Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet. PTT gözüküyor Karabatak yeniden meydana çıktı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet. PTT gözüküyor Karabatak yeniden meydana çıktı
    hayırdır yusuf, 600RR mı aldın aldıysan hayırlı uğurlu olsun allah kaza bela vermesin, şimdiden söylim kuyruğu eğri duruyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sık değişmekle birlikte,şu dakika itibarıyla PTT gösteriyor.
    http://turkish.wunderground.com/cgi-...st?query=ADANA
    hadi ya

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:55 ----------

Alıntı Yusuf Ziya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın şıhım,
    Bu hafta sonu hava sana göre ne diyor. Bir bak bakalım.
    Sucuk mu PTT mi?
    benim pek PTT yapasım yok, ilgilenenlere duyrulur
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Hayırlı olsun Yusuf Abi...

Abilerm maşallah 600 den aşşa da motor yok.. Gezilerde kaptıran gidiyor mu Benim ki 130 dan yukarı basmıyor...

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    Merhaba ....
    45km yol + 90km/h = 30dk. 45km yol 180km/h=15dk. kazancımız 15dk, peki kaybedeceklerimiz

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Muzo sende Gürsel gibi oldun ha ...... bi kerede herkese cevap veriyon .....

ethemhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxx
    Alıntı ozgurce_7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Abilerm maşallah 600 den aşşa da motor yok.. Gezilerde kaptıran gidiyor mu Benim ki 130 dan yukarı basmıyor...
    Özgür Kardes Senın Kapagı Ogrendım Takımı 120 Tl'miş.

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    herkese iyi akşamlar dostlarım,gürselim çivi gibi delikanlı derken,biz neciyiz bu alemde b.zde çivi gibiyiz ama başı küçük
    ulen ugandalı motırcı,çakma endurocu derken senin gibi baba parası yiyip hava atmıyoz olum çalış bileğinin gücünle al,çakma artist

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    ben bu hafta karda sucuğa gidiyorum.hemide karın BOGAZINA tekirde kar tam dizboyu demedi demeyin.değerlendirin.motorla gidilecek hava yokkkkkk.onam göreeee
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın motora binemeyen motorculaaaaar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    gunaydın adana mt

bugun benden AŞBC
    kara murat benim FUAT KOŞAK

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Günaydın Millet (TGIF)

Fuat ustaaaaaam hızlı çıktın bakıyorum

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın arkadaşlar

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:50 ----------

Alıntı shark06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anca laf yetiştiriyom

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:50 ----------

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu hafta karda sucuğa gidiyorum.hemide karın BOGAZINA tekirde kar tam dizboyu demedi demeyin.değerlendirin.motorla gidilecek hava yokkkkkk.onam göreeee
    Biz geçen hafta gittik ve nasibimizi aldık (yağmur yağdı) değil diz boyu adam boyu kar olsa bile bu hafta sonu oraya gitmeye niyetim yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 08:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 08:52 ----------

günaydın motora binemeyen motorculaaaaar.
    sanada günaydın PTT ci
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

Motosikleti
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanada günaydın PTT ci
    eğer yağmur olmazsa bu hafta motora binerim.feci kurtlandımm.

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Hayırlı işler, hayırlı Cumalar olsun.
    Hafta sonu plan yapmak için yarın hava durumunu yeniden değerlendirmekte fayda var diyorum.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

HaYaLeT01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çim Biçme Makinesi
    Herkese hayırlı cumalar;

Birçoğunuzun bildiği gibi binerek eskitemediğim, garajda tozlanan bir motorum var. Geçen ay yıllık bakım yaptırarak heryerini yağlattım, parlattım. Niyette yeni seneye hazırlık. Belki bu yıl 1,000km falan yaparım... Fuat Abi'min ellerine sağlık. O gün serviste konuştuğumuz üzere şimdi bir tek lastik mevzuu kaldı aklımda.

"ne lastiği, senin lastiklerin eskimiyor ki" diyenlerinizi tahmin ediyorum, zaten merak ettiğim konu da bununla ilgili. Km yapmıyor olsa dahi bir motosiklet lastiğinin (veya herhangi bir motorlu aracın) bir ömrü olduğunu sanıyorum. Kauçuk ömrü, sıcak-soğuk arasındaki farklarda beklemesi ile ilgili bir şeyler. Hele benimki gibi hız, performans ve güvenlik beklenilen bir model için. Tahminlerime göre benim lastiklerim tam 5 yaşında ve bunun büyük kısmını yan ayaklıkta bekleyerek geçirdi. Şu an ise 7,000km bile değiller.

Siz olsanız ne yaparsınız? Otomobil filan olsa kabak lastikle bile dolaşırız ama bu motosiklet konusu hassas. Başıma gelen ufak bir hadiseyi bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirler. Lastik tutunmayı bir an bile bıraksa ABS devreye giriyor ve çok düşük bir süratte bile durma mesafesini uzatarak hiç yaşamamanız gereken heyecanlara sebep oluyor.
    oderint dum metuant

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese hayırlı cumalar;

Birçoğunuzun bildiği gibi binerek eskitemediğim, garajda tozlanan bir motorum var. Geçen ay yıllık bakım yaptırarak heryerini yağlattım, parlattım. Niyette yeni seneye hazırlık. Belki bu yıl 1,000km falan yaparım... Fuat Abi'min ellerine sağlık. O gün serviste konuştuğumuz üzere şimdi bir tek lastik mevzuu kaldı aklımda.

"ne lastiği, senin lastiklerin eskimiyor ki" diyenlerinizi tahmin ediyorum, zaten merak ettiğim konu da bununla ilgili. Km yapmıyor olsa dahi bir motosiklet lastiğinin (veya herhangi bir motorlu aracın) bir ömrü olduğunu sanıyorum. Kauçuk ömrü, sıcak-soğuk arasındaki farklarda beklemesi ile ilgili bir şeyler. Hele benimki gibi hız, performans ve güvenlik beklenilen bir model için. Tahminlerime göre benim lastiklerim tam 5 yaşında ve bunun büyük kısmını yan ayaklıkta bekleyerek geçirdi. Şu an ise 7,000km bile değiller.

Siz olsanız ne yaparsınız? Otomobil filan olsa kabak lastikle bile dolaşırız ama bu motosiklet konusu hassas. Başıma gelen ufak bir hadiseyi bilenler ne demek istediğimi daha iyi anlayabilirler. Lastik tutunmayı bir an bile bıraksa ABS devreye giriyor ve çok düşük bir süratte bile durma mesafesini uzatarak hiç yaşamamanız gereken heyecanlara sebep oluyor.
    Bence değiştir aklın fikrin rahat eder zaten lastiklerin 2 yada 3 yıl ömrü var daha sonra kauçuk sertleşiyor ve yol tutuşu zayıflıyor, yani senin tahmin ettiğin gibi lastiklerin bir ömrü var

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

hadi rastgele,bak yakalarsan balık isterim.
    abi duyduğum en güzel espiriydi.
    şansın varmış çıkmadı çıksa getirip burnuna dayayacaktım

Alıntı LTF06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selam ben latif aranıza yeni katıldım.
    Foruma Ugandadan katılıyorum...
    demirgürselin 1968 model muzaffer abinin ve alengirli cengiz abinin(Çakma Endurocu) hayranıyım...

Tüm yarışmacılara başarılar diliyorum
    ooooooooooooo ugandalı kardeşim hoşgelmişsin, sizin orda teknoloji varmı
    Bende seni kaaardeeeeeşim.... ...
    aşka bak be
    Allah bozmasın

Alıntı ozgurce_7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bak sen daha guruba girmeden yanlış yapmışsın hoca bizimki motor deyilmi yani

efendim kulağımmı çınladı ne
    huylu huyundan vazgeçmezmi derler
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese iyi akşamlar dostlarım,gürselim çivi gibi delikanlı derken,biz neciyiz bu alemde b.zde çivi gibiyiz ama başı küçük
    ulen ugandalı motırcı,çakma endurocu derken senin gibi baba parası yiyip hava atmıyoz olum çalış bileğinin gücünle al,çakma artist
    abi fazla karıştırmaaa

Alıntı fazerr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim beleş sucuk varsa banada haber ver mt nin yeni trendi ya

eğer yağmur olmazsa bu hafta motora binerim.feci kurtlandımm.
    abi gel mekana motorları yıkayalımmı

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence değiştir aklın fikrin rahat eder zaten lastiklerin 2 yada 3 yıl ömrü var daha sonra kauçuk sertleşiyor ve yol tutuşu zayıflıyor, yani senin tahmin ettiğin gibi lastiklerin bir ömrü var
    hocam senin lastiklerin nasıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:39 ----------

ya bora abi telefonuna baksana
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

azgurbuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi 21 Vites
    Alıntı HaYaLeT01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ben sen olsam değişirdim, ama ben benimkini hala değiştirmedim; virajlarda savurunca heyecan yapıyor...Aslında daha önce söküp birde aküsünü doldurmam lazım...İş çok anlayacağın

Motosikleti
    şuan itibarıyla hava durumu :pazar yağış yok,kapalı.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    şuan itibarıyla hava durumu :pazar yağış yok,kapalı.

yaniiii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler