Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

hooop beni de unutmayın kozan uzak ama siz bilirsiniz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    günaydın adanadan bende varım iyi çalışmalar

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    bendeeeeeeeeeeeeeeeeeee bende bende
    live to ride, ride to live

Motosikleti
    SUZİKİ İNTURUDUR 1400
    yusuf ben ismail hoca çayını içmeye gelecem benşi ararmısın 2244400 dayım

hakpek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF150 2006.11
    aloooo arkadaşlar bende varım ammma nerde nasıl buluşacağız bu konuda biraz olsun bilgi...aktiviteler nelerdir bu konudada..

yollar ..&.HAKPEK.&..'siz olurmu cık..cık..
    [B][COLOR="DarkOrange"]CBF 150 ADANA[/COLOR][/B]

MoToR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ DR 800 BİG-JİNLUN 250
    ee nerde gerisi nerde bu adanalılar yaf bırakın şırdan yemeyi rakı içmeyide ekibi toparlıyalım yoklama yapıcam eksikleri,gelmeyenleri cezalandıracam motor üstünde 25 şınav 25 mekik çekecekler haydiiiiiii 40 kişi olamadık dahaaaa
    SUZUKİM, ud\'um buz gibi bira ile doğanın keyfini yaşarım.

nx4_falcon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crossrunner
    Adanada birbirinden habersiz Aslında Haberli ama habersiz diyelim . Güzel bir motosiklet kitlesi var. Tabi zevkler ve renkler Tartışılmaz Herkesin kendini Kafasına uygun Bir gurubu var. Bir motosiklet Şenliği Düzenlenebilir .Motosiklet seven bir çok insan var Herkesi toplayıp süper bir organizasyon yapılabilir. Hep küçük guruplar olarak Toplanıyoruz.Gerçi genel olarak iki gurup var. İkiteker gurubu Motosiklet net gurubu. Bide İnternet guruplarına üye olmayan herkesin Tanıdığı insanlarda var. Bir gurup değilde Adanalı motosiklet severler olarak Toplanmak daha güzel olacak Böylece kimsenin reklamıda yapılmaz . Çünkü bazı insanlar bir isim altında toplanmayı itici bulabilir.. Bu benim fikrim tabikki Ne dersiniz ?
    Ne Mutlu Turkum Diyene...
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    bide ben oliim bari adanadan

pazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    X4_Falcon bence çok haklısın.Boyle bir organisazyon olursa yani tek bir gruba bağlı değilde herhesin geleceği ve herkesin hiçbir gruba bağlı olmayan arkadaşlarını da getirebileceği super olur.

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    iskenderun var adanaaaaaaaaa

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    hehe mooooooooootor abi biletin kesildi , asfalt ağladı
    artık yakarsın motoru al bi Fazer belki yetrişirsin o zaman
    şaka şaka
    live to ride, ride to live

mkcelikkol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR'07
    Alıntı nx4_falcon adlı üyeden alıntı
    Adanada birbirinden habersiz Aslında Haberli ama habersiz diyelim . Güzel bir motosiklet kitlesi var. Tabi zevkler ve renkler Tartışılmaz Herkesin kendini Kafasına uygun Bir gurubu var. Bir motosiklet Şenliği Düzenlenebilir .Motosiklet seven bir çok insan var Herkesi toplayıp süper bir organizasyon yapılabilir. Hep küçük guruplar olarak Toplanıyoruz.Gerçi genel olarak iki gurup var. İkiteker gurubu Motosiklet net gurubu. Bide İnternet guruplarına üye olmayan herkesin Tanıdığı insanlarda var. Bir gurup değilde Adanalı motosiklet severler olarak Toplanmak daha güzel olacak Böylece kimsenin reklamıda yapılmaz . Çünkü bazı insanlar bir isim altında toplanmayı itici bulabilir.. Bu benim fikrim tabikki Ne dersiniz ?

sana kesinlikle katiliyorum. özelliklede bir isim altinda toplanma konusunda.

sahsen ben bir isim altında toplanmak istemiyorum. benim altında toplanacagim tek cati "motorseverler".

bu anlamda duzenlenecek organizasyonlara bende katilirim.

bu arada arkadaslar adanali olanlari ornek davranis gostermeye davet ediyorum.

gelin Adana'li motorseverler olarak trafik kurallarina uyalim, uymayanlari uyaralim kampanyasi baslatalim
    bu anlamda
    plakasiz,
    kasksiz/montsuz,
    diger suruculeri ve yayalari tehlikeye atacak sekilde
    mahal sakinlerini rahatsiz edecek sekilde motor kullanmayalim

toplumda motorseverler hakkında olusmus birtakim tabulari yıkalim.
    tedbirli olmak pisman olmaktan daha iyidir

http://www.bikepics.com/members/mkcelikkol/

tyler_durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XT225
    ya millet şu zaman mı yapsık bu zaman mı yapsak diye diye hiçbir şey olmaz. belli bi tarih verin yapalım bişeyler. tabi üni deki arkadaşların vizeleri başlıyor onu da hesaba katarsanız iyi olur. mesela benimki 8 nisanda başlıyor 22 nisanda bitiyor
    Ama yapmayın diyordu Tanrı, o daha bir çocuk...!!!
    Nükleere H A Y I R!!!!!
    **01 JJ 743**

Motosikleti
    crossrunner
    Alıntı mkcelikkol adlı üyeden alıntı
    sana kesinlikle katiliyorum. özelliklede bir isim altinda toplanma konusunda.

sahsen ben bir isim altında toplanmak istemiyorum. benim altında toplanacagim tek cati "motorseverler".

bu anlamda duzenlenecek organizasyonlara bende katilirim.

bu arada arkadaslar adanali olanlari ornek davranis gostermeye davet ediyorum.

gelin Adana'li motorseverler olarak trafik kurallarina uyalim, uymayanlari uyaralim kampanyasi baslatalim
    bu anlamda
    plakasiz,
    kasksiz/montsuz,
    diger suruculeri ve yayalari tehlikeye atacak sekilde
    mahal sakinlerini rahatsiz edecek sekilde motor kullanmayalim

toplumda motorseverler hakkında olusmus birtakim tabulari yıkalim.
    Herkese örnek olmak konusunda sana kesinlikle Katılıyorum Gurup halinde gezerken Herkesin üzerindeki kıyafetler Kafalardaki Kasklar Eminim 18,20 yaş arası Motosiklete yeni başlayyan yada başlamak isteyen Çocuklara örnek oluyor onları Bizim gibi olmyaya özendiriyordur. Bence adanada Ön görüsü yüksek bilinçli zeki bir motosiklet kitlesi oluşuyor Herkes kask takmaya Başladı Kask kafalı sayısı giderek azalıyor İnsanlar kafadaki bandana yada şapkanın Kızlara hoş görünmekden başka bir işe yaramıyacağını anlıyorlar
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    CBR1000RR'07
    En basta kendi sagligimiz, sonra genclere ornek olmak acisindan ve grubun birtakim etkenlerden olumsuz etkilenmemesi icin gercekten de bilincli bir sekilde motor kullanmaliyiz.

sunu unutmamak lazim.
    motosiklet kullanımında kabul ettigimiz bir kaza riski / tehlikesi var.
    bu riskin artip/artmamasi tamamen bizim elimizde
    riski minimumda tutarak hem saglikli kalir hemde motor zevkini uzun sure yasariz.

eger trafik icinde tehlikeli kullanır, gerekli korumalarimizi/ekipmanlarimizi kullanmazsak mevcut riski kat kat arttirip tesadufen hayatta kaliyor oluruz.

bu sebele herseyi dogru yerde, dogru zamanda, uygun sekilde yapmayi tavsiye ediyor ve oneriyorum.

"...sizin gibi gencleri yaris pistinde gormek isteriz..." gibi bir toplum mesaji oldu

bence bunun bir onemi daha var.
    toplumu taciz edecek sekilde motor kullanırsak yani,
    plakasiz sehir icinde arabalarla yarisip tehlikeli kullanırsak, sokak aralarinda mahal sakinlerini rahatsiz edecek kadar motorlari bagittirirsak
    o zaman toplum bizlere karsi bir tavir takinip kanuni yollardan bizlere birtakim yaptirimlar uygulanmasina sebep olabilir.(mesela Atatürk ve Gazipasa cad.'ne motosiklet giremez levhalari gibi)
    sonucta olan bizlerin motor zevkine olur.

sizlerinde bu konudaki fikirlerini merak ediyorum

Motosikleti
    crossrunner
    Kemal Çok zor bir soru sormuşsun bu ne yaa ahiret suali gibi . İnsan birkaçtanede seçenek koyar A,B,C Gibi bizim eğitim sistemimiz Düz mantık üzerine kurulu Sen bizden Dinamik fikirler bekliyosun Olmadı şimi teesüf ederim seni kınıyorum .
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    crossrunner
    Açıkcası Cbf ye binince insan kendini onsekizinde Hisediyor Haniderlerya 30 undan sonra durulur insan içim Kurtlandı kıpır kıpır kııl kımıl Oldum Şu motoru alalı . Dayanamıyorum Bazen sıkışdırıyorum itiraf ediyorum arkadaşlar. Sizlere kötü örnek oluyorum Ama gurup gezilerindede en arkayı çekdiğim unutulmamalı . Ozamanda iyi örnek oluyorumdur herhalde .
    2003-2005 NX4 FALCON
    2006 CBF600S ABS

Motosikleti
    CBR1000RR'07
    ötv nin tavana vurmasindan sonra benim ikinci motor hayalleri de suya dustu.

09.Nisan daki gezide daha profesyonelce seyir eden, grup gezisi egitimi almis motorcular olarak gezelim.

bu gezi daha sonra yapilacak uzun mesafeli geziler icin ciddi bir prova olsun.

birilerinin maalesef en arkadan gitmesi gerekiyor. senle (nx4_falcon) herzaman en arkadan giderim

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Bu eğitimi kim veriyor? Eğitimin olduğu her organizasyonda varım. Full destek. Hatta motosiklet.net adı altında düzenleyelim önce kendi grubumuza daha sonra çapı büyütürüz.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Motosikleti
    CBR1000RR'07
    internetten bazi arastirmalar yapmistim. bana yardimci olan bir arkadasla beraber birtakim bilgiler bulmustuk.

bu tip arastirmalardan elde ettigimiz bilgileri kendimize adapte ederek bulusmalarimizda gezi oncelesinde
    seyir halindeyken uyulmasi gereken kurralar
    basligi altinda konusuyoruz.

yapilan arastirmalar sonucu elde edilen dokumanlardan bir kopya dagitabiliriz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler