Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    iyi geçeler hemşerilerim sevgili dostlar merhaba bundan sonra bende size katılmak istiyorum aranıza alırsanız....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı Dün 23:34 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.

hoşgeldin nickdaşım (adanalı01).biraz kendinden bahset buradaki arkadaşlara.
    iyi geceler bora abi bende bir motor sevdalısı olarak aranıza katılmak istiyorum motoru cok seviyorum motorlu arkadaşlıklar kurmak istiyorum sizinle gezilere katıla bilirmiyim.. bora abi ben 25 yaşında evli 1 kız babasıyım çiftçilik yapıyorum henüz gezi için bir motorum yok ama kısmet olursa en kısa zamanda motor alacagım aslında motor var ama gezi icin kücük 125lik şimdi bora abi ben motor alcam kararsızım race bir makina istiyorum şimdilik gt250r hyo ile zxr250 kawasaki arasında karasızım nedersin abi bana ne önerirsin motoru alırsam bildigim süper yerler var bende güzel fikirler sunabilirim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:00 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak şimdi bende merak ettim

bende belli bir süre birşey yazmayınca otomatik olarak siteden çıkış yapıyor, sizdede oluyormu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:05 ----------

sende duruyon duruyon bunumu takip ediyon ne

arada bir şeyler yazki varlığını görelim sadece alt tarafda okuyanlar arasında olma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 ----------

kanki kendine ortakmı arıyon ben ne dedim, bana her yer uyar, yeterki hesaplı olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:08 ----------

hoşgeldin kardeş, nik in güzelmiş
    hoşbulduk muzaffer abi teşekkür ediyorum nicki begendin için

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugurapay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250
    Günaydın Adana
    Günaydın Celik,Cengiz ,Adanalı abim
    Ne olacak Bu Türkiye nin ve Tekstilin Hali http://www.apaydinmakine.net

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın arkadaşlar.herkese hayırlı işler.

adanalı01 ,bahsettiğin motorlardan,bence,hyo gt 250 r daha uygun olur.

günaydın sevgili uğur kardeş.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın arkadaşlar......

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:44 ----------

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canımsın dedim,adaşımsın dedim beni sattınnnnnnmadem öyle bir ortamda bir muzooooo yeter dersen OZAMAN sen gidersin saklı bahçeye. bende giderim yarin CENCİZİNNN gizemli bahçesineeeee
    Paşa gönlün bilir
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    günaydın arkadaşlarım.

etkinlik konusu açılacak ama ben yinede haber vereyim dedim.
    7 Mart 2010 Kadirli kurtuluş bayramı etkinlikleri kapsamında,Kadirli belediye başkanımız biz motorseverlerinde katılımı ile etkinliklerin güçleneceğini ve hatta istersek çevre illerdeki tüm arkadaşlarımızı davet edebileceğimizi bildirdiler.(yani ögle yemeği ve tatlılar şirketten)
    bu vesile ile sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Ahmet sami ANTEBOĞLU
    5323451102

KAMOK
    http://www.facebook.com/group.php?gid=106471560227
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyinim ben yanlış anlattım galiba,annem de babam da iyi, ama ne olur ne olmaz diye ben evden uzaklaşmıyorum,şimdi yarın saklı bahçeye gitsem bişey olsa ordan eve gelmem yarım saat,ama yukarda olursam 30 saniye, o yüzden
    Çenkis abi benim çay ince belli bardakta olabilirmi acaba akşama bir aksilik olmaz ise sendeyim

Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlarım.

7 Mart 2010 Kadirli kurtuluş bayramı etkinlikleri kapsamında,Kadirli belediye başkanımız biz motorseverlerinde katılımı ile etkinliklerin güçleneceğini ve hatta istersek çevre illerdeki tüm arkadaşlarımızı davet edebileceğimizi bildirdiler.(yani ögle yemeği ve tatlılar şirketten)
    bu vesile ile sizleride aramızda görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek istiyoruz.

Ahmet sami ANTEBOĞLU
    5323451102

KAMOK
    Ahmet abi merhaba yemek,kurtuluş,gezi hikaye bizim için; sizin davetiniz yeterli ben katılıorum görüşmek üzere selamlar kadirliye
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    Alıntı airman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlarım.

Ahmet sami ANTEBOĞLU
    5323451102

KAMOK

davet için teşekkürler.allahtan bir mani olmazsa,buradaki arkadaşlarla konuşup bir organizasyon yapabiliriz ahmet abi.bizim ahmetin de dediği gibi amaç dostlarla olmak.

diversion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xtz660 tenere
    günaydın arkadaşlar.. bende memleketime yeni geldim. iş görüşmeleri yapmaya başladım.malum ekmek parası

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olurmu ciğerim, yanlış anlaşıldık
    senin yanlış anlamanı severim ben.....

Motosikleti
    hoş geldin diversion .

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hüseyinim ben yanlış anlattım galiba,annem de babam da iyi, ama ne olur ne olmaz diye ben evden uzaklaşmıyorum,şimdi yarın saklı bahçeye gitsem bişey olsa ordan eve gelmem yarım saat,ama yukarda olursam 30 saniye, o yüzden bir yere çıkamıyorum,yoksa ben her akşam babamın iğnesini yaptıktan sonra yukarı çıkıyorum küçük çenkis geliyor sağolsun oturuyoruz basan iso ile ferda geliyor sıkıntı yok,ha sen dersen ki ev muhabbetide beni sıkıyor daralıyorum saygı duyarım kimseyi zorla getiremem,her zaman söylüyorum kapım açık baş tacısınız gelende,aynı benim için gelmeyende,

az önce de borayla konuştuk bu mevzuyu herkes ailen rahatsız diye gelmek istemiyor olabilir dedi,onun için açıklama gereği hissettim,
    Olurmu Cengiz abime bak....niye daralayım abi...Evine iki kez geldim ikisindede allah razı olsun krallar gibi ağırlandım...ben böyle bir şikayette bulunmadım.....sen bize evini açmışsın ötesi tebiyesizlik olur....sende bizim başımızın tacısın .... söylemek istediğim orası ev hali , aşağıda yaşlı insanlar var ..... biz yukarıda 15-20 kişi... sıkıntı be abi....sen ne kadar şimdi yok desende bir gün bir işin olur gelmeyin diyemezsin ,sen zorda kalırsın.... gelmeyin dersin bozulan olur....sonuçta sosyal bir faaliyet abi bu....çok şükür kimse içitiği iki tane çaya vereceği 2-3 lirayıda hesaplayacak değil....eğer biz bir aile isek bu tip şeylerin aramızda lafı bile olmaz ....ki zaten öyleyiz.....Üstelik tüm bunlar sadece benimde fikrim değil....seni kırmak ,isteyeceğimiz en son şeydir Cengiz abi...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı diversion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın arkadaşlar.. bende memleketime yeni geldim. iş görüşmeleri yapmaya başladım.malum ekmek parası
    Hoşgeldin kardeş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:43 ----------

Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olurmu Cengiz abime bak....niye daralayım abi...Evine iki kez geldim ikisindede allah razı olsun krallar gibi ağırlandım...ben böyle bir şikayette bulunmadım.....sen bize evini açmışsın ötesi tebiyesizlik olur....sende bizim başımızın tacısın .... söylemek istediğim orası ev hali , aşağıda yaşlı insanlar var ..... biz yukarıda 15-20 kişi... sıkıntı be abi....sen ne kadar şimdi yok desende bir gün bir işin olur gelmeyin diyemezsin ,sen zorda kalırsın.... gelmeyin dersin bozulan olur....sonuçta sosyal bir faaliyet abi bu....çok şükür kimse içitiği iki tane çaya vereceği 2-3 lirayıda hesaplayacak değil....eğer biz bir aile isek bu tip şeylerin aramızda lafı bile olmaz ....ki zaten öyleyiz.....Üstelik tüm bunlar sadece benimde fikrim değil....seni kırmak ,isteyeceğimiz en son şeydir Cengiz abi...

Söyleyipde yazamadığım
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Hayabusa
    Her nekadar şimdiye kadar toplantılara katılmasamda Hüseyin ve muzaffer bey kardeşlerimin düşüncelerini doğru bulduğumu ifade etmek isterim.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Erkiva adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her nekadar şimdiye kadar toplantılara katılmasamda Hüseyin ve muzaffer bey kardeşlerimin düşüncelerini doğru bulduğumu ifade etmek isterim.
    Desteklediğin için teşekkür ederim, ancak önce kendi bi tanıtsan ondan sonra fikirlerini beyan ettsen olmazmı

airman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 1200X C/T
    Arkadaşlar ilginize teşekkürler

Kahve bahane,dostlarla olmak şahane
    THICKHEADED MAN DOESN'T WEAR HELMET

Motosikleti
    Hayabusa
    Haklısınız erkiva Hayabusa Eray Ticaret Borsasından umarım tanımışındır.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Haklısınız erkiva Hayabusa Eray Ticaret Borsasından umarım tanımışındır.
    Tanımazmıyım eray abi, seni buralarda görmek ne hoş

Motosikleti
    Hayabusa
    Aynı duyguları paylaşıyorum Muzaffer Bey görüşmek üzere.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Aynı duyguları paylaşıyorum Muzaffer Bey görüşmek üzere.
    Görüşmek üzere

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar.akşam aksilik çıkmazsa cengiz abime takılacağım
    kendinize iyi bakın görüşmek dileğimle
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler