Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    farukkarana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki hayabusa 2015 Black
    Günaydın dostlar
    ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün..:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Bir zamanlar en aktif ve sosyal olan adana mt şu anda siteye yazmaz oldular tüm gurupların gıptayla izlediği bu gurup tekrar eski günlerine dönecektir eminim çünkü hepsi eski dost ve kardeştir nekadar yazmasalarda hayatta olduklarından emin olduğum için hepinize selam olsun
    ya göründüğün gibi ol yada olduğun gibi görün..:

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    İyi akşamlar AdanaMT

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Eee abi deyip güvenip birlikte geziye gittiğin insanlar dönüp seni gezideki otel parasindan restoran kafelerdeki hesaplardan düdüklemeye çalışırsa , aslında seninle geziye değilde seni , arkadaşlığını oralarda 3 kuruşa satmaya götürüyorsa olacağı buydu .
    Kimse kusura bakmasın lafım meclisten içeri , boş günlerinde parasız günlerinde bizle kanka olan dükkanımızdan çikmayan ekmegimizi yiyen suyumuzu içen arkadaşlar ellerine fırsat gectimi ilk bizi düdüklemeye kalktılar ve bizim gibi herkesi küstürdüler .
    Şimdide eski neşeli forum ortamını günaydinla iyi aksamlarla hadi iyi pazarlarlarla ayakta tutmaya çalışıyorlar .
    Geçti borun pazarı sür motoru niğdeye .....

_White - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07
    Merhaba
    Ben yeni üye oldum foruma. Ancak geçmişte bir hayli eğlenceli olduğunu hem duydum, hem de mesajlardan okudum.
    Yine eskisi gibi etkinlikler olmasını dilerim. Aslında gördüğüm kadarı ile LASTROMANTIC takma isimli arkadaş bir hayli tecrübeli. Kendisinden bir etkinlik beklesek yanlış olmaz sanırım.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Hakkatten cok canli ve eglenceli bi gruptu bu Adana MT. 2009-2010 yillarindan sonra ne oldu ne bitti kim kimi dudukledi bilmem ancak cok buyuk kan kaybetti bu grup. 20-25 araclik suruslerden yine bi okadar yogun katilimin oldugu hafta arasi bulusmalarindan geriye hic birsey kalmadi. Bir zamanlar tum planlamalarin ve muhabbetlerin yapildigi su topice haftada 1-2 post ancak yazilir oldu. Bugun de oldugu gibi bazen yeni mesajlarda uste cikiyor konu, bi umut girip bakiyorum ama yine "iyi aksamlar,gunaydin, iyi haftalar bol kazanclar "dan oteye gidememisiz. Tekrar eski gunlere donecegini dusunen abilerimize ise katilmiyorum. Adana mt artik dikis tutmaz. Yasam destek unitesinin fisi cekilsin bence

Motosikleti
    İşte kimin acısı varsa yazsın diye yazdım aslında okadar içerde birikmiş şeyler varki düzeltmek yerine dağıtma seçilmiş yıkım kolay zor olan tamir etmek menfaat için insanlar bir araya geliyorsa gelmesin gereği yok kimse kimsenin ekmeğini vermiyor konuşmadan hiç bişey çözülmez
    Gerçi içerdekiler yazılırsa nekadar düzeltir bilemem belki daha kötü olur ama zaten konuşlmadığı için bu hale gelmiş durum

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Benim yazdıklarımın aynı yada benzeri konuları grupta pekçok kişinin bildiğini ve yaşadığını da biliyorum ama ne hikmetse herkes susmayi 3 maymunu oynamayı tercih ediyor . yazılanların kendi aralarında whatsap gruplarında tartışıldığınida biliyorum .

Haksizlik karşısında susan dilsiz şeytandır...

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hocam bir dokun bin ah işit herkez dertli kendi çapında. Umarım herşey eski günlerdeki gibi olur...
    Bugün Çamlıyayla 1. Motocross Offroads etkinliği vardı herkezler geldi ama AdanaMt yoktu eskiden böyle etkinlikleri hiç kaçirmazlardi...
    LASTROMANTIC ve cuma_01 bunu beğendiler.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı farukkarana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte kimin acısı varsa yazsın diye yazdım aslında okadar içerde birikmiş şeyler varki düzeltmek yerine dağıtma seçilmiş yıkım kolay zor olan tamir etmek menfaat için insanlar bir araya geliyorsa gelmesin gereği yok kimse kimsenin ekmeğini vermiyor konuşmadan hiç bişey çözülmez
    Gerçi içerdekiler yazılırsa nekadar düzeltir bilemem belki daha kötü olur ama zaten konuşlmadığı için bu hale gelmiş durum
    Abi yazmayla cizmeyle oalcak seyler degil ki. Zaten Adana MT ciddi kan kaybetti derken insanlar sadece fiziksel gruptan soyutlamadı kendini.Aynı zamanda forumu da bıraktı. Simdi o eski tayfanın %90 ı bu yazdıklarımızı okumuyor bile. Ara ara karsılasıyorum bazı arkadaslarla-abilerle hepsinde aynı gorus var. Eger birsey yapılacaksa Adana MT yi Adana MT yapan, grubu birarada tutan,organizasyonları-bulusmaları ayarlayan kisilere ulasıp onların kırgınlıklarını gidermek gerekir.Ki olayın boyutunu tam bilmedigim icin ne derece mumkun olur o da belirsiz. Hayırlısı diyelim.
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bir dokun bin ah işit herkez dertli kendi çapında. Umarım herşey eski günlerdeki gibi olur...
    Bugün Çamlıyayla 1. Motocross Offroads etkinliği vardı herkezler geldi ama AdanaMt yoktu eskiden böyle etkinlikleri hiç kaçirmazlardi...
    Bak mesela bu jön arkadası eski sasali gunlerimizden hatırlarım.Yıllar sonra ilk defa buraya yazdıgını gordum .. Belli ki kendini geri cekmis o da.. Kendisine de burdan selam yolluyorum
    LASTROMANTIC bunu beğendi.

Evet uzun zamandır yazmıyordum...

Buda 30.Ağustos 2015 de yaptığımız yarıştan kameramın kayıt ettiği görüntü ;)

lentini75 bunu beğendi.

Motosikleti
    Öncesi muhtelif motorlar :) Şuan Yamaha YZF R 25
    Jönysf (yusuf) arkadaşımızın dediği gibi Çamlıyayladaki etkinlik çok güzeldi.
    Keşke Adana MT olarak da katılım yapılsaydı.
    Adana Ekstrem riders olarak biz ordaydık . çok keyif aldık.

lentini75 ve Wolvie bunu beğendiler.

demirgursell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kuba
    selam arkadaşlar
    bir selam verim, kim ne yapıyor, hal hatır sorim dedim ama hep sitem gördüm.ÜZÜLDÜM
    hayat mücadelesi farklı sürükleyebiliyor insanları.ondan takılamıyordur diğer arkadaşlarda hoşgörün.

BARBOROSSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa
    Sa akşam CELLAT MURATIN kırk mevlüdü var gelmek isteyenlere duyurulur

Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    Alıntı BARBOROSSA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sa akşam CELLAT MURATIN kırk mevlüdü var gelmek isteyenlere duyurulur
    Allah rahmet eylesin . mekanı cennet olsun.
    Ailesine sevenlerine sabır versin allah.
    PULSAR NS 200

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın millet
    hayırlı cumalar olsun
    kara murat benim FUAT KOŞAK

FatalRhytm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    merhaba arkadaşlar hepinize iyi akşamlar adana MT nin dağıldığı falan yok yine her zamanki gibi toplantımızı gününde yapıyoruz gezilerimizi düzenliyoruz sohpetlerimizi ediyoruz yaz ayı olduğu için malum insanlar yazlığına gidiyor yaylasına çıkıyor normal olarak yaz ayında sayımız azalıyor ama bu katiyen adana MT nin dağıldığğı anlamına gelmez yanlış anlaşılmayalım lütfen

FatalRhytm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 600
    herkese iyi geceler yarını iple çekiyorum yarın gezide görüşmek üzere

Haberimiz olsa idi bizde gelirdik nasip bizde kendimizi araziye vururuz...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Hocam ben gezilere katıldığım zamanlar Gezi ye gidilecek yer burda paylaşılırdı yorumlar burda yapılır ve gelecek arkadaşların isimleri burda paylaşılırdı gelecek, gelmeyecek arkadaşlar belli olurdi. Form sitelerinin açılma amaci ve sistemi budur. Sabahları Gunaydin. Akşamları iyi geceler. Hafta sonları iyi tatiller yazmakla forum olunmuyor...

Çarşamba akşamları toplantılarda gidilecek yer belirlenirken , gezi rotası yapılırken haberimiz olmadığı için otomatik olarak gezilere katilamiyoruz ve dış kapının, dış mandalı oluyoruz...

Birkaç sefer bazı arkadaşları arayıp bu haftaki Rotamiz nedir diye sorduğumda. Sen çarşamba akşamı toplantılara gelmediğin için bilgi veremiyoruz cevabı oldu...

En son gezide benim vesile olduğum ve geziye dahil ettiğim bi arkadaşımın motoru geziye gidiş yolunda ariza çıkarmıştı ve bana verilen cevap. Bi pazar tatilimiz var bizi alakadar etmez cevabı oldu ve 100 km yolu 20km hizla motorumun arkasina bağlayarak çektim osorun değilde bari bi arayıp adanaya vara bildinizmi diye sorun...

Sonra anladimki istenmiyor olabiliriz, sevilmiyor olabiliriz o zaman insanları rahat bırakalım dedik ve biz kendi gurup, arkadaş, kanka tayfamızı kurduk...

Uzun bir zamandir gezilere gelemememin sebebi budur...

Benim kimseyle bir sikintim , derdim , küslüğüm yoktur. Bu yazdığım yazıyın kimseyle alakası yoktur...
    LASTROMANTIC bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    eveeeet dostlarım,bir gezimizi daha sağ-salim bitirdik.katılan tüm arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunarım.
    buyrun linki http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post3724208

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler