Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Adana - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    PROMETEUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V Strom DL 650 / VFR 800 / Hayabusa
    muzaffer vaallahi bende bir kaç dakika önce bu bahadır hangi aralıkta çalışıyor diye merak ediyordum. Bahadır hakikaten sen nerede çalışıyordun kardeş ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Hava şartları ve motorsuzluktan geziye gidemiyoruz, bari çarşamaba akşamları toplantıya gelelim beyler Memlekette olupta, gelmeyen ne olsun Herkes kendini şimdiden ona göre ayarlasın
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hava şartları ve motorsuzluktan geziye gidemiyoruz, bari çarşamaba akşamları toplantıya gelelim beyler Memlekette olupta, gelmeyen ne olsun Herkes kendini şimdiden ona göre ayarlasın
    motorsuz kalmak çok kötü dimi abi

bahadirce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    ooo yusuf kardeşim hoşgeldin... yüzünü gören cennetlik... motoru bırakınca toplantıları da bıraktın sen.
    bak muzaffer abime, motorlu motorsuz, her çarşamba fix...
    Bu çarşamba herkesi toplantıya bekliyorum, kıyamet gezisini organize edecez
    AB rh (+)Biz rüzgarı hissetmeyi seçtik, klimayı değil...

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı jönysf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorsuz kalmak çok kötü dimi abi
    Satmamak için o kadar direndim ama kısmet Murat kardeşiminmiş, nasip dedik verdik gitti. Kısmetse alacağızda alana kadar Fazerr muzaffer bana kök söktüreceğe benziyor
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

rilkbahar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100 XX, versys1000
    Allh hicbir motorcuyu motorsuz birakmasin, sana acil sifalar... pardon acil motor dilerim Muzaffer'im
    Hayat yaşandığı kadar vardır, ötesi hafızalardaki anılar ve gelecekteki ümitlerdir. hüsran ise yaşamak mümkünken yaşamamışlıktadır

T R O E - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Eli kulağında Muzaffer abi... Geliyor... geliyor...
    Herkesi toplantıya bekliyoruz...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

beter-böcek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    Herkese iyiakşamlar dilerim arkadaşlar..

Toplantılarımız hala her çarşamba hiç aksatmadan geldigim gardendemi oluyor olaki şimdi kırk yılın başı bir toplantıya gidelim derik, onda da armut gibi tek başımıza kalıp ikidebir oturdugumuz yerden başımızı bi saga bi sola çevirip acaba çokmu erken geldim yaa demiyeyim hem sonra çevrede kıllanır hem

Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    herkese günaydınlar...
    Emre kardeşim, tabiki aynı yerdeyiz (green garden)... Bu akşam mutlaka bekliyoruz... :c))
    akşam görüşmek üzere arkadaşlar...

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    günaydın dostlar,akşama geyik bol olacağa benziyor.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Günaydın millet Akşam gelmeyenlere hesabı yazdıracaz, gelmeyen kalmasın
    bahadirce bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F650
    Herkese günaydınlar olsun arkadaşlar...

Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese günaydınlar...
    Emre kardeşim, tabiki aynı yerdeyiz (green garden)... Bu akşam mutlaka bekliyoruz... :c))
    akşam görüşmek üzere arkadaşlar...
    Teşekkür ettim Bahadır abim, Allah'tan bir mani çıkmazsa gelecegim inşallah.. Önceden bahçenin ortasında oturuyorduk, malum havalar soguk ve yagmur içerikli...
    şimdi bahçeye çadırmı çektiler yoksa gelirken herkes kendi çadırını kendisimi getiriyor

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Evet emre herkes kendi çadırını getiriyodu ama adana mt si olarak kendi imkanlarımız doğrultusunda büyük bir çadır yaptırıp herkes içinde toplanıyor artık ama ısınmak için bir çözüm bulmuş değiliz artık cep sobası yada piknik sobası getirirsen yanında daha makbule geçer getirmezsen toton donar bunuda belirteyim ben getirmedim senden ısınayım abimden ablam dan faydalanırım dersen havanı alırsın bunuda belirteyim hadi akşam görüşmek üzere dostlar + yeni doğan kızımın şerefine akşam toplantısına mutakip hacı bekir lokumu dağıtılacak tır bilginize.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Alıntı beter-böcek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese günaydınlar olsun arkadaşlar...

Teşekkür ettim Bahadır abim, Allah'tan bir mani çıkmazsa gelecegim inşallah.. Önceden bahçenin ortasında oturuyorduk, malum havalar soguk ve yagmur içerikli...
    şimdi bahçeye çadırmı çektiler yoksa gelirken herkes kendi çadırını kendisimi getiriyor
    abicim green garden'ın kapalı mekanı var, sigara serbest... orada sıcak bir ortam, hoş muhabbet, bol geyik...

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Herkese iyi günler...
    Akşam görüşmek üzere...
    Triumph Tiger 800 , Suzuki GSR 600 , Honda VFR 1200 X Crosstourer , Yamaha X City 250 , Honda VFR 800 , Yamaha XT 660 R , Ymaha DRAGSTAR 650 , BMW K 1200 LT , Honda ST 1300 PAN EUROPAN , Suzuki GSX 1300 R HAYABUSA , Kawasaki VN 800

Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet emre herkes kendi çadırını getiriyodu ama adana mt si olarak kendi imkanlarımız doğrultusunda büyük bir çadır yaptırıp herkes içinde toplanıyor artık ama ısınmak için bir çözüm bulmuş değiliz artık cep sobası yada piknik sobası getirirsen yanında daha makbule geçer getirmezsen toton donar bunuda belirteyim ben getirmedim senden ısınayım abimden ablam dan faydalanırım dersen havanı alırsın bunuda belirteyim hadi akşam görüşmek üzere dostlar + yeni doğan kızımın şerefine akşam toplantısına mutakip hacı bekir lokumu dağıtılacak tır bilginize.
    Artık sana yanden sepetli motor şart oldu Allah analı babalı büyütsün

Motosikleti
    BMW F650
    Alıntı adanalı01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Totoma güveniyorum muttalipçim
    Allah kızını analı babalı büyütsün inşallah, sen başından lokum olduğunu söyleseydin o zaman muallak cevaplardan kaçınıp mutlaka geleceğimi söylerdim

Alıntı bahadirce adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abicim green garden'ın kapalı mekanı var, sigara serbest... orada sıcak bir ortam, hoş muhabbet, bol geyik...
    tamam abicim lokum varmış geliyorum
    bahadirce bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu anda motorsuz...
    Alıntı T R O E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese iyi günler...
    Akşam görüşmek üzere...
    akşamki toplantımızı güzel özetlemişsin murat abi.. o enseye şaplak olayını görmemiştim :c))

adanalı01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xj6 diversion f 2013
    Arkadaşlar bu hafta çok niyet etmeme rağmen yine kısmet olmadı ben tam evden çıkacak ken hop bekleme dık bir misafir habersiz den gelince elim ayağım bağlandı neyse gelecek hafta telafi ederiz inşallah baklava ile size iyi sohbetler iyi akşamlar.
    köylü milletin efendisidir... MUSTAFA KEMAL ATATÜRK. Ben hayatta 2 şeye inanırım 1 Dua ederken görmediğime 2 aynaya bakıp gördüğüme.

Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Toplantıya katılan arkadaşlara çok teşekkürler...
    Hoşsohbet,bol kahkaha... Süpersiniz...
    bahadirce bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler