Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    gogotherider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650 V Strom-L3
    Merhaba Arkadaslar.

Herkese gunaydin...

Hastaliktan yeni yeni kurtulmaya basladigim boyle bir gunde guzel bir gezi haberi (ustelik sucuklu) kadar keyif verici bir sey yoktur herhalde.Umarim su lanet ilaclardan bir an once kurtulup geziye katilirim

Sundowner,hosgeldin arkadasim,motorun hayirli olsun,tekerin duz bassin.

Bahadir sana da hayirli ugurlu olsun.Umarim diledigin gibi bir birliktelik yasarsin.Bu arada semsiyenin ne zaman acilip kapanacagi belli olmaz,sen gene de totoyu saglama al.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Burak Cingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA VFR 800 ABS EDS BGS '05
    Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşkkürler sağolasın hoşbulduk.Herekse selam...
    Motor u Burak' ın kuzeninden aldık zaten onlara da Muzaffer(Fazer) abi ve Burak bulmuş veya aracı olmuşlar herhalde yanılmıyorsam.Oldukça temiz,şuan 20200 de daha.Bende çok fazla binemiyorum Aldım alalı 80km yapmışım hava soguk romatizmam da olunca ,ancak yaza bakalım kısmet...[COLOR="Silver"]
    walla abi bizde bu motoru iyi denk getirmiştik. Aslında kazalıydı bir tek şase duzgundu ama ismail ustadan allah razı olsun sıfır gibi topladı. 6500 tl ye kazalı makineyi alıp 3000 tl kadar da masraf etmiştik. 11.500 e de benim kuzene sattık epeyce karlı sayılabilecek bir işti. Km si 77.000 di ama yüksek diye 100 tl ye düşürdük onu masraftan saymıyorum. Umarım çok para vermemişsindir sende ama güzel motor uzun süre rahatça binebileceğini düşünüyorum. İlk toplantıda görüşmek dileğiyle...
    T R O E ve Yusuf Ziya bunu beğendiler.
    His Flower on His Nose VFR 800 Owner

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı Burak Cingiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla abi bizde bu motoru iyi denk getirmiştik. Aslında kazalıydı bir tek şase duzgundu ama ismail ustadan allah razı olsun sıfır gibi topladı. 6500 tl ye kazalı makineyi alıp 3000 tl kadar da masraf etmiştik. 11.500 e de benim kuzene sattık epeyce karlı sayılabilecek bir işti. Km si 77.000 di ama yüksek diye 100 tl ye düşürdük onu masraftan saymıyorum. Umarım çok para vermemişsindir sende ama güzel motor uzun süre rahatça binebileceğini düşünüyorum. İlk toplantıda görüşmek dileğiyle...
    Çok güzel özetledin Bravo ama en azından motorun rengi siyah
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak.

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı.

Dostu da severim düşmani da. Çünki dost gücümü, düşman ise ödevimi gösterir.
    T R O E bunu beğendi.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Bak bahadır sana ne buldum, türkiyeye geldimi bilmiyorum ama yakışıklı duruyor Suzuki İnazuma

http://motosiklet.suzuki.com.tr/Motosiklet/Street/Gw250-Inazuma/21/Street-Gw250-Inazuma
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Muzaffer abim teşekkürler... O modeli gördüm ben de... düşünmedim değil... ama boyutları bana ufak gelir gibi geldi. bir de yeni bir model, kronik bir sıkıntısı varsa elimizde patlar korkusu da var tabi... :c)))
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Yusuf Ziya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piyade
    Merhaba arkadaşlar,
    Hepinize iyi geceler.
    Adıyaman' dan selamlar,

---------- Post added at 22:09 ---------- Previous post was at 22:06 ----------

Alıntı sundowner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sürü dostunun içinde elbet düşmanların olacak ama unutma ki, Onca düşmanın içinde belki seni dostun vuracak.

Herkesin üç kişiliği vardır; Ortaya çıkardığı, sahip olduğu, sahip olduğunu sandığı.

Dostu da severim düşmani da. Çünki dost gücümü, düşman ise ödevimi gösterir.
    Arkadaşım bunlardan hangisi bizim Burak Cingiz oluyor.

---------- Post added at 22:11 ---------- Previous post was at 22:09 ----------

Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilader, senin dediğin güzergah kadıncık barajından geçiyor ordanda eski tekir yoluna çıkıyor, doğrumu anlamışım ama geçenki atdağı gezimizde kadıncık baraj yolundan gelenler vardı ve yolu hiçte tavsiye etmediler çok bozukmuş. Eğer bu yoldan gidilecekse, ben gelemem motoruma yazık
    Birader,
    Bizde eski Tekir yoluna çıkınca At dağına değil, Tekir' e gideriz.
    Yada Karboğazında kendimiz sucuk ızgara yaparız.
    İnsan mı paraya bağlı, para mı insana bağlı? Bu, insana bağlı.

Motosikleti
    Yusuf ziya abim;
    şahsa yönelik bir şey değil abi ortaya attık...

Az anlamak, ters anlamaktan iyidir...

Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese iyi geceler...
    yarınki toplantıya erkenden gelip erkenden kalkmam gerekecek geçen haftaki gibi...
    malumunuz göbek aldı başını gidiyor, spora da zaman ayırmak lazım. halısaha maçında yancı olduğum için maç gününü değiştirme lüksüm bulunmuyor ne yazık ki.
    Ama önümüzdeki hafta full toplantıdayım, maçı satacam... :c))

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    herkese selamlar

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlar.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

fuatbmw01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW
    Günaydın millet
    Istanbulu hiç kadar sicak gormedim
    kara murat benim FUAT KOŞAK

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Merhaba Arkadaşlar

Yusuf abi, şöyle bir rut çizersek olurmu; Mersin üzeri Ayvagediğe, sucukları yedikten sonra Namruna çay içmeye, sonra Tarsus üzerinden Adanaya

sundowner, az anlamak yanlış anlamaya sebebiyet verir, bence ortaya bir şey söyleme, insanlarımız çok alıngandır

bahadır, tek katıldığın çarşamba toplantıları bari bunu aksatma

Fuat, sen istanbulun neresindesin, hani aksaray ve çevresi genelde sıcaktır

Motosikleti
    muzaffer1968;
    Aklımda tutarım uyarın için sağol...

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Selam Herkese...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    Yamaha MidnightStar 950 A
    Sevgili dostlar selam.
    Malumunuzdur ki ilimizde yani bir oluşum sözkonusu. İsmide Türk Riders CC ve bugün saat 19:30 da serçe restorantta ilk toplantıları var. Hepside arkadaşımız destek olmak amacıyla hep beraber oraya katılsak nasıl olur.
    Muygur bunu beğendi.

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Ben fazla resmiyeti sevmiyor, o nedenle katılmayacam.

Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Herkese iyi günler...
    Muzaffer abim, bugün full time toplantıdayım... maç işini iptal ettim... söylediğin söz çok dokundu bana
    Şaka şaka... Akşam kardeşim geliyor Kayseri'den. 10 gibi onu alacam otogardan. o zamana kadar takılırız beraber
    Mertol abi şahsen destek vermek gerektiğini düşünüyorum, söylediğine katılıyorum. Ancak bunu keşke 1-2 gün önce söyleseydin.
    Hep beraber konuşup karar verseydik. Bir de restorant değil de kafe olması daha hoş olurmuş gibi geldi bana...

fazerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xxxxx
    Alıntı Mertol MRCMK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili dostlar selam.
    Malumunuzdur ki ilimizde yani bir oluşum sözkonusu. İsmide Türk Riders CC ve bugün saat 19:30 da serçe restorantta ilk toplantıları var. Hepside arkadaşımız destek olmak amacıyla hep beraber oraya katılsak nasıl olur.
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben fazla resmiyeti sevmiyor, o nedenle katılmayacam.
    Benim nacizane fikrim ciddi kişlerin ve herzaman sözünün arkasında olabilecek böyle organizasyonlarda gereken desteği bir motosiklet sevdalısı olarak katkıda bulunmamız gerektiğine inanıyor ve destekliyorum.bununla ilgili bilgilendirmeyi zamanı gelince sizlerle paylaşacağım.bizler için çok faydalı olacaktır..........
    gezi güzeğahı KILINNNNN cadırı olsunmu bireeeee epeydir kahvaltı yopmıyurumdaaaa
    Muygur bunu beğendi.
    kızı kolda fazerı yolda severim.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bu akşam toplantıda konuşulan deri motor kıyafetleri ile ilgili pakistan firması:
    http://www.bazif.com.pk/products.asp?MMID=1&lngid=en

sayın savaş kayan'dan alıntıdır:
    ^^Sen mont iste ben sana adres vereyim, Pakistan'da cüssene göre yaptırırsın.deri mont+deri pantolonu 90 euroya yaptırmış,30 euro da kargo vermiştim.iyi kötü bedenini tahmin edebilirsin,buradaki herhangi bir deri montun ölçüsünden pek farklı değil.Yalnız kullandıkları deri hakikaten bizdekilerden çok daha kalın olduğu icin bir beden büyük almak sanki daha iyi olur gibi.Büyük mont küçültülebiliir de küçük komik olur.beyler bana fiyat sormayın,arayın,mail atın öğrenin,adamlarla o kadar irtibatım olsa,toplu mal çeker,ben satardım)aradan epey zaman geçti,"monta 55 Euro +30 euro" posta verdim diye kalmış aklımda.yanılıyor olabilirim.^^

bu da motosiklete marin çakmaklık takmak isteyenlere link:
    http://www.marintekstore.com/?catId=43&pId=1118

bu da ön cam üzeri rüzgar spoileri (difüzör)(rüzgar saptırıcı)yapan firmanın,sahibindendeki linki:
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...lassifiedTitle
    T R O E bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler