıttık güsel oldu...
    [COLOR="black"][COLOR="Red"]facebook-mt antalya sizde katılın----group317122@hotmail.com[/COLOR][/COLOR]:cat:

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    resımlerı attım 2 tane face e gerısı burakda hakanda olcak.

Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    hoşbulduk kardeş sizleri seviyorum
    :thumright

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    Facebooka resimleri ekledim arkadaslar...
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    evet arkadaşlar çok güzel bi geziydi gelen gelemeyen herkese tesekkürler....bnm motor arızalı oldu için artçı gitmek zorunda kaldım ama olsun genede çok zevkliydi...fotoları ekleyemedim ekliycem kısa zmnda su an basımda bir sürü iş var da........
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    önemli deıl hakan maksat bizmle berasber olmak

Motosikleti
    Honda BeaT
    gelmeyi çok isterdim :( fotolara ve videolara baktım tevfiqin salıncak macerası tam bi komedi ya
    [B][COLOR="Red"]Honda BeaT Tutkusu:cat:[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"][COLOR="Black"] By JackAss[/COLOR][/COLOR][/B]

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    cok guzel gezı olmus beyler....devamıda gelsın..bulunmak ısterdım ama malum kronık öğrenci...
    MT ANTALYA

Motosikleti
    PİAGGİO SKİPPER
    slm beyler uzun zamandır aranızda yoktum belki beni unutmussunuzdurr ama size bi haberim varr bnm parayı ayarladımm bu ayın 10 undan sonra mootoru toplamaya baslıyacammm yani bundan sonra aranızda skipper lı bir kardeşiniz daha olacak şimdiden görüşmek üzere herkese slmlarrrr

SAYGILAR 07SKİPPER07 --- 07 CHC 51----- ANTALYAAA MOTOSİKLETTTT

lewo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym vs 150
    evettt sonunda plakam cıktı 15 gun nebıogulları beklettıkten sonra. motoru aldık gecen ayın 20 sınde. 1.5 hafta sonra arıyorum noldu dıye dedıklerı cvp: aa bız vermemısız sımdı verelım dosyanızı )) neyse..artık plakanızı ınternetten ayırabılıyorsunuz tc numaranız ıle bende oyle yaptım. baktım genelde plakalar bpv. bı plaka vardu kb dıye. dedım bızım nısanlının adı soy adı bengu koca alalım dedık. yarın taktırcaz.artık hafta sonu asfalttan koparım..gelıcek varsa ki varr gelırler sehır dısına

FAHRETTİN METİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BwS100
    hayırlı olsun lewo şöle yapalım artık bı Fethıye
    YAMAHA RXKING135 2002 ZEHIR YEŞİLİ MOTORUM ÇALINMIŞDIR ANTALYA MERKEZDE 07 YZ 291 PLAKALI GÖRENLER YARDIMCI OLURSA SEWINIRIM 0543 850 89 88

Motosikleti
    YaMaHa YBR125
    hayrlı olsun lewo

Motosikleti
    kanuni hussar 2004
    hayırlı olsun kaptan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler