Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Muğla - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar yarın istanbuldan feribota binip ertesi gun bodrumda inicem. iskeleye yakın yerde olanlar varsa görüşebiliriz.
    ==============================
    ==============================

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    tvs apache
    aramıza hoşgeldin beowolf hayırlı ugurlu olsun tvs apache n iyi bir tercih yapmıssın tbr ederim .benimde aynı makinadan war ve türkiyede ilk alan kişi benim çünkü henüz gelmeden parasını ödemiştim .sormak isteyecegin şeyler olursa motorla ilgili beni ekle konuşuruz.tvs apache ordusu bi nefer daha kazandı sayende
    ....paranoyak olman takip edilmediğin anlamına gelmez:cherry:...

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    arkadaşlar ufak bir sorun çıktı yine
    bu haftasonu gececiymişim
    cuma cumartesi gece pazar sabah 9-10 gibi evdeyim
    offfffffff offffffffffffffffff
    neyse artık haftaya

oFLuAlper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650R
    hmmm cok ilginc. beyler ben bu pazar sabah saat 10 gibi ortacadan marmarise doru cikiyorum. sizler ne plan yaptiniz bilmiyorum. ama katilmak isteyen olursa saat sabah 10 da ortaca isiklarda olsun. ben nasip olursa 9:45 yada 10:15 gibi ordayim. marmaris ordanda datca yapmayi dusunuyorum.

Bu arada baris abi senin dukkan nerde? bana bi yardimci olursa cok sevinirim. ben barlar sokaginda hocanin eski dukkanında arkadasa bi dovme yaptirmistim onun ustunden gecirtmem lazim. az pahalı tutacak ama olsun yabanciya gitmesin ;)
    GT650R

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    arkadaşlar ben pazara hazırım bi aksilik çıktı onu hallettim,anlıcanız pazara müsaitim......
    selim kardeş canını sıkma geçmiş olsun,...... can abi ozaman sen,ben ,beran hocam kaldı arkadaşlar bu hafta sonuna başka gelmek isteyenler varmı????
    fortepıano sen ne durumdasın ses ver....
    sizden tek isteğim yarına kadar haberleşelim,geç plan yapmak sağlıklı değil,planımızı hazırlayalım

genieril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya tay 200/Hyosung gt250/ybr125
    Alıntı bigboy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben pazara hazırım bi aksilik çıktı onu hallettim,anlıcanız pazara müsaitim......
    selim kardeş canını sıkma geçmiş olsun,...... can abi ozaman sen,ben ,beran hocam kaldı arkadaşlar bu hafta sonuna başka gelmek isteyenler varmı????
    fortepıano sen ne durumdasın ses ver....
    sizden tek isteğim yarına kadar haberleşelim,geç plan yapmak sağlıklı değil,planımızı hazırlayalım
    ne tarafa gideceksiniz? bende bu haftasonu boşum katılabilirim aranıza...
    Genieril buradaydı...

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    yarın bi mangal planımız vardı hala ertelenmemişse... olursa oraya gideceğiz,
    olmazsada kafamıza göre takılırız günlüklü olur,sarıgerme olur...vb.
    daha güzel planı olan varsa lütfen söylesin bu gün artık planımızı yapalım...

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Arkadaşlar Berhan hocamızla telefonda görüştüm,pazar günü bizi bekliyor. Sadece mangal malzemesi alalım, içecekler ve ekmek taze taze köyden temin edilecek.Bende bir torba kömür var,bir torba daha olsa yeterli olur. Plan şöyle:
    Saat 10.00 da DALYAN PETROL(OPET) buluşalım. Dalaman-Fethiye yolunun 3.km'sinde. Ortaca tarafından gelirken Dalaman'a girmeden Fethiye'ye doğru devam edin İlk opet istasyonu. Bigboy48 artçı için yerin varmı? Kuleden bir arkadaş gelmek istiyor.

Akşam internete giremeyeceğim.irtibat için 0505 381 13 83 den görüşelim.

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    can abi motorcular için her zaman yerim var..... zaten tek gitcektim,farketmez bu akşam yanına gelim konuşuruz

oley oley geziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
    gelemeyenler kıskansın şaka şaka alınmayın ha

genieril sende katılmak istiyosan işte plan senide bekleriz....
    selim inşallah gelmen umuduyla
    fortepıano abimiz nerdesin ses ver......
    başka varsa gelmek isteyen haberleşelim....

genieril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    asya tay 200/Hyosung gt250/ybr125
    gidilecek yer neresi? ben muğla merkezden gelicem biraz ters kalıyo sanırım dalamandaysa...
    Genieril buradaydı...

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    evet arkadaşlar gezimizi yaptık,mükemmel oldu mangallar buz gibi akan su.....
    taki evin yolunu tutana dek,yağmurun hızlı bastırması bize çok sıkıntı verdi,ama sonuçta evimize geldik,motor tamamen kahverengiye döndü ıslak zemin ondan da beterdi motorla yol boyunca drift yaptım....

ama sonuçta mükemmel geziydi ve o gezi herşey değerdi can abiye ve berhan hocama çok teşekkür ederim böyle güzel gün için fotoğraflarda en kısa zamanda,(can abi sen başlık aç ben ona ekleyeyim)

Motosikleti
    TVS Apache 150 cc
    Ben de geldiğiniz için teşekkür ederim, banro ve bigboy. Güzel bir gündü. Umarım benim Ankara dönüşümde de devam ederiz bu aktivitelere. Sizlere keyifli ve her şeyin gönlünüzce olduğu bir yaz diliyorum. Esenlikle kalın.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    selam arkadaşlar...

bu haftasonu organizasyonuna gelemedim ama fırsat buldukça diğerlerinde yer almaya çalışacağım

şimdi bir ricam olacak...

cbf150 ye arka ve yan çantalar taktırmak istiyorum. bu konuda dalaman, ortaca ve fethiye de uygun fiyatlı yerler var mı? ve tavsiyeleriniz nelerdir...

çantaları yarın ( salı ) taktırmak istiyorum... biraz acil anlayacağınız.

şimdiden teşekkürler...
    Burası Aşıkların Kabe'si Oldu
    Buraya Eksik Gelen Tamamlanır...
    ( Mevlana Müzesi Girişinden)

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    Alıntı fethiyegunesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar...

bu haftasonu organizasyonuna gelemedim ama fırsat buldukça diğerlerinde yer almaya çalışacağım

şimdi bir ricam olacak...

cbf150 ye arka ve yan çantalar taktırmak istiyorum. bu konuda dalaman, ortaca ve fethiye de uygun fiyatlı yerler var mı? ve tavsiyeleriniz nelerdir...

çantaları yarın ( salı ) taktırmak istiyorum... biraz acil anlayacağınız.

şimdiden teşekkürler...
    sevgili arkadaşım ben dalamanda juli motorda çalışıyorum,cbf 150 ye yan çanta hem abesk kaçar,hemde yakışmaz(istiyosan var!!!)
    ama arka çanta taktırman daha mantıklı elimde şuan büyük ve küçük olmak üzere var... fiyatı 45 ile 60 arası değişio,ama bunlar mika değil fiber dedikleri kalın kırılma yada ses yapmaz ve her motorun arkasına uygun altlığı var
    yarın dükana bekleriz
    adres: suzuki juli motor(tel:692 60 80)...

haftaya boşsan bi gezi düzenleyelim ama içinde mutlaka deniz olcak

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    Bu haftasonu çalışıyorum gezi düzenleyecek arkadaşlara iyi eğlenceler .

Motosikleti
    satıdı yeni alcam ....
    arkadaşlar ben artık nete girmem zorlancak.....
    işi bıraktım ve bodruma otele çalışmaya gidiyorum ayın 8 inde ....
    kendinize iyi bakın by.......

lordskeldan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650
    bigboy48,kardeşim sana kolay gelsin,iyi çalışmalar,hayırlı olsun
    muğla mt haftasonu için ses verin
    şöyle eskisi gibi bir toplaşıp gezelim bea!!!

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eskisi gibi olmuyo şahin askerde .. birilerinin benim bu son toplantım askere gidiyom demesi lazım
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

doğma büyüme İstanbul/bostancı şu an muğla/ortaca
    Motosikleti
    sattım :(
    arkadaşlar yazılarınızı okuyorum yeni arkadaşlara hoşgeldin demek istedim umarım guzel işlere imza atılacak mugla mt de

benim izinlerim her çarşamba o yuzden ayak uyduramıyorum zaten izin gunumdede fazla motora binmiyorum havalar malumunuz cok sıcak ve asfaltın sıcagı adamı mahvedio..

herkese tekrardan ii geziler dilerim kazasız belasız kendinize ii bakın mugla mt ...

iLLeqaLriDer
    [COLOR="Black"][B] A STATE OF TRANCE[/B][/COLOR]

mad-max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öncelikle tüm muğla mt ye selamlar...
    ben izmirden 2 aylığına muğlaya geldim yaz okulu için uygun fiyata 15 gün ile 1 ay arasında bi scooter veya maxiscooter kiralamak istiyorum. ama piyasa ne durumda ve nerden bulabilirim pek bilemiyorum muğla mt deki arkadaşlardan bu konuda yardım bekliyorum bana yardımcı olabilecek veya bilgi verebilecek arkadaşlar lütfen msj atsınlar şimdiden herkese çok teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler